برگزیده های پرشین تولز

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ پرداخت در علی اکسپرس و علی بابا بسیار بسیار ارزان قیمت را مقایسه کنید█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

وضعیت
موضوع بسته شده است.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
کاربر محترم جناب nafas2000 لطفا اگر این پیام رو میبینید حتما صندوق پیام هاتون رو چک کنید. من سفارش پرداخت دلار دارم دوست عزیز.فردا شب ساعت ۸ دلار های برگشت خورده رو برای سفارش های دوستان تخصیص میدم مگر اینکه شما تا اون زمان سفارشی بدید که براتون انجام بدم.
با احترام

مدیر وب سایت easytrading.ir

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
سلام من الان این پیامو دیدم این پیام ماله قبل از صحبت کردنمونه یا بعد از- مگه قرار نشد تا حدود 285 تا برای من نگه دارین واسه خرید

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام من الان این پیامو دیدم این پیام ماله قبل از صحبت کردنمونه یا بعد از- مگه قرار نشد تا حدود 285 تا برای من نگه دارین واسه خرید
سلام این مال خیلی وقت پیشه قبل صحبتامون.بله نگه داشتم عزیز

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
داداش ترسیدم - ان شا الله تا شنبه نهایتا یکشنبه سفارش خرید رو بهتون میدم حتما .دست گلت درد نکنه .

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
داداش ترسیدم - ان شا الله تا شنبه نهایتا یکشنبه سفارش خرید رو بهتون میدم حتما .دست گلت درد نکنه .

سلام
خدا رو شکر تمام وجهی که پرداخت کرده بودید و موبایل رو ارسال نکرده بود اعم از 249 دلار وجه موبایل اصلی و 10 دلار وجه بالانس به صورت کامل و صد در صد ریفاند شد. الان تمام پول شما در حساب من هست دوست عزیز و خرید مجددتون رو میتونم از دلار هایی که ریفاند شده انجام بدم. سفارش جدیدتون هم دریافت شد. و براتون پیام خصوصی ارسال کردم.
با تشکر

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام

هدف از زدن اين تاپيك انجام تراكنش هاي مالي شما در
علي اكسپرس و علي بابا با كمترين و پايين ترين درصد كارمزد در سرتاسر اينترنت و پرشين تولز هست.

شما كالاي خودتون رو انتخاب مي كنيد و بر اساس قيمت روزانه دلار كه متعاقبا اعلام ميشه، مبلغ نهايي رو حساب مي كنيد و به يكي از كارت هاي زير كارت به كارت مي كنيد.

شماره كارت:
بانك ملت: 6104337096268527 به نام الياس حسيني
بانك ملي: 6037991459219196 به نام الياس حسيني

دوستاني كه مبلغ خريد هاشون رو از طريق بنده تراكنش ميدن بايد اين موارد رو قبول داشته باشند:

1. بخوان از وب سايت هاي علي بابا و علي اكسپرس كالا خريد كنند(نه از هيچ سايت ديگه اي)
2. اعتبار سنجي فروشنده ها را در سايت علي اكسپرس بررسي كنند و از فروشنده هاي معتبر با حجم فروش معقول و امتياز مناسب درخواست خريد بدن.
3. كالاهاي مجاز و مطابق با شرع و قانون خريد كنند.
4. آدرس حقيقي در ايران داشته باشند تا بتونم كالا رو به آدرسشون سفارش بدم (سفارش كالا صرفا به آدرس حقيقي خريدار انجام ميشه و امكان سفارش كالا به آدرس خودم وجود نداره)
5. امكان خريد كالاهاي مجازي وجود ندارد.
6. تمام خريد هايي كه من انجام ميدم تحت قوانين وب سايت علي بابا و علي اكسپرس خواهد بود.
7. وب سايت علي بابا و علي اكسپرس دو وب سايت بسيار بسيار معروف درجهان هستند كه قسمت زيادي از سهامشون در دست شركت معروف ياهو (Yahoo) مي باشد اما درصورتي كه به هر دليلي وب سايت هاي علي بابا و علي اكسپرس كلاهبرداري كنند!!! بنده مسئول نخواهم بود(هرچند براي گرفتن حق دوستان تمام تلاشم رو انجام ميدم

