برگزیده های پرشین تولز

☼▒☼مشاوره و فروش رم های حرفه ای لپ‌تاپ با قیمتهای متنوع برای کاربری‌های حرفه‌ای [1600Mhz-1866Mhz]

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
banner-jpg.552312

رم مموری های حرفه ای 4G-8G-16G باس 1066-1600-1866 برای ارتقا لپتاپ ها و مکبوک های 2009 تا 2014

• موجودی ۴ گیگ
  • Hynix Korea 4G(1x4)1600Mhz قیمت ۱۹۰۰۰۰ تومان / مخصوص سی پی یوهای هاسول، سندی بریج، ایوی بریج/ موجود
  • Hynix Korea 4G(1x4)1066Mhz قیمت ۱۹۰۰۰۰ تومان / مخصوص لپتاپها و مکبوکهای ۲۰۰۸-۲۰۰۹-۲۰۱۰/ موجود

• موجودی ۱۶ گیگ (۲×۸)
  • Corsair Vengeance Taiwan 16G(2x8)1600Mhz / قیمت در پیغام خصوصی موجود
  • Crucial Mac Series United States 16G(2x8)1600Mhz k مخصوص سی پی یوهای هاسول، سندی بریج، ایوی بریج / قیمت ... ناموجود تا ۱۵ اردیبهشت
  • G-Skill Ripjaw Taiwan 16G(2x8)1600 Low Voltage مخصوص سی پی یوهای هاسول / قیمت در پیغام خصوصی ...ناموجود
  • G-Skill Ripjaw Taiwan 16G(2x8)1866 Low Voltage مخصوص سی پی یوهای هاسول / قیمت در پیغام خصوصی ... موجود

130820131451-jpg.532247

banner-jpg.552312

Last edited:

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
الان پیشنهاد شما چیه میشه راهنمایی کنید؟ممنون میشم
۱-میتونید از ما رم باس ۱۶۰۰ بگیرید که قیمت کره ای ۱۸۵۰۰۰ تومان هست و بگذارید کنار رم سیستم خودتون تا ۸ گیگ 1333 داشته باشد..مزیت این کار این هست که اگر زمانی لپتاپ رو خواستید عوض کنید روی لپتاپ بعدی که احتمالا جدیدتر هست رم 1600 رو میتونید انتقال بدید.(رم ۱۶۰۰ چینی هم ۱۱۰-۱۲۰ تومن هست که ما نداریم و کار نمیکنیم)

۲-میتونید رم 4G 1333 چین بگیرید و بگذارید کنار رم خودتون. رم کپی هست ولی کار شما رو راه میاندازه و هزینه کمتری هم میکنید
http://www.lapbuy.com/ram-memory-laptop-notebook/477-4gb-ddr3-1333-.html

mrehsan

Registered User
لایک‌ها
17
۱-میتونید از ما رم باس ۱۶۰۰ بگیرید که قیمت کره ای ۱۸۵۰۰۰ تومان هست و بگذارید کنار رم سیستم خودتون تا ۸ گیگ 1333 داشته باشد..مزیت این کار این هست که اگر زمانی لپتاپ رو خواستید عوض کنید روی لپتاپ بعدی که احتمالا جدیدتر هست رم 1600 رو میتونید انتقال بدید.(رم ۱۶۰۰ چینی هم ۱۱۰-۱۲۰ تومن هست که ما نداریم و کار نمیکنیم)

۲-میتونید رم 4G 1333 چین بگیرید و بگذارید کنار رم خودتون. رم کپی هست ولی کار شما رو راه میاندازه و هزینه کمتری هم میکنید
http://www.lapbuy.com/ram-memory-laptop-notebook/477-4gb-ddr3-1333-.html
خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون...
جنس هاتونو خوب بفروشین...

Sent from my LT26ii using Tapatalk

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
قیمت نهایی 4 گیگ رم با باس 1600 برای

probook4540s

بده اگه ببینم مناسبه و از بازار کمتر هست 4 گیگ خریدارم منتظرم
سلام
۴ گیگهای ما هاینیکس کره ای هستند. رمهای بازار چینی هستند و ۴۰ درصد ارزونتر. اگر نیتتون ارزونتر بودن هست از بازار باید تهیه کنید.کینگستون یا کینگ مکس یا سامسونگ احتمالا پیدا کنید ۱۰۰-۱۱۰ تومان

• Hynix Korea 4G(1x4)1600Mhz قیمت ۱۹۰۰۰۰ تومان

Last edited:

webgardi2

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
16
سلام
۴ گیگهای ما هاینیکس کره ای هستند. رمهای بازار چینی هستند و ۴۰ درصد ارزونتر. اگر نیتتون ارزونتر بودن هست از بازار باید تهیه کنید.کینگستون یا کینگ مکس یا سامسونگ احتمالا پیدا کنید ۱۰۰-۱۱۰ تومان

• Hynix Korea 4G(1x4)1600Mhz قیمت ۱۹۰۰۰۰ تومان

من که عرض نکردم کینگ استون یا رم چینی من همین برند رو قیمت میگیرم بازار
190 ارزون تر بود از بارا میگرم قائده اینه میام اینجا میچرخم ارزون تر از بازار گیر بیارم
شمام میای اینجا وقت میزاری نه به قیمت عمده نه به قیمت فروش بازار که مشتری بگیره
خوب بفروشی

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
من که عرض نکردم کینگ استون یا رم چینی من همین برند رو قیمت میگیرم بازار
190 ارزون تر بود از بارا میگرم قائده اینه میام اینجا میچرخم ارزون تر از بازار گیر بیارم
شمام میای اینجا وقت میزاری نه به قیمت عمده نه به قیمت فروش بازار که مشتری بگیره
خوب بفروشی
دوست من توی بازار رم کره ای پیدا نمیشه.
سری رمهای کره ای رو هم تخصصی برای برخی کاربرهایی که رم اصلی میخوان و یا لپ تاپ ها که مادربردشون با رمهای کپی سازگار نیست میاریم. مثلا سیستمای مک با رمهای چینی که توی بازار هست مشکل دارن و تحت فشار کرش میکنن

ehsas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
داداش سلام
من یه رم اصلی و فابریک(نه چینی و کپی) واس لپ تاپم که لنوو 580 هستش میخوام.مشخصات لپ تاپم تو عکس زیر موجوده

من خودم یه 4 دیگه میخوام کنارش بذارم تا 8 بشه.اما طبق مشاوره ای که من از دوستام گرفتم گفتن برا اینکه dual Channels بشه باید باس و تایمینگ رمی که میخری باسش باید 1600 و تایمینگشم 11 11 11 28 باشه تا دووال چنل بشه.حالا سوالایی واسم پیش اومده که راهنمایی شمارو هم میطلبه:اگه میشه سوالاتمو با شماره جواب بدین.ممنون
1- رم با کیفیت و با باس 1600 و تایمینگ 11 11 11 28 چی دارین؟قیمتش چنده؟
2-جنساتون گارانتی هم داره؟
3-یه 4 دیگه بندازم ساپورت میکنه؟ماکزیمم رمم چنده؟
4-کلا مبحث تایمینگ چقد تو دووال چنل شدن و کارایی رم تاثیر داره؟
توی عکس درسته فرکانس رممو 798 زده اما در اصل 1600 هستش که خودتونم میدونین.کلا قصدم اینه که رمم رو تا 8 ارتقا بدم و دووال چنل بشه و پاسخگویی خوبی در کنار رم فابریکیه خود لپ تاپم داشته باشه و هنگی و اینجور مواردم واسم پیش نیاد.حالا شما هم نظرتون چیه؟اسلات خالی هم داره طبق عکس.سایر مشخصات رمم:
Slot #1
Type DDR3
Size 4096 MBytes
Manufacturer Ramaxel Technology
Max Bandwidth PC3-12800 (800 MHz)
Part Number RMT3160ED58E9W1600
Serial Number 449ED61D
ممنون

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
داداش سلام
من یه رم اصلی و فابریک(نه چینی و کپی) واس لپ تاپم که لنوو 580 هستش میخوام.مشخصات لپ تاپم تو عکس زیر موجوده

