برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
من میام پستها رو میخونم و میرم. الان هم اعلان وجود کردم فکر نکنید نیستم :D
نمیدونم کسی خبر فروش سیدو یانکو/جانکو رو به سلتیک گذاشت؟
ضمنا صحبتهایی شنیده میشه که فن خال روی آنخلو هنریکوئز برای پست مهاجم و گیلرمو وارلا برای پست مدافع راست حساب باز کرده. آمار هنریکوئز در فصل گذشته که خوبه. وارلا هم زیدان کلی ازش تعریف کرد پارسال.
پ.ن: دوستان چرا اینقدر اطلاعیه میاد؟؟!! کدوم تیک رو باید بردارم در تنظیمات تا از دست اطلاعیه ها راحت شم. اصلا در موضوعی مشترک نشدم هی فرت و فرت اطلاعیه میاد!!
پست خودم رو نقل قول میکنم! چون همین الان خوندم مثل اینکه هنریکوئز رو میخوان بفروشن به دیناموزاگرب! لذا بی مهاجم تر شدیم :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
پست خودم رو نقل قول میکنم! چون همین الان خوندم مثل اینکه هنریکوئز رو میخوان بفروشن به دیناموزاگرب! لذا بی مهاجم تر شدیم :D
معین جان، داشتم پستت رو میخوندم که خواستم همینی که گفتی رو بهت بگم که هنریکز پارسال هم درخواست کرده بود که انتقالش رو دائمی کنن و نمیخواد به تیم برگرده...
بله جناب @amirusa خبرش رو دادن که یانکو هم فروخته شده به سلتیک و همچنین خبر قرض دادن ویلسون و همینطور فروش RVP که دلبلش هم ظاهرا این هستش که منچستر نمیخواد مبلغ کامل قرارداد فن پرسی رو در سال آخرش بهش بپردازه، و فن پرسی هم اعلام کرده نمیخواد بمونه و الان هم که با فنرباغچه به توافق رسیده، همه اینها و مصدومیت هرناندز که ظاهرا تا 2 ماه دیگه تمرین نمیتونه بکنه و دیماریا که حدودا 4-3 هفته از فوتبال دور خواهد بود، خط حمله عالی برای ما باقی میمونه...
خبر(شایعه) دیگه هم این هستش که واسه کین 40 میلیون پوند پیشنهاد دادیم...
ظاهرا گزینه های تاپ رو ول کردیم و چسبیدیم به دارمین!!!!!! همونطور که فکر میکردم، در افکار فن خنگخال دفاع کناری نباید از جاش تکون بخوره، همونطوری که دفاع 3 نفره تشکیل میشه!!!! کولمن که به نظر من گزینه خیلی بهتری هستش...
تورپ رو هم که فروختن همون اول فصل نقل و انتقالات اگه اشتباه نکنم، احتمالا بازیکنای جوونمون هم رونی و والنسیا هستن که قرار هستش تو تمرینهای پیش فصل بهشون فرصت داده بشه...
یه خبر دیگه این هستش که دخیا در پاسخ به خبرنگاری گفته که امروز فردا به منچستر میره برای تمرینات پیش فصل...
راموس هم که سر کارمون گذاشته بود...
اشنیدرلین هم که دلش میخواد به آرسنال بره، بعید هم نیست با این دست و اون دست کردن همیشگی وودوارد سر از آرسنال در بیاره...
خبر دیگه این هستش که ظاهرا فن خنگخال تمرینات سنگینی برای بازیکنها در نظر گرفته و لوک شاو هم به گفته شاهدین وزن کم کرده بخاطر رژیمی که براش در نظر گرفته، قبل از اینکه تمرینات شروع بشه...

