برگزیده های پرشین تولز

☼▒☼مشاوره و فروش رم های حرفه ای لپ‌تاپ با قیمتهای متنوع برای کاربری‌های حرفه‌ای [1600Mhz-1866Mhz]

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282

banner-jpg.552312

فروش مموری لپتاپ ( رم لپ تاپ ) و رمهای کمیاب سیستمهای اپل /مکبوک ها و آیمک ها(مک مموری)
تماس همراه : 09305217810
تماس دفتر : 02133390688
رم مموری های حرفه ای 4G-8G-16G باس 1066-1600-1866 برای ارتقا لپتاپ ها و مکبوک های 2009 تا 2014

• موجودی 8 گیگ
  • Crucial MAC Series 8G(2x4) PC8500 1066Mhz قیمت ۳۹۰۰۰۰ تومان / مخصوص لپتاپها و مکبوکهای ۲۰۰۸-۲۰۰۹-۲۰۱۰

• موجودی ۱۶ گیگ (۲×۸)
  • Corsair Vengeance Taiwan 16G(2x8)1600Mhz 1.35V CL9 / فعلا ناموجود
  • Crucial Mac Series 16G(2x8)1600Mhz CL11 / موجود ۶۸۰۰۰۰ تومان - گارانتی ۱ ساله تعویض شرکت مک آپ
  • G-Skill Ripjaw Taiwan 16G(2x8)1866 Low Voltage CL11 / موجود ۷۹۰۰۰۰ تومان - گارانتی ۱ ساله تعویض شرکت مک آپ
  • Crucial Ballistix Sport USA 16G(2x8)1866 Low Voltage CL10 / موجود ۸۰۰۰۰۰ تومان - گارانتی ۱ ساله تعویض شرکت مک آپ
  • Crucial Ballistix Sport USA 16G(2x8)1600 Low Voltage CL9/ موجود ۷۸۰۰۰۰ تومان- گارانتی ۱ ساله تعویض شرکت مک آپ
برای خرید بصورت سفارشی و تحویل ۳۰ روز هم میتونید در پیغام خصوصی استعلام قیمت بگیرید(بدون گارانتی)

banner-jpg.552312

Last edited:

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
Last edited:

amir3681

Registered User
لایک‌ها
11
با عرض سلام و خسته نباشید
یه سوال داشتم از خدمتتون
من مشخصات پردازنده لپ تاپم را تو سایت اینتل چک کردم و متوجه شدم رم تا باس 1600 ساپورت میکنه
حالا اگه من رم با باس فرضا 1866 بندازم تفاوتی با 1600 از نظر کارایی دارن یا خیر اینو سوال میکنم که اگه تفاوتی ندارن هزینه اضافه نکنم (جهت کارهای پردازشی تقریبا سنگین)
درضمن بقیه موارد هر دو رم مشابه هستند (مارک، کلاک تایم، ظرفیت و ...)
با تشکر

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
با عرض سلام و خسته نباشید
یه سوال داشتم از خدمتتون
من مشخصات پردازنده لپ تاپم را تو سایت اینتل چک کردم و متوجه شدم رم تا باس 1600 ساپورت میکنه
حالا اگه من رم با باس فرضا 1866 بندازم تفاوتی با 1600 از نظر کارایی دارن یا خیر اینو سوال میکنم که اگه تفاوتی ندارن هزینه اضافه نکنم (جهت کارهای پردازشی تقریبا سنگین)
درضمن بقیه موارد هر دو رم مشابه هستند (مارک، کلاک تایم، ظرفیت و ...)
با تشکر

سلام.
بستگی به اختلاف قیمت داره.
مثلا رم امریکایی کروشیال بالستیکس ۲×۸ باس ۱۶۰۰ با همین رم باس ۱۸۶۶ ۱۰هزارتومن اختلاف قیمت دارن. در این جالت بصرفه هست با ۱۰هزار تومن بالاتر رم ۱۸۶۶ خریداری بشه.

plaxis

Registered User
لایک‌ها
70

amir3681

Registered User
لایک‌ها
11
سلام.
بستگی به اختلاف قیمت داره.
مثلا رم امریکایی کروشیال بالستیکس ۲×۸ باس ۱۶۰۰ با همین رم باس ۱۸۶۶ ۱۰هزارتومن اختلاف قیمت دارن. در این جالت بصرفه هست با ۱۰هزار تومن بالاتر رم ۱۸۶۶ خریداری بشه.

ممنون از بابت راهنماییتون
برای اطلاع عمومی سوال میکنم آیا درکل با توجه به اطلاعات شرکت اینتل و با توجه به اینکه لپ تاپ قابلیت اورکلاک ندارد در حالت معمولی از نظر کارایی فرقی هم دارند یا خیر؟

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
ممنون از بابت راهنماییتون
برای اطلاع عمومی سوال میکنم آیا درکل با توجه به اطلاعات شرکت اینتل و با توجه به اینکه لپ تاپ قابلیت اورکلاک ندارد در حالت معمولی از نظر کارایی فرقی هم دارند یا خیر؟
احتمالا فرقی نداشته باشن ولی اگر قیمتهاشون به هم نزدیک باشه صرفه با خرید 1866 هست چون روی لپتاپها و سی پی یوهای نسل بعد هم قابل استفاده هست و نیاز به هزینه مجدد نیست

joykiller360

Registered User
لایک‌ها
72
سلام
کروشیال با تاییده اپل mac compatible
با تایید و تضمین ساپورت ۱۶ گیگ باس ۱۶۰۰ روی سیستمهای آیمک-مکبوک-مک‌مینی ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲
http://hddcaddy.ir/product/crucial-16g2x8-ddr3-1600mhz/
ممنونم دوست عزيز پس يعني اگر خدايي نكرده مشكل داشت تعويض ميشه با رم مارك ديگه ؟
و اينكه هارد اس اي دي هم ميخوام اونم بفرمايين چي پيشنهاد ميكنيد كه خدمت برسم ١٨٠ گيگ كافيه.

راستي ٢ تا رم ٤ گيگ هم روي مك مينيم هست اونا رو هم برميدارين ؟

Last edited:

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
ممنونم دوست عزيز پس يعني اگر خدايي نكرده مشكل داشت تعويض ميشه با رم مارك ديگه ؟
و اينكه هارد اس اي دي هم ميخوام اونم بفرمايين چي پيشنهاد ميكنيد كه خدمت برسم ١٨٠ گيگ كافيه.

راستي ٢ تا رم ٤ گيگ هم روي مك مينيم هست اونا رو هم برميدارين ؟
سلام. بله مشکلی از بابت تعویض نیست. البته این مموری ها روی تمام مدلهای ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ تست شده و ۱۰۰درصد تضمین میشن و گارانتی.
هارد هم SSD Samsung 850EVO120G با قیمت ۲۹۰۰۰۰ تومن و SSD Samsung 850EVO250G با قیمت ۴۸۰۰۰۰ تومن و گارانتی تقدیمتون میشه.

joykiller360

Registered User
لایک‌ها
72
سلام. بله مشکلی از بابت تعویض نیست. البته این مموری ها روی تمام مدلهای ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ تست شده و ۱۰۰درصد تضمین میشن و گارانتی.
هارد هم SSD Samsung 850EVO120G با قیمت ۲۹۰۰۰۰ تومن و SSD Samsung 850EVO250G با قیمت ۴۸۰۰۰۰ تومن و گارانتی تقدیمتون میشه.

ممنون از پاسخ دقیقتون...
حضوری هم امکانش هست مزاحمتون شد؟

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
ممنون از پاسخ دقیقتون...
حضوری هم امکانش هست مزاحمتون شد؟
بله هماهنگ کنید و تشریف بیارید.
آدرس دفتر: تهران – شهرری – انتهای خیابان آستانه – پلاک ۳۱ - ۰۲۱۳۳۳۹۰۶۸۸
اگر مسیر دشوار هست، پیک و تحویل میشه. تا ۱۰-۱۵ دقیقه هم برای تست مموری میتونن منتظر بمونن و بعد تسویه بشه

joykiller360

Registered User
لایک‌ها
72
بله هماهنگ کنید و تشریف بیارید.
آدرس دفتر: تهران – شهرری – انتهای خیابان آستانه – پلاک ۳۱ - ۰۲۱۳۳۳۹۰۶۸۸
اگر مسیر دشوار هست، پیک و تحویل میشه. تا ۱۰-۱۵ دقیقه هم برای تست مموری میتونن منتظر بمونن و بعد تسویه بشه
ممنونم نه با مترو میام خودم. فقط امکانش هست مک مینی هم بیارم همونجا عوض کنیم؟
و اینکه هارد ۵۰۰ گیگ خودم و تا ۸ گیگ خودمم برمیدارین؟

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
ممنونم نه با مترو میام خودم. فقط امکانش هست مک مینی هم بیارم همونجا عوض کنیم؟
و اینکه هارد ۵۰۰ گیگ خودم و تا ۸ گیگ خودمم برمیدارین؟
متاسفانه فضای تست نداریم یا مونیتور برای چک کردن. اینجا نهایت میشه بصورت حضوری کالا رو تحویلتون بدیم و تقدیمتون کنیم.
از برداشتن قطعه معضوریم چون مشتری براشون نداریم. ( من هنوز رمهای ۲گیگ مکبوک خودم رو هم که ۲ سال پیش عوض کردم دارم)
هارد رو پیشنهاد میکنم با یک قاب به هارد اکسترنال تبدیل کنید.(همون کاری که من با هارد خارج شده از مکبوکم انجام دادم) چون هارد مک هست(معمولا روشون علامت یا لوگوی اپل حک شده) با کیفیت و نگه داشتنش ارزش بیشتری داره تا فروختنش. اگر هم زمانی تصمیم به فروش مک مینی داشته باشید میتونید سرجای اول برگردونید. ممگن هست برای فروش چون هارد اصلیش رو ندارید به مشکل بر بخورید.

Last edited:

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
این ۱۰۶۶ که واسه مک بوک نوشتین واسه آی مک هم قابل استفاده هست؟ به طور کلی بین رم مک بوک ها و آی مک ها تفاوت هست یا واسه هر دو یکسانه؟
من واسه آیمک Late 2009 میخواستم.

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
این ۱۰۶۶ که واسه مک بوک نوشتین واسه آی مک هم قابل استفاده هست؟ به طور کلی بین رم مک بوک ها و آی مک ها تفاوت هست یا واسه هر دو یکسانه؟
من واسه آیمک Late 2009 میخواستم.
سلام. رم مکبوک-آیمک و مک‌مینی با هم یکسان هستند.
مموری زیر با تایید اپل برای دستکاه‌های ۲۰۰۸ الی ۲۰۱۰ تولید شده و موجود هست
http://hddcaddy.ir/product/crucial-8gb-kit-4gbx2-ddr3-1066-mts-pc3-8500-cl7-sodimm-204-pin/

BJORK

Registered User
لایک‌ها
0
سلام. رم مکبوک-آیمک و مک‌مینی با هم یکسان هستند.
مموری زیر با تایید اپل برای دستکاه‌های ۲۰۰۸ الی ۲۰۱۰ تولید شده و موجود هست
http://hddcaddy.ir/product/crucial-8gb-kit-4gbx2-ddr3-1066-mts-pc3-8500-cl7-sodimm-204-pin/
ممنون. اینکه اینو بگیرم کنار ۲ تا دو گیگ خودش استفاده کنم که موردی نداره؟ مشکلی نداره که حجم رم‌ها یکی نیست؟

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
ممنون. اینکه اینو بگیرم کنار ۲ تا دو گیگ خودش استفاده کنم که موردی نداره؟ مشکلی نداره که حجم رم‌ها یکی نیست؟
خیر مشکلی نداره ۱۲ گیگ میشناسه و ساپورت میکنه

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
654
یک Ram 8 GB که به لپ تاپ من بخوره دارین؟ A53S asus چند در میاد؟

eelia.vision

Registered User
لایک‌ها
282
بالا