برگزیده های پرشین تولز

♣♣♣ خرید فروش و تعویض انواع کنسول و بازی ( PS4-WiiU-PS3-VITA-3DS ) ♣♣♣

SHAHAB DRAGON V

Registered User
لایک‌ها
109
درود
چند قلم کنسول بازی و چندین عنوان بازی از انواع کنسولهای مختلف جهت فروش یا تعویض موجود می باشند.
...................................................................................................................................................................................................
1 - فروش یا تعوض دستگاه پلی استیشن 3 اسلیم 160 گیگ کپی خور

( با برد کبرا که پشت دستگاه نصبه که فقط قیمت برد خالیش 250 تا 300 هست )

واقعا تمیــز سالــم و در حد آک ورژن 4.53 همراه - کارتن - 160گیگ هارد داخلی- کابل HD

فروخته شد
IMG_0315.JPG IMG_0316.JPG IMG_0318.JPG
...................................................................................................................................................................................................
2 - فروش یا تعوض پی اس ویتا وای فای تمیز و به شرط سلامت همراه کارتن - رم 4 گیگ - شارژر - کابل اتصال - و محافظ صفحه

فروخته شد

vita 1.jpg مشاهده پیوست 676530

3 - خرید بازیهای WiiU :

Bayonetta 2 Bayonetta2.png

Mario Kart 8 mario-kart-8-wii-u-box.jpg

و همچنین خرید عناوین دیگر به غیر از : MARIO 3D WORLD - SUPER MARIO BROS - NINTENDOLAND
4 - فروش یا تعویض بازی VITA و 1 عنوان بازی 3DS ورژن UC

VITA :

NiNjA GAIDEN SIGMA PLUS فروخته شد
قیمت : توافقی
( تعویض با بازی Terraway -NEED FOR SPEED یا بازیهای پیشنهادی دیگه )

3DS :
فروخته شد NINTEDOGS+CATS

001.jpg

5 - خریدار دسته سگا به شرط سلامت ( 6 دکمه توربو مانند تصویر افقی باشه . نه شیب دار )

IMG_0324.jpgSJ6600front.jpg
Sega_Genesis_Arcade_Power_Stick-zAFTER-03.jpg
..................................................................................................................................................................................................
6 - فروش بازی PS3

ریجن 1 :

BIOSHOCK 2

ریجن 2 :
BEAT SKATCH move
STARTER DISC move
the FIGHT move
RED FACTION
inFAMUS

ریجن 3 :
DEAD SPACE

002.jpg 003.jpg

خریدار بازی میکرو و سگا (با قاب )vid059.jpg Flay Dragon  httpwww.freeimagehosting.netuploadsc589b4e19d.jpg   .jpg

اسپم و کارشناسی ممنوع

سپاس

Last edited:

AMIN XBOX

Registered User
لایک‌ها
72
سلام داش ps3با ایکس باکس ارکید تعویض میکنی
یا اگر ps3دیگه ای هست برای تعویض بهم بگی

aboudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
داداش یه ps3 super slim 500gb خریداری

aboudi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
یه xbox 360 elite هم است 120 gb چند خریداری

SHAHAB DRAGON V

Registered User
لایک‌ها
109

ramaz

Registered User
لایک‌ها
91
داداش لطفا قیمت RE 3ds رو برام پخ کنید

alendeh2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با عرض سلام

لطفا لیست بازیهای Wii U رجین UC که برای فروش موجود دارید + قیمت بنویسید

با تشکر

expendables

Registered User
لایک‌ها
6
سلام داداش xbox ۳۶۰ سوپر الایت ۲۵۰ گیگ و ۲ تا دسته و با بازی و با وسایل خرید داری دستگاه سال ۲۰۱۰ ساخته شده یعنی از اسلیم هن بهتره و ارزون تره

ALI-REZ0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سلام . یه 160g slim دارم .تا حالا هم تعمیر و باز نشده. کپی خور نرم افزاری هستش. دستگاه پلمپ هستش خیلی کم ازش استفاده کردم.دستگاه بسیار تمیز و بدون خش میباشد. جعبه هم دارد جعبه هم سالم سالم هست. حدود 20 تا بازی جدید که اومده هم دارم اگه خواستید تو هارد میریزم .. وسایل اضافی هم یه سی دی بوت با یه پایه برا ایستادن عمودی هم دارد..... خرید داری؟

SHAHAB DRAGON V

Registered User
لایک‌ها
109
سلام داداش xbox ۳۶۰ سوپر الایت ۲۵۰ گیگ و ۲ تا دسته و با بازی و با وسایل خرید داری دستگاه سال ۲۰۱۰ ساخته شده یعنی از اسلیم هن بهتره و ارزون تره

سلام . یه 160g slim دارم .تا حالا هم تعمیر و باز نشده. کپی خور نرم افزاری هستش. دستگاه پلمپ هستش خیلی کم ازش استفاده کردم.دستگاه بسیار تمیز و بدون خش میباشد. جعبه هم دارد جعبه هم سالم سالم هست. حدود 20 تا بازی جدید که اومده هم دارم اگه خواستید تو هارد میریزم .. وسایل اضافی هم یه سی دی بوت با یه پایه برا ایستادن عمودی هم دارد..... خرید داری؟

دوستای گلم من خودم فروشنده هستم و فقط خریدار اجناسی هستم که بالا تو تاپیک نوشتم.
با اینحال سپاسگذارم بابت اعتماد و پیشنهادات دوستای گلم.
ممنون و موفق باشید.

batavm

Registered User
لایک‌ها
318
سلام شهاب جان...
نمیشد تو این لیست بلند و بالای کنسولها اسم wii رو هم بزاری تا یه معامله بکنیم;)

بالا