برگزیده های پرشین تولز

World Of Warcraft (Burning Crusade)

BENBANDU

Registered User
لایک‌ها
2
آره فرق میکنه و قیمت Gamecard US هم 3 تومان ارزان تره...
خواستید میتونید pM بدید... در خدمت هستم...
منم كه از مشتريهاي شما هستم (البته به تازگي) و خوب تا بحال راضي هستم.

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
منم به عنوان یه کاربر نسبتا قدیمی :rolleyes: قویا تایید میکنم ، ایشون کارشون درسته و بسیار هم خوش قول هستند من همیشه همون روزی که خواستم کارت رو گرفتم :happy:
در ضمن اگر میخواین WoW بازی کنید اصلا با سرور کرک وقتتون رو تلف نکنید، اصلش کلا یه چیز دیگست ;)

منم كه از مشتريهاي شما هستم (البته به تازگي) و خوب تا بحال راضي هستم.

از شما سپاسگزاری می کنم و خوشحال هستم که می بینم دوستان از سرویس ما راضی بوده اند.

:)

Destructlord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست عزیز؛

MaNGoS هم یک Emu است، اصولا Emu به سرور های شبیه ساز ورد آو وارکرافت می گن! در همه شون هم مشکلاتی وجود داره ولی MaNGoS بدلیل Open Source بودن مزیت های بیشتری داره بنده خودم حتی در یکی از بروز رسانی هاش شرکت کردم ولی کلا مشکلات همچنان پا برجاست، به دوستان توصیه می کنم به سرورهای رسمی برن که اگر کارت اعتباری دارند با کارت اعتباری پرداخت کنند چون هزینه به مراتب پایین تر است! خصوصا 6 ماهه و سعی کنید جایی هم برید که از ایرانی جماعت دور باشید! ببینید من کی بهتون گفتم! همش کارشون Leave کردن گیلده به همین خاطر هنوز نتونستند High King رو بزنند!

کلا میانگین هزینه ها به شرح زیر است:

35.000 تومان جهت دو ماه اشتراک
35.000 تومان جهت خرید اشتراک 1 ماهه ADSL ولی برای دوستان تهرانی که بسیار ارزان تر از این حرف هاست! (اگر مقیم تهران هستید از داتک به هیچ وجه جهت بازی استفاده نکنید اصولا سرویس های 256 پارس آنلاین به صرفه تر است و میانگین Latency حدود 400 باید باشه!).

ReD3ath++

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
7
دوست عزیز؛

MaNGoS هم یک Emu است، اصولا Emu به سرور های شبیه ساز ورد آو وارکرافت می گن! در همه شون هم مشکلاتی وجود داره ولی MaNGoS بدلیل Open Source بودن مزیت های بیشتری داره بنده خودم حتی در یکی از بروز رسانی هاش شرکت کردم ولی کلا مشکلات همچنان پا برجاست، به دوستان توصیه می کنم به سرورهای رسمی برن که اگر کارت اعتباری دارند با کارت اعتباری پرداخت کنند چون هزینه به مراتب پایین تر است! خصوصا 6 ماهه و سعی کنید جایی هم برید که از ایرانی جماعت دور باشید! ببینید من کی بهتون گفتم! همش کارشون Leave کردن گیلده به همین خاطر هنوز نتونستند High King رو بزنند!

35.000 تومان جهت خرید اشتراک 1 ماهه ADSL ولی برای دوستان تهرانی که بسیار ارزان تر از این حرف هاست! (اگر مقیم تهران هستید از داتک به هیچ وجه جهت بازی استفاده نکنید اصولا سرویس های 256 پارس آنلاین به صرفه تر است و میانگین Latency حدود 400 باید باشه!).

بسیار متشکر از این توضیحات - در تکمیلش بگم که فقط اگه از creditcard استفاده می کنید، به هیچ وجه چند تا اکانت رو با یه کارت شارژ نکنید که اکانت ها فریز نشن... این اخطار رو جدی بگیرید... تعداد زیادی از بچه ها اینجوری اکانتشون دچار مشکل شده ...

Destructlord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله این دوست عزیز درست می گن، و وقتی هم که اکانت منجمد! شد باید بدویی دنبالش!

chel30

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
ببخشيد من اين سوال را اينجا مي پرسم
من تو يك گيم نت ديدن كه دارن world of warcraft بازي مي كنند البته نه روي اينترنت بلكه يك پچي ريخته بودن كه مي تونستند افرادداخل گيم نت اكانت بسازند و بازي كنند
من دنبال اين پچ هستم
لطف كنيد اگه پيدا كرديد من را خبر كنيد
[email protected]

SonadoR

Registered User
لایک‌ها
0
دوست عزیز؛

تائید میشه. بنده تو realm deathwing eu 2تا لول 70 دارم اما به همین دلیل دیگه اونجا بازی نمی کنم.
الان تو realm kazzak یه کاراکتر دیگه 70 کردم و تنهائی مشغولم خیلی هم راضی ام .

