برگزیده های پرشین تولز

FileGir.com | تاپیک ساپورت فایل گیر | توضیحات در پست اول

Hamed_Au

کاربر فعال آپلود سنتر
کاربر فعال
لایک‌ها
78
فایلگیر یکی از بی دردسرترین سایتهای لیچ ایرانه، پیشتیبانیش هم تقریبا 100% فعاله و من به شخصه موردی ندیدم که باعث بشه برای لیچ یه فایل از یک لیچر دیگه استفاده کنم.
دلیل اصلیش هم گستره ی سایتهای تحت پوشش این سایت هست.

من فکر کنم قدیما ادمینش اینجا یه یوزر داشت (3-4 سال پیش)، شایدم من پیر شدم اشتباه میکنم :D

ارادتمند

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
فایلگیر یکی از بی دردسرترین سایتهای لیچ ایرانه، پیشتیبانیش هم تقریبا 100% فعاله و من به شخصه موردی ندیدم که باعث بشه برای لیچ یه فایل از یک لیچر دیگه استفاده کنم.
دلیل اصلیش هم گستره ی سایتهای تحت پوشش این سایت هست.

من فکر کنم قدیما ادمینش اینجا یه یوزر داشت (3-4 سال پیش)، شایدم من پیر شدم اشتباه میکنم :D

ارادتمند
ممنون از نظر مثبت شما
بله خوب یادتون مونده
زمانی که فایل گیر راه اندازی شده بود همون اول در اینجا و فروم های دیگه تاپیک معرفی سایت رو ارسال کرده بودم.

p30suite

Registered User
لایک‌ها
150
ممنون از نظر مثبت شما
بله خوب یادتون مونده
زمانی که فایل گیر راه اندازی شده بود همون اول در اینجا و فروم های دیگه تاپیک معرفی سایت رو ارسال کرده بودم.

محسن چان فکر کنم منظور دوستمون شریف هست که رفته ترکیه و دیگه ایران نیست

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
محسن چان فکر کنم منظور دوستمون شریف هست که رفته ترکیه و دیگه ایران نیست

بله دوست خوبم شریف در یک دو ماه اول شروع فایل گیر باهام همکاری می کرد که در اینجا هم احتمالا پست هایی داشت.

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
سلام ..،
به جرعت ميشه گفت بهترين سايت ليچرهست و من حدود ٣-٤ ساله كه دارم استفاده ميكنم و خيلي خيلي راضيم ...،

فقط عذر ميخوام يه فايل هست كه ٢ روز پيش مستقيم مردم ولي روي ٣٪ مونده هنوز ميخواستم اگه ممكنه ترميمش كنيد ..

ممنون

Sent from my 

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
سلام ..،
به جرعت ميشه گفت بهترين سايت ليچرهست و من حدود ٣-٤ ساله كه دارم استفاده ميكنم و خيلي خيلي راضيم ...،

فقط عذر ميخوام يه فايل هست كه ٢ روز پيش مستقيم مردم ولي روي ٣٪ مونده هنوز ميخواستم اگه ممكنه ترميمش كنيد ..

ممنون

Sent from my 

سلام آقای سیاه زاده عزیز
ممنون از نظر مثبت شما، همراهی با دوستان خوبی مثل شما باعث افتخار ماست.

فایل موردنظر در پنلتون ترمیم شد.

tondar85

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
با تشکر از سرویس عالیتون.خیلی وقت بود دنبال یه لیچر میگشتم prefiles.com رو ساپورت کنه که نه تو خارجی ها پیدا می شد نه تو ایرانی ها!! بالاخره شانسی به سایت شما برخورد کردم و دیدم آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم!!! کاش زودتر پیدا می کردم حتی یه بار مجبور شدم اکانت پرمیوم prefiles رو بخرم که الان میبینم بی خود و بیجهت پولم هدر رفته.!!!!فقط الان یه مشکلی که هست اینه حدود سه هزار تا کتاب هست که لینک دانلودش تو اون سایته ولی وقتی میزنم لینک مستقیم بشه و تو سایت شما ذخیره بشه(با دانلود گروهی) نمیتونم همه رو یه جا از سایت شما دانلود کنم.یعنی مجبورم روی تک به تک لینک ها کلیک کنم تا دانلود بشن.اینم که برای چند هزار تا فایل کار سخت و طاقت فرسایی هست.میشه یه راه حلی بفرمایید که بشه فایلها رو دسته جمعی از سایت شما دانلود کرد؟ خیلی ممنون.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با تشکر از سرویس عالیتون.خیلی وقت بود دنبال یه لیچر میگشتم prefiles.com رو ساپورت کنه که نه تو خارجی ها پیدا می شد نه تو ایرانی ها!! بالاخره شانسی به سایت شما برخورد کردم و دیدم آب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم!!! کاش زودتر پیدا می کردم حتی یه بار مجبور شدم اکانت پرمیوم prefiles رو بخرم که الان میبینم بی خود و بیجهت پولم هدر رفته.!!!!فقط الان یه مشکلی که هست اینه حدود سه هزار تا کتاب هست که لینک دانلودش تو اون سایته ولی وقتی میزنم لینک مستقیم بشه و تو سایت شما ذخیره بشه(با دانلود گروهی) نمیتونم همه رو یه جا از سایت شما دانلود کنم.یعنی مجبورم روی تک به تک لینک ها کلیک کنم تا دانلود بشن.اینم که برای چند هزار تا فایل کار سخت و طاقت فرسایی هست.میشه یه راه حلی بفرمایید که بشه فایلها رو دسته جمعی از سایت شما دانلود کرد؟ خیلی ممنون.

سلام

بله شما می تونید همه چند هزار تا لینکی که در فایل گیر مستقیم کردید رو بصورت اتوماتیک بدین به idm تون تا دانلود بشن، روش کار به این صورت هست:

1- اول در قسمت دانلود گروهی تمام لینکهاتون رو بذارید تا مستقیم بشن.

2- وقتی همه لینکها مستقیم شدن به قسمت فایل منیجر اکانتتون در فایل گیر بدین، اینجا در بالای جدول فایلها 3 تا دکمه وجود داره، دکمه وسطی یعنی "مشاهده همه فایلها" رو بزنید.

3- حالا همه فایلهای شما نمایش داده میشه، اگر چند هزار تا فایل باشه ممکنه یک مقدار طول بکشه توی مرورگرتون همشون لود بشن، وقتی کل پیج لود شد، در قسمت بالای جدول فایلها روی عبارت "انتخاب همه" کلیک کنید.

4- حالا که همه فایلها انتخاب شدن، باز از قسمت بالای جدول فایلها روی منوی باز شونده که عنوانش "ابزارهای مدیریت گروهی فایل ها" هست کلیک کنید.

5- در این منویی که باز میشه تعدادی ابزار وجود داره، شما روی ابزار "مشاهده لینک مستقیم" کلیک کنید.

6- بعد مرورگر شما شروع می کنه به لیست کردن تمام لینکهای مستقیم فایلها، که همه رو در داخل یک کادر سبز رنگ بصورت تکست نشون میده.

7- شما تمام محتوای داخل این کادر سبزر رنگ رو در داخل مرورگرتون انتخاب کنید، یعنی باید هایلایت بشه.

8- در آخر روی انتخابتون راست کلیک کنید و گزینه دانلود با idm رو بزنید، تمام این لینکها بصورت یکجا منتقل میشن به idm و آماده دانلود شدن خواهند بود.

tarashee

Registered User
لایک‌ها
174
عرض ادب آقا محسن ..
عذر ميخوام من ديروز يه فايل با پسوند ipa ليچ كردم و ديدم كه داره مستقيم ميشه و بعد از چندين دقيقه كه به فايلهاي پنلم سر زدم ناپديد شده بود !!

Sent from my 

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
عرض ادب آقا محسن ..
عذر ميخوام من ديروز يه فايل با پسوند ipa ليچ كردم و ديدم كه داره مستقيم ميشه و بعد از چندين دقيقه كه به فايلهاي پنلم سر زدم ناپديد شده بود !!

Sent from my 

سلام
بخاطر کیفیت بد سرور مبداء میزبان فایل این اتفاق افتاده بود.
الان فایل رو گذاشتم در پنلتون ترمیم شد.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
از RAREFILE پشتیبانی ندارید؟

سلام
نه متاسفانه، rarefile در فایل گیر بصورت فری ساپورت میشه و اکانت پریمیومش رو نداریم.
فقط اون هاست هایی که در صفحه اصلی لوگوشون قرار داده شده بصورت پریمیوم ساپورت میشن.
با سپاس

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
با درود.میخواستم از سایت ryushare.com لینک مستقیم کنم ولی فایل رو مستقیم نمیکنه error.html میزنه.راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام
بله دانلود از ریوشیر مشکلی داشت که برطرف شد، لطفا تست کنید اگر باز هم مشکلی دیدید لینکتون به همراه نام کاربری تون رو برام ارسال کنید.
با سپاس

sorrowrock

Registered User
لایک‌ها
3
محسن جان یکی از دوستان قدیمی و بسیار خوبم است که به جرات میتونم بگم چه تو زمینه کاری و چه دوستی بهترین هستند.سایت فایل گیر هم چندین سال هم که با مشتری مداریشون کیفیت خوب و پشتیبانی عالی که دارند بر سر زبان ها افتاده و خود مشتریان برای کیفیت عالی و احترامی که به مشتری ها میزاره به دیگران معرفی میکنند
ایشالا هر جا هستی موفق باشی و همیشه با قدرت به کارت ادامه بدی

rms

Registered User
لایک‌ها
7,919
کارتون حرف نداره و فقط سایت های بیشتری رو پوشش بدید بهتر میشه.

Filegir Support

Registered User
لایک‌ها
547
محسن جان یکی از دوستان قدیمی و بسیار خوبم است که به جرات میتونم بگم چه تو زمینه کاری و چه دوستی بهترین هستند.سایت فایل گیر هم چندین سال هم که با مشتری مداریشون کیفیت خوب و پشتیبانی عالی که دارند بر سر زبان ها افتاده و خود مشتریان برای کیفیت عالی و احترامی که به مشتری ها میزاره به دیگران معرفی میکنند
ایشالا هر جا هستی موفق باشی و همیشه با قدرت به کارت ادامه بدی
سلام آقا مهرداد عزیز
نظر لطف شماست، من هم برات آرزوی موفقیت دارم، بدون اغراق یکی از بهترین دوستان و مشاوری خوب بودی و هستی.

بالا