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
و شایعه فروش هنریکز !
کدوم بیشعوری به ذهنش رسید فن خالو بیاره یونایتد؟

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
عکس تلخیه اما خب...
از تیم قهرمان سال 2008 فقط رونی و کریک موندن،نانی هم بود که به تازگی رفت
فکر میکنم دیگه وقتش رسیده که Move On کنیم و اگه میخوایم آینده ای برای تیم متصور بشیم، اول باید به فکر عوض کردن یه سری تفکرهای عهد عتیغ و سبک مدیریت جدید و اوردن مربی به روز با شعور و فوتبال فهم و با انگیزه باشیم...
مثل رئیس پیدا نمیشه و نخواهد شد، پس این انتظارات خنده داری که دوستان دارن از قهرمانی و یا حتی حضور در بین مدعیان هر جامی، از این تیم باید فراموش بشه تا وقتی که این تغییرات اتفاق نیوفتاده...

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
بچه ها میگفتن فنخال لجبازه اما باور نمیکردم
خبر جدید حاکی از این که فنخال ب مدیریت تیم گفته تنها راه جدای ده خیا جذب راموس ه ،،
کاملا موفقم با این لجبازی
چون واسه اینده ی تیم میترسه
امسال این ستاره سال بعد ستاره ی بعدی ،،
باید هم منچستر یونایتد و هم فنخال بزرگی خودش ونو مقابل تبمای مثل مادرید بارسلونا و بایرن مونیخ نشون بدن

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان یک درصد احتمال بدین یونایتد خریداش رو گذاشته بعد از اتمام قرارداد با نایک و شروع قرارداد با آدیداس معرفی کنه :D
و ممکنه با بازیکنهای مدنظرش هم توافق کرده باشه. البته این یه احتماله!
پس صبور باشین و اینقدر اعصاب خودتون رو خورد نکنید :general601:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
دوستان یک درصد احتمال بدین یونایتد خریداش رو گذاشته بعد از اتمام قرارداد با نایک و شروع قرارداد با آدیداس معرفی کنه :D
و ممکنه با بازیکنهای مدنظرش هم توافق کرده باشه. البته این یه احتماله!
پس صبور باشین و اینقدر اعصاب خودتون رو خورد نکنید :general601:
معین جون دو تا از خریدامونو حدس بزن لطفا
من میگم: مارتین فن فاک فیک داشته تو کوچه های امستردام ماری میکشیده ولی چون هلندیه به عنوان مدافع باهاش قرار بستن.جانی دِ ریدی از مهاجم های مشهور محله های ایندهوون ایشون به قدری کارشون درسته که تاحالا بیشتر از 100 تا دماغ شکوندن !

بیخیال همه میدونم خبری نیست و فقط به تیم چوب حراج زده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
بیخیال همه میدونم خبری نیست و فقط به تیم چوب حراج زده
در ادامه اخبار هم باید گفت که رافائل هم از دیگر خروجی های تیم هستش که مشتری هم زیاد داره، بجاش هم قرار هستش از قدرت زیاد وودوارد در کسب درآمد برای گلیزرها استفاده کنیم...چون ظاهرا مدیر باشگاه تورینو اعلام کرده بود که فقط تا یکشنبه امکان فروش دارمین وجود داره...
خبر خوب دیگه، توافق اولیه بنتکه با لوزرها هستش، البته شروود گفته قصد فروش بنتکه رو نداریم...
کومان هم گفته که هیچ پیشنهادی برای اشنیدرلین نداشتیم، غیر از پیشنهاد کمی که یونایتد داده بود...
فکر میکنم گلیزرها قصد فروش باشگاه رو دارن، دارن تا میتونن میفروشن یا در حقیقت خرجهاشون رو کم میکنن...
چرا این وودی با عرضه مشتری برای اوانز و امسال اون پیدا نمیکنه؟...

