برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران بارسلونا

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مدیر ورزشی بارسا : علاقه ای به جذب فیلیپه اندرسون نداریم
ariedo-braida-454753845.jpg

مدیر ورزشی بارسلونا خبر علاقه این باشگاه به خرید ستاره لاتزیو را تکذیب کرده است .

اندرسون ۲۱ ساله در این فصل سری آ موفق شده ۱۰ گل بثمر برساند و ۶ پاس گل بدهد .

آریدو برایدا به رسانه های ایتالیا گفته است :" در مورد اندرسون حرفی برای گفتن وجود ندارد . روزنامه ها چیزهای زیادی می نویسند . طبق گفته آن ها بارسا در یک روز با ۱۰ بازیکن تماس برقرار کرده است . در حال حاضر ما تمایلی به جذب اندرسون نداریم . "

anderson_felipe_1.jpg

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
در بازی با سویا راکیتیچ افتضاح ترین بازی که تا حالا ازش دیده بودم رو ارائه داد تو صحنه گل اگه به جای یکی از دو بازیکن نزدیک به ریس که فقط دریبل زدن و رفتنش رو نگاه کردن ماسکرانو بود قشنگ میزدش و نهایت یک اخطار بود بعضی وقتا بارسا دیگه زیادی بازیکناش با اخلاق میشن و این کمبود هافبک خشن و درگیر خیلی وقتا اذیت میکنه این تیمو

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
در بازی با سویا راکیتیچ افتضاح ترین بازی که تا حالا ازش دیده بودم رو ارائه داد تو صحنه گل اگه به جای یکی از دو بازیکن نزدیک به ریس که فقط دریبل زدن و رفتنش رو نگاه کردن ماسکرانو بود قشنگ میزدش و نهایت یک اخطار بود بعضی وقتا بارسا دیگه زیادی بازیکناش با اخلاق میشن و این کمبود هافبک خشن و درگیر خیلی وقتا اذیت میکنه این تیمو
بله واقعا درسته! باید از مربی و کادر فنی پرسید که آیا لازم بود تو بازی به این مهمی ماسکی روی نیمکت بشینه؟!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
این آمار برای کمتر از یکماه پیشه اما کاملا نشون میده که هرچقدر سوارز در امر گلزنی پیشرفت داشته(بطور کلی) ولی برعکس خودخواه تر شده و آمار پاس گلش خیلی افت کرده :(
موردی که شاید بیشتر به ضرر لئو باشه...لئو هم که خوشحال نباشه تیم به جایی نمیرسه...
5272.jpg

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
همین مونده با تیم یالقوز ایران بازی کنیم .مسخره ها
-------------------
راستی داشت یادم میرفت دیروز تولد سلطان کارلس پویول بود که 37 سالش شد.یادش بخیر

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
مصدومیت آلوز جزئی است / او به بازی با والنسیا میرسد
dani-alves-464036252.jpg

اختصاصی / دنی آلوز به دلیل مصدومیت جزئی نتوانست به پاریس سفر کند . مچ پای راست آلوز رگ به رگ شده است و لوئیس انریکه ترجیح داد او به جای سفر به پاریس در بارسلونا بماند و تحت درمان قرار بگیرد . هر چند که آلوز به دلیل داشتن کارت زرد نمیتوانست در ترکیب نیز قرار بگیرد اما بودنش در این سفر میتوانست روحیه ی بازیکنان را افزایش دهد .
به گفته ی اسپورت این مصدومیت 7 روزه برطرف خواهد شد و پس از آن او میتواند در ترکیب بارسلونا قرار بگیرد . آلوز در بازی با سویا دچار مصدومیت شد .
-------------------
کانتونا ؛ بارسا بهترین تیم جهان است
eric-cantona-469640434.jpg

اختصاصی بارسا نیوز | فوق ستاره سابق شیاطین سرخ در مورد بارسا و فوتبال کشور اسپانیا صحبت هایی انجام داد که آن ها را مرور میکنیم.

تیم بارسلونا ؛ از نظر من بارسا بهترین تیم جهان است،بارسا تیمی است که بازیکنان بزرگی پرورش داده و بازیکنان واقعا بزرگی در این تیم فعالیت کرده اند مدرسه فوتبال این باشگاه فوق العاده است،بارسا یک شیوه خاص دارد که هنگام حضور در زمین فوتبال آن را پیاده میکنند این فلسفه خاص توسط یوهان کرایف آغاز شد باید بگم که پدر بزرگ من هم کاتالان بوده است.

تیم ملی اسپانیا ؛ از نظر من تیم ملی اسپانیا قهرمان جام جهانی 2010 نشد بلکه این کاتالونیا بود که قهرمان این جام بزرگ شد ،در تیم ملی اسپانیا 7 بازیکن از بارسا وجود دارد این واقعا فوق العاده است این آمار نشان میدهد که بارسا با تمام تیم های دنیا فرق دارد ، من فکر میکنم بهترین تیم های ملی عبارتند از: انگلستان - آلمان و البته کاتالونیا.
-------------------
تراشتگن ؛ میخواهم انتخاب اول انریکه باشم
marc-andre-ter-stegen-464323362-(1).jpg

اختصاصی بارسا نیوز | مارک تراشتگن دروازبان جوان بارسا که عملکرد فوق العاده ای در این تیم داشته است از هدف های خود در باشگاه بارسا صحبت میکند.

نقش تو در تیم ؛ من میخواهم دروازبان اول تیم بارسا باشم به طوری که لوئیز انریکه در تمام مسابقات از من استفاده کند من در خود این توانایی را میبینم که در مسابقات بزرگ برای بارسا بازی کنم ؛ در باشگاه بارسلونا برای هیچکس فرش قرمز پهن نکرده اند در اینجا باید سخت تلاش کنی تا یک جایگاه ثابت در تیم پیدا کنی شاید بعضی ها بگویند که این احمقانه است که با وجود براوو من دروازبان اول تیم باشم اما من تمام تلاشم را خواهم کرد.

شرایط در بارسا ؛ من احساس فوق العاده ای در این باشگاه دارم و خوشحالم که عضوی از این باشگاه بزرگ هستم ؛ من به اینجا آمده ام که به تیم کمک کنم و تمام تلاشم را خواهم کرد که دروازبان اول تیم باشم من قصد دارم که مدت طولانی در این باشگاه بزرگ به فعالیت بپردازم و به همراه بارسا به تمام عناوین قهرمانی برسم در اخر هم باید بگم که من هیچوقت خود را یک سوپر استار نمیدانم.

لئو مسی ؛ او یک فرد فوق العاده دوست داشتنی با خصوصیات شگفت انگیز است.

بهترین دروازبان جهان ؛ بدون شک مانوئل نویر.
-----------------
اوه الوز نیست!!!!!!!!
خوشم اومئ گرچه دیر گفتن .بارسا قهرمان جهان شد

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
تجربه ی بازی های گذشته نشون داده که تیم بعد از یه ناکامی توی لیگ بازی چمپیونز رو خیلی بهتر بازی میکنه و برعکس

و اینم نشون داده تو این فصل جلو تیم های بزرگ خوب بازی کردیم و جلو تیم های متوسط بد بودیم

امیدوارم امشب هم همینطور بشه بتونیم بدون حضور زلاتان و وراتی یا احتمالا لوئیز کار رو تموم کنیم

ماسکرانو هم تو ترکیب باشه که چه بهتر حداقل با خطاهاش از سرعت ضد حملشون کمتر میشه

فقط اگه انریکه از این تعویض سورپرایزی ها (تعویض طلایی) نکنه که این شکلی بشیم:general611:

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
ترکیب بارسلونا و پی اس جی اعلام شد

leo-messi-vs-psg-jpg.jpg

اختصاصی / از ساعتی دیگر جدال حساس دو تیم بارسلونا و پی اس جی در مرحله ییک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا از دور رفت در ورزشگاه پارک دو پرنس آغاز خواهد شد .

لوییس انریکه مارتینز اسامی یازده مرد اصلی خود برای مصاف با پاریس سنت ژرمن را اعلام کرد . بر این اساس :

چیدمان 3-3-4

دروازه بان : تراشتگن

مدافعان : آلبا ، پیکه ، ماسکرانو ، مونتویا

هافبک ها : بوسکتس ، راکیتیچ ، اینیستا

مهاجمان : نیمار ، سوارز ، مسی

ذخیره ها : براوو ، ماسکرانو ، پدرو ، مونتویا ، ژاوی ، رافینیا ، بارترا

a98c48884a73a5aeb14e7c8ff80fe5b0.jpg

f75039c5-5e76-4012-96a8-8de4916df471.jpg
c438589a-87d1-4dcf-b327-24f3140d1148.jpg

ترکیب پی اس جی :

سیریگو , فن در ویل , مارکوینیوس , تیاگو سیلوا , ماکسول , ربیوت , کابای , متویدی ,پاستوره , کاوانی ، لاوتزی .

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
ترکیب بارسلونا و پی اس جی اعلام شد

leo-messi-vs-psg-jpg.jpg

اختصاصی / از ساعتی دیگر جدال حساس دو تیم بارسلونا و پی اس جی در مرحله ییک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا از دور رفت در ورزشگاه پارک دو پرنس آغاز خواهد شد .

لوییس انریکه مارتینز اسامی یازده مرد اصلی خود برای مصاف با پاریس سنت ژرمن را اعلام کرد . بر این اساس :

چیدمان 3-3-4

دروازه بان : تراشتگن

مدافعان : آلبا ، پیکه ، ماسکرانو ، مونتویا

هافبک ها : بوسکتس ، راکیتیچ ، اینیستا

مهاجمان : نیمار ، سوارز ، مسی

ذخیره ها : براوو ، ماسکرانو ، پدرو ، مونتویا ، ژاوی ، رافینیا ، بارترا
اوه اوه مونتویا خدا رحم کنه

zalman

Registered User
لایک‌ها
4,892
برد پر گل بارسا رو به تمام بارسایی ها تبریک میگم .
برد بسیار عالی بود در نیمه اول که زیاد سوارز خوب نبود اما نیمه دوم واقعا عالی عمل کرد و مسی هم عالی بود نیمار هم عالی بود MSN امشب بارسا هر سه تاشون عالی بودن حیف شد تا مسی گل نزد.
متیو باز هم اشتباه کرد اما وقتی ماخست گل دوم رو بزنه حریف خوب جلوشو گرفت متیو و عالی کار کرد .
------------------------------------------------------------------------------------
پیروزی درخشان بارسلونا در خانه PSG

06e0de38-182e-3dea-b82d-110dc0462fe5.jpg

ديدار رفت تيم هاي پاري سن ژرمن و بارسلونا از مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان لحظاتي پيش با نتيجه 3-1 به سود بارسلونا خاتمه يافت.دو گل سوارز و تک گل نيمار، برتري را از آن کاتالان ها کرد.

01027153.jpg

به گزارش "ورزش سه"، پاریسی ها در مرحله قبل در مجموع دو بازی رفت و برگشت، موفق به حذف چلسی شده بودند و بارسلونا نیز به راحتی منچسترسیتی را از پیش رو برداشته بود. پی اس جی برای این بازی از حضور بازیکنانی چون زلاتان ابراهیموویچ و وراتی محروم بود و لوکاس مورا و داوید لوئیز نیز روی نیمکت نشسته بودند.در بارسلونا نیز تنها دنی آلوس به دلیل محرومیت غایب بود.

بازی تا دقیقه 14 بدون حادثه خاصی و با میدانداری بارسلونا دنبال می شد تا اینکه مسی در این لحظه در یک غافلگیری، با شوت پای چپ کات دار خود تیر دروازه پی اس جی را به لرزه در آورد. یک دقیقه بعد این نیمار بود که شوتی روانه دروازه میزبان کرد که توپ کمی ارتفاع داشت و به بیرون رفت.

سرانجام در دقیقه 18، این بارسا بود که مزد برتری خود را گرفت. روی اشتباه محض بازیکنان پی اس جی، مسی صاحب توپ شد و با یک پاس زیبا، نیمار را روانه دروازه کرد. این ستاره برزیلی نیز با ضربه ای دقیق، گل برتری بارسا را وارد دروازه پاریس سن ژرمن کرد.

01027147.jpg

01027148.jpg

پس از این گل، پاریسی ها جلو کشیدند و دو بار روی توسط کاوانی موقعیت گلزنی به دست آوردند که هیچکدام حاصلی برای این تیم نداشت. از این پس، بازی تا انتهای نیمه اول ، با میدانداری بارسا و بدون حادثه خاصی دنبال شد. اتفاق مهم دیگر این نیمه نیز مصدومیت تیاگو سیلوا بود. این مدافع ارزشمند برزیلی در اواسط نیمه جای خود را به داوید لوئیز داد.

01027146.jpg

نیمه دوم را پی اس جی هجومی تر آغاز کرد و دو بار توسط پاستوره و کاوانی صاحب موقعیت گلزنی شد که برای این تیم ثمری نداشت . بارسلونا به تدریج کنترل توپ و میدان را در دست گرفت. در حالیکه بازی بدون حادثه و در میانه زمین دنبال می شد، بارسا در دقیقه 62 به گل دوم خود نیز دست یافت.

سوارز از راست با حرکتی انفرادی، لوئیز را پشت سر گذاشت، مکسول نیز در مهار سوارز ناکام ماند و با اثر کوچکی که روی توپ گذاشت، باعث شد سوارز در موقعیت خوبی برای شوتزنی قرار بگیرد. ضربه آرام سوارز پس از برخورد به دستان سیریگو وارد دروازه شد تا کاتالان ها 2-0 پیش بیفتند.

دو دقیقه پس از این گل، کاوانی روی یک ضربه کرنر، با ضربه ای محکم می توانست گل اول پی اس جی را به ثمر برساند اما تراشتگن به زیبایی این توپ را برگشت داد. در دقیقه 79 و در حالیکه پاریسی ها برای کم کردن فاصله به آب و آتش می زدند، بارسا به گل سوم نیز دست یافت.

این بار هم سوارز بود که پس از جا گذاشتن لوئیز، با سیریگو تک به تک شد و با ضربه ای فنی توپ را به گوشه چپ دروازه پی اس جی فرستاد تا بارسا 3-0 جلو بیفتد. در این صحنه، سوارز با پاس ماسکرانو راهی دروازه پی اس جی شده بود.

4 دقیقه بعد، میزبان نیز به گل رسید. ضربه نه چندان محکم فان در ویل از گوشه محوطه جریمه، در میانه راه و با برخورد به متیو وارد دروازه بارسلونا شد تا حساب کار 3-1 شود. در دقایق پایانی توپی از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با همان نتیجه به پایان رسید.

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
همونطور که حدس زدم تو این بازی نسبت به بازی سویا فوق العاده بودیم

هر 3 مهاجممامون خوب کار کردن ولی از اونجایی که مسی خودش همه کاره تیمه سخت میتونه گل بزنه و بیشتر رو موقعیت سازی کار میکنه

فکر نمیکردم پی اس جی انقدر تو قوطی باشه و عقب بکشه ولی نیمه دوم کل تیمشون رو دوش پاستوره بود

بازیکنا همه عالی بودن حتی مونتویا که هر لحظه فکر میکردم میخواد سوتی بده ولی خوب کار کرد ولی مثه آلوز خوب جلو نمیکشه

تراشتگن عالی بود مخصوصا سیو شوت کاوانی در اون حالت...خودم اول فکر کردم گل شد

نباید به متئو هم خرده گرفت انصافا تقصیری نداشت از این اتفاقا زیاد می افته در عوض جلوی خوردن گل دوم رو خوب گرفت،اگه یادتون باشه پیکه هم زیاد گل بخودی زده!:D

برد روحیه بخشی بود ایشالله بازی با والنسیا هم همینقدر با اعتماد به نفس بازی کنیم اونا که سرتر از پی اس جی نیستن

*CATALAN*

Registered User
لایک‌ها
8,004
تبریک برا خیلی خوبی بودبود
یعنی تو روح این.متیو هر موقع تو بازي هست باید سوتی بده .
تيم عالی کار کرد و میتونه تو لیگ با خيالد راحت به مصاف والنسیا بره

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
راستی یادم رفت در مورد این آفساید گیری بارسا تو نیمه اول بگم:D

11088542-1055550477806967-2611358047105644261-n.jpg

ریسک بالایی داشت ولی...

من که بعد از دیدن این صحنه به ترتیب اینجوری شدم:eek::general611::D:general304:

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
بهترین بازیکنان : بوسکت ، ماسکرانو ، آلبا .
نیمار دوباره فقط روحش تو زمین بود ، گل زد ولی غیر گل هر موقع توپ اومد پیشش نتونست نگه داره و فشار حریف رو روی تیم کم کنه ، مسی مثل همیشه انگیزه نداشت . سوارز هم که کلا بمب انگیزه و روحیه هست از توپ مرده گل میسازه .
دو تا گل زد که حاصل سماجت ، تیزهوشی و دوندگی خودش بود . تعویض مونتویا با آدریانو هم در نوع خود جالب بود o_O
ژاوی لامصب هر وقت هست کلا تیم هماهنگ میشه مثل کاتالیزور تو واکنش میمونه :android06:

.

بالا