برگزیده های پرشین تولز

یخچال وایت هاوس ساید بای ساید چطوره ؟

Mostafa-3D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
یخچال وایت هاوس ساید بای ساید چطوره ؟ یه جا قیمت گرفتم میگفت 4 میلیون و 500 !! قیمتش درسته یا پرته ؟
میخوام یه یخچال بگیرم اصلا نمیدونیم چی بگیرم ! توی رنج 2 تا 4 میلیون چی پیشنهاد میدید ! کیفیت خیلی برام اهمیت داره .
ممنون میشم اگه راهنمایید کنید .

مرسی

Meg

Registered User
لایک‌ها
29
سلام دوستان
یخچال وایت هاوس ساید بای ساید چطوره ؟ یه جا قیمت گرفتم میگفت 4 میلیون و 500 !! قیمتش درسته یا پرته ؟
میخوام یه یخچال بگیرم اصلا نمیدونیم چی بگیرم ! توی رنج 2 تا 4 میلیون چی پیشنهاد میدید ! کیفیت خیلی برام اهمیت داره .
ممنون میشم اگه راهنمایید کنید .

مرسی

قیمت واقعیش 800 دلار هست (westinghouse refrigerator)
نام اصلیشم White Westinghouse

http://www.google.com/products/cata...=X&ei=eDnTT6qhEIqB4ATYzND5Ag&ved=0CIgBEPMCMAA

شما همون سامسونگ بخر الکی هم پولتون رو دور نریزید

photo-e1329742555365.jpg
Samsung-RF4289HARS-fit1.jpg

http://www.samsung.com/us/appliances/refrigerators/RF4289HARS/XAA

Last edited:

Mostafa-3D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون بابت پاسخ
آمازون زده 1150 دلار . خب اگه دلار رو 2000 تومن هم حساب کنیم میشه 2 میلیون و 300 ، خب حالا این قیمت کجا و آن کجا ! داره خیلی گرون میده درسته ؟

اما در باره سامسونگی که پیشنهاد دادید ، چند نفر رو میشناسم که سامسونگ خریدن و اصلا راضی نیستن . کلا از سامسونگ زده شدم . اتفاقا امروز که داشتم یخچال ها رو میدیدم از این مدلها که تصویرش رو گذاشتید هم دیدم ، راستش از طرحش خوشم نمیاد . یه جوری مثل کمد میمونه .
راستی بنظرتون ال جی چطوره . مدل خاصی رو سراغ ندارید ؟

saghezshop

Registered User
لایک‌ها
207
سلام
دوست عزیز ما داریم
وایت وستینگ هاوس آمریکا 29فوت 3 میلیون + هزینه‌ حمل تا مقصد
فریجیدر مونتاژ مکزیک 28 فوت 2700000 تومان + هزینه‌ حمل تا مقصد

Mostafa-3D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوست عزیز ما داریم
وایت وستینگ هاوس آمریکا 29فوت 3 میلیون + هزینه‌ حمل تا مقصد
فریجیدر مونتاژ مکزیک 28 فوت 2700000 تومان + هزینه‌ حمل تا مقصد

شما فروشگاه اینترنتی دارید ؟ یا واقعی ؟
میشه یه تصویر از وستینگ هاوستون ببینم ؟ آخه میخوام مطمئن بشم همونیه که امروز دیدم
"هزینه حمل تا مقصد" یعنی هزینه حمل رایگانه ؟ تا قم هم میارید ؟ اگه رایگان نیست هزینه حمل تا قم چقدره ؟

ممنون

saghezshop

Registered User
لایک‌ها
207

run.exe

Registered User
لایک‌ها
1
داداش یخچال های bloomberg و beko هم خوب در اومدن. هر 2تا موتور المان و مونتاژ در ترکیه میشن.
گارانتی هر 2 تا هم بسیار معتبره (اولی سهند دومی سیهاوی).
سعی کن یخچالی بخری که خدمات پس از فروش خوبی در ایران داشته باشه.
اگه وقت داری بیای تهران حتما یه سر به سه راه امین حضور و چهار راه سیروس بزن.اونجا مدل های خیلی متنوعی با قیمت مناسب می تونی گیر بیاری.

Mostafa-3D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گارانتی هم داره ؟ چند سال ؟

Mostafa-3D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش یخچال های bloomberg و beko هم خوب در اومدن. هر 2تا موتور المان و مونتاژ در ترکیه میشن.
گارانتی هر 2 تا هم بسیار معتبره (اولی سهند دومی سیهاوی).
سعی کن یخچالی بخری که خدمات پس از فروش خوبی در ایران داشته باشه.
اگه وقت داری بیای تهران حتما یه سر به سه راه امین حضور و چهار راه سیروس بزن.اونجا مدل های خیلی متنوعی با قیمت مناسب می تونی گیر بیاری.

آره ، دقیقا همین قصد رو هم دارم . میخوام یه بار بیام تهران . ولی نمیدونستم کجای تهران بیام . خیلی خیلی ممنون از اینکه آدرس دادی

saghezshop

Registered User
لایک‌ها
207
دوست عزیز سه‌ سال گارانتی و خدمات پس از فروش هم داریم.

saghezshop

Registered User
لایک‌ها
207
ممنونم
میتونم آدرس فروشگاه شما رو داشته باشم تا زمانی که اومدم تهران مزاحم بشم .

بازم ممنون

سلام
دوست من ما تهران نیستیم.
قیمت در تهران از 4250000 تا 4500000 هست.
آدرس و شماره‌ تماس در سایت درج شده‌ است.

blade.runner

Registered User
لایک‌ها
2
یخچال فریزر خوبیه از نظر کارایی قیمتشم درست یادم نیست اون موقعه چند در اومد(2 سال پیش فک کنم) سه و خورده ای البته الان نمی دونم چند فوته بهرحال
یه نکته اینجاست واینکه اگه یکی از فاکتور های انتخاب یخچال برای شما زیبایی به اصطلاح مد بودن این یخچال زیاد از نظر قیافه راضیت نمی کنه
چون اولا همین طور که گفتن مونتاژ مکزیکه نتیجتا اون فیت بودن کامل قطعات و اون ظرافت کالا ها کره ای نداره ولی کار اصلی خودشو که همون یخچال بود به بهنرین شکل انجام می ده
واینکه حتما ببین تو شهر شما نمایندگی فروش و مهمتر از اون گارانتی و تعمیرات داره یا نه

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
دوست عزیز من 5 سال پیش یه یخچال ساید بای ساید سامسونگ گرفتم 1650 که آخرین قیمتی که ازش دارم الان 2300 بود ...

بدنه ی مشکی و جلوی یخچال آینه .... واقعا فوق العاده بوده و اگه چشمش نزنم هیچ مشکلی نداره ... من که خیلی ازش راضیم

Mostafa-3D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یخچال فریزر خوبیه از نظر کارایی قیمتشم درست یادم نیست اون موقعه چند در اومد(2 سال پیش فک کنم) سه و خورده ای البته الان نمی دونم چند فوته بهرحال
یه نکته اینجاست واینکه اگه یکی از فاکتور های انتخاب یخچال برای شما زیبایی به اصطلاح مد بودن این یخچال زیاد از نظر قیافه راضیت نمی کنه
چون اولا همین طور که گفتن مونتاژ مکزیکه نتیجتا اون فیت بودن کامل قطعات و اون ظرافت کالا ها کره ای نداره ولی کار اصلی خودشو که همون یخچال بود به بهنرین شکل انجام می ده
واینکه حتما ببین تو شهر شما نمایندگی فروش و مهمتر از اون گارانتی و تعمیرات داره یا نه

ممنون بابت راهنمایی خوبت
چطور میتونم مطمئن بشم که گارانتیش معتبره ؟ و همینطور خدمات پس از فروشش ؟
چه شرکتی گارانتی کرده باشه خوبه ؟

بازم ممنون

دوست عزیز من 5 سال پیش یه یخچال ساید بای ساید سامسونگ گرفتم 1650 که آخرین قیمتی که ازش دارم الان 2300 بود ...

بدنه ی مشکی و جلوی یخچال آینه .... واقعا فوق العاده بوده و اگه چشمش نزنم هیچ مشکلی نداره ... من که خیلی ازش راضیم

خیلی ممنون
اتفاقا دیروز داشتم یه سری یخچال سام سونگ هم میدیدم
این مدل 1650 که گفتید چند فوت و چه قابلیت هایی داره ؟ مثل یخ ساز و آب خنک و ... ؟

bahri-d

Registered User
لایک‌ها
225
تو این که این آمریکاییها کیفیتشون بهتره شکی نیست ولی اونقدرام ارزش نداره بیشتر پول بدی . من خودم زمانی که ساید آمریکایی گرفتم قیمتش 2300 بود و ال جی 2100 و ارزششو داشت بگیریم ولی دو برابر پول بدی به خاطرش ارزششو نداره . بین سامسونگ و ال جی هم ال جی رو پیشنهاد میدم.

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
آمریکاییایی که توی ایران میفروشن به دلیل اینکه صاحاب نداره و هیچ یک به شرکت های اصلی سازنده مرتبط نیستن، هیچ ضمانتی درباره محصولی که میخری وجود نداره...

ممکنه راحت بهت جنس دست دوم موتور سوخته تعویضی بندازن به اسم نو... یا اینکه حتی جنس مشابه تقلبی بهت بدن...

ایناییم که میفرستن خاورمیانه همه یا تولید چینن یا مکزیک و موتوراشونم چین و تایوان و مالزی و ایناس...!

ما 2 سال و نیم پیش میخواستیم بگیریم؛ آمریکایی اصل وجود داشت ولی بالای 4-5 میلیون بود. آمریکایی های مکزیک و چین هم قیمت سامسونگ و الجی و بوش و غیره بودن (نهایتاً 200-300-500 تومن بالاتر)...

ما بهترین ساید سامسونگ 30 فوت که اون موقع آخرین مدلش بود رو خریدیم 2.150 الان همون شده 4 میلیون...

حداقلش اینه که گارانتی و خدمات داره توی ایران و همچنین مطمئنیم که تک تک قطعاتش رو مطمئناً خود کره ساخته و نو هستش...

