برگزیده های پرشین تولز

کولر آبی که با usb کار میکنه چیه دیگه؟!

reza_6272

Registered User
لایک‌ها
231
امروز داشتم میگشتم بینم یه کولر جمع و جور مسافرتی میتونم پیدا کنم یا نه که اینو دیدم:
کولر آبي کوچک USB :: برقي و گازي :: لوازم ::
نوشته با برق usb و باتری قلمی کار میکنه گفتم خب پس احتمالا مدلهای بهتریش هم ممکنه باشه! دوستان کسی میتونه یه نمونه اینطوری تک نفره پشت کامپیوتری معرفی کنه که بیشتر از یه اسباب بازی باشه؟
نمیخوام قد کولر واقعی با اینا خنک بشم! فقط برای جاهایی که دسترسی به هیچ موجود خنک کننده ای نیست میخوام لااقل به نسیم خنکی بنوازه :دی چون در روز رفتن به اینجاها برام تکرار میشه و اصلا هم طاقت گرما ندارم
راستی خود همینی که لینک دادم چطور ؟ کسی امتحانش کرده؟

erfan33

همکار سخت افزار
همکار انجمن
لایک‌ها
466
امروز داشتم میگشتم بینم یه کولر جمع و جور مسافرتی میتونم پیدا کنم یا نه که اینو دیدم:
کولر آبي کوچک USB :: برقي و گازي :: لوازم ::
نوشته با برق usb و باتری قلمی کار میکنه گفتم خب پس احتمالا مدلهای بهتریش هم ممکنه باشه! دوستان کسی میتونه یه نمونه اینطوری تک نفره پشت کامپیوتری معرفی کنه که بیشتر از یه اسباب بازی باشه؟
نمیخوام قد کولر واقعی با اینا خنک بشم! فقط برای جاهایی که دسترسی به هیچ موجود خنک کننده ای نیست میخوام لااقل به نسیم خنکی بنوازه :دی چون در روز رفتن به اینجاها برام تکرار میشه و اصلا هم طاقت گرما ندارم
راستی خود همینی که لینک دادم چطور ؟ کسی امتحانش کرده؟
من موندم اين usb چقدر قدرت داره كه از قليونش گرفته تا چاي ساز و ... اين چيني ها ميسازن !
پارسال سايت چاره ي مورد داشت به اين شكل
c400_handycooler_personal_air_conditioner-thumb-550x604-23527.jpg
كه با 4 تا باتري قلمي كار ميكرد و قيمتش هم 52 بود فكر كنم شايد اين مورد بد نباشه !

بالا