برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران رئال مادرید

schumi

Registered User
لایک‌ها
155
آقا تبریک بابت برد سخترین بازی
خیلی عالی شد بنزما مصدوم شد جاش چیچاریتو بیاد.امشب معرکه بازی کرد دمشگرم

aliran93

Registered User
لایک‌ها
684
درود

تبریک دوستان

ما به بازیکنایی مثله چیچاریتو نیاز داریم که با تمام وجود برای تیم بجنگن.نه به امسال بنزما و ایارا و کوئنترائو

این سه نفر از رو شکم سیری بازی میکنن.بنزما رو خیلی دوست دارم ولی خیلی نوسان داره و وقتی تو روز خوبش نباشه واقعا رو اعصابه

@abbasmosavi

دیدی آنجلوتی راموس رو گذاشت هافبک دفاعی؟دیدی جواب گرفتیم؟ یه موقعیت هم ندادیم بهشون

فقط باید تو بازی های کم اهمیت تر بهش بازی بده تا به این پست عادت کنه

ظلم به دنیای فوتبال بود اگر اتلتیکو میومد بالا.هیچ هیجانی نداره بازیشون .

abbasmosavi

Registered User
لایک‌ها
1,257
درود

تبریک دوستان

ما به بازیکنایی مثله چیچاریتو نیاز داریم که با تمام وجود برای تیم بجنگن.نه به امسال بنزما و ایارا و کوئنترائو

این سه نفر از رو شکم سیری بازی میکنن.بنزما رو خیلی دوست دارم ولی خیلی نوسان داره و وقتی تو روز خوبش نباشه واقعا رو اعصابه

@abbasmosavi

دیدی آنجلوتی راموس رو گذاشت هافبک دفاعی؟دیدی جواب گرفتیم؟ یه موقعیت هم ندادیم بهشون

فقط باید تو بازی های کم اهمیت تر بهش بازی بده تا به این پست عادت کنه

ظلم به دنیای فوتبال بود اگر اتلتیکو میومد بالا.هیچ هیجانی نداره بازیشون .
ارع خداییش من راموس رو اول بازی دیدم شوکه شدم اونجا بود.
ولی خب خداییش اون موقعیت های اول چیچاریتو رو کریم بود گل میکرد

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
سلام
دوستان بالاخره حق ب حق دار رسید
و ی جوری انجلوتی دل هوادار هارو ب دست اورد
ب نظرم اگه میخواستن جام رو الان بدن ب یه تیم حق مادرید 1 بود ن تیم دیگه ای
واسه قرعه کشی هم دیگه زیاد واسم مهم نیست با کی رو در رو شیم چون تیم کامل و ی دست ه
ولی اگه اولویت بندی باشه و ب انتخاب خودم
اول یوه بعد بارسا و بعد بایرن
از نخ سی ال بیایم بیرون بازی بعدی خیلی بازی سخت و دشواری ه

aliran93

Registered User
لایک‌ها
684
ارع خداییش من راموس رو اول بازی دیدم شوکه شدم اونجا بود.
ولی خب خداییش اون موقعیت های اول چیچاریتو رو کریم بود گل میکرد

اگر کریم بود اصلا به سمت اون توپ ها نمیرفت !!!

اون موقعیتا 60 در صدش به خاطر تلاش خود چیچاریتو بدست اومد.مثلا اون ضربه سرش که خودشو رسوند به توپ

نمیدونم توی این بنزما چی دیدی که عاشقش شدی.آنجلوتی بنزما رو ترجیح میده چون تو کارهای گروهی مشارکت داره و بازیسازی میکنه برای هم تیمی ها.و 100% مهاجم نیست و یجورایی نقش مهاجم کاذب رو بازی میکنه گاهی اوقات

ولی چیچاریتو مهاجمه هدفه و کلا فرق دارن روش بازی هاشون و مربی هست که تشخیص میده کدوم بازی کنن

این کل کل بچگونه هم که با بعضی ها راه انداختید که x بهتره یا y هم جالب نیست!

سلام
دوستان بالاخره حق ب حق دار رسید
و ی جوری انجلوتی دل هوادار هارو ب دست اورد
ب نظرم اگه میخواستن جام رو الان بدن ب یه تیم حق مادرید 1 بود ن تیم دیگه ای
واسه قرعه کشی هم دیگه زیاد واسم مهم نیست با کی رو در رو شیم چون تیم کامل و ی دست ه
ولی اگه اولویت بندی باشه و ب انتخاب خودم
اول یوه بعد بارسا و بعد بایرن
از نخ سی ال بیایم بیرون بازی بعدی خیلی بازی سخت و دشواری ه

آنجلوتی محبوبیتشو از دست نداده بود که بخواد بدست بیاره!

شما که منچستری بودی چی شد سر زدی به تاپیک رئال؟:)

کلا هر تیمی میبره طرفدار همونی؟

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
عاقااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا تبرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررریک
منو میگی دارم منفجر میشم از خوشحالی
چیییییییییییییییییییییچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچچااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

اتلتیکو جرررررررررررررررررررررررررر میخوووووووورررررررررررررررررههههههههههه

آلا مادرید آلا مادرید آلا مادرید

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175

اون موقعیتا 60 در صدش به خاطر تلاش خود چیچاریتو بدست اومد.مثلا اون ضربه سرش که خودشو رسوند به توپ

نمیدونم توی این بنزما چی دیدی که عاشقش شدی.آنجلوتی بنزما رو ترجیح میده چون تو کارهای گروهی مشارکت داره و بازیسازی میکنه برای هم تیمی ها.و 100% مهاجم نیست و یجورایی نقش مهاجم کاذب رو بازی میکنه گاهی اوقات

ولی چیچاریتو مهاجمه هدفه و کلا فرق دارن روش بازی هاشون و مربی هست که تشخیص میده کدوم بازی کنن

علی انجلوتی این بازی حکم فینال بود براش فکر شو بکن اگه بعد بازی نتیجه یه چیزه دیگه بود باز هوادارای دو اتیش ه از انجلوتی حمایت میکردن یا اصلا خود پرز تازه کلوب هم تو کمین نیمکت مادریده
من من یو رو دوست دارم منکرش نمیشم بازی و نقل و انتقالات شم دنبال میکنم اما مادرید یه چیزه دیگه اس واسم طرف دارش م
کلا دیگه ی طوری شده زندگیم وقت ندارم بیام ر تاپیک ا سر بزنم من یو هم بنده خدا از کی برده که بخوام برم سمتش
فقط حضورش تو سی ال اینده خوشحالم میکنه
فرقی نداره شما یا من
اینجا هستین سره بردو باخت مادرید
اگه یادت بیاد یه زمانی اینجا گزارش گری میکردم بازی های مادرید و اما الان خودم دارم به زور پست میدم

lilolil

Registered User
لایک‌ها
391

لايك

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

aliran93

Registered User
لایک‌ها
684
بیل و بنزما به بازی با سویا میرسن

ولی مودریچ در بهترین حالت به بازی با اسپانیول میرسه

از اونجایی که خدیرا،ایارا و لوکاس جوان رو داریم و به هیچکدومشون تو این مقطع نمیشه اطمینان کرد،آنجلوتی باید راموس رو بذاره هافبک. با پست جدیدش آشنایی بیشتری پیدا میکنه و هم 80% توپ های هوایی وسط زمین رو میزنه و کلا نعمتیه
از اونطرف حیفه واران رو نیمکت باشه و واقعا داره خوب بازی میکنه و با په په زوج خوبی رو تشکیل دادن
و یه خوبی دیگه هم که داره، اینه که کروس و خامس میتونن با خیال راحت تری جلو بزنن چون پشتشون راموس هست و وظایف دفاعی تری داره

این ترکیب ایدا آل منه:

کاسیاس
مارسلو-واران-په په-کارواخال
راموس
کروس-خامس
رونالدو-بنزما(چیچاریتو)-بیل(ایسکو)

ترکیب خوبیه تا وقتی مودریچ نیست.حداقل از بابت دفاع خیالمون راحته

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
ب نظره بنده چیچاریتو رو بخره بنزمارو بفروش ه و جاش اگورو بیاره خیلی خوب میشه
علی نظره تو چی ه

aliran93

Registered User
لایک‌ها
684
بنظر من بخاطر یک بازی نمیشه نتیجه گیری کرد

اونم یه همچین نتیجه گیری بی رحمانه ای که بنزما حذف بشه.به یاد بیار اون پاس گل ها و گل های حساسی رو که زده.

