برگزیده های پرشین تولز

کلوپ هواداران یوونتوس

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بازی عجیبی بود. یووه جلو بود اما دقایق اخر نیمه دوم بد جوری قافله رو باخته بود. 2 0 جلو باشی و یه دفعه 4 بار دروازه تیمت باز شه .

به نظر من بوفون روی گل دوم مقصر بود.

behnam behdadiyan

Registered User
لایک‌ها
5,823
سلام؛

در مورد بازی امروز واقعاً نمیدونم چی بگم؟!!!

بازی شروعی فوق العاده خوب و پایانی فوق العاده تر، تلخ داشت؛ اینکه بیایم بازی 2 بر 0 برده رو با باخت 2 بر 4 اون هم فقط در 10 دقیقه عوض کنیم، خیلی دردناک و ناراحت کنندست.

اونقدر گلها و اشتباهات مدافعان یووه شوکه کننده بود که خیلی برام سخت بود بیام آنلاین بشم و در مورد بازی بنویسم.

نمیدونم مشکل کجاست؟ تیم همون تیم پارساله، در حالی که توز و یورنته و اگبونا هم اضافه شدن اما اون صلابت سال گذشته رو نداریم و بازی ها رو خیلی سخت و با حداقل گلاوراژ پیروز میشیم و اگه اشتباه نکنم گلهای خورده ای هم که تو این فصل داریم نسبت به پارسال زیادتره!

تنها از یک زاویه میشه به این باخت با دیدی مثبت نگاه کرد و اون هم دادن یک شوکِ شاید به موقع برای تیم بود که اینقدر مغرور و خودشیفته مقابل تیم ها بازی نکنن؛ غروری که تو این بازی از ابتدا در تیم دیده می شد و بعد از زدن 2 گل اونقدر زیاد شد که این بلا به سرمون اومد!

--------------------------------------------

کونته: اسیر کابوسی 10 دقیقه ای شدیم

42630874959494432025.jpg

آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس، پس از شکست 4 - 2 تیمش مقابل فیورنتینا در رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، معتقد است تیمش تا قبل از دریافت گل دوم کاملاً برتر بوده و تنها ده دقیقه کابوس وار باعث شکست این تیم شده است.

در حالی که یوونتوس امروز تا دقیقه 66 با نتیجه 2-0 از حریفش پیش بود، با هتریک جوزپه روسی و تک گل خواکین موفق شد یوونتوس را 4-2 شکست دهد.

کونته در پایان مسابقه گفت:

"بازی بسیار بسته ای بود، ما در تمامی راه‌ها و مسیر‌ها توسط حریف کنترل می‌شدیم، اگرچه نیمه دوم نیز موقعیت‌های زیادی داشتیم تا به تعداد گل‌های خود اضافه کنیم. اما استفاده نکردیم و چیزی باورنکردی و عجیب و غریب اتفاق افتاد. ما بازی را واگذار کردیم که کاملاً در آن برتر از حریف بودیم. شرح این بازی بسیار ساده است، ما در 10 دقیقه تمامی تلاش و کار سخت خود را در طول هفته گذشته و در طول بازی نابود کردیم و به فیورنتینا اجازه دادیم جلو بکشد و گل بزند."

کونته ادامه داد:

"این فوتبال است، ما باید از این 10 دقیقه کابوس وار که اسیر آن شدیم درس‌های زیادی یاد بگیریم، من همچنان بر روی این مسئله تأکید می‌کنم، که فصل فوق العاده سختی پیش رویمان است. فصل قبل بازی در ابتدا شرایط بسته ای داشت و ما توانستیم با سماجت تساوی بگیریم. اما اینجا 70 دقیقه یوونتوس واقعی را دیدیم. این فوتبال است و هیچ چیزی از قبل مشخص نیست."

کونته در خصوص جدال چهارشنبه یوونتوس در مقابل رئال مادرید گفت:

"این بازی بسیار مهمی برای ما خواهد بود، اما نباید از همین حالا یوونتوس را مقابل این تیم شکست خورده تصور کرد. هیچ نگرانی از این بابت نداریم، چراکه در این مسابقه تنها 10 دقیقه بازی خوب خود را به نمایش نگذاشتیم و از آن برای بازی با رئال درس خواهیم گرفت. تنها باید روی خط دفاعی خود کار کنیم، همین."

یوونتوس چهارشنبه شب ساعت 22:15 در استادیوم سانتیاگو برنابئو شهر مادرید میهمان رئال مادرید است.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

بازی عجیبی بود و هنوزم نتیجش رو باور نکردم بازی که کونته رو که همه فکر می کردن مثل سنگه رو به گریه انداخت , بازی عجیبی بود لبخند هایی که فقط در عرض چند دقیقه تبدیل به اشک شد , نتیجه ای کر فقط توی یک نیمه برگشت :(

بگذریم از قدیم گفتند لازمه هر بردی باخت هستش :happy:

ACF+Fiorentina+v+Juventus+Serie+Vabv_qq4z-Dx.jpg

ACF+Fiorentina+v+Juventus+Serie+GWWOc_PnnIpx.jpg

ACF+Fiorentina+v+Juventus+Serie+hT-FpiYVGDAx.jpg

ACF+Fiorentina+v+Juventus+Serie+iE1C48CZ87hx.jpg

ACF+Fiorentina+v+Juventus+Serie+-sl9MbTFEnOx.jpg

ACF+Fiorentina+v+Juventus+Serie+vyvuYBjK3g9x.jpg

ACF+Fiorentina+v+Juventus+Serie+Os7fs3j8Wqgx.jpg

ACF+Fiorentina+v+Juventus+Serie+H6ZEkNPNC9Tx.jpg

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
سلام دوستان
بازیه خیلی بدی بود نمیدونم دفاعمون چرا اینقد داغون شده منم امیدوارم این بازی یه شوک مثبت بوده باشه برای بازی با رئال
بریم سراغ چندتا خبر

بوفون:بیشتر از گذشته کاسیاس را ستایش می‌‌کنم

Gigi-Buffon-600x336.jpg

روزنامه مارکا مصاحبه‌ای از جیجی بوفون دروازه بان یووه پیش از دیدار برابر رئال مادرید در روز چهارشنبه، منتشر کرده است که با هم می‌‌خوانیم.

چه خاطراتی از بازی‌های قبلی‌ در سانتیاگو برنابئو دارید؟

بازی خاصی‌ است. برنابئو ورزشگاه بسیار بزرگی‌ است که هواداران زیادی دارد. آخرین باری که اینجا بودیم، ۲ بر صفر بردیم اما من مصدوم بودم. واقعاً نمی‌‌خواهم این بازی را هم از دست بدهم.

شما با رئال مادریدی که زیدان، فیگو و رونالدو برزیلی را داشت روبرو شدید و حالا باید به مصاف کریستیانو، بیل و بنزما بروید.

آنچنان تفاوتی ندارد. فلسفه ۱۰ سال پیش همان است. خرید بازیکنان بزرگ، به وجد آوردن هواداران و حفظ شخصیت و تاریخ باشگاه. چیزی که رئال مادرید آن را دارد.

آیا بوفون برای بیل ۱۰۰ میلیون یورو پرداخت می‌‌کرد؟

گرث بیل بازیکن جوان و خوبی‌ است. اگر برای مدت زیادی در رئال مادرید باشد، خودش پولش را در خواهد آورد.

آیا اتفاقاتی که برای کاسیاس می‌افتد را درک می‌‌کنی‌؟

ایکر را بسیار ستایش می‌‌کنم و حالا با توجه به این اتفاقات خیلی‌ بیشتر از گذشته وی را ستایش می‌‌کنم. رفتار و واکنش کاسیاس به این مساله فوق العاده بود و حالا حتی بزرگتر از آنچه قبلا بوده است، شده است.

امسال هم وی نیمکت نشین است.

عجیب است که وی را روی نیمکت ببینیم اما همواره باید به دیگو لوپز احترام بگذاریم زیرا دروازه بان فوق العاده‌ای است.
==============================================
اسامی دعوت شدگان یوونتوس برای دیدار با رئال مادرید

C_3_Media_1777691_immagine_ts673_400-600x356.jpg

آنتونیو کنته سرمربی یوونتوس امروز عصر پس از آخرین جلسه تمرینی تیم، اسامی ۲۲ بازیکن را برای مسابقه چهارشنبه شب مقابل رئال مادرید اعلام کرد.

یوونتوس به دنبال کسب اولین پیروزی خود در لیگ قهرمانان اروپاست و طبق اسامی اعلام شده، میرکو ووچنیچ و استفن لخشتاینر نیز این دیدار را از دست داده اند.

اما نام ویدال که گفته می‌شد دچار مصدومیت است نیز در بین دعوت شدگان است.

اسامی دعوت شدگان:

بوفون، کیه‌لینی، کاسرس، اگبونا، پوگبا، مارکیزیو، توز، دیچلیه، جووینکو، پلوزو، یورنته، بونوچی، بارزالی، پادویین، پیرلو، آساموائه، ویدال، استوراری، ایسلا، روبینیو
=====================================================
موجی: در یک قدمی جذب رونالدو بودیم

Ronaldo-600x356.jpg

لوچیانو موجی، مدیر ورزشی اسبق باشگاه یوونتوس، در گفتگوی امروز خود از توافق برای انتقال کریستیانو رونالدو در سال ۲۰۰۳ و چگونگی آن صحبت می‌کند.

دو تیم یوونتوس و رئال مادرید پس فردا در مادرید به مصاف هم خواهند رفت و لوچیانو موجی در این‌باره به Sphere Sports گفت:

” ما با باشگاه اسپورتینگ لیسبون برای معاوضه کریستیانو رونالدو با مارچلو سالاس به توافق رسیده بودیم، سالاس به پرتغال رفت و مشخص نشد چرا ناگهان به ریورپلاته پیوست. پس از این بود که منچستریونایتد برای رونالدو پیشنهادی ارائه کرد و ما در این شرایط مجبور شدیم از علاقه خود دست بکشیم.”

لوچیانو موجی ۷۶ ساله در خصوص موفقیت تیم‌های ایتالیایی در لیگ قهرمانان این فصل گفت:

” نه، به نظرم هنوز زود است، باید بیشتر از این تجربه کسب کنیم. ناپولی و یوونتوس دو تیم بسیار خوب هستند، اما به طور قابل ملاحظه ای با تیم های بزرگ فاصله دارند. یوونتوس و رئال مادرید در نقل و انتقالات، با وجود فردی مانند فلورنتینو پرز، عمل‌کردی متضاد دارند. او بازیکنانی را می‌خواهد که تمام ویژگی‌ها را داشته باشند، بازیکنانی را می‌خواهد که چشم‌گیر باشند چرا که در مادرید همه به این مسئله عادت کرده اند. در مقابل تیم ما، تیمی متشکل از معماران و سازندگان است، مانند مارچلو زالایتا و یا حتی زیدان. بارسلونا کمی فاصله اش با تیم‌های دیگر کم شده چرا که بازیکنان این تیم در چندسال اخیر به همه چیز رسیده اند و بدیهی است که مانند گذشته انگیزه ندارند. تیکی تاکا آنان اکنون کند و قابل پیش بینی است و بسیاری کارها را آنان مانند قبل انجام نمی‌دهند. رئال به نظرم می‌تواند از آن‌ها پیشی بگیرد.”

لوچیانو موجی پس از سقوط یوونتوس به سری ب در دوران کالچوپولی به صورت مادام العمر از هرگونه فعالیت ورزشی محروم شد.
=====================================================
ماروتا: انتقاد از کنته بیهوده است؛ بازی با فیورنتینا غیرعادی بود

marotta-600x356.jpg

جوزپه ماروتا، مدیر باشگاه یوونتوس، پس از شکست دیروز این تیم مقابل فیورنتینا و انتقادات فراوانی که به بوفون و آنتونیو کنته وارد شده بود به دفاع از این دو و به طور کل مجموع تیم پرداخت.

یووه دیروز در حالی که با نتیجه ۲-۰ از فیورنتینا پیش بود، در نهایت بازی را ۴-۲ واگذار کرد. ماروتا در این خصوص به Fair Play Calcio گفت:

” از تمامی مسائل به خوبی آگاه هستیم و نباید همه چیز را به کنته نسبت دهیم. کنته سرمربی بزرگ و پیروزی است و انتقاد از او و یا مجموعه تیم بیهوده است. هیچ بهانه ای برای دیدار با فیورنتینا وجود ندارد، چراکه همه چیز غیرعادی و غیرمنطقی بود، سخت است این مسئله را شرح داد. اکنون در برهه‌ی تاریکی از تیم قرار گرفته ایم، اما صحیح نیست بگوییم وارد بحران شده ایم، تیم از نظر روانی خسته است، از نظر تاکتیکی هیچ دلیلی برای باختمان وجود ندارد، ما تنها باید روی مسائل روانی تیم کار کنیم. می‌دانستیم فصل سختی پیش رو خواهد بود چرا که رقبا بسیار پیشرفت کرده اند.”

ماروتا در خصوص انتقادات وارده به جیانلوئیجی بوفون نیز گفت:

” بوفون، یک قهرمان واقعی، یک کاپیتان و **** بزرگ است. ما از او برای انجام کارهای خارق العاده بهره می‌بریم. وقتی او یک بار در صحنه ای خوب عمل نکند، انتقادات از او بیش از حد است. بوفون هنوز هم بهترین است. اکنون تیم گل‌های زیادی دریافت می‌کند و طبیعی است که او مورد انتقادات قرار بگیرد، اما انتقادات باید با احترام همراه باشد.”

ماروتا در خصوص جدال پس فردا با رئال مادرید گفت:

” با اعتماد به نفس کامل راهی مادرید خواهیم شد، بازی بسیار مهمی است، اما با دندانی تیز برای این بازی خود را آماده می‌کنیم، می‌توانیم به هدفمان در این بازی برسیم. بازی در برنابئو مقابل یکی از بهترین‌های دنیا کار مشکلی است، احترام خاصی برای آنان قائل هستیم، اما دانش و تجربه کافی برای مقابله با آن‌ها را نیز در اختیار داریم.”

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

امشب بازی حساسی داریم که به نظر من می تونیم با برد روحیه تیم رو بالا ببریم :rolleyes:

چند خبر از یووه :happy:
------------------

رئال به یووه اجازه بازی خواهد داد
2166.jpg

فرناندو یورنته مهاجم اسپانیایی یوونتوس پیش از مصاف حساس چهارشنبه شب برابر رئال در مادرید، مصاحبه ای را پیرامون این بازی انجام داد.

" ما باید به شانسمان باور داشته باشیم چرا که رئال تیمیست که به شما اجازه بازی می دهد حتی اگر آن ها تیمی باشند که در زمان تملک توپ خطرناک به شمار بروند "

" شخصا از این که برابر یک تیم اسپانیایی قرار می گیرم خوشحالم علی الخصوص اگر این تیم، تیم بزرگی همچون رئال باشد "

" ما توانایی هایمان را نشان داده ایم.شاید در لیگ قهرمانان آنچنان که انتظار می رفت شرایط خوب پیش نرفت به همین خاطر برای این که نشان دهیم نتایج آن دو بازی واقعی نبوده باید خوب کار کنیم "

" ما شانس خوبی برای کسب امتیاز برابر رئال داریم حتی اگر کار آسانی نباشد "

" بازی در استادیومی همانند سانتیاگو برنابئو فوق العاده هیجان انگیز است جایی که البته من تنها یک بار پیروز بوده ام اما در این بین چند باری موفق به گلزنی شده ام "

" من مطمئنم رئال با بیشترین احترام برابر ما قرار خواهد گرفت و آن ها به خوبی می دانند که ما تیم بزرگی هستیم "

دل‌پیرو: رئال، ازیل را برای بیل قربانی کرد؛ گلزنی به کاسیاس افتخار بزرگی است
C_3_Media_1520617_immagine_ts673_400-600x356.jpg

الساندرو دل‌پیرو، اسطوره اسبق باشگاه یوونتوس ایتالیا، در آستانه جدال امشب تیم سابقش مقابل رئال مادرید مصاحبه ای را با روزنامه اسپانیایی AS انجام داده و در آن در خصوص این مسابقه صحبت کرده است.

در ادامه این مصاحبه مفصل را برای شما آماده نموده ایم.

