برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
چه افتضاحی بود این بازی
سوارز اصلا روی فرم نیست.
تیم واقعا دفاع هافبکش کار داره. کاش انتخابات همین الان بود.
دفاع ها یکی از یکی شل تر
ماسکی نه جاگیریش درسته نه خوب سر میزنه
دنی هم ماست خورده انگار
آلبا هم که متاسفانه باید باز تکرار کنم شوت در دفاع بوق در حمله
سیستم سه فوروارده با این کیفیت پایین بازی هافبک ها راه به جایی نمیره. تنها کاری که می کنه دور کردن مسی و نیمار از محوطه جریمه ست و خسته کردنشون. تعداد پاس گل های هافبک از دوسال پیش به شدت افت کرد و مسی با عقب اومدناش هم کمتر گل خواهد زد هم بیشتر خسته میشه و هم جای خالیش توی نوک توسط هافبک های کندمون پر نمیشه. کاری که اینیستا و ژاوی زمان پپ عالی انجام می دادن.
هافبکی که بتونه با توپ حرکت کنه و کارهای ترکیبی سریع انجام بده نداریم و از نون شب واجب تره. این فشار و تمرکز دفاعی با صرف حرکت های مسی ونیمار شکسته نمیشه دست کم که همیشه نمیشه.
دنی تعداد پاس های خطرناکش پایین اومده.
آلبا تصور میکنم در کل بازیها تا اینجا فقط یه پاس گل داده اون هم تو یه بازی کیسه گلی.
ماسکی هم دقیقا هربار دفاع وسط وایساده سوتی داده. چندباری دوستان مهاجم نکردن توی گل و مثل بازی ریال یا پی اس جی یا این بازی رفت تو گل. فشار جبران گل هم که دوبرابره.
خلاصه بدون تغییر و تحول اساسی کار سخت و سخت تر شده و با این فشار ریال سخت تر هم خواهد شد.

امیدوارم زوبی و باقیمونده.... های روسل زودتر گورشون رو از باشگاه گم کنن بیرون

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
دوستات می دونم اوقات همگی تلخه ولی یه سووال فنی داشتم. یه اپلیکیشنی داشتم قبلا آمار بازی و بازیکن ها در طول هر بازی و طول فصل رو میداد و حتی نقشه حرکتی بازیکن ها رو.
پاک شده اسمش هم یادم نمیاد. چیزی سراغ دارید واسه آندروید که این کارها رو انجام بده؟

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
دوباره حرف زدن در مورد انریکه و انتخابهاش بی فایدس. امشب البته تیم هم خیلی بدشانس بود و چهار بار توپ رو به تیرک زد و هم سرخیو دروازه بان سلتاویگو فوق العاده بود. واکنش هاش در برابر شوت های مسی و سوارس به راحتی بهترین هایی بود که این فصل دیدم. آلوس بازم نشون داد که چقدر عملکرد دفاعیش ابتداییه، کافیه گل سلتا رو یه بار دیگه ببینید. در آخر باید بگم که این سه سال اخیر خط دفاع و وسطمون واقعاً روی هوا بوده.

دوستات می دونم اوقات همگی تلخه ولی یه سووال فنی داشتم. یه اپلیکیشنی داشتم قبلا آمار بازی و بازیکن ها در طول هر بازی و طول فصل رو میداد و حتی نقشه حرکتی بازیکن ها رو.
پاک شده اسمش هم یادم نمیاد. چیزی سراغ دارید واسه آندروید که این کارها رو انجام بده؟

راستش من از FotMob استفاده می کنم البته فک نمی کنم نقشه ی حرکتی بازیکن ها در زمین رو داشته باشه.

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
میگم نیمار با چه قیمتی و به مدت چند فصل از طرف بارسلونا خریداری شده ؟

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
جدای از نتیجه خود بازی خیلی بد نبود ، حداقل یه سری موقعیت داشتیم ، مسی و نیمار هم اگه عالی نبودن ولی بد هم نبودن ، سوارز هم متوسط بود که بعد اینهمه وقت محرومیت طبیعیه ، موقعیت زیاد داشتیم ، اگه یکیش گل میشد الان یه بازی 3-0 یا 4-0 برده به اسممون ثبت شده بود . این شکست لازمه تا دیگه از تیمی که جلوی ما 2 تا موقعیت داره گل نخورن ، صحنه ی گل همه وایسادن نگاه کردن ، دنی و متیو و بوسکت هر سه تاشون ، من موندم تو تمرین چی کار میکنه انریکه با اینها که یه ذره روحیه جنگندگی ندارن .
تیم مشکل داره ولی نه اینقدر که شما میگید ، این بازی میتونست یه برد راحت باشه ...

.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
بارسایی نیستم اما بازی رو دیدم و به نظرم بارسا نیمه اول خیلی با غرور بازی کرد و سلتا هرچی پیش میرفت بهتر بارسایی ها رو مهار میکرد. و فکر میکنم بازیکنان قدیمی این تیم مثل مسی، آلوس، ژاوی و حتی پدرو حس قدیم رو ندارند یه جورایی فوتبال زده شدند. ولی نیمار و سوآرز کلی انگیزه دارند. نبود اینیستا هم کاملا احساس میشد.

Nike10R

Registered User
لایک‌ها
521
من دیشب باری رو ندیدم متاسفانه. ولی الان خلاصه بازی رو از ورزش 3 دیدم به نظرم اونقدرا هم خود بازي بد نبود. در حالت عادی باید با اختلاف 3 4 تا میبردیم. ولی هم دروازه بانشون عالی بود هم تیر دروازشون! خط حمله خودمون هم که خیلی بدشانس بود. (و کمی کم دقت!)
البته خط دفاعمون تو این دو سه تا صحنه ای که نشون داد انگار اومده بود پیک نیک!

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
جدای از نتیجه خود بازی خیلی بد نبود ، حداقل یه سری موقعیت داشتیم ، مسی و نیمار هم اگه عالی نبودن ولی بد هم نبودن ، سوارز هم متوسط بود که بعد اینهمه وقت محرومیت طبیعیه ، موقعیت زیاد داشتیم ، اگه یکیش گل میشد الان یه بازی 3-0 یا 4-0 برده به اسممون ثبت شده بود . این شکست لازمه تا دیگه از تیمی که جلوی ما 2 تا موقعیت داره گل نخورن ، صحنه ی گل همه وایسادن نگاه کردن ، دنی و متیو و بوسکت هر سه تاشون ، من موندم تو تمرین چی کار میکنه انریکه با اینها که یه ذره روحیه جنگندگی ندارن .
تیم مشکل داره ولی نه اینقدر که شما میگید ، این بازی میتونست یه برد راحت باشه ...

