برگزیده های پرشین تولز

13 واقعیت چینی که شاید نشنیده باشید (+عکس)

taralius

Registered User
لایک‌ها
2,393
من اسممو گذاشتم کهنه پرست چون از دیدگاه روشنفکرنماها اینگونه به نظر میام.
در واقع بین یوزر و شخصیت من یک پارادوکس وجود داره چون دین مداری عین روشنفکری و تجددخواهی هست.
دین مداری عین روشنفکری و تجدد خواهی است؟ !!!!!!!!!
سوئ برداشت نشه، دین نداری روشن فکری نیست.

javid17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
370
بله درست میگید کاملا مشخصه نمیخواد خودنمایی کنید که انقدر از گوشت و گوشتخوار بد میگید :D
من گفتم که بدونن تنها خوردن گوشت گربه و سگ بد نیست
حالا شما هر جور راحتی فکر کن

Epitome

Registered User
لایک‌ها
1,121
@ARTAS
ظاهرا بحث رو بدون پاسخ یک طرفه تموم کردید
به هر حال برای شما آرزوی موفقیت میکنم.

Last edited:

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
انقدر این ژاپنی ها رو گنده نکن هیچ پخی نیستن
مشروطه ایران زودتر از ژاپن بود که اگر استعمار مسیرش رو منحرف نمی کرد ما الان از این چشم بادومی ها پیشرفته تر بودیم.
ضمن اینکه ژاپن هم پیشرفتش دقیقا مثل چین با کپی برداری از علم و تکنولوژی و کالاهای غربی به وجود اومده و هیچوقت کشور تولید کننده علم نبوده
اون اوایل کالاهای ژاپنی رو مسخره می کردن از بس بی کیفیت بوده
چند تا برنده جوایز علمی نوبل ژاپنین؟
چند تا از مخترعین بزرگ تاریخ ژاپنی بودن؟
الانم که کره در صنعت الکترونیک ازشون زده جلو و به خاک سیاه نشوندشون
حالا این یارو کیه تو اواتارت؟
جمش کن ترول جان...برو ببین تولید کننده تکنولوژی های روز کجان و چقدر انقلاب تو تکنولوژی ایجاد کردن بعد تز بده.
در مورد غذاهاشونم تو نخوردی من رستوران ژاپنی رفتم...
آواتارمم از بچه های بالاست.
aryamehr1368@
رسما دهن ما رو مورد عنایت قرار دادی شما.برو هی لینک گیر بیار که تو فلان کشور غربی یا ژاپن یه عده اینا رو می خورن با استدلال استقرایی بچه دبستانی ربطش بده به کل جمعیتشون. تو اون لینکم نوشته یک رستوران نه بیشتر...
اینجور غذاها هم کسی تو ژاپن بخوره مسخره ش می کنن امروزه و اعتراضات زیادیم ضدش هست و خیلی خیلی کمه...اینا صدها هزار نوع غذا دارن و این یه چیز فراموش شده س توش و من اصلا انیمه دیدم صدها قسمت فقط در مورد غذا ژاپنیه (توریکو) و چنین چیزی توش ندیدم.
و اینکه خوردن این جور آشغالا سرآغاز کانیبالیسم و آدم خواریه و از نظر من به شدت محکوم و مذمومه. حالا یه عده احمق هم بخوان تو ژاپن، سوئیس، امریکا از سر آزادی نوش جان کنن باید گفت خاک تو سرشون.

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
جمش کن ترول جان...برو ببین تولید کننده تکنولوژی های روز کجان و چقدر انقلاب تو تکنولوژی ایجاد کردن بعد تز بده.
در مورد غذاهاشونم تو نخوردی من رستوران ژاپنی رفتم...
آواتارمم از بچه های بالاست.
aryamehr1368@
رسما دهن ما رو مورد عنایت قرار دادی شما.برو هی لینک گیر بیار که تو فلان کشور غربی یا ژاپن یه عده اینا رو می خورن با استدلال استقرایی بچه دبستانی ربطش بده به کل جمعیتشون. تو اون لینکم نوشته یک رستوران نه بیشتر...
اینجور غذاها هم کسی تو ژاپن بخوره مسخره ش می کنن امروزه و اعتراضات زیادیم ضدش هست و خیلی خیلی کمه...اینا صدها هزار نوع غذا دارن و این یه چیز فراموش شده س توش و من اصلا انیمه دیدم صدها قسمت فقط در مورد غذا ژاپنیه (توریکو) و چنین چیزی توش ندیدم.
و اینکه خوردن این جور آشغالا سرآغاز کانیبالیسم و آدم خواریه و از نظر من به شدت محکوم و مذمومه. حالا یه عده احمق هم بخوان تو ژاپن، سوئیس، امریکا از سر آزادی نوش جان کنن باید گفت خاک تو سرشون.
داریم بحث میکنیم دیگه مانه ژاپنی هستیم نه خارجی نه اونجور آشغال خور صحبت مامشترک فقط بیانمون فرق داره من میگم اونا بله همه چی نمیخورن ولی چون غذا سلیقه ای همه جای دنیا همه چیز خوار هم هست حتی تو ایران هم لابستر که ازسخت پوستان و حرام سرو میشه و طرفدارهم زیاد داره شما هم هرکس مخالف حرفت حرف زد اگه جنبشو نداری نیا تو بحث استدلال های دیگران رو ابتدایی مال خودت رو درحدآکسفورد بدون تو اون لینکم نگفتم همه ژاپن

بالا