- قدیمی ترین خاطره ای که از رئال دارید ؟

” در دهه ۸۰ عاشق رئال مادرید بوترگانو بودم، آن تیم را در تلویزیون به شدت دنبال می‌کردم و بازیکنانی مانند بویو، چندو، کاماچو، سانچیس، میشل، هوگو سانچز واقعاً تحسین برانگیز بودند. وقتی که برای نخستین بار در برنبائو مقابل رئال قرار گرفتم، سال ۱۹۹۶ با یوونتوس بود، آن بازی را ضبط کردم و بارها آن را نگاه می‌کردم و بازیکنانی نظیر هیرو، روبرتو کارلوس و رائول را با دقت نگاه می‌کردم. آن‌ها فوق العاده بودند. جدال با رئال برایم همیشه جذاب بود، بیشتر از همه سال ۲۰۰۳ و نیمه نهایی چمپیونز لیگ، با تیمی متشکل از رونالدو و اسطوره ای مانند زیدان روبرو شدیم واقعاً تجربه زیبایی بود. اکنون باید با مادرید کریستیانو رونالدو یووه روبرو شود. “

- هنوز هم طرفدار یوونتوس هستی؟

” همیشه یک یوونتوسی خواهم ماند، وقتی کودک بودم، وقتی کاپیتان این تیم بودم و وقتی که اکنون در سیدنی اف سی بازی می‌کنم، یووه همیشه در قلبم جای دارد. گذشته ام هیچ وقت فراموش نمی‌شود. چطور ۲۰ سال از زندگی را می‌توان در یکجا فراموش کرد. “

- چه کسی به تو لقب پنتوریکیو ( نقاش رنسانس ) را در یووه داد؟

” جیووانی آنیلی، او مرد فوق العاده ای بود، روزی او گفت: اگر باجو رافائل است، دل پیرو هم پنتوریکیو است. ، آن زمان من بازیکن جوانی بودم و به دنبال شانسی برای پوشیدن شماره ۱۰ یوونتوس بودم. “

- یووه اکنون در چه وضعیتی است؟

” یووه اکنون نه تنها به مسیر پیروزی در لیگ برگشته است، ترکیب خوبی را نیز سازماندهی کرده است و در اروپا هم عمل‌کرد مثبتی داشته است. هرچند کار در اروپا سخت است، اما رئال باید مراقب باشد چراکه با تیمی باتجربه روبرو می‌شود. اگر با ذهنیت صحیح یووه بتواند دو بازی مقابل رئال را با نمایشی موفق پشت سربگذارد برای رسیدن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان کار سختی نخواهد داشت.”

- تشویق‌های هواداران رئال را در پیروزی ۲-۰ سال ۲۰۰۸ به یاد داری؟

” در زندگی فوتبالی‌ام، لحظات پر شور و اشتیاقی را در اروپا و ایتالیا پشت سرگذاشتم، اما دو خاطره‌ای که هیچ گاه فراموش نمی‌کنم، یکی آخرین بازی‌ام در یوونتوس و خداحافظی از این تیم بود و یکی تشویق‌های هواداران رئال در سال ۲۰۰۸ در استادیوم برنابئو. برای من این مسئله در جایگاه فردی ارزش یک قهرمانی را داشت. تشویق از سوی هواداران تیم مقابل افتخاری پرارزش برای یک بازیکن فوتبال است. از همه آن هواداران تشکر می‌کنم، آن‌ها درحالی که با دو گل من تیمشان را باخته بودند، من را تشویق کردند. “

- دو گل بسیار زیبا، دومین گل مقصر کاسیاس نبود؟

” از نظرم من ضربه را زیبا زدم، مقصر کاسیاس نبود (می‌خندد)، کاسیاس دیواره دفاعی را خوب مرتب نکرد و من در شلوغی به سمت راست او ضربه زدم، گل زیبا و سرنوشت سازی بود. “

- وضعیت کنونی کاسیاس در مادرید:

” به نظرم وضعیت او به عنوان کاپیتان تیم این روزها عجیب و غریب به نظر می‌رسد. ایکر بازیکن بسیار بزرگی است و اراده بزرگی نیز دارد. او دروازه بان فوق العاده است و من افتخار رویارویی و البته گل زدن به او را نیز داشته ام (می‌خندد)

- مسی یا کریستیانو رونالدو؟

” این واقعاً مانند سوالی است که می‌گوید مادر یا پدر؟ مسی فوق العاده بازیکن فانتزی و بسیار باهوش است. از طرفی رونالدو از نظر فیزیکی بسیار خوب است و این ویژگی با نبوغ او آمیخته شده است. هردوی آن‌ها فوق العاده هستند.”

- فروش ازیل؟

” در ابتدا واقعاً از این کار متعجب شدم، اما بعداً متوجه شدم که رئال برای به خدمت گرفتن گرث‌بیل ، مسوت ازیل را فدا کرده است. مسوت بازیکن بسیار فوق العاده ای در پست خودش است و او برای من بسیار تحسین برانگیز است. “

- زیدان به عنوان یک مربی هنوز هم خجالتی است؟

” خجالتی نه! او مرد ساکتی است. او بسیار مرد باهوشی است، دوست بسیار خوبی برای من نیز هست. “

- الگویت در فوتبال چه کسانی بودند؟

” مارادونا، زیکو و پلاتینی که در ایتالیا بازی می‌کردند .”

به رئال احترام می گذاریم اما از آن ها ترسـی نداریم
C_3_Media_1807341_immagine_ts673_400.jpg

آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس و جورجو کیلینی مدافع ملی پوش یووه در آستانه دیدار حساس یووه در سانتیاگو برنابئو در مقابل خبرنگاران قرار گرفتند و به سوالات آن ها پاسخ دادند .

کونته " بازی با رئال به ما انگیزه زیادی خواهد داد . اتفاقات بازی با فیورنتینا دور از ذهن بود ولی باید دانست که در فوتبال این اتفاق ها رخ می دهد . ما در مقابل رئال بازی خواهیم کرد و آمار نشان می دهد که ما موفقیت های زیادی مقابل رئال داشتیم "

" فردا در برنابئو در مقابل یکی از بزرگترین تیم های دنیا قرار خواهیم گرفت . یورنته بازیکنی است که در خط حمله در دسترس خواهد بود و سابقه بازی در اینجا را دارد اما من در مورد بازی کردن او در بازی فردا تصمیم خواهم گرفت و همچنین بوفون یک بازیکن بزرگ و قهرمان است که همیشه برای من قابل اعتماد خواهد بود "

کیلینی " ما اشتباهاتی را در خط دفاع داشتیم اما در حال تلاش و کار سخت هستیم تا مانند گذشته جبران کنیم . تنها صحبت در مورد بیل و رونالدو آسان و مشخص است . زیرا همه می دانند که آن ها بسیار قدرتمند هستند . ما به آن ها احترام می گذاریم اما می خواهیم در اینجا احساس خوبی داشته باشیم , جایی که همه در آن رنج می برند و به زحمت می افتند "

کونته " فردا ما بازی بزرگی مقابل رئال خواهیم داشت . مربی آن ها یک حرفه ای بزرگ به نام آنجلوتی است , او در یووه مربی خود من نیز بوده . ما در عین احترام زیادی که به این تیم می گذاریم برای پیروزی بازی خواهیم کرد "

" نتیجه بازی فردا چیزی را مشخص نخواهد کرد و فردا چه برنده باشیم و چه بازنده هنوز 3 بازی دیگر برای صعود از این مرحله وجود خواهد داشت . ما باید اثبات کنیم که ارزش و استحقاق صعود از این مرحله را داریم البته نه در کلمات بلکه در زمین مسابقه "

" ما می دانیم که تحت فشار قراردادن رئال بسیار سخت می تواند باشد اما ما نهایت تلاشمان را به کار می گیریم که از فرصت هایمان استفاده کنیم و به آن ها ضربه بزنیم "

" توز تا کنون تاثیر مثبت زیادی در یوونتوس ایجاد کرده و از نظر کار و تلاش و از نظر فنی در رتبه بالایی قرار دارد . مطمئنا هم ما و هم رئال نگاه ویژه ای به این بازیکن خواهیم داشت "

یووه ، بزرگـی خود را نشان بـده
1382448313_lilian-thuram1.1292702521.jpg

تورام ، بازیکن سیاه پوست سابق یوونتوس اعتقاد دارد که یووه می تواند مقابل رئال عملکرد خوبی داشته باشد و کونته به عنوان مربی توانایی این کار را دارد .

" اميدوارم که یوونتوس بازی زیبایی را انجام دهد و در بالاترین سطح هود باشد . کونته موفقیت های مهمی را با یووه کسب کرده و گمان نمی کنم که اکنون جدال با رئال برای او مانند یک امتحان باشد ، او توانايي هاي خود را در گذشته نشان داده و این تنها یکی از بازی های یووه تحت هدایت کونته خواهد بود "

" یوونتوس توانایی زیادی دارد و می تواند دوباره شگفت انگیز باشد ، درست همانگونه که در 2 سال گذشته بوده . بازیکنان یوونتوس با آرامش و اعتماد به نفس بالا در برنابئو نیاز دارند و من فکر می کنم که کونته می تواند این را به یووه تزریق کند "

یووه باید رئال را شکست دهد
C_3_Media_1754913_immagine_ts673_400.jpg

کارلوس توس مهاجم آرژانتینی معتقد است یووه برای قطعی کردن صعود خود به مرحله حذفی چمپیونز لیگ، محکوم به پیروزی حداقل در یکی از دیدارهای پیش رویش برابر رئال است.
توس در مصاحبه ای با نشریه توتو اسپورت اظهار کرد :

" من فکر می کنم ما برای صعود از گروه خود نیاز داریم حداقل رئال را در یکی از دو بازی پیش رویمان شکست دهیم البته این مهم نیست که بردمان در برنابئو باشد یا در خانه "

" من قبلا با سیتی در برنابئو بازی کرده ام و جو استادیوم قطعا داغ و سنگین خواهد بود اما ما بدون هیچ ترس و واهمه ای به آن جا خواهیم رفت.چیزی که در فوتبال وجود ندارد "

" رئال همیشه رئال است.آن ها پتانسیل فوق العاده ای دارند و از لحاظ ساختار تیمی همانند منچستر یونایتد هستند "

" حتی با در نظر نگرفتن فرم کنونی آن ها، مادرید همواره تیمی بزرگ و از دید من قابل احترام است "

آنیلی باهـوش است !
Raiola.jpg

مینو رایولا مدیر برنامه های پل پوگبا که از مشهورترین ایجنت های اروپا می باشد درباره صحبت های آنیلی در مورد شرایط فوتبال ایتالیا و نگه داشتن پوگبا در یووه صحبت کرده است و اعتقاد دارد که حرف های آندره ا آنیلی کاملا هوشمندانه بوده .

" حرف ها و صحبت های آنیلی دستکاری (تحریف) شده است . این روشن است که ایتالیا کشور عقب افتاده ای نیست و جایی است که در آن همه بازیکنان بزرگ هستند و همیشه نیز حرفه ای باقی خواهد ماند . رئیس آنیلی صحبت های هوشمندانه ای انجام داد و همینطور پیشنهادهای هوشمندانه ای هم ارائه کرد , من می خواهم بدانم که چه کسی در دنیا وجود دارد که در مقابل پیشنهادهای بزرگ و وسوسه انگیز مقاومت کند ؟ بعضی پیشنهادات از نظر من همیشه پذیرفته شده هستـند ! "

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
یووه خیلی با برنامه و حساب شده داشت بازی می کرد که ........

هیچی ولش کن توی یووه آرنا به خدمتشون می رسیم :happy:

-------------------

اشتباهات سریالی داور ( رئال 2 - 1 یوونتوس )
C_3_Media_1807981_immagine_ts673_400.jpg

ترکیب رسمی 2 تیم یوونتوس و میلان در حالی مشخص شد که این 2 تیم پر افتخار برای سومین بازی مرحله گروهی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم رفته اند.

بیشتر بازیکنان در ترکیب یووه مطابق با پیش بینی های گذشته بود و ترکیب یووه نیز 2-1-3-4 است . البته حضور آنجلو اوگبونا بجای لئوناردو بونوچی در این بازی حساس می تواند از نکات جالب بازی باشد .

یوونتوس : بوفون - بارزالی - آوگبونا - کیلینی - ویدال - پیرلو - پوگبا - مارکیزیو - توز - یورنته

رئال مادرید : کاسیاس - آربلوآ - راموس - په په - مارسلو - خدیرا - ایلارامندی -
مودریچ - دی ماریا - بنزما - رونالدو

بازی دقایق اولیه خود را سپری می کرد که اشتباه خط دفاعی یوونتوس و فرصت طلبی رونالدو باعث شد تا رئالی ها خیلی زود دروازه ی بوفون را باز کنند و همه چیز تحت تاثیر این گل قرار بگیرند.

در ادامه این شاگردان کونته بودند که مالکیت بیشتر توپ را در اختیار داشتند و با عقب نشینی رئالی ها این فرصت برای یوونتوسی ها فراهم شد تا بتوانند حملات زیادی را بر روی دروازه ی حریف تدارک ببینند.

در بیست و دومین دقیقه از بازی، مارتین کاسرس با ارسال دیدنی خود فرصت مناسبی را برای پوگبا فراهم کرد و بازیکن فرانسوی یوونتوس با ضربه ی سر دروازه ی رئالی ها را تهدید کرد و در برگشت یورنته موفق شد به زیبایی دروازه ی کاسیاس را باز کند.

دقایقی پس از این گل داور در یک صحنه ی مشکوک، خطای کیه لینی بر روی راموس را اعلام کرد و اعتقاد بسیاری از کارشناسان یک پنالتی را به رئالی ها تقدیم کرد و رونالدو موفق شد گل دوم خود را به ثمر برساند.

در نیمه دوم اشتباهات سریالی داور مسابقه ادامه داشت و در 48 دقیقه از بازی جورجو کیه لینی را از زمین بازی اخراج کرد که این موضوع اعتراض زیاد بازیکنان و کادر فنی تیم تورینی را به دنبال داشت.

در این صحنه نیز داور مسابقه به اشتباه کیه لینی را از زمین بازی اخراج کرد و ده نفره شدن یوونتوس مشکلات زیادی را در ادامه برای این تیم به دنبال داشت.

تعویض های پیاپی پس از ده نفره شدن تنها راه حل سرمربی تیم یوونتوس برای سپری کردن دقایق طولانی در نیمه دوم بود و بونوچی، اساموا و جووینکو در ادامه راهی میدان شدند.

تلاش بازیکنان یوونتوس در ادامه نیز ثمری نداشت و رئالی ها با یک بازیکن بیشتر و با حمایت تماشاگران خودی و البته اشتباهات داور مسابقه موفق به شکست یووه شد تا با کسب 9 امتیاز در صدر این گروه قرار گیرد.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
سلام دوستان

چند خبر از یووه :happy:
------------------

نمایـش خوبی مقابل رئال داشتیم / تصمیمات داور خنده دار بـود
C_3_Media_1794548_immagine_ts673_400.jpg

آنتونیو کونته سرمربی یووه که تیمش در بازی مقابل رئال با وجود 10 نفره شدن نمایش قابل قبولی داشت از داور و تصمیمات عجیبش انتقاد کرد .

" یوونتوس به سیستمی که من آن را بهتر از 3-3-4 می دانم تغییر تاکتیک داد . تغییر تاکتیکی که در بازی ما تاثیر خوبی هم داشت "

" من همیشه گفتم که در کنار سیستم های دیگر ما می توانیم از 3-3-4 نز استفاده کنیم و در سمت راست مارکیزیو را داشته باشیم و همچنین در پشت او برای استحکام بیشتر دفاع مارتین کاسرس را "

" یوونتوس مقابل رئال بازی تهاجمی انجام داد و شروع خوبی داشت اما وقتی که شما در مقابل رئال مادرید با داشتن رونالدو و دی ماریا هجومی بازی می کنید طبیعتا فضاهای زیادی برای این بازیکنان سریع باز خواهد شد . بنابراین باید فضا ها پوشش داداه شود تا از طریق بازیکنان سرعتی رئال ضربه نخورید "

" به نظرم امشب رئال مقابل ما مشکلات زیادی هم داشت . ما در ابتدا بازی خوبی را انجام دادیم . گل غیر منتظره ای را دریافت کردیم اما به فاصله کمی پاسخ دادیم "

" به هر حال بازی مقابل رئال با یک یار کمتر کار دشواری است . کاری که ما با سختی امشب در پی انجام آن بودیم . اما نباید فراموش کرد که در این بازی تصمیم گیری های تاثیرگذار زیادی وجود داشت . تصمیم های مهم و بسیار مشکوک مانند اخراج کیلینی و همچنین اخطار به ویدال "

" مطمئنا اخراج کیلینی اشتباه بود . زیرا آن یک ضربه آرنج به صورت بازیکن نبود و کیلینی تنها برای مقابله با رونالدو می جنگید . تصمیم داور هنوز برای من خنده دار است ! البته ما ترجیح می دهیم که نمایش خوبی داشته باشیم و داوری به ضرر ما باشد تا اینکه نمایش بدی داشته باشیم و داوری به سود ما . و این پیشرفت و رشد ما را مطمئنا نشان می دهد "

" من بعد از 10 نفره شدن مجبور به تعویض یورنته شدم . بازیکنی که آشنایی زیادی با این جو داشت و برای ما گلزنی هم کرده بود . خوب این یک تصمیم مشکل برای ما بود زیرا ما به ناچار 10 یک بازیکن کمتر داشتیم ! "

" ما به آینده امید داریم اما می خواهیم که اشتباهات هم علیه ما روشن شود . امشب مقابل یک تیم بزرگ و مدعی بازی کردیم و مشاهده شد که یوونتوس نمایش خبی هم ارائه داد "

" برای بازی با رئال همه بازیکنان تمام تلاش خود را کردند و برای ضربه زدن به رئال آماه بودند . ما نشان دادیم با تغییراتی که داشتیم حتی بهتر از رئال هم ظاهر شدیم "

" من فکر می کنم که این کمک خوبی برای ما خواهد بود برای موفقیت در چند بازی حساس پایانی که در پیش داریم . ما هنوز برای صعود تلاش می کنیم . فصل گذشته نیز در مرحله رفت وضعیت ایده آلی نداشتیم اما در بازی های برگشت همه چیز عوض شد "

اشتباه مقابل رئال نابخشـودنی اسـت
C_3_Media_1787969_immagine_ts673_400.jpg

کارلوس توز بازیکن آرژانتینی یووه که در بازی مقابل رئال موقعیت های خوبی هم برای گلزنی داشت اما موفق به گشودن دروازه کاسیاس نشد از شکسـت در برنابئو می گوید .

" ما بخاطر باخت بسیار ناراحت هستیم . در نیمه دوم یک بازیکن را از دست دادیم و این باعث بروز مشکلات زیادی برای ما شد "

" ما باید وضعیت خودمان را بهبود ببخشیم و بهتر شویم . اما ما هر آنچه که داریم و می توانیم را در زمین مسابقه به نمایش گذاشتیم , و من هر جایی که لازم باشد بازی خواهم کرد و مشکلی از این جهت نخواهم داشت "

" ما باید در مورد کار خودمان فکر کنیم و نه در مورد عملکرد داور . باید بدانیم که اگر هر تیمی در مقابل رئال اشتباهاتی که ما مرتکب شدیم را تکرار کند رئال از آن نخواهد گذشـت "

" من نمی توانم که داور را مورد سرزنش قرار بدهم . ما باید در مورد نمایش و عملکرد خودمان و اشتباهاتی که رخ داد فکر کنیم "

" ما اکنون باید در تمام بازی ها چه در لیگ قهرمانان و چه در سری آ عملکردی که در ابتدا داشتیم را تکرار کنیم و آنگونه بازی کنیم "

می توانستیم یـک امتیاز کسـب کنیـم
C_3_Media_1787971_immagine_ts673_400.jpg

پل پوگبا ستاره جوان یوونتوس در پایان دیدار مقابل تیم رئال و تحمل شکست در مادرید در مقابل خبرنگاران قرار گرفت. مرد فرانسوی یوونتوس در این باره گفت:

" ما بخاطر 10 نفره شدن و شکست ناراحتیم . بازی با 10 نفر واقعا سخت بود . ما در نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم و به نظرم می توانستیم حداقل مساوی را در اینجا کسب کنیم اما بعد از اینکه 10 نفره شدیم کارمان سخت شد "

" ما می دانستیم که باید مقابل رئال منسجم بازی کنیم و در ضد حمله سریع باشیم که آن هم را خوب انجام دادیم . توز در خط حمله بسیار خوب بازی کرد . او فشار زیادی بر روی دروازه مادرید آورد اما او نتوانست موفق باشد "

سقوط به رتبه چهارم جدول ؟
این اتفاق ناراحتی ما را پس از باخت بیشتر کرد . البته نباید نا امید شویم , زیرا هنوز 3 بازی دیگر مانده و باید به آینده نگاه کنیم "

دیگر فرصت لعزش نداریم
1382604950_2166.jpg

فرناندو یورنته مهاجم اسپانیایی یووه پس از شکست بحث برانگیز برابر رئال گفتگویی را با خبرنگاران انجام داد.

" متاسفانه ما دیگر فرصت لعزش در رقابت های لیگ قهرمانان را نداریم "

" ما خوب بازی کردیم و نمایشمان خوب بود و شانس های متعدد گلزنی را هم داشتیم اما داور با نشان دادن کارت قرمز به کیه لینی بازی را عوض کرد "

" کیه لینی به هیچ وجه شایسته اخراج نبود.به هیچ وجه خطای بدی روی رونالدو رخ نداد "

عملکرد شخصی خودم ؟

" من مجبور هستم در بازی هایی که به من فرصت حضور داده می شود خوب کار کنم "

" حس می کنم الان شرایطم بهتر است و می توانم به یوونتوس کمک کنم "

خطای جرجو :|
185658247.jpg

شکست سنگین تیم جوانان از رئال مادرید
a2aecb22-1e8c-4afa-a1e4-2cba32ccfa45-600x400.jpg

در مسابقات لیگ قهرمانان جوانان اروپا، تیم پریماورا باشگاه یوونتوس، امروز میهمان تیم رئال مادرید اسپانیا بود که در پایان با شکست سنگین بیانکونری همراه شد.

در این مسابقه تیم یوونتوس با ترکیب چیتی، گارسیا، شاکور، تاوانتی، آلبا، گربادو، کریا، اسلیویکا، کورتی، پنا و دونیس به مصاف تیم رئال مادرید رفت و با نتیجه سنگین ۶-۲ مغلوب حریف شد.

آلبا و سوماه یار تعویضی تیم جوانان زننده دو گل یوونتوس در این مسابقه بودند.

در این گروه تیم کپنهاگن با ۵ امتیاز صدرنشین است و رئال مادرید با تفاضل گل کمتر در مکان دوم قرار دارد. یوونتوس هم با ۴ امتیاز در مکان سوم قرار دارد و گالاتاسارای هم با یک امتیاز قعرنشین گروه B است.

behnam behdadiyan

Registered User
لایک‌ها
5,823
سلام؛

در مورد بازی با رئال فقط میتونم بگم عالی بودیم اما خوب بازم رئال و اشتباهات داوری!!!

افتخار می کنم به تیمم که در زمین رئال (بقول خودشون تیم کهکشانی و میلیاردی)، 10 نفره فوق العاده بودیم و اگه بدشانس نبودیم حتی میتونستیم پیروز بشیم...

چند خبر...

اشتباهی تحت عنوان " شک در قابلیت های بوفون " !!!!!!!!!

97217131875800699132.jpg

آیا جیجی بوفون به پایان شماره ی 1 بودن یوونتوس و تیم ملی ایتالیا نزدیک می شود ؟! مقاله ای به قلم آنتونیو لاباته در مورد کاپیتان یوونتوس و آتزوری .

صفحه ی اول گاتزتا دلو اسپورت او را مرد سرنوشت ساز دیدار لقب داد. کوریره دلو اسپورت از صفت فوق العاده در قبال بوفون استفاده کرد ، توتو اسپرت قدم فراتر نهاد و او را مقدس نامید .

این ها همه سرتیتر روزنامه های ورزشی ایتالیا در روز 7 سپتامبر 2013 و بعد از پیروزی 1-0 ایتالیا برابر بلغارستان و بازی درخشان بوفون بود . جایی که کاپیتان آتزوری یک تنه تیم را به جام جهانی فرستاد .

" جیجی برای ما خارق العاده بود " ... جمله ای که چزاره پراندلی پس از پایان این دیدار گفت . " او این نتیجه را برای ما رقم زد . عکس العمل های او مثل گل های یک مهاجم به تیم روحیه بخشید "

عکس العمل بوفون در برابر آیولین پوپوف بلغار ، با عکس العمل های قهرمانانه ی گردان بنکس ، دروازه بان انگلستان ، در برابر حملات پله در دیدار بین برزیل و انگلستان مقایسه می شود . این یک موضوع ساده است . عملکردهای بی نقصی مانند دیدار با بلغارستان باعث می شود بوفون یکی از بهترین دروازه بان های تاریخ فوتبال ایتالیا ( اگر نخواهیم او را بهترین بدانیم ) باشد .

آن عکس العمل آنچنان ارزشی داشت که برای یک عمر در ذهن همه باقی بماند ، اما ، در فوتبال ایتالیا ، آن تنها بعد از 6 هفته فراموش می شود و حالا در عوض ستایش توانایی های بوفون ، ما با مقالاتی در رابطه با بالا رفتن سن بوفون و کاهش توانایی های او و به تبع ِ آن جست و جو برای جانشینی او در تیم ملی و یوونتوس مواجه می شویم .

مثال هایی که برای این مدعا آورده می شود ، عملکرد این دروازه بان 35 ساله در جام کنفدراسیون ها ، دیدار برابر لاتزیو ، کیه وو و در اوج ، اشتباه در برابر ضربه ی روسی در مصاف با فیورنتینا است .

درست است که این اشتباهات گاها به از دست رفتن امتیاز منجر شده و مشخصا بوفون در این مورد خود را سرزنش می کند ، اما این اشتباهات چه چزی را ثابت می کند ؟ اینکه بوفون از روزهای اوج فاصله گرفته ؟!

اگر بوفون در رابطه با چیزی محکوم می شود ، این به خاطر عملکرد بی نظیر و خارق العاده ی خودش است . اینکه اگر در موقعیتی اشتباهی مرتکب شود ( چیزی که ما عادت به دیدنش نداریم) ، به بدترین نحو محکوم می شود .

مدیر ورزشی یوونتوس ، جوزپه ماروتا ، سرمربی تیم ، آنتونیو کونته و سرمربی آتزوری ، چزاره پراندلی ، حمایت کامل خود را از شماره ی یک ایتالیا اعلا کردند .
" بوفون هیچ مشکلی ندارد . او نهایت اعتماد من را با خود دارد و شماره ی یک ما در جام جهانی خواهد بود "

نه تنها بوفون لایق چنین حمایتی است ، موضوع دیگری نیز وجود دارد که هر سه ی این اشخاص به خوبی می دانند که این روزها هیچ دروازه بانی به خوبی جیجی وجود ندارد . این یک امر انکار ناپذیر است که روزی بوفون از فوتبال خداحافظی خواهد کرد اما پیدا کردن جانشین برای او بسیار بسیار سخت خواهد بود .

حقیقت این است که آکادمی پرورش دروازه بان در ایتالیا ، هرگز نتوانسته جانشینی در نزدیکی سطح توانایی بوفون به فوتبال معرفی کند . کسی که اولین دیدار در سری آ خود را در سال 1995 تجربه کرده است.

نگاه کردن به عملکرد چند ماه اخیر دروازه بان هایی برای رسیدن به این عنوان نشان می دهـد که بهترین مورد ها ، ماتیا پرین - فدریکو مارکتی (کسی که در برابر ارمنستان و تساوی 2-2 عملکردی ضعیف داشت) و مورگان دی سانتیس ( کسی که بعد از یک فصل ضعیف در ناپولی خودش را در رم بازیابی کرده ) اثبات این مدعا خواهد بود .

حتی با پذیرش این مسئله که بوفون نسبت به قبل ، گاها اشتباهاتی داشته باشد ، ولی موضوعی که وجود دارد این است که بازیکنان یوونتوس و تیم ملی ایتالیا ، زمانی که جیجی بوفون مقدس را پشت خود و درون دروازه ببینند احساس امنیت بسیار بیشتری از حضور هر دروازه بان دیگری در دروازه خواهند داشت.

در نهایت روزی فراخواهد رسید که یوونتوس و آتزوری مجبور به خداحافظی از سوپر مَن بشوند ، اما حداقل لیاقت بوفون بعد از 15 سال افتخار آفرینی ، فرصتی بیشتر برای اثبات قابلیت های خاصه ی خودش است . و بوفون هم خود به این موضوع اعتقاد دارد.

او این هفته گفت " قهرمانان بزرگ ، در بعضی مواقع ِ سخت و تیره ، عصبیتی را تجربه می کنند که در عملکردشان تاثیر گذار است "

انتقادات علیه بوفون بی رحمانه اسـت

14714717848089805258.jpg

آندره بارتزالی مدافع ملی پوش یوونتوس که در اکثر بازی های یووه در ترکیب اصلی قرار دارد و بازی های خوبی هم به نمایش می گذارد درباره شرایط یوونتوس و بازی با رئال مادرید می گوید .

بازی با رئال ؟

" من فکر می کنم آن یک بازی بزرگ و زیبا بود . در یک ورزشگاه زیبا و مقابل تیمی بزرگ . به نظرم ما بازی خوبی مقابل رئال انجام دادیم اما از نتیجه ناراحت هستیم ولی عملکرد خوبی در بازی داشتیم "

بازی با جنوا ؟

" این یکی از چالش های مهم ما خواهد بود . ماهمگی آماده خواهیم بود برای یک نمایش خوب و بدست آوردن 3 امتیاز مهم مقابل جنوا بعد از شکست در فلورانس "

" ما نشان دادیم که می توانیم با رئال مبارزه کنیم . آن ها بازیکنان بزرگی دارند اما ما توانستیم بازی خوبی را انجام دهیم اما در بازی های بزرگ برای پیروزی لازم است که از فرصت ها استفاده کنیم "

" میل و انگیزه ما همچنان وجود خواهد داشت . ما از هیچ تلاشی دست نمی کشیم اما باید شرایط را دید . ما به دلیل بازی های ملی مصدومانی در تیم داشتیم که همه آن ها از بازیکنان مهم ما بودند . شرکت نکردن در بازی های ملی هم امکان پذیر نیست و مصدومیت بازیکنان ملی پوش کار را برای تیم ها سخت می کند "

" ما نیاز داریم که اشتباهاتمان را کم کنیم . در 2 سال قبل جام های مهمی را بدست آوردیم و به اهدافمان دست یافتیم اما اکنون اشتباهاتی را مرتکب می شویم که باید از آن ها جلوگیری کنیم در بازی یک شنبه "

" من نسبت به گذشته با تجربه تر شده ام و مطمئنا اشتباهات کمتری هم دارم . در زندگی حرفه ای غذای مناسب و استراحت برای بدست آوردن شرایط بسیار مهم است . با تجربه ای که دارم می خواهم شانس پوشیدن پیراهن یووه را همچنان داشته باشم و این برای من بسیار مهم است "

" ما در لیگ قهرمانان در مرحله برگشت دو بازی را در خانه خود انجام می دهیم و باید در یک بازی با استانبول برویم . ما مطوئنا در 2 بازی خانگی و حتی در بازی مقابل گالا هم برای پیروزی می جنگیم . اما اگر می توانستیم در زمین مادرید 1 امتیاز کسب کنیم شاید شرایط به نسبت آسان تر بود "

" مطمئنا پیروزی لذت خاصی برای ما دارد . چه در لیگ و چه در اروپا . لیگ قهرمانان اروپا یک رویای خوب برای ما است و برای ادامه دادن این رویا تلاش می کنیم . بعد از لیگ قهرمانان و کالچو جام جهانی وجود خواهد داشت . مطمئنا اگر ما موفق به کسب سومین اسکودتو پیاپی شویم هم برای خودمان و هم برای تاریخ یوونتوس جالب خواهد بود . من فکر می کنم که برخی از اشتباهات ما نسبت به فصل پیش بیشتر شده و باید برای کم کردن آن ها تلاش کنیم "

" پوشیدن پیراهن یوونتوس مسئولیت و وظیفه سنگینی را بر عهده خواهد داشت . یوونتوس در این 2 سال شرایط مناسبی را پیدا کرد و به دوران با شکوه خود بازگشت . در یوونتوس بازیکنان بزرگی بودند و برای پوشیدن پیراهن یووه باید سخت تلاش کرد و آموخت . من سعی می کنم که در یوونتوس با نهایت تمرکز و دقت بازی کنم زیرا در مقابل حریفان هرگز اجازه اشتباه نخواهید داشت "

" در فصلی که در ادامه بازی های جام جهانی وجود دارد بازی کردن مقابل بازیکنان بزرگ و قدرتمند مهم خواهد بود . یکی از آن ها رونالدو بود که در آخرین بازی مقابل آن بازی کردم . قرار گرفتن در برابر همچین بازیکنان قدرتمندی در اروپا برای موفقیت بیشتر در جام جهانی و پیشرفت شخصی بازیکن بسیار مهم است."

" امیدوارم که در جام جهانی در ترکیب آتزوری قرار بگیریم زیرا با پوشیدن لباس ایتالیا مسئولیت مهمی که نصیب من می شود و تاریخی که این کشور و لباس دارد را احساس می کنم و می دانم که این برای همه از جمله بازیکنان-مربی-مردم مهم است "

" ما برای اسکودتو سوم تلاش می کنیم . زیرا آن در تاریخ یووه مهم خواهد بود . و در لیگ قهرمانان ما به رویایی که خود و هوادارانمان داریم ادامه می دهیم و با امید به آن تلاش می کنیم . زیرا می دانیم در اروپا تیم های قدرتمند زیادی وجود دارند "

القاب شما , مانند The Wall و La Roccia ؟

" من از این القاب شوکه و هیجان زده شدم . و فکر می کنم این پاداش لذت بخشی است که در مقابل عملکرد خوبم در یوونتوس طی سال های گذشته داشتم , دریافت کردم "

" بازی کردن در خانه و در کنار هواداران یک مزیت خوب برای ما محسوب می شود و برای ما همیشه مهم است . زیرا ما در خانه همیشه طرفداران را در کنار و موقعیت نزدیک خود داریم و این باعث تحریک بیشتر ما می شود "

" من فکر نمی کنم که ما در دفاع نیاز به پیشرفت داشته باشیم . جایی که در سال های گذشته خیلی کم متزلزل نشان دادیم و تحت فشار قرار گرفتیم . ما تنها باید با تلاش بیشتری سعی کنیم که ضعف ها را پوشش دهیم "

" اما مطمئنا تیم های حریف شما را در طی چند فصل مورد آنالیز و بررسی قرار خواهند داد و ما باید در طول بازی تمرکز خودمان را افزایش دهیم تا کمتر اشتباه کنیم "

انتقادات از بوفون ؟

" واقعا متاسفم برای این انتقادهایی که از بوفون می شود . کسی که تاریخ را در ایتالیا ساخته و کسی که همیشه یکی از قوی ترین ها در دنیا بوده . اما به ناگهان انتقادهایی در مورد او می شود که می تواند به او ضربه بزند . با این حال من دلیل این (انتقادات) را اهمییت بالای او می دانم و با این انتقادات و همجمه هایی که علیه او سرازیر شده او توانستـه با شخصیت بزرگ خود به یک بازیکن و دروازه بان قدرتمند و بزرگ تبدیل شود "

رم ؟

" من آن ها را تیم بسیار خوبی می بینم . تیمی که شور و شوق و انگیزه زیادی دارد و به صورت متحد برای بدست آوردن افتخار تلاش می کنند و بالاتر از همه ما نیز قرار گرفته اند . رم مانند ناپولی با انگیزه ظاهر شده و فکر می کنم جدال قهرمانی در مقایسه با سال های گذشته با تیم های بشتری انجام گیرد "

مدعیـان اروپا ؟

" من فکر می کنم که بایرن مونیخ و بارسلونا اکنون از بقیه تیم ها قدرتمندتر و مجهزتر باشند"

سیمونه په په ؟

" په په شرایط بهتری دارد و دوباره همراه با ما شروع به تمرین کرده است . بنابراین ما امیدواریم که به زودی بازگردد و ما را یاری کند "

پراندلی جایگزین کونته نخواهد شد

96812640549195346426.jpg

باشگاه یوونتوس هر گونه ادعا در مورد احتمال جایگزینی چزاره پراندلی به جای آنتونیو کونته در پایان فصل را تکذیب کرد.

رسانه های ایتالیایی مدعی شده بودند چزاره پراندلی پس از برگزاری رقابت های جام جهانی آتزوری را ترک کرده و راهی یک تیم بزرگ باشگاهی خواهد شد.جوزپه ماروتا امروز در مصاحبه ای تمامی این شایعات را تکذیب کرد.

" کونته با ما قراردادی دارد که در سال 2015 به پایان خواهد رسید.ما با او رابطه ای فوق العاده داریم و از کارکرد و عملکرد او بسیار راضی و خوشنودیم "

" بنابراین این که ما به دنبال یک مربی جدید هستیم صحت ندارد و شایعات مطرح شده در مورد چزاره پراندلی بی پایه و اساس است "

مدیر ورزشی یووه در مورد جی جی بوفون و اشتباهات هفته های اخیر او هم صحبت کرد :

" بوفون یک قهرمان است،بک حرفه ای جدی و یک لیدر در رختکن.او کاپیتان یووه و تیم ملی ایتالیاست "

" او یکی از بهترین دروازه بان های جهان است و نشان دهنده اوج اشتیاق یک فوتبالیست،نهایت میل و علاقه یک مربی و مدیران برای هدایت و مدیریت یک سری حرفه ایست "

" بنابراین شما نمی توانید بگویید او دروازه بان فوق العاده ای نیست.وقایع خاص برای همه اتفاق می افتند "

" جی جی عشق و علاقه خود به یووه را در هنگام تمدید قرارداد نشان داد.او پیشنهادهایی متعدد از خارج از ایتالیا داشت.دستمزد پیشنهادی آن ها دو برابر مبلغی بود که جی جی اینجا می گیرد "

ماروتا همچنین در مورد قرار داده شدن بند فسخ در قراردادهای سه هافبک اصلی تیم گفت :

" این مورد در بسیاری از کشورهای خارج از ایتالیا انجام می شود و این فرصتیست که می شود اینجا هم استفاده کرد اما ما فکر نمی کنیم قراردادن بند فسخ قرارداد نشان دهنده اعتماد میان باشگاه و بازیکن باشد و این معمولا عکس مطلب است "

" با توجه به رابطه فوق العاده ای که با ویدال،پوگبا و مارکیزیو داریم،قهرمانانی جدی که خواهان پوشیدن پیراهن یووه هستند،چنین بندی در قرارداد آن ها اضافه نخواهیم کرد "

آدیداس اسپانسر آتی یوونتوس

65996168911202303595.jpg

باشگاه یوونتوس به صورت رسمی اعلام کرد قراردادی جدید با کمپانی آلمانی آدیداس امضا کرده است.این قرارداد شش ساله خواهد بود و از فصل 2015-2016 آغاز خواهد شد و مبلغ این قرارداد 139.5 میلیون یورو است.

طبق این قرارداد کمپانی آدیداس اسپانسر ورزشی تمامی تیم های زیر مجموعه یووه خواهد بود.

البته مبلغ 139.5 میلیون یورویی شامل پاداش های مربوط عملکرد تیم نخواهد بود. این شرکت همچنین صدور مجوزها و تجارت باشگاه یوونتوس را با مبلغ 6 میلیون یورو در اختیار خواهد داشت و باشگاه هم از حق امتیاز فروش های خود سود خواهد برد.

لازم به ذکر است یووه تا تاریخ 30 ژوئن 2015 به همکاری خود با کمپانی نایک به عنوان اسپانسر ورزشی تیم ادامه خواهد داد و پس از آن آدیداس جایگزین نایک خواهد شد.

کلودیـو از یوونتوس می رود ؟

17212431293515660405.jpg

کلودیو مارکیزیو هافبک 27 ساله یوونتوس و تیم ملی ایتالیا که مدتی است دچار افت شده و پس از مصدومیت هنوز به شرایط ایده آل خود بازنگشته است تیم موناکو فرانسه را خواهان خود می بیند .

بر اساس اخبار منتشر شده باشگاه موناکو به دنبال هافبک تیم یوونتوس است و در نظر دارد تا پیشنهادی 25 میلیون یورویی را برای او ارائه دهد .

همچنین گفته می شود 2 تیم منچستر یونایتد و چلسی که از قبل به دنبال مارکیزیو بودند در صورت فراهم بودن شرایط برای جذب او اقدام خواهند کرد .

اوسـوالدو در یووه ؟

84751340302433657398.jpg

پابلو دانیل اوسوالدو ، مهاجم26 ساله ساوتهمپتون و تیم ملی ایتالیا که سابقه بازی در رم را هم دارد مد نظر باشگاه یوونتوس قرار گرفته است .

بر اساس اخبار Calciomercato این مهاجم 183 سانتی متری مدنظر آنتونیو کونته قرار گرفته تا بتواند در کنار توز مشکل گلزنی یووه را حل کند .

Calciomercato گزارش داده است با وجود فصل خوب اوسوالدو در ساوتهمپتون اما این بازیکن فکر بازگشت به کشور خود را دارد و یووه می تواند یکی از گزینه های این بازیکن برای بازی در ایتالیا باشد .

behnam behdadiyan

Registered User
لایک‌ها
5,823
:hmm:!!!

جریمه یوفا برای داور جدال رئال - یوونتوس

92797618125488591610.jpg

گزارشات حاکی از آن است که مانوئل گرافه، داور آلمانی دیدار یوونتوس و رئال مادرید که هفته گذشته عمل‌کرد ضعیفی از خود نشان داد، با برخورد شدیدی از سوی اتحادیه فوتبال اروپا [یوفا] روبرو شده است.

این داور آلمانی در این مسابقه در حالی که بسیاری از کارشناسان معتقد بودند که ضربه خطای کیه‌لینی روی رونالدو عادی بوده و تنها یک ضربه خطا را در پیش داشته است، به مدافع یوونتوس کارت قرمز نشان داد.

بر اساس گزارش روزنامه توتواسپرت ایتالیا، اتحادیه داوران یوفا، در بررسی عمل‌کرد داوران، ضعیف‌ترین نمره را پس از ارزیابی عملکرد مانوئل گرافه آلمانی به او داده است.

گرازیانو چزاری در این باره به توتو اسپرت گفت:

"امتیاز ضعیف به یک داور به این معنی است که این داور نمی‌تواند بازی مهمی مانند رئال - یووه را دیگر قضاوت کند. هیچ قانونی برای محرومیت یک داور در اتحادیه فوتبال اروپا وجود ندارد، اما این مسئله مسلم است که این داور حق قضاوت در مرحله حذفی لیگ قهرمانان را ندارد، علاوه بر این احتمال قضاوت برای این داور آلمانی در مرحله گروهی نیز ضعیف است و شاید برای بازی‌های سطح پایین‌تر و کمتر حساس تر انتخاب خواهد شود.

