برگزیده های پرشین تولز

★★★★★ فروش ویـژه ی گوشـی موبایل در تهــران و شهرستان ها (به قیمت عمده فروشی و رقابتی) ★★★★★

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
فروش ویژه ی گوشی موبایل (پایین ترین قیمت ممکن در ایران البته کالای اصلی:))
بروز رسانی قیمت در
بزودی لیست قیمت هم قرار میگیرد

فعلا فروش تعداد و همکاری هست و فروش تکی نداریم

(حتما قبل از سفارش پیغام بدید و از موجودی و قیمت دقیق مطلع شوید)

بعد از سالها مجدد فروش آنلاین را از نو شروع میکنیم
فقط روزهای شنبه تا چهارشنبه با تلگرام زیر استعلام بفرمایید شماره تماس هم در پروفایل نوشته شده
pt_morteza_sos@

عزیزان تهرانی تحویل حضوری در علاالدین میسر هست منتها با هماهنگی قبلی :)

====================================
فروش ویژه فقط به مدت بسیار محدود
(هر روز یک محصول به صورت فروش ویژه در این قسمت قرار میگیرد برای مدتی محدود)
Samsung Galaxy xx
(تعداد بسیار محدود)
با قیمت باور نکردنی xxxx هزار تومان

====================================

+

نظرات برخی از دوستان گرامی و خریداران محترمی که تمایل داشتن نظراتشان ثبت بشه و در تاپیک عنوان کردن :

دوست خوبم Hamed DC گرامی
دوست خوبم ASUSA730w گرامی
و....

و بسیاری از عزیزان دیگر که بیشتر دوستان و خریداران ترجیح دادن که در پیغام خصوصی مطرح کنند تا در تاپیک و همچنین امتیاز بازارچه هم ندادن فقط و فقط بخاطر همکار بودنمان:) تا هویت این عزیزان فاش نشه :دی

*** قوانین کلی فروش حتما مطالعه شود :
لطفا در صورت خرید قطعی شماره تماس خودتان + مشخصات تان را پیغام خصوصی کنید و قبلش هم در تاپیک اعلام بفرمایید چه مدل هایی میخواهید تا براتون قیمت روز و مشخصات خرید را ارسال نمایم به همان شماره تماسی که قرار میدهید
فقط و فقط فعلا کالاهای موجود در این تاپیک قیمت داده میشود و بفروش میرسد ولی بزودی لیست تکمیل میشود
معاوضه ، غیر نقدی ، اقساط ، چکی ، کالای دسته دوم ، رفرش و... نداریم فقط و فقط فروش نقدی و اصلی
گوشی های طرح و چینی کار نمیکنم فقط موارد درج شده در پست اول موجود هست
هزینه ی ارسال با پست سفارشی و پیشتاز + بسته بندی مخصوص پستی 15 هزار تومان می باشد (بند 14 مطالعه شود) و تیپاکس هم پسکرایه میکنم خودتان در محل پرداخت نمایید هزینه ی مرسوله را پس حتما قبل از واریز وجه بفرمایید که تیپاکس بشه یا پست اگر تیپاکس بود که هزینه ی پستی (15 هزار تومان) نمیخواد پرداخت کنید در غیر اینصورت علاوه بر مبلغ گوشی هزینه ی پستی هم اضافه نمایید(مبلغ 15 هزار تومان) --- ارسال ترجیحا با تیپاکس و به صورت پسکرایه هست چون هم بیمه داره هم سریعتر هست (کرایه در مقصد و خود خریدار موقع تحویل مرسوله میپردازد)

1- برای سفارش محصول در ایام به غیر از تعطیلات و فقط و فقط حداکثر تا ساعت 12 ظهر سفارش دریافت میشه و بعد از این مدت سفارشات تایید نمیشوند و روز بعد باید قیمت جدید دریافت کنید(مگر اینکه موجود داشته باشم)
2- قبل از اقدام به خرید حتما از موجودی کالا و قیمت روز مطلع شوید ولو اینکه تاپیک بروز شده باشه در همان لحظه!
3- برای ثبت خریدهای (سفارشات) شما حتما باید کل مبلغ پرداخت بشه چه تهران باشید چه شهرستان و چه خرید حضوری باشه چه غیر حضوری (اگر اعتماد ندارید یا... لطفا به تاپیک های سایر دوستان مراجعه بفرمایید) برای افراد با سابقه یا عزیزانی که بنده با آنها معامله داشتم شرایط متفاوته امتیاز بالا صرفا ملاک نیست
4- سفارشات شما روز بعد از واریز وجه ارسال میشود(حتی تهران برای دریافت حضوری هم یک روز بعد از واریز وجه با توجه به بند 1)
5- قیمت ها از چند سورس مختلف گرفته میشه و با سود بسیار پایین در نظر گرفته میشود اگر موردی قیمت بالا بود اطلاع بدید
6- برای خرید همکار فقط پیغام خصوصی بدید در تاپیک قیمت داده نمیشود گرچه همین قیمت ها هم از قیمت همکار خیلی جاها و بازار پایین تره :)
7- خرید حضوری هم فعلا امکان پذیر نیست مگر اینکه قبلش هماهنگ کنید و وجه را واریز کرده باشید!
8- به هیچ عنوان سفارش ثبت شده قابل لغو نیست به هر دلیل، چون بیشتر اجناس در همان لحظه موجود میشه(پس لطفا در خرید خود دقت بفرمایید)
9- کالا به هیچ عنوان مرجوع نمیگردد مگر اینکه مشکل و نقص فنی داشته باشد تا 24 ساعت مهلت تست دارید (محصول باید دقیقا مثل روز اول باشه از نظر ظاهری و... و کوچکترین ضربه و خط و خشی هم نداشته باشه و چیزی کم و کسر نشده باشه) و همه چیز مرتب و تمیز باشه و لیبل هم سالم باشه مثل زمانی که تحویل گرفتید! (اگر هم موردی بود همان لحظه به شماره تماس بنده اطلاع بدید به صورت پیام و ذکر مشکل)
10- مسئولیت حمل و نقل و سلامت کالا توسط پست یا تیپاکس به عهده ی خریدار می باشد و به بنده هیچ ارتباطی ندارد لذا موقع تحویل کالا حتما دقت بفرمایید چون کالا کاملا سالم و در صورتی که پلمپ نباشد تست شده
11- کلا 3 راه تحویل وجود دارد (*تیپاکس ، **پست ، ***حضوری) به غیر از این سه مورد هیچ روش دیگری مورد قبول نیست مثل باربری و...
12- از دوستان اگر کسی قیمتی پایین تر از بنده سراغ داره از همان عزیز تهیه نمایید و اگر هم مقدور بود برای بنده قیمت را پ.خ بفرماید شاید از شما خرید داشتم:)
13- قیمت ها مناسبه به هیچ وجه حتی 1 ریال هم تخفیف نداره:)
14- هزینه ی ارسال به عهده ی خریدار می باشد(تیپاکس پسکرایه می شود خودتان پرداخت میکنید و پست هم اگر بالای 15 هزار تومان بشود سفارشی ارسال میشه زیر 15 هزار تومان هم پیشتاز ارسال میکنم) - مابقی مبلغ پستی هم اگر اضافه بیاد برگشت داده نمیشود
15- دوستان عزیز لطفا پس از هماهنگی و واریز مبلغ + هزینه ی پستی ، آدرس و کد پستی به همراه شماره پیگیری را برای شماره تماس بنده ارسال نمایید
16- سفارشی که ثبت شد به هیچ وجه قابل برگشت نخواهد بود و سفارشی که ارسال شد فقط در صورت مشکل فنی قابل برگشت خواهد بود ، مشکلات خانوادگی شما و مشکلات پست بر عهده ما نمیباشد!

لطفا اگر با موارد فوق موافق هستید خریدتان را ثبت نمایید در غیر اینصورت از این تاپیک خارج شوید و به تاپیک سایر دوستان و همکاران مراجعه فرمایید!!!
هیچگونه بحث در رابطه با محصولات ، قیمت ،شرایط و... پذیرفته نیست فقط برای خرید در تاپیک پست بزارید

تصاویر ضمیمه :

DSCF2659.jpg DSCF2663.jpg DSCF2661.jpg DSCF2658.jpg DSCF2669.jpg DSCF2667.jpg DSCF2671.jpg DSCF2672.jpg DSCF2678.jpg DSCF2679.jpg DSCF2683.jpg DSCF2697.jpg DSCF2690.jpg DSCF2681.jpg 1.jpg DSCF3007.jpg DSCF3004.jpg DSCF3005.jpg
DSCF3065.jpg DSCF3066.jpg DSCF3067.jpg DSCF3068.jpg DSCF3070.jpg DSCF3071.jpg

فایل های ضمیمه

• لیست قیمت 2 .jpg
    لیست قیمت 2 .jpg
    334.7 KB · نمایش ها: 2,091
Last edited:

payam_kh

Registered User
لایک‌ها
365
قیمت اس 5 لطفا؟

Sent from kurdistan

mahmood_t

Registered User
لایک‌ها
396
10- مسئولیت حمل و نقل و سلامت کالا توسط پست یا تیپاکس به عهده ی خریدار می باشد و به بنده هیچ ارتباطی ندارد لذا موقع تحویل کالا حتما دقت بفرمایید
مشاهده پیوست 598224
دوست عزیز انشلا که فروش خوبی داشته باشید .اما طبق قانون اینجا و کلا تمام فروش های اینترنتی مسئولیت حمل و نقل و سلامت کلا با فروشنده هستش نه خریدار .اخه وقتی جنسی هنوز به دست خریدار نرسیده چه مسولیتی به گردن اون بنده خدا هستش

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
دوست عزیز انشلا که فروش خوبی داشته باشید .اما طبق قانون اینجا و کلا تمام فروش های اینترنتی مسئولیت حمل و نقل و سلامت کلا با فروشنده هستش نه خریدار .اخه وقتی جنسی هنوز به دست خریدار نرسیده چه مسولیتی به گردن اون بنده خدا هستش
ممنونم از شما
خریدار میتونه مرسوله را دریافت نکنه در صورتی که نقص در ظاهر داشت و بسته بندی معیوب بود و یا باز شده بود و برگشت بزنه به همین راحتی و چون پست یا تیپاکس مرسوله را از بنده سالم تحویل گرفته بنده هم قبول نمیکنم و مجبور به پرداخت خسارت میشه منتها اگر خریدار مرسوله را تحویل بگیره یعنی ارسال بدون مشکل بوده و مشکل از ارسال نبوده ، شما که خودتان ماشاله واردید دیگه چرا! :)

قیمت اس 5 لطفا؟

Sent from kurdistan
ارسال میشه
ارسال میشه

mahmood_t

Registered User
لایک‌ها
396
ممنونم از شما
حتما یه خرید اینترنتی انجام بدید مثلا از سایت های بزرگی مثل دیجی کالا یا... یا از پست یا تیپاکس بپرسید
خریدار میتونه مرسوله را دریافت نکنه در صورتی که نقص در ظاهر داشت و بسته بندی معیوب بود و یا باز شده بود و برگشت بزنه به همین راحتی و چون پست یا تیپاکس مرسوله را از بنده سالم تحویل گرفته بنده هم قبول نمیکنم و مجبور به پرداخت خسارت میشه منتها اگر خریدار مرسوله را تحویل بگیره یعنی ارسال بدون مشکل بوده و مشکل از ارسال نبوده ، شما که خودتان ماشاله واردید دیگه چرا!

ارسال میشه

ارسال میشه
من که ندیدم همچین چیزی .اصلا تا برگه تحویل رو امضا نکنی بسته تحویل نمی دن .چه برسه بخوایی باز کنی همونجا .مگر اینکه بسته رو بیمه کنی که قضیش فرق می کنی .بعدش سالها طول میکشه تا شما بتونی حقت رو از پست بگیری .این وسط اون خریدار بنده چه گناهی کرده باید پولش بخوابه

Morteza_SOS

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
296
من که ندیدم همچین چیزی .اصلا تا برگه تحویل رو امضا نکنی بسته تحویل نمی دن .چه برسه بخوایی باز کنی همونجا .مگر اینکه بسته رو بیمه کنی که قضیش فرق می کنی .بعدش سالها طول میکشه تا شما بتونی حقت رو از پست بگیری .این وسط اون خریدار بنده چه گناهی کرده باید پولش بخوابه
چرا برای خودم پیش آمده بود مرسوله باز شده بود و تحویل نگرفتم و مامور پست هم برگشت زد و فروشنده پیگیر کارم شد و یه مرسوله ی جدید ارسال کرد و مابقی کار به عهده ی فروشنده و پست هست نه خریدار اما در صورتی که خریدار تحویل بگیره دیگه هیچ کس قبول نمیکنه نه فروشنده و نه پست!
نیازی هم به بیمه نیست ببینید بحث ارسال کردن با گوشی مشکل دار بودن زمین تا نا کجا فاصله داره مثلا اگر گوشی باتری اش مشکل داشته باشه به پست ربطی نداره:)
ولی مثلا جعبه له شده باشه دیگه مربوطه به پست میشه و به فروشنده ربطی نداره چون فروشنده هم دیگه تحویل نمیگیره چون سالم تحویل پست داده برای همین خریدار باید برگشت بزنه و نباید تحویل بگیره در صورتی که مشکل ظاهری نداشت یا صحیح و سالم بود از نظر فیزیکی و.. تحویل بگیره و باز کنه جلوی مامور پست یا تیپاکس سپس امضا کنه فکر نکنم مشکل خاصی باشه حداقل من که با تیپاکس به جز چند مورد تاخیر مشکل خاصی نداشتم و پست هم بنده همیشه بررسی میکنم بعد امضا میکنم
چون وقتی شما امضا میکنید یعنی مرسوله را بنده از جناب مامور پست سالم تحویل گرفتم که کاری بسیار اشتباهه

mahmood_t

Registered User
لایک‌ها
396
چرا برای خودم پیش آمده بود مرسوله باز شده بود و تحویل نگرفتم و مامور پست هم برگشت زد و فروشنده پیگیر کارم شد و یه مرسوله ی جدید ارسال کرد و مابقی کار به عهده ی فروشنده و پست هست نه خریدار اما در صورتی که خریدار تحویل بگیره دیگه هیچ کس قبول نمیکنه نه فروشنده و نه پست!
نیازی هم به بیمه نیست ببینید بحث ارسال کردن با گوشی مشکل دار بودن زمین تا نا کجا فاصله داره مثلا اگر گوشی باتری اش مشکل داشته باشه به پست ربطی نداره:)
ولی مثلا جعبه له شده باشه دیگه مربوطه به پست میشه و به فروشنده ربطی نداره چون فروشنده هم دیگه تحویل نمیگیره چون سالم تحویل پست داده برای همین خریدار باید برگشت بزنه و نباید تحویل بگیره در صورتی که مشکل ظاهری نداشت یا صحیح و سالم بود از نظر فیزیکی و.. تحویل بگیره و باز کنه جلوی مامور پست یا تیپاکس سپس امضا کنه فکر نکنم مشکل خاصی باشه حداقل من که با تیپاکس به جز چند مورد تاخیر مشکل خاصی نداشتم و پست هم بنده همیشه بررسی میکنم بعد امضا میکنم
چون وقتی شما امضا میکنید یعنی مرسوله را بنده از جناب مامور پست سالم تحویل گرفتم که کاری بسیار اشتباهه
داداش خوب دیگه مسولیت به گردن فروشنده بوده که برای شما یدونه جدید فوری فرستاده و خودش کار های مربوط به پست رو انجام داده .این میشه همون گفته من دیگه.

داداش یه موقع سوتفاهم نشه .که مثلا ما می خواییم خدایی ناکرده تاپیک رو خراب کنیم .اگه خواستی بگو پست ها رو کامل پاک کنم .

sharoshor

Registered User
لایک‌ها
36
قیمت xperia zr لطفا

edward71

Registered User
لایک‌ها
63
درود

آیپد ایر دارید ؟ 16 گیگ سلولار

Morteza_SOS