برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

signul

Registered User
لایک‌ها
938
برای یه شاپ تازه تاسیس بهترین راه پرداخت چیه؟
درگاه بانکی خیلی دردسر داره؟
از درگاه های واسطه استفاده کن اگرم خواستی درگاه از خود بانک ها به صورت مستفیم بگیری اول نماد اعتماد بگیر بعد با بانک قرار داد می بندیو ددرگاه رو می گیری و پول یک راست می ره به حساب بانکیت
پلاگین درگاه مورد نظرت رو که مخصوص ووکامرس رو نصب کن و از درگاه مورد نظرت استفاده کن

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
سلام. آقایه مشکل ! یه قالب داریم وقتی یه کلمه رو لینک داخلی میکنم اون ک

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
پ.ن هات از متن اصلیت بیشتر شد :D
میخواد بگه رو مک هم اجرا میشه دیگه :D
پی اچ پی به صورت پلاگین اضافه میشه، https://visualstudio.uservoice.com/...dio-code/suggestions/7752606-php-intellisense
البته من که بیشتر با node.js کار دارم.
کی به node.js علاقه نداره اینو به من بگو :general609:

منم دیده بودمش ولی وقتی ویژوال استدیو رو سیستمم بود اینو لازم نداشتم. الان دانلود کردم ببینیم محصولات مایکروسافت رو لینوکس چجوریه :general711:
ذهنم به صورت asynchronous کار میکنه ، محاسبات به ترتیب اجرا نمیشه و نتایج به صورت نا هماهنگ خروجی اش میاد ، برای همین مجبور شدم ، پ.ن بزنم :android06:
اینکه مایکروسافت از Node پشتیبانی کنه ، مثل اینکه بیاد برای Python هم یک IDE کامل بده ، یکجورایی پشتیبانی از رقیب میشه .(البته شرکت های خارجی ایرانی نیستن :android23:)

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460
از درگاه های واسطه استفاده کن اگرم خواستی درگاه از خود بانک ها به صورت مستفیم بگیری اول نماد اعتماد بگیر بعد با بانک قرار داد می بندیو ددرگاه رو می گیری و پول یک راست می ره به حساب بانکیت
پلاگین درگاه مورد نظرت رو که مخصوص ووکامرس رو نصب کن و از درگاه مورد نظرت استفاده کن
ممنون! اوکی کردمش! :)

@MOHAMMAD026_1
ممد ممنون!

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
node.js تازه اومده همه طرفدارشن :D کمپانی های بزرگ مثل گوگل، یاهو و پی پال هم تو یه قسمتایی ازش استفاده میکنن.
یه سوالی این تیکه کِ بولد کردم به ذهنم رسید=>آیا در کنار node میشود از PHP یا Python یا ruby استفاده کرد ؟ مثلا یه تیکه سایتو با PHP بزنیم یه تیکه هایشو با Node ؟! اگه بشه ک خیلی خوب میشه:D

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
هفته پیش رفتم دکتر گفتم یک چک آپ کامل بنویس ، نتیجه آزمایشو دیروز بردم دکتر ، دکتره گفت بدنت هیچ مشکلی نداره ، گفت خیلی هم خوبه !یک چی مون هم نبود ، اون همه پول آزمایش دادیم :android09:
چربی ام زیر 50 بود ، دکتره میگه ورزشکاری :android06: (فکر کنم بدن ورزش خیزی دارم :دی)
به دکتره میگم ، اگر سالم ام چرا هر چی میخورم و تحرک کمی هم که دارم ، چرا چاق نمیشم ، میخنده میگه اگه فهمیدی به من هم بگو :general710:
من قدم متوسطه (186) وزنم 66 کیلو ، یکم لاغرم ، یک 5 کیلو اضافه کنم خوبه ؟
راستی یک معاینه چشمم رفتم ، مشکلی نداشتم :general707:

پ.ن: فعلا من برم یک اسپند دود کنم ، یک موقع چشم نزنید :general306:

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
یه سوالی این تیکه کِ بولد کردم به ذهنم رسید=>آیا در کنار node میشود از PHP یا Python یا ruby استفاده کرد ؟ مثلا یه تیکه سایتو با PHP بزنیم یه تیکه هایشو با Node ؟! اگه بشه ک خیلی خوب میشه:D
در اصل قرار بود استفاده اصلی Node.js همین باشه ، یعنی اینکه جایی که درخواست های همزمان بالا نیاز بود از Node.js استفاده بشه ، بعد معلوم نیست چی شد از دستشون در رفت ، شد یک فریمورک کامل !

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
هفته پیش رفتم دکتر گفتم یک چک آپ کامل بنویس ، نتیجه آزمایشو دیروز بردم دکتر ، دکتره گفت بدنت هیچ مشکلی نداره ، گفت خیلی هم خوبه !یک چی مون هم نبود ، اون همه پول آزمایش دادیم :android09:
چربی ام زیر 50 بود ، دکتره میگه ورزشکاری :android06: (فکر کنم بدن ورزش خیزی دارم :دی)
به دکتره میگم ، اگر سالم ام چرا هر چی میخورم و تحرک کمی هم که دارم ، چرا چاق نمیشم ، میخنده میگه اگه فهمیدی به من هم بگو :general710:

به نظر من آدمای پشت کامپیوتر میشینن به دو دسته تقسیم میشن
ا1.اونایی که از مغزشون زیاد استفاده میکنن => اونایی که هرچی چشمشون میبینه تجزیه و تحلیل میکنه و ذهنشون باچالش کشیده میشه
2. اونایی که کم و یا اصلن استفاده نمیکنن => اونایی که گیم میزنن یا موسیقی گوش میدن
گروه یک مغزش زیاد انرژی میسوزونه . اگه توجه کنی همه برنامه نویسا لاغرن:D
الان از همینجا یه آمار بگیری دستت میاد:general609:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
آقا جان خودتون بگید !! :d

سایت من لینکهای داخلیش سفید میشه ، چیکار کنم درس ش

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770

اگه فهمیدی به منم بگو (الکی مثلا من دکترم :D)
ولی کلا اگه فهمیدی همینجا بگو. من اگه یه کیلو غذا بخورم 100 گرم اضافه میکنم :general108::general404:

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
ا1.اونایی که از مغزشون زیاد استفاده میکنن => اونایی که هرچی چشمشون میبینه تجزیه و تحلیل میکنه و ذهنشون باچالش کشیده میشه
2. اونایی که کم و یا اصلن استفاده نمیکنن => اونایی که گیم میزنن یا موسیقی گوش میدن
آره اتفاقا اگه دقت کنی اکثرا هکرا رو هم که میخوان نشون بدن یه آدم عینکی و لاغر ولی خیلی باهوش نشون میدن

Last edited by a moderator:

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
در اصل قرار بود استفاده اصلی Node.js همین باشه ، یعنی اینکه جایی که درخواست های همزمان بالا نیاز بود از Node.js استفاده بشه ، بعد معلوم نیست چی شد از دستشون در رفت ، شد یک فریمورک کامل !

شدنی که هست، اما توصیه نمیشه.
میتونی php روی پورت 80 اجرا کنی.
با node هم 30-40 تا پورت باز کنی هر کدوم یه کار انجام بده : D(قبلا روی دو تا پورت همزمان تست کردم)

خوب اگه بخوایم به هم مربوط باشن چجوری میشه ؟ مثلا تو سایتمون کاربرارو از PHP واسه بعضی کارا بفرستیم رو node بعد کارشونو کردن بعد برگردن روی PHP :D اخه به نظرم بعضی چیزا توی PHP راحت تره خیلی چیزا توی Node باحال تر و راحت ترن نسبت به PHP :D

اگه فهمیدی به منم بگو (الکی مثلا من دکترم :D)
ولی کلا اگه فهمیدی همینجا بگو. من اگه یه کیلو غذا بخورم 100 گرم اضافه میکنم :general108::general404:
عوضش من یه فینگیل غذا میخورم میرم می دوام ، شنا میکنم کلی حرکت و ورزش میزنم آخرم بعد 1 ماه تازه 3 کیلو کم میکنم

hamedovic5405

Registered User
لایک‌ها
11,460

جناب خان

Registered User
لایک‌ها
335
دوستان واسه وبسایت وردپرس میخوام Live Chat اضافه کنم!
کسی افزونه خاصی مدنظرش هست!؟
مفتی :
https://wordpress.org/plugins/livebeep/
https://wordpress.org/plugins/wp-live-chat-software-for-wordpress/
https://wordpress.org/plugins/wp-live-chat-support/
پولیم هست البته ک نسبت به اینا بهترن خیلی ولی همینا کارو راه میندازن

Poets Of Fall

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
486
به جز خودم حداقل 4-5 تا برنامه نویس میشناسم که اضافه وزن دارن.
خودمم غذا اندازه معمول میخورم اما وزنم میره بالا.
به آب و هوا ربط داره +‌استرس و ذهن نا آرام و خیلی مسایل دیگه که خداروشکر من این دو مورد رو در حد اعلی دارم :D

بحث لاغری شد دوستان ورزشی سراغ دارید که زیاد وقت گیر نباشه ولی وزن رو کم کنه ؟
منم اضافه وزن رو دارم :D خیلی از برنامه نویس هایی رو هم که میشناسم همینطورن ....
هیچ ورزشی اندازه بوکس یا تنیس لاغر نمیکنه آدم رو ... بوکس عالیه ! ( بوکس معمولی.. کیک بوکسینگ خوب نیست برای آدمهایی که اضافه وزن دارن )

بالا