برگزیده های پرشین تولز

▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ پرداخت در علی اکسپرس و علی بابا بسیار بسیار ارزان قیمت را مقایسه کنید█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▃ ▂

وضعیت
موضوع بسته شده است.

pooria_farahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز من يه گوشي ميخوام از دبي با پست dhl بفرستند به تهران ارزش ٥٠٠$
ميخوام بدونم بهش گمرك ميخوره يا نه. و اينكه اگه گمرك بخوره چقدر هست و اگه بخوام ٥ عدد گوشي برام از دبي به تهران بفرستند با dhl گمرك چقدر ميگيره ؟ آيا شما كه كارت بازرگاني داريد ميتونيد اين كارو بكنيد؟ فرق بين من كه كارت ندارم با اينكه شما كارت بازرگاني داريد چيه. و اينكه شمارتونو ممنون ميشم پ خ كنيد.

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام دوست عزيز من يه گوشي ميخوام از دبي با پست dhl بفرستند به تهران ارزش ٥٠٠$
ميخوام بدونم بهش گمرك ميخوره يا نه. و اينكه اگه گمرك بخوره چقدر هست و اگه بخوام ٥ عدد گوشي برام از دبي به تهران بفرستند با dhl گمرك چقدر ميگيره ؟ آيا شما كه كارت بازرگاني داريد ميتونيد اين كارو بكنيد؟ فرق بين من كه كارت ندارم با اينكه شما كارت بازرگاني داريد چيه. و اينكه شمارتونو ممنون ميشم پ خ كنيد.
سلام
بله گمرک میخوره.
حدودا ۷۰تا صد تومان
دی اچ ال رو نمیدونم چقدر میگیره
خیر من از کارتم فقط برای حریدهای خودم استفاده میکنم
سوالی داشتید تو انجمن بپرسید لطفا

مدیر وب سایت easytrading.ir

pooria_farahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه ٧ تا گوشي هر كدام ٥٠٠ دبار بيارم گمرك به مشكل ميخوره؟ چقدر ميگيرند ترخيص كنند

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
من تا ۱۵ فروردین خریدی ندارم.به امید خدا از اون ببعد در حدمتم.شرمنده در تعطیلات هستم

pooria_farahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من تا ۱۵ فروردین خریدی ندارم.به امید خدا از اون ببعد در حدمتم.شرمنده در تعطیلات هستم

اگه ٧ تا گوشي هر كدام ٥٠٠ دبار بيارم گمرك به مشكل ميخوره؟ چقدر ميگيرند ترخيص كنند

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
راستش بستگی به خیلی چیزا داره گاهی بله گاهی نه.پخ بدید

pooria_farahan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راستش بستگی به خیلی چیزا داره گاهی بله گاهی نه.پخ بدید

پيام خصوصي نميدونم چجوري بايد تو اين انجمن فرستاد. ممنون ميشم شمارتونو برام بفرستين تا تماس بگيرم

jnf22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام.حدود 900 قطعه از این جنس رو میخام خرید کنم فروشنده میگه هزینه ارسالشم با هواپیما میشه 250دلار که جمعا با مبلغ جنس میشه925 دلار.لطفا یه براوردی بکنید اگه امکان داره هزینه گمرک و هر هزینه ای که داره ببینم میصرفه برام خرید کنید یا نه ممنون میشم.
http://www.alibaba.com/product-detail/pop-pop-boats-wholesale_140173535.html

mohammad_77

Registered User
لایک‌ها
20
سلام
لینک اولتون به مراتب معتبر تره. کارمزد هم نمیخوره روش ۵۰.۸۸*3210 هزینه نهایی میشه
لینک دومتون هزینه ارسالش بالاست و توصیه نمیشه. لینک سومتون ۵۰.۷۹ *3210 هزینه اش هست اما فروشش کمه و فیدبک پایینه و از این کالا هم نفروخته. توصیه میکنم از لینک اول بخرید که معتبره عزیز. پست چین هم بین ۲۰تا ۳۰روز دستتونه...
سلام دوست عزیز این کالا امروز به دستم رسید . سالم و بدون ایراد و تست هم کردم و خوب جواب گرفتم .
ازتون هم متشکر هستم .
ضمنا می خواستم بهتون امتیاز بدهم بلد نبودم (یاد بدید انجام بدهم)

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام.حدود 900 قطعه از این جنس رو میخام خرید کنم فروشنده میگه هزینه ارسالشم با هواپیما میشه 250دلار که جمعا با مبلغ جنس میشه925 دلار.لطفا یه براوردی بکنید اگه امکان داره هزینه گمرک و هر هزینه ای که داره ببینم میصرفه برام خرید کنید یا نه ممنون میشم.
http://www.alibaba.com/product-detail/pop-pop-boats-wholesale_140173535.html
سلام دوست عزیز
برای محاسبه گمرکش حتما با یک ترخیص کار یا حق العمل کار صحبت کنید.هزینه ثبت سفارش و گرفتن مجوز های احتمالی و رو اون باید براتون در بیاره...برای پرداختش هم من با بهترین قیمت میتونم براتون انجام بدم نگران هزینه پرداختش نباشید...

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام دوست عزیز این کالا امروز به دستم رسید . سالم و بدون ایراد و تست هم کردم و خوب جواب گرفتم .
ازتون هم متشکر هستم .
ضمنا می خواستم بهتون امتیاز بدهم بلد نبودم (یاد بدید انجام بدهم)
سلام
ممنونم خبر دادید امیدوارم از خریدتون راضی باشید...یادتون باشه خودتون خریدار رو انتخاب کردید و بیشتر کار رو خودتون انجام دادید من فقط دلار رو ارسال کردم;)

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
سلام
فروشنده فیدبک خوبی داره کالایی هم که میفروشه فیدبک خوبی داره و ارسال هم که رایگانه به ایران

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386

sina_shz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.
نهایتا میشه ۵۶ هزار تومان

این لینک چقدر میشه ؟
http://www.aliexpress.com/item/High...-Smart-Leather-Cover-Case-for/1308548413.html
کارمزدتون رو طبق
1. مجموع خريد هاي بين 1 تا 5 دلار: 4000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
2. مجموع خريد هاي بين 6 تا 10 دلار: 3000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
3. مجموع خريد هاي بين 11 تا 15 دلار: 2000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
4. مجموع خريد هاي بين 16 تا 25 دلار: 1000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
5. مجموع خريد هاي بالاي 26 دلار: بدون كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
محاسبه میکنید ؟؟
قیمت دلار الان چقدر هست؟

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
این لینک چقدر میشه ؟
http://www.aliexpress.com/item/High...-Smart-Leather-Cover-Case-for/1308548413.html
کارمزدتون رو طبق
1. مجموع خريد هاي بين 1 تا 5 دلار: 4000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
2. مجموع خريد هاي بين 6 تا 10 دلار: 3000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
3. مجموع خريد هاي بين 11 تا 15 دلار: 2000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
4. مجموع خريد هاي بين 16 تا 25 دلار: 1000 تومان كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
5. مجموع خريد هاي بالاي 26 دلار: بدون كارمزد + قيمت كالا * قيمت روزانه دلار (قيمت روزانه دلار متعاقبا اعلام ميشود)
محاسبه میکنید ؟؟
قیمت دلار الان چقدر هست؟

دوست عزیز پست شماره ۱ رو بخونید لطفا ... اونجا کارمزدها توضیح داده شده ...
طبق پست ۱ هر کالایی رو میتونید محاسبه کنید دوست عزیز

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا