برگزیده های پرشین تولز

Paidverts | تحولی در دنیای ptc و سرمایه گذاری , سایتی با تبلیغات 0.001 تا 10 دلاری !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
سلام بله برگشته متاسفانه برای من چند روز هست اصلا اگهی پولی نمیاد فقط امتیاز روزانه رو میده من اصلا اپگرید 3 دلاری و 20 دلاری سایت رو رو قبول ندارم سه بار اپگرید کردم فقط 7 دلار تو 7 روز برگشت خورده به من

بدلیل مشکلاتی که هکر ها تو چند روز گذشته بوجود اوردن سایت داون بوده و به همین دلیل فعلا به کسی تبلیغ ندادن!
اگر تو این مدت تبلیغ میدادن یه عده می گفتن سایت داون میشه چرا تبلیغ میده!!!!
اگر تبلیغ نده یه عده میگن چرا تبلیغ نمیده!!!!

جای نگرانی نیست تبلیغ هم نده امتیاز شما سرجاشه

bnmnb

Registered User
لایک‌ها
83
امروز صبح من حدودا نیم دلار گیرم اومد خوشبختانه

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
سلام دوست عزیز
من با لینک شما عضو شدم ولی activation adـی نمی بینم! کجاست؟!

mosstafa2m66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نظر میاد بالا بردن امتیاز بهترین کار باشه واسه اینکه تبلیغات بهتری بده
بازی هاش چطوره ؟ ریسکش بالاست یا بازی کنیم ؟

E H S A N N

Registered User
لایک‌ها
143
به نظر خیلی امیدی به این سایت نیست و نباید دلخوش بود.

mosstafa2m66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من دیروز با لینک شما ثبت نام کردم (rapidleech) فعلا تبلیغاتی که برام میاد خیلی کم ارزش هستش . . .
اگه میشه بگید چجوری میتونم چند دلار بریزم توش امتازم رو بالا ببرم . . . امتاز بالا باشه تبلیغات با ارزش پولی بیشتری میاد درسته ؟

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
من دیروز با لینک شما ثبت نام کردم (rapidleech) فعلا تبلیغاتی که برام میاد خیلی کم ارزش هستش . . .
اگه میشه بگید چجوری میتونم چند دلار بریزم توش امتازم رو بالا ببرم . . . امتاز بالا باشه تبلیغات با ارزش پولی بیشتری میاد درسته ؟

تو پ خ پرسیدید
اونجا ج دادم

dollar_e_gold

Registered User
لایک‌ها
95
این سایت خیلی میره میاد و اصلا قابل اعتماد نیستش !

Mark.Wahlberg

Registered User
لایک‌ها
176
امروز تبلیغای خیلی خوبی رسید.نزدیک 10 دلار گرفتم

فایل های ضمیمه

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    83.5 KB · نمایش ها: 35

peslover

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
درود بر دوستان من میخواستم برای شروع 100 دلار تو این سایت بریزم به نظرتون چقدر برام سود داره ؟ در ضمن تو گرفتن زیرمجموعه هم ناتوان هستم میخواستم ببینم فقط خودم کار کنم چیزی عایدم میشه با تشکر.

Armin79

Registered User
لایک‌ها
107
درود بر دوستان من میخواستم برای شروع 100 دلار تو این سایت بریزم به نظرتون چقدر برام سود داره ؟ در ضمن تو گرفتن زیرمجموعه هم ناتوان هستم میخواستم ببینم فقط خودم کار کنم چیزی عایدم میشه با تشکر.
شما اگه 100 دلارتو بریزی توی این سایت بعد از 22 روز 2 برابر میشه و با سود پول هات کار کن
http://forum.persiantools.com/threa...ری-با-سود-روزانه-7-و-8-درصد-در-22-روز.603866/

mind-zero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
سرمایه گذاری تو این سایت ضرر محض هست. فقط همون ماه اول که اومده بود خوب بود. تو فروم های خارجی جست جو کنید به نتیجه میرسید

mojesepid

Registered User
لایک‌ها
43
سرمایه گذاری تو این سایت ضرر محض هست. فقط همون ماه اول که اومده بود خوب بود. تو فروم های خارجی جست جو کنید به نتیجه میرسید
اشتباه مي كنيد . من هنوزم كه هنوزه به نسبت سرمايه گذاري هاي چند دلاري بازم سود خيلي خوبي بردم و راضي هستم

Mark.Wahlberg

Registered User
لایک‌ها
176

سودش خوبه دادا
فقط برا ادمای مفت خور بدرد نمیخوره.4 زیرمجموعه هم بگیری خوبه. فقط پولت را که گذاشتی برداشت نک و فقط bap رو زیاد کن

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا