برگزیده های پرشین تولز

کپسول چاقی فرشته . . . ؟ ؟ ؟

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
سلام دوستان
حتما اسم کپسول های چاقی و لاغری فرشته به گوشتون خورده ، خواستم ببینم خودتون یا دور و اطرافیانتون کسی مصرف کرده ؟ چطوری بوده ؟ نحوه مصرف ؟

cheshayer

Registered User
لایک‌ها
293
حاجی چاق شدن که قرص و کپسول نمی خواد، کافیه مثل ... (بلانسبت) یه مدت بخوری
تا می تونی فست فود بخور به همراه نوشابه اضافه، عرض سه ماه چنان چاق شی که بیای همین جا پست بزنی برا لاغر شدن

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
حاجی چاق شدن که قرص و کپسول نمی خواد، کافیه مثل ... (بلانسبت) یه مدت بخوری
تا می تونی فست فود بخور به همراه نوشابه اضافه، عرض سه ماه چنان چاق شی که بیای همین جا پست بزنی برا لاغر شدن
داداشم من واسه خودم نمیخوام ;) این بنده خدا که واسش سوال پرسیدم مشکلش اینه که اشتهاش خیلی کمه و نمیتونه غذا بخوره اگه اطلاعاتی راجع به فرشته داری دریغ نکن :D

parhamtalakar

Registered User
لایک‌ها
3
من خوردم متاسفانه ، كورتونه ، اب زير پوست جمع ميكنه اين قرصا ، مثه اينكه يه سطل اب بگيري دست و وزنتو بگيري بعد از يكي دو هفته هم از بين ميره ، باعث پوكي استخوان هم ميشه اصلا نذاريد استفاده كنه ، به هيچ عنوان هم گياهي نيست .واسه اشتها هم قرص مخمر ابجو پزشك ها تجويز ميكنن كه خيلي هم فوايد داره .ولي اين قرص ، گين اپ ، گين فيت ، افلاطون و ... همگي كورتون هستن.

با ورزش سبك + تغذيه ي مناسب + مكمل مناسب به راحتي وزن مياره

ramram87030

Registered User
لایک‌ها
1,687
من خوردم متاسفانه ، كورتونه ، اب زير پوست جمع ميكنه اين قرصا ، مثه اينكه يه سطل اب بگيري دست و وزنتو بگيري بعد از يكي دو هفته هم از بين ميره ، باعث پوكي استخوان هم ميشه اصلا نذاريد استفاده كنه ، به هيچ عنوان هم گياهي نيست .واسه اشتها هم قرص مخمر ابجو پزشك ها تجويز ميكنن كه خيلي هم فوايد داره .ولي اين قرص ، گين اپ ، گين فيت ، افلاطون و ... همگي كورتون هستن.

با ورزش سبك + تغذيه ي مناسب + مكمل مناسب به راحتي وزن مياره

کورتون ؟؟؟؟؟ اشتباه نمیکنید شما دوست من ؟؟؟ آخه امروز یکی از دوستان رو دیدم که خورده گفتم عوارض چی داشت ؟ جوش نزدی ؟ (آخه اگه کورتون داشته باشه حتما جوش میزنه ) چیز خاصی نشد ؟ گفت نه ، تازه خیلی هم راضی بود گفت فقط باید دو دوره پشت هم مصرف کنی تا واست بمونه . . .

Stolen Ground

Registered User
لایک‌ها
148
تا حالا چنین دارویی کشف نشده اگر چنین دارویی کشف بشه مطمئن باشید علم پزشکی متحول میشه..اینی هم که میگید کاملا کاذب هست..مثل مکمل های بدن سازی که ملت فکر میکنم این پفی که بازوشون کرده ماهیچست نمیدونن این گلیکوژنه و دارن پدر قلب و کلیشونو در میارن.

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,384
سلام دوستان
حتما اسم کپسول های چاقی و لاغری فرشته به گوشتون خورده ، خواستم ببینم خودتون یا دور و اطرافیانتون کسی مصرف کرده ؟ چطوری بوده ؟ نحوه مصرف ؟

دوست عزیز این داروها حاوی مقدار زیادی کورتون هستن و باعث چاقی کاذب میشن و تاثیران منفی روی کبد و کلیه دارن

parhamtalakar

Registered User
لایک‌ها
3
اتفاقا علايم كورتون اصلا جوش نيست ، اشتهاي زياد ، اضافه شدن وزن بسيار سريع غير طبيعي در عرض يك ماه مثلا ٧ كيلو اضافه ميشه كه با تغذيه ي فوق صحيح هم همچين اتفاقي نميافته ، پوف كردن صورت و .. هست . اگر به اين قرص ها توجه كنيد دو نوع قرص داخل جعبه هست يكي صبح يكي عصر ، داخل يكي از كپسول ها مواد گياهي سبز رنگ هست كه روي جعبه نوشته جنسينگ كه بازم بعيد ميدونم جنسينگ باشه ، يكي هم براي شب كه اگر داخلش رو باز كنيد مواد شيري رنگ هست كه كاملا معلومه شيميايي هست . خيلي جالبه كه هزينه ي اين قرص ١٥ تومن هست ، اگر ميشد با ١٥ تومن ٧ كيلو به راحتي وزن اورد چرا بدن ساز ها براي اضافه كردن ٤-٥ كيلو وزن هزينه هاي مليوني ميكنن؟ مسلما از راه افزايش اشتها ( حتي در صورت درست بودن ادعاي سازنده ) نميشه تو اين مدت كن ٧-١٠ كيلو وزن بدست اورد .

arinboy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تمام این دوستان راس میگن .. همش کورتونه .. کسی نبود بهم بگه .تو 4 ماه 2 3 تا قوطی مصرف کردم ..وزنم از 48 شد 65 چه هیکلی شده بودم.. ولی انقدر کورتون توش بود که پام شیکست... دوباره وزنم شده 50 .. تخورید.. جون مادرتون نخورید...
من پودر بمبا استقاده کردم .. ولی عوارض همشون یکی هست چون موادش یکیه ..

Lovelylady

Registered User
لایک‌ها
95
نه نخورده. اگر هم خورده بود باز جای تاسف داشت. تو چند سالته که هنوز متوجه نشدی این کپسول ها همه از بیخ و بن جز ضرر واسه ارگان های اصلی بدن چیزی ندارن؟ اگه اندازه ی همون وقتی که میزاری واسه جستجو و دیدن این تیپ تبلیغات وقت میزاشتی تحقیق در موردشون نه صرفا این قرص اص.. میفهمیدی توی این قرص ها از هورمون پر کار کردن و کم کار کردن تیرویید گرفته تااااااااااا بنزین و کلا هر ات اشغالی میریزن.

خندون

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من خودم مصرف کردم....چاق میشید (حدود 3-4 کیلو)ولی سریعا بعد از قطع شدن انگار سوزن بهتون زده باشن لاغر میشین....،بیشتر هم صورتتون پف میکنه......توصیه میکنم اصلا مصرف نکنید....
فقط وفقط با ورزش + مولتی ویتامینهای تایید شده ساخت آلمان
موفق باشید

RAHVAR

Registered User
لایک‌ها
453
دوستان میتونن برا چاقی از چای چاقی گیاهی و طبیعی و بدون عوارض استفاده بکنن که تولید خودمون هستش و دارای مجوز بهداشت

چای چاقی صبا

خواص :چاق کننده خونساز اشتهار آور نیرو بخش بسیار مقوی

جت خرید پ خ بدید یا به این تاپیک مراجعه کنید

فمارا

Registered User
لایک‌ها
1,418
هیچ دارویی بدون اینکه علت مشکل بررسی بشه جواب نمی ده
طرف چرا لاغره؟
تیروییدش مشکل داره؟ سیستم گوارشیش نقص داره؟ یا کبدش؟ سیستم سوخت و ساز بدنش؟ کم خونه؟
هر کدام هم بطبع درمان خاصی داره
کپسول فرشته اما دارای مجوز بهداشت نیست تا اونجا که من می دونم

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
با پرخوری یا قرص و دارو دنبال افزایش یا کاهش وزن نباشید!
اینو مطمئن باشید که بدن لاغر و تراشیده شرف داره به بدنی که با شکم رو به جلو و جمع کردن چربی بخواد افزایش وزن پیدا کنه!
بهترین راه ورزش (بدنسازی) + تغذیه ی مناسب

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
برای افزایش وزن از پودر دینه که گیاهی هست استفاده کنید
من خودم استفاده کردم
از داروخانه میتونید تهیه کنید