برگزیده های پرشین تولز

30% تخفیف در ارائه خدمات پوست، مو، زیبایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cheshayer

Registered User
لایک‌ها
293
به علت پاک شدن تاپیک قبلی که ظاهرا جاش بد بوده و راهنمایی جناب m_2t_ab تاپیک مجددا در این قسمت ایجاد شد

و اما خدماتی که در این مرکز ارائه میشن:

تزریق بوتاکس: جهت رفع چین و چروک، از بین بردن تعریق شدید دست و زیر بغل و درمان میگرن
تزریق فیلر (ژل): جهت رفع چین و چروک، فرم دهی لب و گونه
مزوتراپی: برای ریزش مو، درمان چاقی موضعی، سلولیت و غبغب، لیفتینگ و جوانسازی، لک و تیرگی پوست
هیدرودرمی: آبرسانی همراه با ماسک
میکرودرم ابریژن و پاکسازی همراه با ماسک، از بین بردن منافذ باز پوستی و جوش های زیرجلدی و جوش های سرسیاه
رفع ضایعات پوستی توسط RF : مثل خال، لک، جای جوش، زگیل، پاک کردن خالکوبی و تاتو
PRP (بیو مزو): جهت جوانسازی، رفع پف و تیرگی زیرچشم، رفع ریزش موی مردانه و زنانه
تزریق سلول های چربی جهت جوانسازی و از بین بردن چین و چروک
ساخت کرم(PRP) و ماسک متناسب با هر پوستی
ماساژ صورت به همراه ماسک
انواع لیزر جهت رفع موهای زائد، لک و تیرگی پوست، برداشتن خال ها و ضایعات پوستی، اسکار و درمان آکنه، پاک کردن خالکوبی و تاتو

و اما ملاحظات (حتما مطالعه بفرمائید)

1. محل کلینیک در تهران میدان ونک هست پس لطفا افرادی که امکان حضور ندارن الکی درخواست برگه تخفیف ندن:thumbsup:
  2. با توجه به اینکه مشاوره حضوری رایگانه، لطفا اول برین مشاوره بشین و در صورت نیاز به درمان، بیاین اینجا و درخواست برای صدور برگه تخفیف بدین
  3. دوستانی که فکر می کنن جلسه مشاوره شون ممکنه تبدیل به ویزیت بشه (مثلا لازمه که آزمایش براشون نوشته بشه) می تونن درخواست صدور برگ تخفیف بدن تا برای ویزیت هم از تخفیف استفاده کنن
  4. ارائه تخفیف به این صورته که شما مشخصات از قبیل نام و نام خانوادگی، سن و جنس، شماره پرونده(اگه داشتین)، خدمات درخواستی(مثل ویزیت، تزریق PRP،... اگه نمی دونستین هم مهم نیست)، وقت قبلی تعیین شده(در صورت وجود) و ایمیل رو پخ می کنید و من براتون برگه تخفیف رو می فرستم. از این برگه پرینت می گیرین و هنگام مراجعه به کلینیک ارائه می دین.
  5. هر برگه تخفیف مخصوص یک نفر صادر میشه پس اگه برای 2 نفر می خواستین حتما مشخصات هر دو نفر رو بگین
  6. برای استفاده از برگ تخفیف حتما باید مشخصات مراجعه کننده با مشخصات قید شده در برگه بخونه
  7. برای استفاده از تخفیف حتما هنگام مراجعه باید برگه پرینت شده تخفیف همراهتون باشه.
  8. برگه تخفیف قبل از درمان صادر میشه یعنی اگه 3 هفته پیش رفتین برا تزریق بوتاکس الان نمی تونین براش برگه تخفیف بگیرین
  9. در صورتی که وقت قبلی دارین و تو برگه تخفیف درج شده یا نشده، حتما در ساعت مقرر مراجعه کنین وگرنه باعث ابطال برگه تخفیف میشه
  10. در صورتی که امکان مراجعه در ساعت تعیین شده رو ندارین حتما 24 ساعت قبل به کلینیک اطلاع بدین و قرار رو کنسل یا جابجا کنین. (دقت کردین! به کلینیک اطلاع بدین نه من یا تو این تاپیک یا پخ یا ...)
  11. در این مرکز پزشکای دیگه با تخصصهای دیگه هم حضور دارن اما این آفر فقط و فقط مختص به خدمات زیبایی هست پس لطفا در صورت تهیه برگه تخفیف مزاحم پزشکای دیگه نشین
  12. تا اطلاع ثانوی صدور برگه تخفیف رایگانه (مگر اینکه بعضیا ...:mad:)
  13. سوالی اگه دارین در تاپیک مطرح کنین به پخ جواب نمی دم
  14. مشخصات رو حتما پخ بزنید (برای حفظ امنیت خودتون:skull:)، در صورت مطرح کردن تو تاپیک پاسخی بهش داده نمیشه
  15. در مورد قیمت از من سوال نپرسین و هنگام مشاوره حضوری مطرح کنین
  16. من پزشک نیستم پس سوالای عجیب غریب نپرسین:confused:. حداکثر کاری که می تونم اینه که سوالات پزشکی رو با پزشک مطرح کنم و جواب رو از ایشون بگیرم که ممکنه تا چند روز هم طول بکشه. باز هم تاکید می کنم برای دریافت بهترین پاسخ بهتره تشریف ببرین مشاوره بشین.
  17. برای تزریق ژل و بوتاکس در صورتی که بیشتر از یک نفر باشین تخفیف بیشتر میشه
  18. لطفا از ارسال اسپم تا حد ممکن خودداری کنین:blush:
  19. :exclamatiبا توجه به اینکه در بسیاری از درمان ها، بیمار ممکنه دچار شرایط خاص بشه یا نیاز به مراقبت های ویژه باشه از قبیل افت فشار، ضعف، نگهداری سر در یک وضعیت خاص، عدم استفاده از عینک ... سعی کنین حتما و حتما در جلسات درمانی با همراه تشریف ببرین و در صورت مراجعه با ماشین شخصی شخص همراه، رانندگی هم بلد باشه چون ممکنه امکان نشستن پشت فرمان رو نداشته باشین
  20. :exclamatiدر صورت انجام سولاریوم قبل از لیزر حتما پزشک رو مطلع کنین چون باعث ایجاد لکه های سفید میشه که به این راحتی ها هم درمان نمیشه. حالا من زمان دقیق فاصله ی ایمن رو نمی دونم اما شما اگه 2-3 ماه پیش هم رفتین سولاریوم مطرح کنین بی ضرره

فعلا همینا چیز دیگه ای به ذهنم رسید بعدا می نویسم
برای دریافت آدرس و شماره تلفن پخ بدید

Last edited:

cheshayer

Registered User
لایک‌ها
293
یک سری از قیمت ها رو قرار دادم. البته این قیمت ها در بعضی موارد ممکنه کم و زیاد بشه بسته به میزان ماده مصرفی.
برای مثال در تزریق فیلر در صورتی که چین و چروک خیلی کم باشه یا خیلی زیاد باشه(معمولا خانم های مسن) قیمت ها متفاوت خواهد بود
که در همون جلسه مشاوره گفته می شه.
قیمت هایی که قرار دادم بدون تخفیف هست و در صورت تهیه برگه تخفیف 30% به هر کدوم تخفیف می خوره
در هرحال ملاک شما برای قیمت ها، همون چیزی که در جلسه مشاوره اطلاع داده می شه باید باشه و این قیمت های درج شده حدودی هست

تزریق بوتاکس برای صورت
280 هزار
تزریق بوتاکس برای درمان میگرن
590 هزار
تزریق بوتاکس برای درمان تعریق کف دست (هر دو دست)
380 هزار
تزریق بوتاکس برای درمان تعریق زیربغل
380 هزار
تزریق بوتاکس برای درمان تعریق کف دست و زیربغل(هر دو دست)
700 هزار
تزریق فیلر (ژل) برای صورت
590 هزار
میکرودرم ابریژن
75 هزار
درمان با لیزر (شامل درمان آکنه، چین و چروک، لیفتینگ و جوانسازی صورت، از بین بردن موهای زائد، از بین بردن منافذ باز پوستی و جوش های زیر جلدی و جوش های سر سیاه و...)
هر شات 1500 تومان

سوالی بود در خدمتم

cheshayer

Registered User
لایک‌ها
293
فقط تا آخر شهریور

میکرودرم ابریژن با 77% تخفیف
18 هزار به جای 80 هزار
درمان هر خال با RF با 75% تخفیف
5 هزار به جای 20 هزار

Last edited:

Tesoke

Registered User
لایک‌ها
18
هزینه ی پی آر پی صورت ؟ نوع کیت رو هم میخوام .
هزینه لیزر کل صورت ؟
هزینه مزوتراپی صورت هر جلسه ؟

cheshayer

Registered User
لایک‌ها
293
عمل بینی ندارن؟

یا پلک؟

نه دوست عزیز عمل جراحی ندارن
در واقع عمل جراحی توسط پزشکای دیگه انجام میشه و شامل این طرح نیست

هزینه ی پی آر پی صورت ؟ نوع کیت رو هم میخوام .
هزینه لیزر کل صورت ؟
هزینه مزوتراپی صورت هر جلسه ؟

هزینه PRP با کیت استاندارد هلال احمر از 700 تا یک میلیون
لیزر رو نوشتم هر شات 1500 ، فکر کنم برای کل صورت جمعا 100 تا 150 هزار بشه
مزوتراپی صورت با داروهای آمریکایی یا اسپانیایی 80
به این قیمتها تخفیف هم تعلق میگیره که خودت حساب کن ببین چه قد میشه
اگه تهران تشریف دارین بهتره یک جلسه مشاوره برین تا معلوم شه اصلا چی لازمه خودتون همین جوری نسخه نپیچین برا خودتون
در مورد کیت PRP هم اگه کیت خاصی مد نظرتونه، توسط همون کیت انجام میشه که بسته به قیمت کیت، هزینه بالاتر هم میره
اما اگه نظر کارشناسی من رو می خواین هرجا برای PRP رفتین بگین حتما حتما از همین کیت های استاندارد با تکنولوژی هلال احمر استفاده کنن، مطمئن باشین این کیت ها از کیتهای آمریکائی و کانادائی خیلی بهترن

Last edited:

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
دوست عزيز ليزر فراكشنال براي از بين بردن جاي جوش چقدره هزينش ؟

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

سلام
عذر میخوام این عکس و در نظر بگیرید حدودی
این قسمت خط زیر چشم با بوتاکس رفع میشه یا ترزیق ژل یا پی آر پی یا ... ؟؟
خط که زیر چشم هست منظورمه
IMG17200419.jpg

چه روشی مثلن یک صورت چین و چروک در این حد داشته باشه تمام صورت رو صاف و یکدست میکنه ؟
ممنون

cheshayer

Registered User
لایک‌ها
293
دوست عزيز ليزر فراكشنال براي از بين بردن جاي جوش چقدره هزينش ؟

جای جوش اگه فرو رفته است لیزر فراکشنال 20-30 درصد جواب میده طول درمان هم زیاده(تا چند ماه) ، اما روش PRP کلا کاراش یک هفته ای انجام میشه و 60-70 درصد هم جواب میده
قیمت هم بستگی بر حسب وسعت عمق از 700 تا 1400 که بعد از دیدن بیمار و مشاوره حضوری میشه نظر داد

سلام
عذر میخوام این عکس و در نظر بگیرید حدودی
این قسمت خط زیر چشم با بوتاکس رفع میشه یا ترزیق ژل یا پی آر پی یا ... ؟؟
خط که زیر چشم هست منظورمه
مشاهده پیوست 435481

چه روشی مثلن یک صورت چین و چروک در این حد داشته باشه تمام صورت رو صاف و یکدست میکنه ؟
ممنون

بابا استفاده ابزاری از علی دائی! ماشالا هزار ماشالا صورتش احتیاج به هیچی نداره، خدا حفظش کنه

اگه منظورتون همون خط چروکه زیرچشمه، باید PRP بشه چون بوتاکس ممنوعیت داره برای زیر چشم
البته مزوتراپی و تزریق ژل هم میشه
اگه خانم باشه مزو-لیفتینگ هم همراه با پی ار پی انجام میشه

اگه هم منظورتون گودی زیر چشمه فقط پی آر پی انجام میشه

در مورد سوال دومتون هم باید بگم، در کل برای چین و چروک صورت هزار تا راه هست اما انتخابشون بر حسب جنس، سن، نوع پوست و ... فرق میکنه
ممکنه برای یکی پی ار پی انجام بشه برای یکی دیگه لیزر...

Last edited:

farzad.sadeshi

Registered User
لایک‌ها
898

پی آر پی همون تزریق چربی هست ؟
هزینه ش برای قسمت زیر چشم چنده ؟
صورت صاف و یکدست میشه ؟

ممنون

cheshayer

Registered User
لایک‌ها
293

پی آر پی همون تزریق چربی هست ؟
هزینه ش برای قسمت زیر چشم چنده ؟
صورت صاف و یکدست میشه ؟

ممنون

پی آر پی تزریق پلاکت خونی خود فرده، البته می تونه همراه با سلول های چربی هم همراه بشه که معمولا در مواردیه که موضع، چربی طبیعی شو از دست داده باشه
که برای مورد شما فکر نمی کنم احتیاج باشه (این نظر شخصی منه)
هزینه تزریق پی آر پی معمولا 700 هزار تا یک تومنه که بازم بستگی به میزان تلغیظ، حجم پی آر پی لازم و... داره (این مبلغ بدون تخفیفه، با تخفیف میشه حدود 500)
هزینه هایی که عرض می کنم حدودی هست و ممکنه بعد از معاینه کمتر یا بیشتر بشه

Mehdi14

Registered User
لایک‌ها
748
دوست عزيز آدرس رو پخ كنيد .. مطمئنيد جاي جوش با PRP تا 60-70 درصد از بين ميره؟ فراكشنال هيچ درد و عارضه اي نداره .. آيا پي آر پي هم همون شكليه ؟ و اينكه همه چيز تو يك جلسه انجام ميگيره ؟

cheshayer

Registered User
لایک‌ها
293
دوست عزيز آدرس رو پخ كنيد .. مطمئنيد جاي جوش با PRP تا 60-70 درصد از بين ميره؟ فراكشنال هيچ درد و عارضه اي نداره .. آيا پي آر پي هم همون شكليه ؟ و اينكه همه چيز تو يك جلسه انجام ميگيره ؟

آدرس و تلفن رو پخ کردم.
PRP درد که داره، سوزن زده میشه، سوزن زدن هم درد داره خوب. شاید قبلش کرم بی حسی بزنن من از جزئیاتش خبر ندارم، تو مشاوره همه چی رو می گن
برای طول درمان هم عرض کردم که تو یه هفته تمومه، نه اینکه PRP یه هفته طول بکشه نه تزریق PRP یه روزه انجام میشه. برای از بین بردن جای جوش یک مرحله قبلش هست بعد از 3-4 روز هم، PRP تزریق میشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا