برگزیده های پرشین تولز

Asus 1225b فروش مینی لپ تاپ

mazy

Registered User
لایک‌ها
21
برند یعنی خوشنامی.حالا شما قضاوت کنید در عالم سخت افزار اسوس چی از سونی کم داره.تا حالا شده یه لپتاپ سونی که درایور جدید تو سایت نداره بخواهید ویندوز جدید نصب کنید.مثلا درایور ویندوز اکس پی داره و شما میخوهید هشت نصب کنید.عمرا نتونید چون درایور استاندارد جواب نمیده و حتما سونی باید درایور مثلا ا نویدیا را دست کاری کنه ولی ایسر یا اسوس همه درایور های اصلی به راحتی نصب میشن.حالا شما قضاوت کنید.
در ضمن من حاضرم این دوتا را کنار هم بزاریم اگر سونی سرتر بود(مخصوصا از لحاض ظاهر) این دستگاه برای شما.

Sent from my HUAWEI MT1-U06 using Tapatalk

Last edited:

mazy

Registered User
لایک‌ها
21
در حال مذاکره

mrnoori64

Registered User
لایک‌ها
8
واقعا اگر به این قیمت ها میخره صبر نکنین بفروشین

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
من خودم فروشنده بودم قبلا . البته قبمتت بکم زیاده . من 3 ماه قبل که یکی واسه داداشم خریدم 1350 بود تقریبا . دیگه الان اگه باشه 1250 تومنی باید باشه که ارزون شدن در حد 100 تا 200 تومن . به نظرم با توجه به اینگه در حد هستش و گارانتی هم داره یه تومن نهایت میارزه . دیگه 900 تومنم بد نیست میشه بهش فکر کردن . داداشم همون لبتابی رو که حرفش رو زدم ( دقیقا همینه) حاظره 900 تومن بفروشه.البته با هارد 320 نه 500 . هدفم خراب کردن پست شمام نیست . چون قصد خریدم ندارم . مشنری باشه مال داداشم رو میفروشم . ولی 1250 زیاده داداش.نهایت یه تومن میارزه

mazy

Registered User
لایک‌ها
21
من خودم فروشنده بودم قبلا . البته قبمتت بکم زیاده . من 3 ماه قبل که یکی واسه داداشم خریدم 1350 بود تقریبا . دیگه الان اگه باشه 1250 تومنی باید باشه که ارزون شدن در حد 100 تا 200 تومن . به نظرم با توجه به اینگه در حد هستش و گارانتی هم داره یه تومن نهایت میارزه . دیگه 900 تومنم بد نیست میشه بهش فکر کردن . داداشم همون لبتابی رو که حرفش رو زدم ( دقیقا همینه) حاظره 900 تومن بفروشه.البته با هارد 320 نه 500 . هدفم خراب کردن پست شمام نیست . چون قصد خریدم ندارم . مشنری باشه مال داداشم رو میفروشم . ولی 1250 زیاده داداش.نهایت یه تومن میارزه

دوست گرامی من موندم این رفیقمون کارش چیه که ۲۴*۷ هفته توی فروم عین گشت ار*اد داره میچرخه.آدم شک میکنه نکنه رباط نرم افزاری باشه:eek:.(شاید ایجنت اسمیت فیلم ماتریکسه:eek:ه)
در مورد قیمت بیشتر بخاطر تعویض هست و الا دوستانی که توی پ.خ قیمت خواستن با تخفیف خدمتشون اعلام شده.
در ضمن توی بازار ایران آشنا دارم و خودم هم توی صنف آی تی فعال هستم و باور کن هم اینجا و هم بیرون بجای آک مثل آب خوردن میتونستم و میتونم آبش کنم(امان از این وجدان:)).
یکی دو مورد هم لنز پیدا شده که به توافق نرسیدیم که اگر برسیم یا قیمت میارم پایین و یا مزایده میشه.

ARR@W

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
3,285
هر گونه بحث و نظر در خصوص قیمت و ارزش کالا فقط در پیام خصوصی.

----------------------------------------------------------------------------------------

Mr UNTD

Registered User
لایک‌ها
200
دوست گرامی من موندم این رفیقمون کارش چیه که ۲۴*۷ هفته توی فروم عین گشت ار*اد داره میچرخه.آدم شک میکنه نکنه رباط نرم افزاری باشه:eek:.(شاید ایجنت اسمیت فیلم ماتریکسه:eek:ه)
در مورد قیمت بیشتر بخاطر تعویض هست و الا دوستانی که توی پ.خ قیمت خواستن با تخفیف خدمتشون اعلام شده.
در ضمن توی بازار ایران آشنا دارم و خودم هم توی صنف آی تی فعال هستم و باور کن هم اینجا و هم بیرون بجای آک مثل آب خوردن میتونستم و میتونم آبش کنم(امان از این وجدان:)).
یکی دو مورد هم لنز پیدا شده که به توافق نرسیدیم که اگر برسیم یا قیمت میارم پایین و یا مزایده میشه.

به نظر من بذاری مزایده باشه بهتره.قیمت پایه رو هم 700 تعیین کنی بد نیست

mazy

Registered User
لایک‌ها
21
فوق العاده. ...‌‌‌‌.. آخرین خبر.........بشتابید..............(فیلم ده ۶۰ میلادی)....کاهش قیمت.....

mazy

Registered User
لایک‌ها
21
پ.خ شد عزیز

mazy

Registered User
لایک‌ها
21
از دست ندید بعد پشیمون شید.:D:D:D