8. در صورتي كه در خريد شما مشكلي پيش بيايد اعم از تمام شدن موجودي فروشنده، عدم ارسال كالاي شما، عدم دريافت كالا توسط شما، دريافت كالاي معيوب يا مسايلي از اين قبيل، در راستاي قوانين علي بابا و علي اكسپرس و سيستم مالي Escrow اجازه آزاد شدن پول را نخواهم داد و هر زمان كه وجه پرداختي به حساب ما برگشت بخورد معادل ريالي آن را بر اساس قيمت دلار سايت صرافي جلالي به حساب شما واريز خواهم كرد.
9. با توجه به اين مساله كه بالا ماندن تاپيك به پست هاي شما بستگي داره، پيام خصوصي را فقط بگذاريد براي دادن مشخصات و آدرس و لينك و شماره تراكنش انجام شده. لطفا سوالاتتون رو در خود انجمن مطرح كنيد تا پاسخي كه ميدم به درد سايرين هم بخوره.
قرار ملاقات حضوري صرفا براي خريدهايي با حجم بالا گذاشته ميشه

توجه مهم: موقع خريد از يك فروشنده اطلاعات زير رو من بايد وارد كنم. لطفا خودتون وقتي يك سفارش ميديد اطلاعات زير رو دقيقا به انگليسي پر كنيد(ميتونيد به فارسي هم پر كنيد و من نوشته شما رو به انگليسي تيديل ميكنم) تا خريدي كه براتون انجام ميشه دقيقا اون چيزي باشه كه خودتون دوست داريد. درضمن اگر از يك جنس يك مدل خاص يا يك رنگ خاص رو ميخوايد بايد حتما قبلش خودتون با فروشنده هماهنگ كنيد. براي خريد هاي كمتر از 1000 دلار من نميتونم با فروشنده وارد مذاكره بشم(برام ارزش نداره)

اين فرم رو در هر خريدي پر كنيد:

نام تحويل گيرنده:
آدرس دقيق تحويل گيرنده:
شماره تماس ثابت و موبايل تحويل گيرنده:
تعيين نوع دقيق كالا اعم از تعداد و رنگ و شكل و مدل و تمام ويژگي ها
تعيين نوع پست
توضيحات اضافي( اگر توضيحات اضافي داريد اينجا بايد بديد و من دقيقا متن نوشته شده شما رو ارسال ميكنم)

اطلاعات بيشتر درباره خودم:
من دانشجوي پزشكي هستم و الان براي رزيدنت هاي بيمارستان و اطرافيان از اين وب سايت خريد كالا ميكنم(اغلب تبلت و گوشي موبايل). از طرفي با توجه به علاقه شخصي خودم در زمينه واردات و صادرات مطالعه هايي داشتم و 4 گواهي نامه از وزارت صنعت معدن و تجارت دريافت كردم كه تصوير دو گواهي نامه در اين آدرس هست:
اعتماد سازي

تصوير ساير گواهي نامه ها و اصل اونها رو ميتونيد به صورت حضوري تشريف بياريد و ببينيد.

چند نوبت هم ارسال وجه براي انجام واردات از چين رو داشتم كه تصوير تعدادي از حواله هاي بانكي رو در اين آدرس ميتونيد ببينيد:
اعتماد سازي
ساير حواله ها رو حضوري ميتونيد تشريف بياريد و مشاهده كنيد.

از طرفي كارت بازرگاني هم موجوده و كارت سبز گمركي براي كالاهايي كه از گمرك ترخيص كرده ام هم موجوده كه به خاطر احتمال سوء استفاده از گذاشتن تصويرشون معذورم. ميتونيد اونها رو هم حضوري تشريف بياريد ببينيد!

تاپيك قبلي رو به علت مشكل بين بانك و سيستم مالي علي اكسپرس مجبور شدم ببندمش. در حال حاضر با هماهنگي انجام شده با بانك مشكل برطرف شده و اجازه انجام تراكنش هاي نامحدود رو به بنده دادن)
http://forum.persiantools.com/t476895.html
نحوه محاسبه قيمت نهايي: قيمت روز دلار در سايت صرافي جلالي* 5% بعلاوه 15000 تومان كارمزد
نمونه سفارشات انجام شده رو دوستان ميتونن در اين آدرس ببينند:
http://easytrading.ir/alibaba-aliexpress.html
جهت ریفاند ها یک قانون کوچک اضافه میکنم(در تاریخ 17 می 2014)

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
سلام آقای حسینی من منظورم این بود که شما خرید رو انجام دادین همون روز که گفتم یا نه ؟که متاسفانه به من اعتماد نکردین فکر کردین من 84000 تومن رو نمیریزم نه عزیز بالاخره دوران دانشجویی یه ذره دست وبالم خالیه خودتونم در جریان هستین که چه داستانایی سر گوشی قبلی بوجود اومد من گفتم شما پرداختو انجام بدین تا حداقل ارسال کالا از اون طرف جلو بیفته منم باقی مونده ی پولو بریزم به حسابتون الان امروز روز تعطیلشونه موند تا جمعه اگه شد کد رهگیری بدن ولی اگه همون روز پرداخت کردهبودین شاید فردا کد رهگیری و میدادن به هر حال بازم بابت دیر کرد پرداخت شرمنده .یا علی مدد

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام آقای حسینی من منظورم این بود که شما خرید رو انجام دادین همون روز که گفتم یا نه ؟که متاسفانه به من اعتماد نکردین فکر کردین من 84000 تومن رو نمیریزم نه عزیز بالاخره دوران دانشجویی یه ذره دست وبالم خالیه خودتونم در جریان هستین که چه داستانایی سر گوشی قبلی بوجود اومد من گفتم شما پرداختو انجام بدین تا حداقل ارسال کالا از اون طرف جلو بیفته منم باقی مونده ی پولو بریزم به حسابتون الان امروز روز تعطیلشونه موند تا جمعه اگه شد کد رهگیری بدن ولی اگه همون روز پرداخت کردهبودین شاید فردا کد رهگیری و میدادن به هر حال بازم بابت دیر کرد پرداخت شرمنده .یا علی مدد
متاسفانه رفتار من کاملا منطبق بر یک اصول هست. شما تنها مشتری من نیستید و طبیعتا بنده نمیتونم پیش از واریز وجه توسط شما براتون خرید رو انجام بدم.نه شما بلکه هر کس دیگه ای هر مبلغ دیگه ای هم که بخواید بزنید ابتدا باید وجه اون رو پرداخت کنید و بعد خرید انجام میشه...طبق قوانین پست شماره ۱.درباره اعتماد هم حق با شماست بنده اصلا به شما اعتماد نکردم و ندارم. به هر حال من نمیتونم پیش از پرداخت وجه براتون خریدی انجام بدم....مشکل گوشیتونم عدم ارسال توسط طرف چینی بود که بنده با اینکه بسیار گرفتار بودم پیگیری ریفاند شما رو انجام دادم.امروز که وجه رو واریز کردید خریدتون انجام شد و الان تصویر تراکنشتون در پخ هاتون هست.

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
داداش این چه لحنه بدیه که شما استفاده میکنی فکر میکنم یه ذره توی ادب برخوردتون باید تجدید نظر کنید وسعی کنید از بالا نگاه نکنید چون هر کسی اندازه خودش سایه ای داره درمورد اعتماد من به شما هم همین بس شما توی این بازارچه یه خدمتی رو دارین ارائه میکنین منم دارم استفاده میکنم و هرچیزی قیمت خودشو داره (که بنده تمام و کمال خدمتتون واریز کردم )و هیچ منتی هم سر بنده ندارین واما برعکس شما بنده اعتماد کامل دارم به شما وعلی رقم لحن غیر دوستانتون امیدوارم در آینده بتونم خرید های بیشتری هم توسط شما انجام بدم .

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
با سلام مجدد خدمت تمامی دوستان.

مجددا امکان دریافت سفارشات دوستان در مبالغ کمتر از 400 دلار فراهم شده است. دوستان می توانند به پست شماره 1 مراجعه کنند و کارمزد های ما را ببینند. درضمن اگر سوالی داشتید لطفا در همین جا بپرسید.

با تشکر

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
با بت کد رهگیری هم ممنون .دست شما درد نکنه

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
من 100 عدد از این کالا میخوام.3300*53.91=177900 درسته؟
گمرک میخوره؟گمرکش چقدر میشه داداش؟ هزینه پست ایران چقدر میشه؟
http://www.aliexpress.com/item/Free...s-For-Samsung-Galaxy-S5-i9600/1746464529.html
مرسی
صد عدد میخواید که میشه ۲۰لات. لطفا ۲۰لات رو تو علی اکسپرس بزنید ببینید چقدر میشه قیمتش. حدودا ۱۰۱ دلار میشه دوست عزیز نه ۵۳.۹۱
باید کارت بازرگانی داشته باشید تو این حجم تا ترخیص کنید.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام

هدف از زدن اين تاپيك انجام تراكنش هاي مالي شما در
علي اكسپرس و علي بابا با كمترين و پايين ترين درصد كارمزد در سرتاسر اينترنت و پرشين تولز هست.

شما كالاي خودتون رو انتخاب مي كنيد و بر اساس قيمت روزانه دلار كه متعاقبا اعلام ميشه، مبلغ نهايي رو حساب مي كنيد و به يكي از كارت هاي زير كارت به كارت مي كنيد.

شماره كارت:
بانك ملت: 6104337096268527 به نام الياس حسيني
بانك ملي: 6037991459219196 به نام الياس حسيني

دوستاني كه مبلغ خريد هاشون رو از طريق بنده تراكنش ميدن بايد اين موارد رو قبول داشته باشند:

1. بخوان از وب سايت هاي علي بابا و علي اكسپرس كالا خريد كنند(نه از هيچ سايت ديگه اي)
2. اعتبار سنجي فروشنده ها را در سايت علي اكسپرس بررسي كنند و از فروشنده هاي معتبر با حجم فروش معقول و امتياز مناسب درخواست خريد بدن.
3. كالاهاي مجاز و مطابق با شرع و قانون خريد كنند.
4. آدرس حقيقي در ايران داشته باشند تا بتونم كالا رو به آدرسشون سفارش بدم (سفارش كالا صرفا به آدرس حقيقي خريدار انجام ميشه و امكان سفارش كالا به آدرس خودم وجود نداره)
5. امكان خريد كالاهاي مجازي وجود ندارد.
6. تمام خريد هايي كه من انجام ميدم تحت قوانين وب سايت علي بابا و علي اكسپرس خواهد بود.
7. وب سايت علي بابا و علي اكسپرس دو وب سايت بسيار بسيار معروف درجهان هستند كه قسمت زيادي از سهامشون در دست شركت معروف ياهو (Yahoo) مي باشد اما درصورتي كه به هر دليلي وب سايت هاي علي بابا و علي اكسپرس كلاهبرداري كنند!!! بنده مسئول نخواهم بود(هرچند براي گرفتن حق دوستان تمام تلاشم رو انجام ميدم

8. در صورتي كه در خريد شما مشكلي پيش بيايد اعم از تمام شدن موجودي فروشنده، عدم ارسال كالاي شما، عدم دريافت كالا توسط شما، دريافت كالاي معيوب يا مسايلي از اين قبيل، در راستاي قوانين علي بابا و علي اكسپرس و سيستم مالي Escrow اجازه آزاد شدن پول را نخواهم داد و هر زمان كه وجه پرداختي به حساب ما برگشت بخورد معادل ريالي آن را بر اساس قيمت دلار سايت صرافي جلالي به حساب شما واريز خواهم كرد. تا امروز 6 ریفاند انجام شده که همگی با موفقیت انجام شده اند: 4 ریفاند برای کاربر mortezas2 که پوشاک بودند و 2 ریفاند برای کاربر nafas2000به ارزش 250 و 10 دلار که موبایل بودند. تا الان هیچ مشکلی در ریفاند ها نداشتیم و فکر هم نمی کنم مشکل خاصی پیش بیاید اما برای اطمینان این مطلب رو عرض می کنم به هر جهت اگر وجهی ریفاند بشود مبلغ برگشتی ابتدا باید به حساب بشینه و بعد من معادل ریالیش رو به نحوی که گفتم با شما حساب کنم. در صورتی که وجه به حساب واریز نشه من نمیتونم مبلغی به دوستان بدم.

9. با توجه به اين مساله كه بالا ماندن تاپيك به پست هاي شما بستگي داره، پيام خصوصي را فقط بگذاريد براي دادن مشخصات و آدرس و لينك و شماره تراكنش انجام شده. لطفا سوالاتتون رو در خود انجمن مطرح كنيد تا پاسخي كه ميدم به درد سايرين هم بخوره.
قرار ملاقات حضوري صرفا براي خريدهايي با حجم بالا گذاشته ميشه

توجه مهم: موقع خريد از يك فروشنده اطلاعات زير رو من بايد وارد كنم. لطفا خودتون وقتي يك سفارش ميديد اطلاعات زير رو دقيقا به انگليسي پر كنيد(ميتونيد به فارسي هم پر كنيد و من نوشته شما رو به انگليسي تيديل ميكنم) تا خريدي كه براتون انجام ميشه دقيقا اون چيزي باشه كه خودتون دوست داريد. درضمن اگر از يك جنس يك مدل خاص يا يك رنگ خاص رو ميخوايد بايد حتما قبلش خودتون با فروشنده هماهنگ كنيد. براي خريد هاي كمتر از 1000 دلار من نميتونم با فروشنده وارد مذاكره بشم(برام ارزش نداره)

اين فرم رو در هر خريدي پر كنيد:

نام تحويل گيرنده:
آدرس دقيق تحويل گيرنده:
شماره تماس ثابت و موبايل تحويل گيرنده:
تعيين نوع دقيق كالا اعم از تعداد و رنگ و شكل و مدل و تمام ويژگي ها
تعيين نوع پست
توضيحات اضافي( اگر توضيحات اضافي داريد اينجا بايد بديد و من دقيقا متن نوشته شده شما رو ارسال ميكنم)

اطلاعات بيشتر درباره خودم:
من دانشجوي پزشكي هستم و الان براي رزيدنت هاي بيمارستان و اطرافيان از اين وب سايت خريد كالا ميكنم(اغلب تبلت و گوشي موبايل). از طرفي با توجه به علاقه شخصي خودم در زمينه واردات و صادرات مطالعه هايي داشتم و 4 گواهي نامه از وزارت صنعت معدن و تجارت دريافت كردم كه تصوير دو گواهي نامه در اين آدرس هست:
اعتماد سازي

تصوير ساير گواهي نامه ها و اصل اونها رو ميتونيد به صورت حضوري تشريف بياريد و ببينيد.

چند نوبت هم ارسال وجه براي انجام واردات از چين رو داشتم كه تصوير تعدادي از حواله هاي بانكي رو در اين آدرس ميتونيد ببينيد:
اعتماد سازي
ساير حواله ها رو حضوري ميتونيد تشريف بياريد و مشاهده كنيد.

از طرفي كارت بازرگاني هم موجوده و كارت سبز گمركي براي كالاهايي كه از گمرك ترخيص كرده ام هم موجوده كه به خاطر احتمال سوء استفاده از گذاشتن تصويرشون معذورم. ميتونيد اونها رو هم حضوري تشريف بياريد ببينيد!

تاپيك قبلي رو به علت مشكل بين بانك و سيستم مالي علي اكسپرس مجبور شدم ببندمش. در حال حاضر با هماهنگي انجام شده با بانك مشكل برطرف شده و اجازه انجام تراكنش هاي نامحدود رو به بنده دادن)
http://forum.persiantools.com/t476895.html
نحوه محاسبه قيمت نهايي: قيمت روز دلار در سايت صرافي جلالي* 5% بعلاوه 15000 تومان كارمزد. اگر شما 10 خرید در یک روز داشتید فقط و فقط یک بار لازمه 15000 تومان را پرداخت کنید اما اگر 10 خرید در 10 روز متفاوت داشته باشید باید برای هر خرید 15000 تومان واریز کنید.
نمونه سفارشات انجام شده رو دوستان ميتونن در اين آدرس ببينند:
http://easytrading.ir/alibaba-aliexpress.html

از امروز امکان دریافت حواله های بانکی از سرتاسر دنیا رو هم داریم. دوستان می توانند دلار های خودشون رو به حساب بانکی من در خارج بزنند و پس از نشستن پول به حساب و کسر کارمزدهای بانکی و کسر کارمزد 5% بعلاوه 15000 تومان معادل ریالی اون رو به قیمت روز دلار در صرافی جلالی تحویل بگیرند....
درضمن برای ریفاند هایی که انجام میشه کارمزد مشابهی از امروز 17 می 2014 ساعت 10:30 صبح در نظر می گیریم چون که پروسه ریفاند گاها پیچیده می شه و نیاز به مکاتبات مکرر با هم فروشنده و هم کارمندان علی اکسپرس هست و بعضا کار طاقت فرسا میشه.
نمونه سفارش های انجام شده برای دوستان به پست اول اضافه شد.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
سلام دوست عزیز
امکان پرداختش هست.با کمترین کارمزد در پرشین تولز. لطفا به تاپیک من که در امضام لینکش هست مراجعه کنید.

سلام ،
ممنون از توجهتون. من خودم تو علی اکسپرس اکانت دارم و تا به حال هم خرید انجام دادم. شما با اکانت خودتون خرید رو انجام میدید یا امکان ثبت سفارش با اکانت من هم براتون فراهمه؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
خیر فقط با اکانت خودمون انجام میدیدم.

nafas2000

Registered User
لایک‌ها
264
اقای حسینی بابت این زحمت های اخیر هم که بهتون دادم ممنونم ازتون دست گلتون درد نکنه بسته هم دیروز رسید به دستم صحیح وسالم لطفا واسه اون فروشنده ی منصف توی علی اکسپرس هم فیدبک مثبتشو بدین.یاعلی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا