برگزیده های پرشین تولز

کل کل از نوع جهانی !!!

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
ولی به هر حال بازم میگم که همه چی تموم نشده!یونایتد 3 بازی بعدیش با سیتی،اتوبوس و اورتون هست که اگه خوش شانسی دست از سرشون برداره تو همین 3 بازی پتانسیل 8 امتیاز دادنو دارن!!!

والا رو که نیست،سنگ پای دیار ماست! :general106:

از سه بازی (که حتی خود ما طرفدارای یونایتد هم انتظار این نتایج خوب رو نداشتیم) امتیازات کامل رو گرفتیم،بنابراین به نتایج 3 بازی بعدی هم خیلی امیدواریم،اما شما چی؟از این دو بازی آخرتون،که طبق گفته ی خودت قرار بود منچستر رو له کنید و آرسنال رو هم تازه احتمال دادی که در مقابلش می بازید(در حالی که همه مطمئن بودن از باختتون :D ) صفر امتیاز گرفتین :general404: دیگه والا من نمیدونم چی بگم که بتونه حق مطلب رو ادا کنه :general304:

LiverBarca

Registered User
لایک‌ها
1,846
والا رو که نیست،سنگ پای دیار ماست! :general106:

از سه بازی (که حتی خود ما طرفدارای یونایتد هم انتظار این نتایج خوب رو نداشتیم) امتیازات کامل رو گرفتیم،بنابراین به نتایج 3 بازی بعدی هم خیلی امیدواریم،اما شما چی؟از این دو بازی آخرتون،که طبق گفته ی خودت قرار بود منچستر رو له کنید و آرسنال رو هم تازه احتمال دادی که در مقابلش می بازید(در حالی که همه مطمئن بودن از باختتون :D ) صفر امتیاز گرفتین :general404: دیگه والا من نمیدونم چی بگم که بتونه حق مطلب رو ادا کنه :general304:
:|||||||||||||||o_Oo_Oo_Oعجب آدمایی هستین شما باو!!!الله کمییز اولسون!!!:D(خدا پشت و پناهتون باشه!!!)
مگه من گفتم حتمآ میبازه یا امیدوار نباشین!؟؟؟:eek::general210:
همونطور که انتظار این نتایج و اون اخراج رو نه ما از تیم خودمون و جرارد داشتیم و نه شما از یونایتد دقیقآ برعکس این اتفاقات هم میتونه بیوفته،مخصوصآ که 7 هفته باقی مونده نه 3 هفته!!!;)
میبینیم دیگه،1 بار جستی ملخک،2 بار جستی ملخک بار سوم....:)

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
بازی دیشب پاریس با مارسی قشنگ بود
داره کم کم از پاریسن ژرمن خوشم میاد :general707:

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
یه نیمه از بازی دورتمند - بایرن رو دیدم فوق العاده سرد و کند و کسل کننده اصلا قابل قیاس با بازیهای لیگ برتر نیست حتی قابل قیاس با بازی هایی که خودشون در اروپا انجام میدن هم نیست
یادمه یه جایی این بازی رو با ال کلاسیکو مقایسه کرده بودن!
بازی دیشب پاریس با مارسی قشنگ بود
داره کم کم از پاریسن ژرمن خوشم میاد :general707:
لیگ فرانسه نگاه می کنی؟ این کارت یه خیانت به ایتالیاست از اون بدتر به تیمی مثل پاریسن ژرمن ابراز علاقه هم می کنی؟ این یکی دیگه غیر قابل بخششه باید سنگسار بشی تو گرگی در لباس میش ای فرانسوی ایتالیا نما

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
یه نیمه از بازی دورتمند - بایرن رو دیدم فوق العاده سرد و کند و کسل کننده اصلا قابل قیاس با بازیهای لیگ برتر نیست حتی قابل قیاس با بازی هایی که خودشون در اروپا انجام میدن هم نیست
یادمه یه جایی این بازی رو با ال کلاسیکو مقایسه کرده بودن!
لیگ فرانسه نگاه می کنی؟ این کارت یه خیانت به ایتالیاست از اون بدتر به تیمی مثل پاریسن ژرمن ابراز علاقه هم می کنی؟ این یکی دیگه غیر قابل بخششه باید سنگسار بشی تو گرگی در لباس میش ای فرانسوی ایتالیا نما
لیگ انگلیس همیشه جزء بهترین لیگها بوده تقریبا کیفیت یکنواختی داشته اصلا طرز فوتبال بازی کردنشون سادست توپ رو گرفتن مستقیم میرن تو فاز حمله
همیشه بعد از لیگ ایتالیا (که البته الان ترکیده) لیگ انگلیس رو دوست داشتم فوتباله روونی بازی میکنن از لالیگا هیچوقت خوشم نیومده و از بوندس لیگا هم متنفرم

اما راجع به اسپویلرت که میتونستی تو اسپویلر نزاری :
گفتم که از پاریسن ژرمن داره خوشم میاد چون دلیل داره اولا وراتی عزیزم اونجاست عاشق بازیشم خیلی شبیه پیرلو بازی میکنه به شدت بازیهاشو دنبال میکنم چون اینده تیم ملی ایتالیاست ضمن اینکه سیریگو و موتا هم اونجا هستند که ایتالیایین زلاتان عزیزم هم اونجاست بهترین مهاجم نوک جهان تیاگو سیلوا مدافع سابق میلان کاوانی مهاجم سابق ناپولی همه و همه از پاریس یه تیم دوستداشتنی دارن میسازن برام :general601:

Last edited:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
لیگ انگلیس همیشه جزء بهترین لیگها بوده تقریبا کیفیت یکنواختی داشته اصلا طرز فوتبال بازی کردنشون سادست توپ رو گرفتن مستقیم میرن تو فاز حمله
همیشه بعد از لیگ ایتالیا (که البته الان ترکیده) لیگ انگلیس رو دوست داشتم فوتباله روونی بازی میکنن از لالیگا هیچوقت خوشم نیومده و از بوندس لیگا هم متنفرم

اما راجع به اسپویلرت که میتونستی تو اسپویلر نزاری :
گفتم که از پاریسن ژرمن داره خوشم میاد چون دلیل داره اولا وراتی عزیزم اونجاست عاشق بازیشم خیلی شبیه پیرلو بازی میکنه به شدت بازیهاشو دنبال میکنم چون اینده تیم ملی ایتالیاست ضمن اینکه سیریگو و موتا هم اونجا هستند که ایتالیایین زلاتان عزیزم هم اونجاست بهترین مهاجم نوک جهان دیگو سیلوا مدافع سابق میلان کاوانی مهاجم سابق ناپولی همه و همه از پاریس یه تیم دوستداشتنی دارن میسازن برام :general601:
تو میلانی هستی؟
تو پالرمویی هم نیستی!!!

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
تو میلانی هستی؟
تو پالرمویی هم نیستی!!!
25r30wi.gif
سوتی دادم اما اصلاحش کردم همون تیاگو سیلوا :p

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
اشتباه وحشتناک در برنامه ی آقای گزارشگر
دانلود

در مسابقه ی تلویزیونی آقای گزارشگر اتفاق عجيبی افتاد.در جريان اين مسابقه تصویر مربوط به تیم منتخب سال 2014 که در حاشیه ی مراسم توپ طلا گرفته شده بود به عنوان سوال مسابقه مطرح شد و از شركت كننده خواسته شد تا بگوید که این تصویر مربوط به تیم منتخب چه سالی است؟شرکت کننده هم به درستی جواب داد که تیم منتخب مربوط به سال 2014 است اما مجریان برنامه که اتفاقا گزارشگر هم هستند، اصرار کردند که تصویر متعلق به تیم منتخب سال 2013 است.
طرفداری

al2

Registered User
لایک‌ها
3,254
پارمای بحران زده چیکار داره میکنه:eek::eek::eek::eek:
یا حضرت بوفون:general311:

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
پارمای بحران زده چیکار داره میکنه:eek::eek::eek::eek:
یا حضرت بوفون:general311:
شاید تونستن با این برد خودشون رو توی لیگ نگه دارن!
پارما خیلی تیم خوبی بود یه زمانی! خیلی از بازیکن های همین یووه از پارما اومدن! تورام، کاناوارو، همین حضرت بوفون :D

aliran93

Registered User
لایک‌ها
684
بنظرم کارایی که نیمار موقع تعویضش میکنه ، توهین به خودش و مربیشه

درسته ستاره هست و بنظر من اسم یک ستاره توی زمین سنگینی داره و هر لحظه ممکنه نتیجه بازی رو تغییر بده

ولی اینجوری وارد حاشیه میشه و من کم ندیدم ستاره هایی رو که حاشیه نابودشون کرد.به علاوه محبوبیتشون هم پیش هوادارا کم میشه

حیفه واقعا،بازیکن خوبیه...

sara__joon

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,607
گزارشگر بازی دیشب به نظر منچستری میومد. خیلی عجیبه مافیای لیورپولی صدا و سیما(عادل و جاودانی و ...) اجازه دادن یه منچستری گزارشگر بشه :دی

_professor_

Registered User
لایک‌ها
1,224
لیورپول-نیوکاسل.امشب لیورپول خیلی قشنگ بازی کرد انصافا لذت بردم.تو لیگ جزیره همیشه سعی میکنم بازی های لیورپول رو ببینم.مخصوصا قبلا که وقتی سوارز بود

کوتینیو واقعا خوبه...من موندم چطور اسکولاری احمق کوتینیو رو تو جام جهانی به تیمش نیاورد

بالا