Mojtaba_Pst

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تائید میشه. بنده تو realm deathwing eu 2تا لول 70 دارم اما به همین دلیل دیگه اونجا بازی نمی کنم.
الان تو realm kazzak یه کاراکتر دیگه 70 کردم و تنهائی مشغولم خیلی هم راضی ام .

سلام دوست عزيز منم تو سرور KAZZAKبازي ميكنم و دوتا شخصيت الف دارم كه يكيش لوله 18 هست ويكي ديگه 14

ولي ميخوام اكانتمو عوض كنم و يه شخصيت بلاد الف بسازم

ولي متاسفه نميدونم بهترين سرور يا سرور اصلي بيليزارد كدوم شايد KAZZAK باشه !!

ولي ميخواستم بدونم اگه من بخوام با يه شخصيت بلاد الف بازي كنم بايد چقدر براي اكانتش پول بدم اخه تا اونجايي

كه مسئول گيم نت ميگفت اگه بخوام دوتا ريس جديد يعني بلاد الف ازاد باشه بايد يه اكانت كه يه خورده

گرون تر هستو بخرم و ماهي 15 تومن شارژ كنم

ولي گفت يه اكانت ديگه هم هست كه اين دوتا شخصيت ازاد نيست و 30 تومن قيمتشه

حالا اگه ميشه شما رهنماييم كنين

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
سلام دوست عزيز منم تو سرور KAZZAKبازي ميكنم و دوتا شخصيت الف دارم كه يكيش لوله 18 هست ويكي ديگه 14

ولي ميخواستم بدونم اگه من بخوام با يه شخصيت بلاد الف بازي كنم بايد چقدر براي اكانتش پول بدم اخه تا اونجايي

كه مسئول گيم نت ميگفت اگه بخوام دوتا ريس جديد يعني بلاد الف ازاد باشه بايد يه اكانت كه يه خورده

بابا بی خیال بیلیزارد بیا همین پرایوت های در پیت یه مدت حال کن و خلاص.. راسکتار و WoW Scape خوبن نسبتا..

Mojtaba_Pst

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كسي نيست لطفا يكي جواب سوالاي منو بده

چطور ميشه يه گيم كارت تهيه كرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قيمتش چقدر؟؟؟

Mojtaba_Pst

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست عزيز

من تو اين سايت هم عضو شدم اما نميدونم چطور بايد يوزر پس گرفت و وارد بازي شد منظورم نحوه ي گرفتن اكانت مجاني و ثابت هست

اگه بشه اينكارو كرد من كه از خدام هست با دوستام بيام تو يه سرور كه هموطناي من توش بازي ميكنن

اگه راهنماييم كني ممنون ميشم

Mojtaba_Pst

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كسي نيست

اقا من تو سايت پيشاهنگ هم رفت اما سرور اونا هم كمتر از بيليزارد نميگيره

اصلا كي گفته مجانيه؟؟؟؟

لطفا يكي يه سرور مجانيwow به من معرفي كنه

larax

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
من تو یه سرور خارجی مجانی اكانت ساختم ولی وقتی تو بازی یوزر و پس رو میزنم ارور میده .اگه ممکن یه نفر کمک کنه.
ممنون.

tornadohome

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سرور جدید WOW بر روی شبکه ملی ایران راه اندازی شد
http://www.game4u.ir

سرور Frozen و Counter Source هم داره:lol:

sota

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

وقتی شما شارژ ماهیانه خودتون رو میپردازید میتونید هرچند تا کاراکتر که خواستید و توی هر چند تا سرور که میخواین (از بین چند ده سرور موجود) بسازید و بازی کنید. البته برای ساختن Blood Elf یا Darenai باید هم World Of Warcaft که سال 2004 اومد و هم expansion که World of Warcraft: The burning Crusade باشه رو داشته باشید. expansion جدید هم به زودی به نام WoW: Wrath of the Lich King خواهد اومد.
در ضمن شما فقط میتونید تا level 60 کاراکترتون رو جلو ببرید اگر expansion رو نخرید. در صورتی که حداکثر level 70 هستش الان :)
شارژ ماهیانه برای WoW همون 15 تومان هستش و هیچ فرقی نمیکنه از کدوم expansion استفاده میکنید.

ایلیدن

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من تا مدتی پسش تو سرور های پرایوت بازی می کردم و الان 1 ماه هست که burning crusaidرو توی سرور بلیزارد بازی می کنم.....من 1 ماه بازی کردنم تموم شد ولی وقتی فرداش لاگین کردم رفت تو بازی !:blink:
الانم که جلوی statusنوشته فریز..این یعنی چی؟ینی ممکنه اکانت من حذو بشه؟و اینکه کسی می تونه به من gamecardeهeuبفروشه؟

بالا