من خودم یه 4 دیگه میخوام کنارش بذارم تا 8 بشه.اما طبق مشاوره ای که من از دوستام گرفتم گفتن برا اینکه dual Channels بشه باید باس و تایمینگ رمی که میخری باسش باید 1600 و تایمینگشم 11 11 11 28 باشه تا دووال چنل بشه.حالا سوالایی واسم پیش اومده که راهنمایی شمارو هم میطلبه:اگه میشه سوالاتمو با شماره جواب بدین.ممنون
1- رم با کیفیت و با باس 1600 و تایمینگ 11 11 11 28 چی دارین؟قیمتش چنده؟
2-جنساتون گارانتی هم داره؟
3-یه 4 دیگه بندازم ساپورت میکنه؟ماکزیمم رمم چنده؟
4-کلا مبحث تایمینگ چقد تو دووال چنل شدن و کارایی رم تاثیر داره؟
توی عکس درسته فرکانس رممو 798 زده اما در اصل 1600 هستش که خودتونم میدونین.کلا قصدم اینه که رمم رو تا 8 ارتقا بدم و دووال چنل بشه و پاسخگویی خوبی در کنار رم فابریکیه خود لپ تاپم داشته باشه و هنگی و اینجور مواردم واسم پیش نیاد.حالا شما هم نظرتون چیه؟اسلات خالی هم داره طبق عکس.سایر مشخصات رمم:
Slot #1
Type DDR3
Size 4096 MBytes
Manufacturer Ramaxel Technology
Max Bandwidth PC3-12800 (800 MHz)
Part Number RMT3160ED58E9W1600
Serial Number 449ED61D
ممنون
سلام عزیز. تصویرکه باز نمیشه
رمهای ۴گیگ باس ۱۶۰۰ ما هاینیکس کره هستند که تصویرش رو در پست بالا آپلود کردم. تایپینگشون هم باید11 11 11 28 باشه. قیمت ۱۹۰۰۰۰ تومان
۱- در کل رم تایمیگ یا CL10 رمهای خاصی هستند مثل سری ونجنس کورسیر یا Ripjaws جی اسکیل.
۲-رمهای اینچنینی رو شرکتهای اصلی وارد نمیکنن بنابراین گارانتی داخلی ندارن. اما مهلت تست دارند(در حالت کلی رم قطعه خراب شدنی نیست مگر اینکه همون ابتدا مشکل داشته باشه و خراب باشه که برای همین موضوع مهلت تست میدیم)
۳-یه ۴ گیگ دیگه بندازین ساپورت میکنه. ممکنه تا ۱۶گیگ(۲ تا ۸) هم سیستمتون ساپورت کنه که با سرچ سی پی یو توی گوگل وباز کردن پیج مشخصات در سایت اینتل متوجه میشید
۴-باس و تایمینگ یکی باشن.هرچند بحث دوال چنل در دسکتاپ مطرح هست و در لپتاپها جایی و موردی برای لزوم این مورد ندیدم

Last edited:

ehsas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
داداش اینم عکسا.بازم باز نشد بگو بذارم دوباره

عکسی که شما از رم مورد نظر ما گذاشتی از کجاش معلومه که تایمینگش 11 11 11 28 هستش؟
اینم لینک سی پی یوی ما که نوشته تا 32 گیگ ساپورت مکینه بسته به رم.درسته؟
http://ark.intel.com/products/64896/intel-core-i5-3320m-processor-3m-cache-up-to-3_30-ghz
مارک دیگه ندارین با همین مشخصات؟

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
داداش اینم عکسا.بازم باز نشد بگو بذارم دوباره

عکسی که شما از رم مورد نظر ما گذاشتی از کجاش معلومه که تایمینگش 11 11 11 28 هستش؟
اینم لینک سی پی یوی ما که نوشته تا 32 گیگ ساپورت مکینه بسته به رم.درسته؟
http://ark.intel.com/products/64896/intel-core-i5-3320m-processor-3m-cache-up-to-3_30-ghz
مارک دیگه ندارین با همین مشخصات؟
-رمهای لپتاپی که تولید میشن با CL11 و CL10 و CL9 هستند که این هاینیکس های 4G 1600 تایم تاخیرشون 11 هست.(۴گیگ فقط هاینیکس کره کار میکنیم)
-بله شما تا ۱۶ گیگ باس ۱۶۰۰ میتونید روی لپتاپ بذارین
-پک 16G(2x8) 1600کورسیر ونجنس رم حرفه ای هست با CL10 قیمت ۸۰۰

120320142058.jpg

ehsas1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
43
-رمهای لپتاپی که تولید میشن با CL11 و CL10 و CL9 هستند که این هاینیکس های 4G 1600 تایم تاخیرشون 11 هست.(۴گیگ فقط هاینیکس کره کار میکنیم)
-بله شما تا ۱۶ گیگ باس ۱۶۰۰ میتونید روی لپتاپ بذارین
-پک 16G(2x8) 1600کورسیر ونجنس رم حرفه ای هست با CL10 قیمت ۸۰۰