در این 2 سال آخ نگفته هیچ قسمتش؛ از محفظه فریز یا یخ باز کردن توی یخچال گرفته تا سیستم دو گانه تهویه و سیلورنانو و یخ و یخ خرد کن و آب و تصفیه کننده آب و طبقات و قفسه ها و درب easy access که روی در یخچاله و غیره...

همه به خوبی کار میکنن...

خاله خودم یه سامسونگ ساید داره مال 10 سال پیشه داقل و تا امروز یه مشکلم براش پیش نیومده...

سامسونگ رو بگیر استفاده کن الکی پولتم دور نریز.

Mostafa-3D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آمریکاییایی که توی ایران میفروشن به دلیل اینکه صاحاب نداره و هیچ یک به شرکت های اصلی سازنده مرتبط نیستن، هیچ ضمانتی درباره محصولی که میخری وجود نداره...

ممکنه راحت بهت جنس دست دوم موتور سوخته تعویضی بندازن به اسم نو... یا اینکه حتی جنس مشابه تقلبی بهت بدن...

ایناییم که میفرستن خاورمیانه همه یا تولید چینن یا مکزیک و موتوراشونم چین و تایوان و مالزی و ایناس...!

ما 2 سال و نیم پیش میخواستیم بگیریم؛ آمریکایی اصل وجود داشت ولی بالای 4-5 میلیون بود. آمریکایی های مکزیک و چین هم قیمت سامسونگ و الجی و بوش و غیره بودن (نهایتاً 200-300-500 تومن بالاتر)...

ما بهترین ساید سامسونگ 30 فوت که اون موقع آخرین مدلش بود رو خریدیم 2.150 الان همون شده 4 میلیون...

حداقلش اینه که گارانتی و خدمات داره توی ایران و همچنین مطمئنیم که تک تک قطعاتش رو مطمئناً خود کره ساخته و نو هستش...

در این 2 سال آخ نگفته هیچ قسمتش؛ از محفظه فریز یا یخ باز کردن توی یخچال گرفته تا سیستم دو گانه تهویه و سیلورنانو و یخ و یخ خرد کن و آب و تصفیه کننده آب و طبقات و قفسه ها و درب easy access که روی در یخچاله و غیره...

همه به خوبی کار میکنن...

خاله خودم یه سامسونگ ساید داره مال 10 سال پیشه داقل و تا امروز یه مشکلم براش پیش نیومده...

سامسونگ رو بگیر استفاده کن الکی پولتم دور نریز.

خیلی خیلی ممنونم ، توضیحات کاملی بود .

مدل سامسونگ شما دقیقا چیه ؟

جدی جدی سامسونگ اصل کره ؟ ال جی چطور ؟

بازم خیلی خیلی تشکر میکنم

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
خیلی خیلی ممنونم ، توضیحات کاملی بود .

مدل سامسونگ شما دقیقا چیه ؟

جدی جدی سامسونگ اصل کره ؟ ال جی چطور ؟

بازم خیلی خیلی تشکر میکنم

ساید ما این مدله:

RS9KSTS - شرح کلی | SAMSUNG

RSC6KWRS1 - INFORMACIÓN GENERAL | SAMSUNG

رنگ سفیدش البته:

پشتیبانی برای RS9KWSW

حجم مفید داخلش خیلی خوب و بالاس و مشکلی نداریم با اینهمه جنس! 738 لیتر یعنی حدوداً 26 و خورده ای فوت مکعبه (حواسم نبود گفتم 30؛ یادم اومد میخواستیم 30 بگیریم و دیدیم الکی گنده ـس و اصولاً فضای چندان اضافه ای نداره)...

چراغای روشناییشم LEDـیه؛ یخ ساز و آب ایناشم دو تا خروجی جدا داره و خیلی بهتر از یه خروجیه به نظر من...

در کل چیز خوبیه؛ تنها خرج این side-by-side ـهایی که آب و یخ اینا میدن اینه که هر یکی دو سال یه بار باید یه 40-50 تومن فیلتر نو بخرید و فیلتر آبشو عوض کنید؛ البته با این کیفیت نابود آب لوله کشی تهران، یه فیلترم ما بیرونش گذاشتیم.

فیلتر هم واسه سلامت خودتون خوبه هم یخچال و لوله کشیاش...

بله این چیزای سامسونگ درسته وارد میشن و همه قطعاتشون توی همون کره تولید میشه...

نماینده خوبی هم داره و بعد خرید باید ببری خونه ـت بزاری یکی دو روز ثابت بمونه بعد زنگ میزنی سام سرویس میان مفتی برات نصب میکنن...

سامسونگ هم نسبت به LG برند برتری هست و اجناس با قابلیت های متنوع تر و با کیفیت بالاتری میزنه.

سامسونگ الان برترین شرکت لوازم خانگی و الکترونیکی جهانه...

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
لوازم خانگی فقط غربی! اگه از لحاظ بودجه در مضیقه نیستید پولتونو برای این اجناس بنجل کره ای دور نریزید!
بوش/زیمنس پیشنهاد میشه.

بالا