برگزیده های پرشین تولز

1 دلار پرفكت ماني جايزه بگيريد

mojesepid

Registered User
لایک‌ها
43
سلام تو سایت feedermatrix عضو شدم سایت دیگه که قبلا چند ماه پیش عضو شدم
U4208731
ضمن تشكر از شما مبلغ 90 سنت هديه عضويت در feedermatrix به حساب شما واريز گرديد
21482ok.jpg

mojesepid

Registered User
لایک‌ها
43
دوستان يادتون باشه موقع ثبت نام اگه توي قسمت كد معرف mojesepid نوشته شده بود زير مجموعه من خواهيد بود و مشمول هديه مي شويد . در غير اينصورت زير مجموعه غير مستقيم من خواهيد شد كه هديه عضويت به شما تعلق نمي گيره اما از امتيازات ديگه در ادامه فعاليت برخوردار خواهيد شد

mojesepid

Registered User
لایک‌ها
43
اين پست ويرايش شده و لينك هاي اعضاي جديد به نمايش در آمده است

ultra20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
با سلام خدمت سرگروه عزیز خوشحالم که دوباره با انرژی تازه شروع کردین بریم واسه میلیونر شدن.....موفق باشی :)

mojesepid

Registered User
لایک‌ها
43
با سلام خدمت سرگروه عزیز خوشحالم که دوباره با انرژی تازه شروع کردین بریم واسه میلیونر شدن.....موفق باشی :)
ultra جان سلام . ممنون . خوشحالم كه اعضاي پر انرژي چون شما توي شبكه ما حضور دارند.
خبر خوب و اميدوار كننده براي بقيه اعضا اينكه كاربري كه من لول چهارم اون رو تشكيل دادم مرز 20 هزار دلار رو پشت سر گذاشته
به اميد كسب ثروت هاي اينچنيني براي همه كاربران گروه

abdi640

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
24
سلام دوستان یه سایت جدید شبیه فیدر ماتریکس معرفی کردم اینم بگم خودم جزئی از فیدر ماتریکس هم هستم و لذا در این سایت جدید هم فعالیت میکنم لطفا یه سر بزنید.
1 دلار تخفیف واریز برای لول 1 یعنی فقط با 0.5 دلار فعالیت خودتون رو شروع میکنید

forum.persiantools.com/threads/توجه:فقط علاقه مندان سایت ماتریکسی وارد شوند.627067

mojesepid

Registered User
لایک‌ها
43
ثبت نام كنيد در فيدر ماتريكس و پس از تاييد واريز وجه از طريق سرگروهتون لينك شما در اين پست كه پست اصلي معرفي اين ماتريكس در انجمن هست خودم قرار خواهم داد

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
ثبت نام كنيد در فيدر ماتريكس و پس از تاييد واريز وجه از طريق سرگروهتون لينك شما در اين پست كه پست اصلي معرفي اين ماتريكس در انجمن هست خودم قرار خواهم داد
مردمو ساده گیر اوردی یا خودتو زرنگ دیدی تا توی بحثی کم میاری غیب میشی و چند روز بعد ظاهر میشی اینکه نشد عزیز من خودتو بیشتر از این خراب نکن از ما گفتن

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
مردمو ساده گیر اوردی یا خودتو زرنگ دیدی تا توی بحثی کم میاری غیب میشی و چند روز بعد ظاهر میشی اینکه نشد عزیز من خودتو بیشتر از این خراب نکن از ما گفتن

جالبش اینجاس که همه میخوان از طریق نت زیرمجموعه بگیرن. هیچ کدوم از اینا به این سیستم اطمینان ندارن.
اگه واقعا داشته بودن میرفتن دوستای خودشونو به این سیستم وارد میکردن، نه اینکه بیان تو این انجمن شونصد تا پست بزارن.
این کاربر هم خودشو استاد تجارت الکترونیک میدونه، ما باید پیش ایشون کلاس بریم :rolleyes:o_O:general105:

mojesepid

Registered User
لایک‌ها
43
اگه يه كاربر بره به پست هاي بقيه سر بزنه مي بينه كه شما چند نفر فقط هستيد كه زير پست هاي همه پيام هاي اين چنيني ميذاريد.
اين شماييد كه داريد خودتون رو خراب مي كنيد.
شما هرچي مي خوايد بگيد بگيد، ما داريم كار خودمون رو مي كنيم ، سودش هم داريم تدريجي مي بريم.
صداقت گفتار ما هم از عكس العمل زير مجموعه هام كه اينجا پست گذاشتن معلومه
شما هم بشينيد و وقت زياد خودتون رو صرف گذاشتن پست منفي زير مطالب مردم بكنيد.

mojesepid

Registered User
لایک‌ها
43
جالبش اینجاس که همه میخوان از طریق نت زیرمجموعه بگیرن. هیچ کدوم از اینا به این سیستم اطمینان ندارن.
اگه واقعا داشته بودن میرفتن دوستای خودشونو به این سیستم وارد میکردن، نه اینکه بیان تو این انجمن شونصد تا پست بزارن.
این کاربر هم خودشو استاد تجارت الکترونیک میدونه، ما باید پیش ایشون کلاس بریم :rolleyes:o_O:general105:
اگه يه كاربر بره به پست هاي بقيه سر بزنه مي بينه كه شما چند نفر فقط هستيد كه زير پست هاي همه پيام هاي اين چنيني ميذاريد.
شما هرچي مي خوايد بگيد بگيد، ما داريم كار خودمون رو مي كنيم ، سودش هم داريم تدريجي مي بريم.

usef8000

Registered User
لایک‌ها
879
به کثرت نیست عزیز به کیفیته کارتون اگه فایده داشت اینهمه منتقد نداشت حالا بیا باز تاپیک تکراری بزن تلاش خوبه ولی تو راهش این ره که میروی به ترکستان است
در ضمن کار شما هیچ سودی نداره فقط پول کاربرارو جمع میکنید با چه رویی میگی سود همین تخفیفی هم که دارید میدید به ضرر خودتونه
رو این حساب به درامد کم قانع میشید نقشتون همینه میشه از تیتر تاپیکت اینو به وضوح فهمید چون حالت گول زننده داره
به قولی بچه های اینجا مار خوردن افعی شدن

Last edited:

nomel

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
154
میشه یه تفاوت این سیستم با سیستم هرمی بگید؟؟؟؟
شما تو این کار فقط جیب بقیه رو خالی میکنید، جیب اونها هم با خالی کردن جیب بقیه پر میشه. و این پروسه ادامه دارد...
خب این کار مسخره ای هست دیگه! حالا شما هی بگو که تا لول شونصدم رفتی!
در ضمن بنده دقیقا یادمه که اول کار که اومده بودید، هر کاربری که میومد از این سیستم انتقاد میکرد میگفتید که شماها همه تو این انجمن دکتر، مهندس و مدیر و ... هستید.
حالا چی شده که میاید و از الف بای تجارت الکترونیک صحبت میکنید؟؟!!!؟!
شما اصلا از تجارت الکترونیک چی میدونید که اینطوری حرف میزنید!؟
با یه سایت کار کردید، فکر میکنید که تجارت الکترونیک میدونید!!!!؟؟؟؟

mojesepid

Registered User
لایک‌ها
43
همونطور كه گفتم ما داريم طرح هامون رو به كمك ساير اعضا پيش مي بريم.
دليلي هم نمي بينم كه به بخوام خودم و دانش و تجربم رو به شماها ثابت كنم.
اما به هر حال ممنون كه با اظهار نظرهاتون پست من رو در صفحه اول همچنان نگه ميداريد

golden b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
31
بیخیال شید... اگر خودش و مخالفاش پست نذارن این تایپک به بسرعت به صفحات قبل نزول میکنه. در خصوص دانش وتجربه این شخص هم همین رو بس که به روش کار این گونه سایتها میگه رشد ماتریکسی (و نه هرمی)!!!!!! بنده خدا معنی ماتریکس رو درست نمیدونه حرف از تجارت الکترونیک میزنه!!

mojesepid

Registered User
لایک‌ها
43
به هر حال ضمن تشكر از شما دوستان كه توي اين چند ماه زحمت نظر گذاشتن (ولو به عنوان مخالف) رو تقبل كرديد و باعث قرار گرفتن پست بنده در صفحه اول شديد.:general304:

pooyan25

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه زرنگ باشید و خوب تلاش کنید میتونید توش موفق باشید در ضمن روش ماتریکسی با هرمی کلی فرق داره

farza4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
دوستان خوب من که بعنوان مخالف صحبت میکنید .عذر میخوام ازحضورتون ولی شما تنها کاری که بلدین خراب کردن .دقیقا کاری که همه ما مردم عادت کردیم به انجامش . چی میشد اگر یکبار فقط یکبار هم که شده یک خشت مذاشتیم تا دیوار امنی از لحاظ مالی فکری یا هر پارامتر ایدهال دیگه ای برای همه مون ایجاد بشه.آقایونی که ادعاتون اسمون رو سوراخ میکنه واقعا شما جرات کار دیگه ای به جز اتتقاد دارید یانه .به جز گذاشتن پستهای انتقادی تا حالا چه کار بزرگی تو زندگیتون انجام دادین که ارزش گفتن اینجاروداشته باشه.تصورتون اینه که از روی صندلی جلوی کامپیوترتون تو اتاق گرم میتونید تنام دنیارو تغییر بدین.چیه به حلال و حرومش گیر دادین خوب باشه درست .پرچم سفید ما بالا.ولی ایا شما تا حالا وام از بانک نگرفتین .یا سود تو حساب پس اندازتون نیومده .اون ربا نداشت ادم خوبای داستان!!!یادهزار مورد پنهان و آشکار که اگه بخوای تک تکش رو انالیز کنیم هر کدوم ما از یزید و شمرم بدتر میشیم.حالا یکیمون علم دینداری برداشته و یکی هم ادعای استادی تجارت و بیزینس داره و وازه تجارت الکترونیک یا موضوعات پیش پا افتاده دیگه ای رو پرچم عثمان میکنه تا اثبات کنه که آره این راه بدیه برای پول درآوردن .بشینیم تووخونه هاتون و مثل ما که از جیب پدرای پولدارمون ارتزاق میکنیم رو تخت نرم و گرممون دراز بکشیم و ببینیم امروز پاپاجون چقدر پول تو جیبی بهمون خواهد داد

بالا