مشاهده پیوست 571736
داداش رم اصلی لپ تاپ خودم Ramaxel هستش.این هاینیکس شمارو بندازم روش پاسخگویی خوبی میده و باهاش مچ میشه؟خریدیم و نشد چی میشه؟
این رمی که شما عکسشو گذاشتی اصلا گزینه CL 11 نداره روش.خودت ببین.یه سوال فنی دیگه.اون 28 آخر تایمینگ مهمه یا نه؟
بعدش اینکه قیمتی که شما میگی خیلی گرون و از سطح بازار هم خیلی بیشتره.حالا درسته کره هستش اما دیگه نه اینقد اختلاف قیمت که.
شما مغازه دارین؟کجا هستش که بیایم حضوری خرید کنیم؟نحوه خرید از شما چطوریه؟
ممنون

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
داداش رم اصلی لپ تاپ خودم Ramaxel هستش.این هاینیکس شمارو بندازم روش پاسخگویی خوبی میده و باهاش مچ میشه؟خریدیم و نشد چی میشه؟
این رمی که شما عکسشو گذاشتی اصلا گزینه CL 11 نداره روش.خودت ببین.یه سوال فنی دیگه.اون 28 آخر تایمینگ مهمه یا نه؟
بعدش اینکه قیمتی که شما میگی خیلی گرون و از سطح بازار هم خیلی بیشتره.حالا درسته کره هستش اما دیگه نه اینقد اختلاف قیمت که.
شما مغازه دارین؟کجا هستش که بیایم حضوری خرید کنیم؟نحوه خرید از شما چطوریه؟
ممنون
سلام. من یک توضیح کلی میدم.انشالله که کفایت کنه وسوال دیگه ای بود در پیغام خصوصی در خدمتتونم
رمهای بازار همه کپی هستند و قیمتشون ۴۰ درصد کمتر.(هر چند فروشنده ادعا کنن که اصلی هست)
تعریف رمهای کپی لپتاپ : چیپ اصلی هستند و برد غیر اصلی که شرکتها چینی میزنن.(اصطلاحا درجه ۲ و۳ میشن ولی مشکلی روی خیلی از لپتاپها ندارن.با لپتاپهای اپل سازگار نیستن و ما هم به قصد سیستمهای مک رمهای اصلی رو میاریم)
کلا خرید توی چین رم اصلی عرف نیست و کسی کار نمیکنه. چه دسکتاپ و چه لپتاپ.رمهای اصلی هم قیمتهاشون خیلی بالاتر از باقی هستند و این اختلاف قیمت بخاطر همین هست.(بخاطر همین بازار رم دسکتاپ از دبی تامین میشه)
خرید این رمهای کره ای هم تعداد بالا نیست که بصورت تجاری هزینه ها کم بشه.ما هر سری ۲۰ عدد باس 1600 و ۲۰ عدد باس 1066 میگیریم تا فروش بره هم یکی دو ماه میکشه.(منظور این هست که پارت ۱۰۰۰تایی و ۱۰۰۰۰تایی نیست که هزینه روی این تعداد کم باشه)
رم رو میگیرید تست میکنید اگر اکی بود استفاده کنید و اگر نبود برگردونید.رم های لپتاپ باس 1600 در کل در 3 تام تاخیر زده میشن که بهتون گفتم واین رمهای هاینیکس CL11 هستند.

برای خرید مبلغ رو واریز میکنید و آدرس رو میگذارید با پست پیشتاز ارسال میشه. هزینه ارسال۵۰۰۰ تومان
تهران امکان ارسال توسط پست پیشتاز و یا پیک نیز وجود داره.هزینه پیک بسته به مسافت با خریدار
دفتر :تهران-شهرری-انتهای خیابان آستانه.پلاک ۳۱(خرید حضوری فقط با هماهنگی قبلی-یک روز قبل)
021-33390688 / 0930-5217810

بزودی چندین فروشگاه لوازم کامپیوتر برای قطعات بصورت تخصصی راه اندازی میشود:
سایت اصلی شرکت : www.appsystem.ir
تخصصی قطعات و لوازم مک : www.macup.ir
تخصصی فروش قطعه کدی : www.hddcaddy.ir
تخصصی فروش اس اس دی : www.parsssd.ir
تخصصی فروش رم و مموری : www. rammemory.ir

banner-jpg.552312

Last edited:

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها