برگزیده های پرشین تولز

F&Q نوت بوک

TAEL

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
76
آقای tael نمی دونم شما قصد مزاح دارید یا منه دست کم گرفتید
من می گم اصلا نمی دونم media direct رو از کجا باید نصب کرد بعد شما به من می گید dvd media directداری یا نه
خوت معلومه که ندارم
نمیدونم دوست عزیز ، ایشالا که موفق بشید .

babak 17

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خیلی ممنونم از زحمتی که کشیدید
اما به عنوان آخرین سوال :آیا دی وی دی media direct رو میشه از بیرون تهیه کرد؟

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
اره یک سر بروشرکت ها پشتیبانی و خدمات لپ تاپ

Lapbook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان عزيز
سوالي كهداشتم اين است روي لپتاپهايي كه داراي پارتيشن ريكاوري هستند اگر درايو C را كه شامل ويندوز اوريجينال است را فورمت كنيم آيا ديگه ميشه از اون پارتيشن ريكاوري براي برگرداندن ويندوز استفاده كرد يا نه چون من تو لپتاپ دل 6400 نتونستم اين كار را انجام بدم
قبلا از جوابهاتون تشكر مي كنم
__________________:specool:

Lapbook

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزيز
سوال بعدي ام را مطرح مي كنم من يكدونه لپتاپ ّ]FZ190N4 براي دوستم گرفتم ولي نميدونست نميشه روش XP نسب كنند البته حرفي بود كه بعضي از فروشندگان به من گفتند ولي بعضي مانند بچه هاي گروه ارتاك 50 هزار تومان در قبال اين كار مي گيرند كه به نظر من خيلي زاد است آيا كسي است كه بتونه به من راهنمايي بده و كمكم كنه متشكر ميشوم.:specool:

ipc110

Registered User
لایک‌ها
52
سلام دوستان عزيز
سوال بعدي ام را مطرح مي كنم من يكدونه لپتاپ ّ]FZ190N4 براي دوستم گرفتم ولي نميدونست نميشه روش XP نسب كنند البته حرفي بود كه بعضي از فروشندگان به من گفتند ولي بعضي مانند بچه هاي گروه ارتاك 50 هزار تومان در قبال اين كار مي گيرند كه به نظر من خيلي زاد است آيا كسي است كه بتونه به من راهنمايي بده و كمكم كنه متشكر ميشوم.:specool:

سلام
برايتان پي ام فرستادم.

mohsenz65

Registered User
لایک‌ها
1
سلام این صدای فن طبیعیه؟
چون من دمای سیستم چک کردم نرمال بود!؟

arashy29

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
کسی میدونه چه جوری میشه از smart card reader/writer در dell d620 استفاده کرد ؟
اسمارت کارت خام رو میشه از کجا خرید ؟

brandergras

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:rolleyes: سلام
اقا با 2 دومیلیون چه مدل لپ تاپی معرفی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با تشکر:blush:

jkmoghaddam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام و تشکر فراوان منتظر مطالب جدیدتری از شما هستیم. در ضمن از شما یک سوال داشتم برای یک استفاده معمولی از لب تاپ من مدل 4315 ایسر با قیمت 520000 تومان را در نظر دارم میخواستم نظر شما را بدانم نوت بوک یاد شده یک سال گارانتی سازگار را به همراه دارد.(cpu 2 celeron-ram 1 gig-h.d.d 80 gig-vga intel up to 256 share-lcd 14.1(

NA$RIN

Registered User
لایک‌ها
2
سلام دوستان

من می خوام یه نوت بوک بخرم که قابلیت نصب سیم کارت بر روی اونو داشته باشه . هدفم اینه که در شرایطی که به هیچ امکانات متداول اتصال به اینترنت دسترسی ندارم و در جایی هستم که موبایل آنتن داره بتونم از طریق سیمکارت و اتصال به ISP مورد نظرم از اینترنت استفاده کنم . لزوما نباید سیمکارتم GPRS داشته باشه فقط همین که بتونم از طریق نوت بوک و سیم کارتم یه شماره رو دایال کنم .
کدام یک از برندهای بازار این امکان رو دارن ؟

ممنون می شم راهنماییم کنید .

ihnd4

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
سی دی داخل دی وی دی رام لپ تاپم گیر کرده... چطوری درش بیارم؟
سی دی رامم از این مکشی هاست...
ممنون میشم کسی راهنماییم کنه.

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سی دی داخل دی وی دی رام لپ تاپم گیر کرده... چطوری درش بیارم؟
سی دی رامم از این مکشی هاست...
ممنون میشم کسی راهنماییم کنه.
اگر با دقت نگاه کنید میبینید که یه سوراخ کوچیک روی درش هست ، یه سوزن توش فرو کنید و فشار بدید قفلش باز میشه بعد با دست سینی رو به عقب بکشید

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام دوستان عزيز
اگر چه توصیه میکنم که همون ویستا رو نگهدارید چون اکثر برنامه ها ورژن سازگار ویستا دادن یا میشه سرشون رو گول مالید و اجراشون کرد ( بهش بگی تحت XP اجرا کن ) میتونید سخت افزار سیستم رو شناسایی کنید و درایور هاش رو از سایت سازندگانش بگیرید (مثل اینتل ، nvidia و ... ) البته این در صورتی اه که درایور هاش توی سایت خود لپتاپ نباشه

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
سلام دوستان

من می خوام یه نوت بوک بخرم که قابلیت نصب سیم کارت بر روی اونو داشته باشه . هدفم اینه که در شرایطی که به هیچ امکانات متداول اتصال به اینترنت دسترسی ندارم و در جایی هستم که موبایل آنتن داره بتونم از طریق سیمکارت و اتصال به ISP مورد نظرم از اینترنت استفاده کنم . لزوما نباید سیمکارتم GPRS داشته باشه فقط همین که بتونم از طریق نوت بوک و سیم کارتم یه شماره رو دایال کنم .
کدام یک از برندهای بازار این امکان رو دارن ؟

ممنون می شم راهنماییم کنید .
والا خیلی از لپتاپها سیم کارت میخورند مثلا Vostro های dell ولی اینکه بتونید باهاش به دیال آپ وصل بشید رو مطمئن نیستم .ولی کار بهتری که میتونید بکنید اینه که از گوشیتون به عنوان واسطه استفاده کنید (البته اون هم دیال آپ فکر نکنم وصل بشه )

بالا