Last edited:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
در ادامه اخبار هم باید گفت که رافائل هم از دیگر خروجی های تیم هستش که مشتری هم زیاد داره، بجاش هم قرار هستش از قدرت زیاد وودوارد در کسب درآمد برای گلیزرها استفاده کنیم...چون ظاهرا مدیر باشگاه تورینو اعلام کرده بود که فقط تا یکشنبه امکان فروش دارمین وجود داره...
خبر خوب دیگه، توافق اولیه بنتکه با لوزرها هستش، البته شروود گفته قصد فروش بنتکه رو نداریم...
کومان هم گفته که هیچ پیشنهادی برای اشنیدرلین نداشتیم، غیر از پیشنهاد کمی که یونایتد داده بود...
فکر میکنم گلیزرها قصد فروش باشگاه رو دارن، دارن تا میتونن میفروشن یا در حقیقت خرجهاشون رو کم میکنن...
چرا این وودی با عرضه مشتری برای اوانز و امسال اون پیدا نمیکنه؟...
میلاد همین رافائل چه کاری کرد این فصل؟!
فصلای قبلشم که رو اعصاب همه بود!
بقیه بازیکنایی هم که دارن میرن همین بوده!
اوانز رو هم میفروختن خود شما میومدی میگفتی واسه چی فروختنش:D
همونطور که وقتی کلورلی رفت همه گفتن آخیییش، راحت شدیم! بعد یه مدت اینو هم گفتید گند زدن چرا مجانی دادنش رفت :p

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
همونطور که وقتی کلورلی رفت همه گفتن آخیییش، راحت شدیم! بعد یه مدت اینو هم گفتید گند زدن چرا مجانی دادنش رفت :p
اصلان جون، بحث این نیست که چه کار کرد این فصل، بحث این هستش که چه کار کردن باهاش که این فصل اینطور شد... زمان رئیس یه فرط داد و خطا کرد روی روبن و بایرنی ها داور رو دوره کردن تا کارت دوم داد، وگرنه که بدبخت چه گناهی کرده بود تا اون موقع، یکی از بهترین بک های راستمون بود ولی معلوم نیست چه بلایی سرش اوردن...
بازیکنهایی که دارن میرن و رفتن، امثال کلورلی، فلچر، اندرسون رو هرگز نمیتونم قبول کنم که برد کردیم سر فروششون، تازه اگه بگیم فروش!!! کلورلی که مفتی رفت، اندرسون رو هم که مثل فلچر یه پولی گرفت و رفت، اوانز رو هم که عمرا بفروشن، مگه اینکه یه پولی بدن به تیم که میخوادش و ردش کنن...
اما در مورد نانی که دو فصل پیش باهاش قرارداد 5 ساله جدید بستیم و در انتهای فصل در ازای مبلغی از قراراداد روخو قرضی بازی کرد و حقوقش رو ما دادیم، و الان هم رفت به فنرباغچه، هنوز کسی از مبلغش خبر نداره...
من نمیگم که فروش بازیکن بد هستش، دارم میگم که کی جانشینشون میشه؟؟؟؟؟؟؟
تو این دو تابستون بازیکن زیاد جدا شده از تیم، ولی هیچ کس جانشینشون نشده، یا حداقل بازیکنهایی که خریدن بدتر از بازیکنهایی بودن که داشتیم، آخه خود تو به من بگو که اگه ولبک فصل پیش تو تیم میموند، آیا بیشتر از فالکائو موثر نبود برای تیم؟؟؟ یا فروش کسایی مثل ویدا یا ریو؟؟؟؟ یا فروش اورا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ که تمام فصل رو ما زجر کشیدیم از نبود بک چپ؟؟؟؟
کلا دیگه هیچ بحثی نمیکنم تو فروم، فقط خبر میدم تا زمان نابودی کامل تیم که با شرایطی که میبینم به پایان فصل نمیکشه...

Last edited:

Noel Gallagher

کاربر فعال
لایک‌ها
15,857

اصلان ننگ به لیلنگ تو :eek: نکنه با شامپاین ازت پذیرایی میکنن که انقدر بی دلیل سنگشونو به سینه میزنی :D
همینطوری ماتا میره هررا میره رونی میره دی ماریا میره الدترافورد رو میفروشن همه با هم میگیم اخیییش بعد سرمونو میخارونیم میبینیم عه اب فطع شد :D

Last edited:

amirusa

Registered User
لایک‌ها
3,175
فصل نقل و انتقالات شروع شد اردا ب بارسلونا پیوست

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

بالا