این داور آلمانی در این فصل 11 مسابقه را در آلمان و اروپا قضاوت کرده و شش کارت زرد، پنج کارت قرمز و پنج ضربه پنالتی از جمله تصمیمات او بوده است.

فصل قبل او در 31 مسابقه ای که قضاوت کرد 15 کارت قرمز از جیبش در آورد.

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
تبریک می گم دوستان با گل های ویدال و توز برنده شدیم :happy:

-----------------
یوونتوس 2 - 0 جنوا + دانلود گل ها
066.jpg

هفته ی نهم رقابت های سری آ باشگاه های ایتالیا بعد از ظهر یک شنبه با برتری شیرین تیم یوونتوس مقابل جنوا دنبال شد و شاگردان کونته به یک سه امتیاز حساس دیگر در سری آ دست پیدا کردند.

بانوی پیر که بعد از دو شکست پیاپی مقابل فیورنتینا و رئال پای به این مسابقه گذاشته بود، توانست از همان ابتدا اختیار توپ و میدان را در صاحب شود و جنوا تنها در نقش یک تیم دفاعی وارد میدان شده بود.

در بیست و سومین دقیقه از بازی اسامو در محوطه ی جریمه با خطای بازیکن جنوا سرنگون شد و داور مسابقه سوت خود را به نشانه ی ضربه ی پنالتی به صدا در آورد که ویدال موفق شد به زیبایی دروازه ی پرین را باز کند.

بعد از این یوونتوس باز هم شانس های گلزنی زیادی به دست آورد اما پرین با واکنش های خوب خود مانع از باز شدن دروازه ی جنوا شد اما توز مهاجم آماده ی یووه با تکنیک بالای خود موفق به زدن دومین گل برای یووه شد.

نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید و جنوا نتوانست حمله ای را بر روی دروازه ی یووه طراحی کند و بوفون تنها در نقش یک نظاره گر بازی را دنبال می کرد.

ارتورو ویدال ستاره ی شیلیایی یوونتوس در میان دو نیمه گفت:
-در این نیمه به خواسته ی خود رسیدید؟
بله،نتیجه ی تلاش خود را گرفتیم و مثل گذشته عمل نکردیم. امروز مانند زمانی که اسکودتو را بردیم بازی کردیم و این مهم است. این گل را به همسرم و فرزندانم تقدیم میکنم.

در نیمه ی دوم شرایط بازی تغییر خاصی پیدا نکرد و یوونتوس همانند وقت اول مالکیت کامل بازی را در اختیار داشت و با تعداد نفرات زیاد در زمین جنوا حضور داشت.

یوونتوس با استفاده از کناره ها سعی داشت راهی برای رسیدن به دروازه ی پرین پیدا کند اما تمرکز زیاد مدافعان جنوا این اجازه را به شاگردان کونته نمی داد و بازیکنان یووه نیز تلاش زیادی برای عملی شدن این مهم از خود نشان نمی دادند.

در دقایق پایانی این مسابقه مدیریت بازی در دستور کار بازیکنان یوونتوس قرار گرفته بود و سرعت بازی تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کرد و حرکت خاصی از سوی بازیکنان دو تیم دیده نشد.

سوت پایان بازی در نهایت به صدا در آمد و بانوی پیر موفق شد با برتری شیرین 2 - 0 موقعیت خود را در سری آ حفظ کند و در انتظار دیدار چهارشنبه مقابل کاتانیا باشد.

دانلود گل های مسابقه :

ارتورو ویدال

کارلوس توز

Last edited:

RuDiger

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
5,069
جواد! تیمتون چرا اینقدر حاشیه سازه؟! :دی
این همه پنالتی مشکو برای چی؟ که چی؟ تا به کی؟ :دی

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
جواد! تیمتون چرا اینقدر حاشیه سازه؟! :دی
این همه پنالتی مشکو برای چی؟ که چی؟ تا به کی؟ :دی

داداش نگو این حرف رو پنالتی مشکوک رئال برابر ما هم رو به حساب تیم ما گذاشتی :D

خطا روی آساموا هم که خطا بود ولی یه کمی روی خط بود که با سرنگونی داخل محوطه و سخت بود تشخیص این که بیرونه زیاد نمی شه ایراد به داور گرفت ( گل دومم که پنالتی نبوده :D )

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
یکی از دوستان لطف کنه به من بگه رم امسال چش شده . 9 تا 9 برد آخه یعنی چی ؟

j_2006_n

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,542
تبریک می گم برای این پیروزی و بازی زیبا و پرگل یووه:happy:

4 گل برای در هم کوبیدن کاتانیا
159.jpg

یوونتوس در دومین بازی خانگی متوالی خود موفق به کسب هر سه امتیاز دیدار شد و این بار کاتانیا را با چهار گل دیدنی از پیش رو برداشت تا روند صعودی بانوی پیر ادامه داشته باشد.

بارش باران قبل از آغاز مسابقه باعث شده بود تا زمین بازی از شرایط ایده ال فاصله داشته باشد و دو تیم برای ارسال پاس های زمینی در طول بازی با مشکل مواجه بودند و در بسیاری از صحنه ها، تعادل بازیکنان به راحتی از دست می رفت.

همانطور که انتظار می رفت بازی با حملات پر دامنه ی یوونتوس آغاز شد و شاگردان کونته سعی داشتند در همان دقایق ابتدایی گل برتری خود را به ثمر برسانند ولی دفاع پر تعداد کاتانیا این اجازه را به بازیکنان یووه نمی داد.

دقایق اول شاهد حملات زیادی از تیم یوونتوس بر روی دروازه ی کاتانیا بودیم اما هیچ کدام از انها گلی را در بر نداشت تا به تدریج کیفیت بازی یووه با افت محسوسی رو به رو شود.

در این لحظات تعداد پاس های اشتباه از سوی یوونتوسی ها به شدت افزایش یافته بود و بی دقتی بازیکنان باعث شده بود تا کونته عصبانیت شدید کونته از کنار زمین نمایان شود.

در بیست و هفتمین دقیقه از بازی ارتورو ویدال با شوت از راه دور موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا یووه به اولین گل خود در این مسابقه دست پیدا کند.

بعد از این گل سیستم بازی یوونتوس تغییر کرد و بازیکنان تیم تورینی با سرعت بالاتری حملات خود را بر روی دروازه ی اندویار شروع کردند و موقعیت های مناسبی را به وجود آوردند اما بی دقتی در زدن ضربات آخر مانع از گلزنی آنها شد.

هنرنمایی پیرلو بر روی ضربات آزاد در سی و چهارمین دقیقه از بازی به نمایش در آمد و بازیکن هنرمند یووه موفق شد به زیبایی و برای دومین بار دروازه ی اندویار را باز کند و دو تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند.

در نیمه دوم یوونتوسی ها بازی را با احتیاط بیشتری آغاز کردند و این فرصت برای کاتانیا به وجود آمد تا بتواند تا نیمه های زمین یووه پیشروی داشته باشد اما حریف قرمز پوش توانایی عبور از خط دفاعی یوونتوس را نداشت.

در شصت و ششمین دقیقه از بازی یورنته موفق شد با استفاده از اشتباه خط دفاعی حریف پاس مناسبی را برای توز فراهم کند و این بازیکن آرژانتینی با عبور از خط دفاعی و دروازه بان کاتانیا موفق به زدن سومین گل برای بانوی پیر شد.

کونته سرمربی یوونتوس بعد از برتری یوونتوس با سه گل تصمیم به تعویض نفرات گرفت و جووینکو بازیکن ریز نفش تیم تورینی به جای توز به بازی آمد و مورچه ی اتمی دقایقی پس از ورود به زمین پایه گذار گل چهارم یووه شد.

او بعد از عبور از مدافعان کاتانیا، پاس ایده الی را به بونوچی داد و مدافع پیش تاخته ی یوونتوس به زیبایی و برای چهارمین بار دروزاه ی اندویار را باز کرد.

در ادامه یوونتوسی ها باز هم موقعیت های مناسبی را برای کلزنی به دست آوردند اما بی دقتی مهاجمین یوونتوس مانع از افزایش تعداد گل های یووه شد و بانوی پیر در یک بازی برتر موفق به کسب هر سه امتیاز شد.

یوونتوس در هفته ی بعدی رقابت ها روز شنبه به مصاف پارما خواهد رفت.

این هم آمار بازی

Un02.jpg

پ.ن: ایزلا برعکس همیشه خیلی خوب بود :D

بالا