کار درست اینه که به هردوشون فرصت بده تا خودشونو ثابت کنن .ولی با دائمی کردن قرار داد چیچاریتو موافقم

آگوئرو هم مناسب تیم ما نیست. نه سبک بازیش ، نه خودخواهیش.تصور کن سه تا خودخواه توی یک خط حمله باشن!

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بنظر من بخاطر یک بازی نمیشه نتیجه گیری کرد

اونم یه همچین نتیجه گیری بی رحمانه ای که بنزما حذف بشه.به یاد بیار اون پاس گل ها و گل های حساسی رو که زده.

کار درست اینه که به هردوشون فرصت بده تا خودشونو ثابت کنن .ولی با دائمی کردن قرار داد چیچاریتو موافقم

آگوئرو هم مناسب تیم ما نیست. نه سبک بازیش ، نه خودخواهیش.تصور کن سه تا خودخواه توی یک خط حمله باشن!
باید یکی شون بره
نطرت در مورد کیت و رحیم استرلینگ چیه ؟

aliran93

Registered User
لایک‌ها
684
اگه یکیشون بره ، یک مهاجم میمونه

من نظرم اینه جفتشون باشن و یه مهاجم جوون هم به تیم اضافه بشه تا دستمون تو پوست گردو نمونه

چلسی رو ببین سه تا مهاجم داره هر سه تاشون هم عالی هستن ولی سه روز پیش هر 3 تاشون مصدوم بودن.اگه یه همچین شرایطی پیش بیاد، راموس رو مگه بذاریم حمله :D

کین منظورته؟ کلا بازیکن بریتانیایی فک کنم تو همون pl بمونه بهتره.آمار موفقیتشون تو لیگ های غیر از pl خیلی داغونه و مثله هندونه ی در بسته میمونن

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
اگه یکیشون بره ، یک مهاجم میمونه

من نظرم اینه جفتشون باشن و یه مهاجم جوون هم به تیم اضافه بشه تا دستمون تو پوست گردو نمونه

چلسی رو ببین سه تا مهاجم داره هر سه تاشون هم عالی هستن ولی سه روز پیش هر 3 تاشون مصدوم بودن.اگه یه همچین شرایطی پیش بیاد، راموس رو مگه بذاریم حمله :D

کین منظورته؟ کلا بازیکن بریتانیایی فک کنم تو همون pl بمونه بهتره.آمار موفقیتشون تو لیگ های غیر از pl خیلی داغونه و مثله هندونه ی در بسته میمونن
و در اخره قهرمان سی ال ؟

aliran93

Registered User
لایک‌ها
684
من رو حرفم هستم،بارسا و یووه شانس اول هستن.بعد بایرن و شانس آخر هم ما هستیم

قرعه کشی روز جمعه خیلی مهمه.اگه بارسا و بایرن بهم بخورن شانسمون بیشتر میشه و بخت شماره دو میشیم

از هر قرعه ای استقبال میکنم الا الکلاسیکو.ترجیح میدم اگر قراره بازی ای داشته باشیم باهاشون یک تک بازی، اونم تو فینال باشه

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
من رو حرفم هستم،بارسا و یووه شانس اول هستن.بعد بایرن و شانس آخر هم ما هستیم

قرعه کشی روز جمعه خیلی مهمه.اگه بارسا و بایرن بهم بخورن شانسمون بیشتر میشه و بخت شماره دو میشیم

از هر قرعه ای استقبال میکنم الا الکلاسیکو.ترجیح میدم اگر قراره بازی ای داشته باشیم باهاشون یک تک بازی، اونم تو فینال باشه
اصلا موافق نیستم
یوه شانس اخر
ترکیب اصلی ما شانس اول
بایرن و بارسا دوم

بالا