برگزیده های پرشین تولز

یه مودم برای خرید بهم معرفی کنید لطفا

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
سلام دوستان

بهترین مودم با قیمت زیر 100 تومن چیه؟!

ممنون
سلام. معروفترین و برترین کمپانی محصولات شبکه کمپانی Cisco هست که ذیگه اونایی که شبکه کار هستند می دونن چیه و نیازی به توضیح نداره و بی شک بهترین برند دنیاست. ADLSL Modme این کمپانی با برند LinkSYS عرضه می شه که طبیعتا یکی از بهترین انتخابهاست. پایینترین مدلش دقیقا الان نمی دونم چیه اما کارتون رو راه میندازه و قیمتی حدود 110000 تومان داره که بنده اینو توصیه می کنم.

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
سلام دوست عزیز این مودمو زودی بخر با قیمت 103 تومن الان مفته من خودم دارم عالیه هرچی بخوای داره تا چند روز دیگه باز برمرده به قیمت 114 تومنا از ما گفتن
http://www.digikala.com/Product/DKP-5289/D-Link-DSL-2750U-New-Wireless-N-ADSL2-4-Port-Wi-Fi-Router/مودم-روتر-بی‌سیم-ADSL2-دی-لینک-DSL-2750U-New
ارادت

عزیز با شرایط بالا که گفتم راحت جواب میده؟

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
چه شرایطی داداش؟!
درسته مودم که دوستمون گفتن zyxel و cisco برند های معروفین ولی dlink به خاطر خدمات و گارانتی و سازگاری که با سرویس دهنده های ایران دارن بهترن!

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
چه شرایطی داداش؟!
درسته مودم که دوستمون گفتن zyxel و cisco برند های معروفین ولی dlink به خاطر خدمات و گارانتی و سازگاری که با سرویس دهنده های ایران دارن بهترن!

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
چه شرایطی داداش؟!

نگفتم ... اشتباه شد! :D

با این شرایط:

فضای خونه: 250 متر مربع

تعداد دیوار: حداقل 2تا

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
داداش الان من با گوشیم ان هستم سه تا دیوار تو مسیرم خستن با این حال 60 متر هم از مودم دورم درصد نتم 80 درصد هستش!
فرصتو از دست نده و دست دست نکن
محض اطلاع طبقه دومم درصد به 75 میرسه
به نظر من که خوبه
حالا اختیار با شماست داداش گلم

me-pc

Registered User
لایک‌ها
360
داداش الان من با گوشیم ان هستم سه تا دیوار تو مسیرم خستن با این حال 60 متر هم از مودم دورم درصد نتم 80 درصد هستش!
فرصتو از دست نده و دست دست نکن
محض اطلاع طبقه دومم درصد به 75 میرسه
به نظر من که خوبه
حالا اختیار با شماست داداش گلم

خب نیاز به تجربه شماها هم هست دیگه! :)

سفارش میدم :)

Today_2014

Registered User
لایک‌ها
434
خواهش میکنم اگه کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم در پناه حق شب خوش

reza76622201

کاربر حرفه ای سخت افزار
لایک‌ها
3,630
چه شرایطی داداش؟!
عزیز نمی دونم چرا ما ایرانیها حتی توی علاء الدین هم که میریم به اسم گارانتی اصلی می خوان بهمون جنس بندازن. حالا یا یه جنس بد یا جنس خوب رو با قیمت بالا صرفا به اسم گارانتی اصلی!!! تازه همه ایرانیها می دونن که گارانتی در ایران یک مساله کاملا تصادفی است که هیچ نظارتی روش نیست و شرکتها هر چی بخوان می پیچونن طرف رو و البته برخی اوقات هم برخی گارانتیها شاید جوابگو باشن. از طرفی ISP ها که ماشاالله هر کدومشون نماینده یک برند در پیت مودم هستند که واسه اینکه مودمشون فروش بره میگن این مودم سازگارتره و .... مودمت رو قبول نمی کنن و می گن با مسئولیت خودت و اینقدر روی مخت کار می کنن تا مودم در پیت خودشون رو بخری. کافیه بگی من برام مودم LinkSYS از دبی فرستادن , اون موقع معمولا دیگه تسلیم میشن و سرویس اینترنت رو برات راه اندازی می کنن و میفهمی که هیچ مشکلی نداشته!
در هر صورت بنده قاطعانه عرض می کنم که برندهایی نظیر LinkSYS و ZyXEL با تمام خطوط مخابراتی ایران سازگاری کامل دارن و هیچ مشکلی ندارن. این ISP های ارائه دهنده اینترنت هستند که به سبب منافع خودشون این شایعه ها رو راه میندازن و مخ مشتری رو میزنن. ذات (ADSL(Asymmetric digital subscriber lineیک زیرساخت ثابت داره و همه جا یکیه و ربطی به خطوط مخابراتی ایران و جای دیگه نداره. ضمنا بعد از برندهای یاد شده برند Asus هم خوبه. D-Link و TP-Link هم بد نیستن اما در اولویتهای بعدی. بنده تا بحال توی ادارمون چند تا مودم D-Link و TP-Link سوزوندم اما LinkSYS شش ساله که داره عالی کار میکنه. اما اگر دنبال برد زیاد هستید(مثلا 60 متر با دیوار) همون TP-Link آنتن دار رو پیشنهاد می کنم(با گارانتی سه ساله). اما اگر فاصله زیاد نیست بی شک دو برند معروف بهترین انتخابن و با گارانتی هم عرضه می شن.

popolos

Registered User
لایک‌ها
34
داداش یه وای فای tp-link بگیر هرکی خریده راضیه . مدلشم تفاوتش روی پورت هاش هست

popolos

Registered User
لایک‌ها
34
داداش یه وای فای tp-link بگیر هرکی خریده راضیه . مدلشم تفاوتش روی پورت هاش هست

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
zyxel هركي داشته
راضي بوده
خيلي خوب جواب ميده
tplink
هم من يه مدل داره دوست من خريده خيلي خوب بود
tplink 8901nd
بود فكر كنم

به نظر من تو مخابرات ايران zyxel از همه بهتره جواب داده كلا

mohamadreza.kntu

Registered User
لایک‌ها
68
عزیز جان شما که میخوای تا 100 تومن هزینه کنی 30 تومن بذار روش یه Asus بگیر! اینم از لینکش: http://www.asus.com/Networking/DSLN10E/
آنتن دهی که هر چی Dlink و TPLink و ... هستش رو پشت سر میذاره! ظاهرش هم که عالیه! گارانتی محصولات ASUS در ایران هم که دیگه نیازی به توضیح نداره! دوستان اهل فن میدونن که گارانتی سازگار جزو گارانتی های حرفه ای در ایران هستش!!

بالا