.
آقا محسن من بعد بازی با ریال که اون ها به وضوح بهتر بودن نوشتم اوضاع خیلی بد نیست ولی بازی دیشب از جهاتی بازی خیلی مهم تری بود. این که ما توی نوکمپ و جلوی سلتا چند تا موقعیت داشته باشیم حساب نیست. بارسا باشی با این همه بازیکن آنچنانی و چند تا موقعیت ایجاد نکنی؟ حالا بماند که فقط سه مورد موقعیت های جدی تری از لحاظ ارزش تاکتیکی و بقیه روی کار تکنیکی بازیکن ها به دست اومد.
موردهایی که من نوشتم واقعیت های آماری تیمه.
ماسکرانو توی هر بازی که وسط بازی کرده دست کم یه سوتی منجر به موقعیت گل اساسی داده که توی سه تا بازی حساس منجر به سه تا گل شده. فصل گذشته هم همین داستان بود. خب کی میخواد اصلاح بشه؟ نه اینکه ماسکرانو اصلاح بشه. این بنده خدا دفاع نیست. خیلی دو دوتا چهارتاست این داستان.
دیشب یه سری رو نزد و همون منجر به گل شد که نود و نه درصد امثال سیدجلال و حنیف هم میزدن حالا دفاع های تاپ دنیا که بماند. یه بار دوبار در طول فصل هم نیست که بگم اوکی واسه همه پیش بیاد. شصت در بازیها یه بلایی سرتیم میاره. من با مارتینو مشکل زیاد داشتم ولی بزرگترینش این بود که یه دفاعی توی بازی سه تا سوتی بدجور منجر به گل بده و باز دوباره در همون پست استفاده بشه و تکرار کنه و باز هم همون داستان.
انریکه داره همون راه رو میره. با هیچ تمرین تکنیکی و تاکتیکی هم قابل درمان نیست. این نه فیزیکش و نه روحیاتش به دفاع آخری نمیخوره. حتی موقع هافبک بودن هم به شدت بی ملاحظه بازی میکنه و بمب ساعتی بذاریم تو دفاع یا این خرابیشون یه اندازه ست.
یا آلبا
کار دفاعی که گفتن نداره. روی زمین خوب روی هوا سیاه چاله. خب انتظار ازش اینه توی ارسال توی دور زدن کمک حال خط حمله باشه با این سرعت و تکنیک
کل فصل تا الا یه پاس گل داده توی بازی پنج هیچ زمانی که دفاع حریف رسما وجود نداشت و یکی دوتا حرکت که مثل نیمار دیشب منجر به گل نشد و تمام
شما با مارسلو که خودش یه گپ بزرگه بسنج عملکردش رو؟
دنی که از پارسال تبدیل به کابوس شده وضعیتش به نسبت سابقش آمارش به شدت بهتره. تازه این سمت چپ معمولا فضای بهتری داره واسه حرکت و ریختن.
شما غیر از گل ژاوی و اون حرکت اینیستا چند بار دیدی از پارسال هافبک های ما بتون دفاع رو بشکنن و توپ رو یه خط انتقال بدن جلو تر. نه لزوما از هیجده به شش قدم. حتی موقع انتقال از نیمه به یک سوم. سه سال پیش اینیستا توی هر بازی بارها این کار رو انجام میداد و یا تعویض جای ژاوی با مهاجما جزو عادت های تیم بود.
من خیلی امید داشتم به راکیتیچ و رافینیا که دوباره زنده کنن این رویه رو ولی انگار خبری نیست.
مسی رو دارن اندازه یه تاکسی بیرون شهری ازش کار میکشن. این بشر نباید این همه برگرده عقب.
باز انریکه روی آرایش بازیکن ها موقع ارسال ها داره به وضوح کار میکنه و داره بهتر میشه ولی زمان مارتینو تمام ارسال ها واسه خرزو خان بود.
شما فرض کن بازی دیشب هم زودتر یکی از موقعیت ها رفته بود توی گل. بازی با ریال هم این َطوری حساب کنیم میتونست تا دقیقه بیست و پنج دو هیچ یا حتی سه هیچ باشه. خلاصه توپ رو مسی بد زد و کاسیاس معجزه آسا جمع کرد ولی باز این ها جایی نمیرن. تیم روند حرکتیش مشکل داره و من مطلقا با نتیجه کاری ندارم کما اینکه همین بازی با کمی شانش میتونست چهار هیچ دربیاد و نیومد.
بماند که تیم از لحاظ روحی زیر استرس شدید بود و توی ضربات آخر عامل اصلی رفتن توپ به گوشه ها و راحت نزدن ضربه توسط مهاجم ها همین استرسه که اون هم مسوولش تیم فنیه.
خلاصه مطلب اینکه امیدوارم اصلاح بشه شرایط و تنها شانسمون که لیگا باشه هم از دست نره

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
بنر طرفداران بارسا در نیوکمپ: بدترین هیئت مدیره تاریخ
b1y5k7ciyaemhhr.jpg

شاگردان لوئیز انریکه در تیم فوتبال بارسلونا دومین شکست پیاپی خود در رقابت های این فصل لالیگا را برابرسلتاویگو تجربه کردند.

به گزارش AS، با این حال طرفداران بارسلونا به شدت از عمل کرد هیئت مدیره تیمشان بسیار ناراضی هستند و امشب در ورزشگاه نوکمپ با این بنر به استقبال مسابقه رفتند: "بدترین هیئت مدیره در تاریخ باشگاه"
+++++++++++++++

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
دیشب خونه نبودم و بازی رو ندیدم و هرگز نمیبینم چه قدر خوب شد که بازی رو ندیدم چون دوست ندارم بازی هایی که بارسا میبازه رو ببینم وگرنه بدجور قاطی میکنم(چه قدر واژه "دیدن" استفاده شد:general711:)

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
بارسا در حال گذار هستش
اما اصلا برای این مطلب آماده نیست، انریکه هم آدم این مرحله ی گذار نبوده و نیست.
3 فصل اخیر رو خوب نگاه کنید. تیتو، تاتا، لوچو!!!!!!!!!! این 3 تا اسم برای بهترین باشگاه جهان درخور هستند یا نه؟ زیباترین فوتبال تاریخ باید به این 3 سپرده میشد؟ بارسا گزینه های بدی انتخاب نکرد اما بدون شک جز 10 نفر مناسب برای هدایت این تیم نبوده و نیستند

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
انريکه: پيکه را به دلايل فني بازي ندادم
59528-1414659190.jpg

آبی و اناری ها که هفته گذشته مقابل رئال مادرید 3-1 شکست خورده بودند، در دیدار شب گذشته در خانه مغلوب سلتا شدند. این در حالی است که شاگردان انریکه 4 بار تیر دروازه حریف را به لرزه درآوردند و موقعیت های خوبی را برای گلزنی از دست دادند.

لوئیس انریکه در نشست خبری پس از بازی در مورد دلیل استفاده از مسی در میانه زمین گفت:" بله در انتهای بازی سعی کردم تا تغییر سیستم بدهم. نیاز داشتیم تا فرصت های بیشتری خلق کنیم و برای این کار به قدرت بازی سازی مسی نیاز داشتیم. با این حال تیر دروازه و دروازه بان سلتا همه برنامه های ما را به هم ریخت."

انریکه در مورد عدم استفاده از پیکه گفت:" پیکه به دلایل فنی در این بازی حضور نداشت. من هرگز در مورد اینگونه دلایل با رسانه ها صحبت نمی کنم."
سرمربی بارسا در مورد تعداد کم گل های به ثمر رسیده توسط هافبک هایش گفت:" برای من تعداد گل هایی که می زنیم در درجه اول اهمیت قرار دارد. سپس به این نگاه می کنم که چه کسانی آن گل ها را به ثمر رسانده اند. فکر می کنم هواداران هم خیلی برایشان مهم نیست که هافبک هایمان چقدر گلزنی کرده اند."
+++++++++++++
مصدومیت جرمی متیو + عکس
59598-1414931647.jpg

اختصاصی / جرمی متیو مدافع بارسلونا از ناحیه ی عضله ی سولئوس در پای خود آسیب دیده است . حداقل انتظار میرود این مدافع فرانسوی 2 الی 3 هفته برای بهبود به زمان نیاز داشته باشد . در این عکس میتوانید ناحیه ای که این مدافع 31 ساله مصدوم شده است را مشاهده کنید .
+++++++++++++
رسمی : جرمی متیو مصدوم شد
mathieu-fc-barcelona-granada-c-54416631862-54115221154-600-396.jpg

اختصاصی بارسانیوز | جرمی متیو از ناحیه ساق پا دچار مصدومیت شده است ، مدت زمان بهبودی او 2 یا 3 هفته پیش بینی شده است .

از سوی تیم پزشکی باشگاه بارسلونا امروز رسما اعلام شد که مدافع فرانسوی این تیم "ژرمی متیو"، به علت مشکلات عضلانی دو تا سه هفته از میادین به دور خواهد بود. متیو بازی با آژاکس در لیگ قهرمانان و نیز بازی شنبه هفته آینده بارسلونا در زمین آلمریا را از دست خواهد داد.

پس از آن، مسابقات باشگاهی به دلیل بازی های ملی تعطیل می شود و 22 نوامبر که بارسلونا باید با سویا روبرو شود،متیو احتمالا قادر به همراهی آبی و اناری ها خواهد بود.
++++++++++++++
بازیکن سابق استقلال، مربی آکادمی بارسلونا
%DB%8C%D8%B2%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C.jpg

داریوش یزدانی بازیکن با اخلاق و سابق استقلال که به عنوان مربی آکادمی باشگاه بارسلونا در کالیفرنیا مشغول به فعالیت شده است، امروز عکس هایی از اولین روز حضور در این آکادمی و تمرینات را در اینستاگرامش منتشر کرد.

31685_644.png

+++++++++++++

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
داریوش یزدانی از جمله بازیکن هایی بود که همیشه جنسش فرق داشت و خیلی هم خوب.

****** شانس هم از در خونه ماسکی تکون نمیخوره. دستش یه بند روی دره. متیو سه هفته نیست و باز هم احتمالا باید ایشون رو داشته باشیم

ColoFlyin'

کاربر فعال زبانهای خارجی
کاربر فعال
لایک‌ها
1,233
آقا محسن من بعد بازی با ریال که اون ها به وضوح بهتر بودن نوشتم اوضاع خیلی بد نیست ولی بازی دیشب از جهاتی بازی خیلی مهم تری بود. این که ما توی نوکمپ و جلوی سلتا چند تا موقعیت داشته باشیم حساب نیست. بارسا باشی با این همه بازیکن آنچنانی و چند تا موقعیت ایجاد نکنی؟ حالا بماند که فقط سه مورد موقعیت های جدی تری از لحاظ ارزش تاکتیکی و بقیه روی کار تکنیکی بازیکن ها به دست اومد...

به نظرم این نوشته به خوبی خلاصه ای از داستان گاهی تکراری سه فصل اخیر (با احتساب این فصل) بدست می ده.

بارسا در حال گذار هستش
اما اصلا برای این مطلب آماده نیست، انریکه هم آدم این مرحله ی گذار نبوده و نیست.
3 فصل اخیر رو خوب نگاه کنید. تیتو، تاتا، لوچو!!!!!!!!!! این 3 تا اسم برای بهترین باشگاه جهان درخور هستند یا نه؟ زیباترین فوتبال تاریخ باید به این 3 سپرده میشد؟ بارسا گزینه های بدی انتخاب نکرد اما بدون شک جز 10 نفر مناسب برای هدایت این تیم نبوده و نیستند

با این انتخاب ها، آدم فکر می کنه نکنه انتخاب گواردیولا هم یه تصمیم رندوم دیگه بود که اتفاقاً جواب داد.

termes

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,748
پپ رو تیم لاپورتا و بگریستان آوردن روی کار و اون هم بعد از مجموعه ای از تصمیمات عالی ای که از زمان ورود ریکارد گرفتن بود. واقعا بعد از رفتن اون تیم و جانشینی روسل و دلال و زوبی پدرآمرزیده همه چیز شروع به ریختن کرد و اگر چیزی هم به دست اومده در این فاصله از بقایای اون دوره ست.
جز خرابی و پول بیخود خرج کردن چه کار کردن این ها؟
تیم دفاع نداره در دو سه سال گذشته فقط نزدیک دویست میلیون یورو خرج فوروارد کردیم تقریبا.
کی باید حساب میکرد میانگین قدی و سنی تیم چی داره سرش میاد؟ مگه این ها یهویی پیش میاد که بگیم نمیدونستن یا اتفاقی شد.
مصدومیت دروازه بان جزو محتمل ترین هاست در فوتبال. والدز رو داشتیم و پینتو که بعد از بارسا تو لیگ آمریکا هم نمیخواستنش و رفت خواننده شد.
یا امسال که رفتن واسه من دفاع خریدن این َطوری
چهل و خورده ای واسه متیو و فرمالن و داگلاس آخه؟؟؟

بالا