برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران چلسی

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
میدونید چیه، مورینیو یکمی هوا ورش داشته... توی مصاحبه های آخرش گفته بقیه تیما سعی دارن جام رو بخرن، ما میخوایم با تلاش خودمون و بدون خرج زیاد جام رو بدست بیاریم.
حرفش واقعا با ارزشه و اگه تقی به توقی بخوره و ما امسال هم قهرمان بشیم واقعا کار خیلی خیلی بزرگی کرده، اما متاسفانه احتمالش خیلی کمه...وقتی همه سعی دارن بازیکنای تاپ بخرن و ما نخریم باید با باخت ها هم کنار بیایم
خداییش از دستو دل بازی من سیتی و پی اس جی خوشم میاد
نمیگم رومن خسیس هست چون رومن اختیارات رو داده مورینیو خوزه هست که دلش نمیاد از یه حدی پول بده برای بازیکن

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
بگید تو کدوم پست بازیکن میخوایم؟
تو دروازه کورتوآ و بگویچ رو داریم. دروازه بان دیگه ای لازمه بیاریم کنار این 2تا؟
تو خط دفاع پارسال تری, کیهیل و ایوانویچ تو تیم منتخب سال قرار گرفتن. برای وسط, تری, کیهیل, ایوانویچ و زوما میتونن بازی کنن. چپ, ازپلیکوئتا و بابا رحمان. راست, ایوانویچ و ازپلیکوئتا. تو دفاع یه جایگزین برای لوئیز میخواستیم که گرفتیم. این استونزم که دنبالشیم برای آینده باشگاه هست و ضمن اینکه انگلیسیم هست.
تو خط هافبک کدوم بازیکن میتونه فابرگاس و ماتیچ رو نیمکت نشین کنه؟ یه پُست کنار این 2 نفر هست که خودمم همیشه میگم میتونیم یه بازیکن بهتر از اسکار و رامیرز داشته باشیم.
سمت چپ که هازارد دست نمیخوره. برای سمت راست (یا بطور کلی وینگر) هم اونقدر بازیکن داریم که یکی مثل موزس دیروز اصلا رو نیمکتم نبود. ضمن اینکه بازم میگم کندی رو خریدیم که به نسبت مثلا شورله من کاملا بازیکن بهتری میدونمش که متاسفانه هنوز از لحاظ قانونی اجازه نداره برای چلسی بازی کنه. درمورد ویلیانم گفتم انتخاب اول هست و در حال حاضر من شخصا فقط بیل رو به ویلیان ترجیح میدم.
میرسیم به خط حمله. ما با یه مهاجم بازی میکنیم و این 3 مهاجمی که داریم کافیه. بله قبول دارم لواندوفسکی از رمی بهتره ولی نه یکی مثل لواندوفسکی حاضر میشه نیمکت نشینِ کوستا بشه نه کوستا حاضر میشه نیمکت نشینِ یکی مثل لواندوفسکی بشه.
پس بی جهت هی نگید تو نقل و انتقالات ضعیف عمل کردیم. همین کوادرادو قبل از اومدنش داشتید سر و دست میشکوندین براش.
==================
شماره 17 به بابا رحمان رسید.

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
تو دروازه کورتوآ و بگویچ رو داریم. دروازه بان دیگه ای لازمه بیاریم کنار این 2تا؟
تو خط دفاع پارسال تری, کیهیل و ایوانویچ تو تیم منتخب سال قرار گرفتن. برای وسط, تری, کیهیل, ایوانویچ و زوما میتونن بازی کنن. چپ, ازپلیکوئتا و بابا رحمان. راست, ایوانویچ و ازپلیکوئتا. تو دفاع یه جایگزین برای لوئیز میخواستیم که گرفتیم. این استونزم که دنبالشیم برای آینده باشگاه هست و ضمن اینکه انگلیسیم هست.
تو خط هافبک کدوم بازیکن میتونه فابرگاس و ماتیچ رو نیمکت نشین کنه؟ یه پُست کنار این 2 نفر هست که خودمم همیشه میگم میتونیم یه بازیکن بهتر از اسکار و رامیرز داشته باشیم.
سمت چپ که هازارد دست نمیخوره. برای سمت راست (یا بطور کلی وینگر) هم اونقدر بازیکن داریم که یکی مثل موزس دیروز اصلا رو نیمکتم نبود. ضمن اینکه بازم میگم کندی رو خریدیم که به نسبت مثلا شورله من کاملا بازیکن بهتری میدونمش که متاسفانه هنوز از لحاظ قانونی اجازه نداره برای چلسی بازی کنه. درمورد ویلیانم گفتم انتخاب اول هست و در حال حاضر من شخصا فقط بیل رو به ویلیان ترجیح میدم.
میرسیم به خط حمله. ما با یه مهاجم بازی میکنیم و این 3 مهاجمی که داریم کافیه. بله قبول دارم لواندوفسکی از رمی بهتره ولی نه یکی مثل لواندوفسکی حاضر میشه نیمکت نشینِ کوستا بشه نه کوستا حاضر میشه نیمکت نشینِ یکی مثل لواندوفسکی بشه.
پس بی جهت هی نگید تو نقل و انتقالات ضعیف عمل کردیم. همین کوادرادو قبل از اومدنش داشتید سر و دست میشکوندین براش.
==================
خوبه داداش به هیچی نمیخواد دست بزنیم همه چی عالیه اوکی
انشالله بازی چهارم نشد پنجم حتما میبریم نشد
خوبه بعد هر بازی که گند میزنیم شما میگی همه چی ارومه تیم خوبی داریم
همون پارسالم سوتیهای خط دفاع و بعضا کورتوا نبود زودتر قهرمان لیگ میشدیم و لاغل اشتباهات نبود جلو پی اس جی حذف نمیشدیم
رامیرز اسکار میکل فالکائو کوادرادو اینا فقط نیمکت اشغال کردن از 10تا بازی 1دونه خوب در میاد توش فالکائو هم که تازه اومده همون 10 دیقه بسشه بازی
راجب کوادرادو هم چیزی که ما تو فیورنتینا ازش دیدیم خوشحال شدیم والی نمیدونستیم توزرد از اب در میاد
ویلیان و ایوانویچ هم هرچقدر که برای تیم مفید باشن همون قدر عامل بگایی هستن
پلیمر لیگ رو هواست سی ال رو کلا فقط صعود از مرحله گروهی حساب کنید تازه اونم اگه پست رئال و تیمهای دیگه نخوریم

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
==================

منم به هیچ وجه از تری و کیهیل ناراضی نیستم و به نظرم هنوز بهترین ها هستن، حرف من چپ و راست دفاعه، نه وسطش، که خب حالا بلاخره رحمان بابا اومد، ببینیم با اومدنش وضع تیم چطور میشه
علاوه بر اون یه مهره دیگه واسه وسط زمین میخوایم که خودتم گفتی، این دوتا به کنار، اینا فقط تیم اولمون بودن...نیمکتمونم هست نیمکتمون نسبت به تیمی مثل سیتی کمبود داره و ما با تیم اولمون خیلی شاهکار کنیم میتونیم لیگو بدست بیاریم...

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
^ در مورد چلسی و سیتی, چلسی که بازیکنای فصل قبلش رو حفظ کرد و هر بازیکنیم رفت جایگزین شد.
حالا سیتی. سیتی مطمئنا پولی که بابت خرید بازیکن داده بیشتر از پولیه که از فروش بازیکن بدست آورده. ولی در مورد ترکیب سیتی اینجوری نیست که چپ و راست بازیکن به ترکیبش اضافه کنه. سیتی این فصل چنتا بازیکن از دست داد و چنتا بازیکن به ترکیبش اضافه کرد. بازیکنایی که فصل قبل بازی میکردن و از دست داد ژکو, میلنر, یووتیچ و لمپارد رو خاطرم هست. بازیکنای شاخصیم که گرفته تا الان استرلینگ و فابین دلف بودن. اگه فصل قبل بونی رو گرفتن نگردو رو از دست دادن. ولی بازم میگم از لحاظ مالی خریدشون بیشتر از فروششون هست. مطلبیم که مورینیو گفته بود در مورد همین موضوع بود. یعنی سیتی حاضر میشه میلنر رو بعنوان بازیکن آزاد از دست بده ولی حدود 70 میلیون یورو برای استرلینگ پول بده. ولی مورینیو حاضر نمیشه برای بازیکنی (مثلا پوگبا) اونقدر پول بده. مورینیو فقط گفته بود چلسی برخلاف سایر تیمها درست خرج میکنه و ما با همین شرایط باهاشون رقابت میکنیم که اونا بهشون برخورد.
در مورد نیمکت فقط در مورد هافبکهای وسط زمین قبول دارم که بجز فابرگاس و ماتیچ مهره تاپ دیگه ای نداریم. مثلا الان بایرن تو مرکز زمین از لحاظ بازیکن وضعیتش از چلسی بهتره. بقیه پستها از نظر من نیمکت چلسی خوبه.
یه مثالم در مورد تفاوت نیمکت بزنم. پارسال که مودریچ مصدوم شد آنجلوتی مجبور شد جلوی یوونتوس از راموس تو مرکز زمین استفاده کنه. پاسهایی که مودریچ براحتی مینداخت روی پا یا سر بازیکنای رئال, راموس میفرستاد تو تماشاچیا.

GFX

Registered User
لایک‌ها
747
گزارش بازی دیروز
ud.jpg

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
طبق گفته اسکای اورتون پیشنهاد 30 میلیون پوندی چلسی برای استونز رو هم رد کرده. گفته میشه اورتون اول 34 میلیون پوند میخواست, الان 40 میلیون پوند میخواد!
لازم به ذکر است گرونترین بازیکن خریداری شده توسط مورینیو در طول دوران مربی گریش کوستا بوده با 32 میلیون پوند.

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
اخوی خلاصه ترجمه میکنی؟:)

اتفاقای بازی روداره تعریف میکنه، و میگه گل رامیرز آفساید نبوده
من بازی رو ندیدم، پس یه گل هم زده بودیم که گرفته نشده...
طبق گفته اسکای اورتون پیشنهاد 30 میلیون پوندی چلسی برای استونز رو هم رد کرده. گفته میشه اورتون اول 34 میلیون پوند میخواست, الان 40 میلیون پوند میخواد!
لازم به ذکر است گرونترین بازیکن خریداری شده توسط مورینیو در طول دوران مربی گریش کوستا بوده با 32 میلیون پوند.

پس استونز هم پر، حداقل واسه این فصل
شنیدم من سیتی هم برنامه داشته فصل بعد اقدام کنه واسه خرید استونز، که این فصل چلسی پیشدستی میکنه واسه خرید...هرچند نا موفق بودیم
شرایط داره به سود اونا پیش میره!

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
^ بعید نیست تو همین زمان باقیمونده برای استونز پیشنهاد بالاتر بدیم و بگیریمش. فعلا هفته بعد با سیتی بازی دارن بذاریم جلو سیتی بازی کنه بهتره.
====================
پشت پیراهنش فقط نوشته BABA.

upload_2015-8-18_21-47-57.jpeg

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
شایعه شده واسه گریژمان پا پیش گذاشتیم، اگه درست یادم باشه فسخ قراردادش 80 میل بود، احتمالا 30 35 تاهم واسه خودش... گرون در میاد، بعید بود حالا بعید تر به نظر میرسه : )

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
مارکا, ال موندو, beIN Sports, اسکای (به نقل از مارکا) و... انتقال پدرو به چلسی با مبلغ 20 میلیون پوند رو تموم شده اعلام کردن.
همون منابع اعلام کردن پدرو امروز برای پشت سر گذاشتن تست پزشکی راهی لندن میشه.

Last edited:

jb.NY

Registered User
لایک‌ها
488
بی بی سی نوشته چلسی و بارسا به توافق رسیدن واسه پدرو، احتمالا 21 میلیون پوند، اگه حقیقت داشته باشه که خیلی عالیه
یه هایجک خیلی قشنگ رو پیاده سازی کردیم
02.gif

منبع

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
وای یعنی میشه کاستا-پدرو-گریزمان-هازارد-ماتیچ-فابرگاس-بابارحمان-استونز-زوما-ایوانویچ-کورتوا
ترکیب دقیقا این شه:p
راستی ویلیان هم پیشنهاد شده به پی اس جی و بارین مونیخ میخوان ردش کنن

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
راستی ویلیان هم پیشنهاد شده به پی اس جی و بارین مونیخ میخوان ردش کنن
عمراً. مگه اينكه خودش بخواد بره كه فعلا دليلى نداره.
==============
جوزپه ماروتا مدير ورزشى يووه: "بنا به دلايلى از خريد دراكسلر منصرف شديم. كوادرادو؟ شايد امكان خريدش باشه."
ايكاش ميشد كوادرادو و مثلا اسكارُ ميداديم يووه، پوگبا رو ميگرفتيم.
در حال حاضر تركيب ايده آلِ من (تو بازى اى كه پدرو فيكس باشه)، پدرو راست، ويليان وسط، هازارد چپ.

بالا