برگزیده های پرشین تولز

مقایسه حرفه ای بین DVD خام های مختلف بازار، و آموزش طرز صحیح رایت

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
دوستان من بعد چند وقت دیروز رفتم دی وی دی بگیرم 6 تا گرفتم مارک اسمارت بای دیدم یارو قیمت میگه 1000 تومن !! به نظر شما زیاد نیست؟ بعد اومدم تو اینترنت و سایت فینال قیمت ها رو دیدم خیلی پایین تره در حد 350 تومن...

خلاصه حسابی زورم برد. الان قیمت چقدر هست؟؟ اگه بخوام یه وقت اینترنتی بگیرم شما کجا رو پیشنهاد میکنید؟

MAGNUM_2013

Registered User
لایک‌ها
77
دوستان من بعد چند وقت دیروز رفتم دی وی دی بگیرم 6 تا گرفتم مارک اسمارت بای دیدم یارو قیمت میگه 1000 تومن !! به نظر شما زیاد نیست؟ بعد اومدم تو اینترنت و سایت فینال قیمت ها رو دیدم خیلی پایین تره در حد 350 تومن...
خلاصه حسابی زورم برد. الان قیمت چقدر هست؟؟ اگه بخوام یه وقت اینترنتی بگیرم شما کجا رو پیشنهاد میکنید؟
خب دونه ای بگیری همینه دیگه هر کی یه قیمتی میده 750 - 800 - 1000 سعی کن یه پک 50 تایی بگیری تا یه مدت راحت بشی . در اونصورت عددی 500 میفته برات . فقط سعی کن جنس خوب بگیری.

abbas06

Registered User
لایک‌ها
1,114
کیفیت DVD بازی 2014 PES شرکت نوین پندار

فایل های ضمیمه

• ATAPI___iHAS624___B_GL29_21-September-2014_20_00.png
    ATAPI___iHAS624___B_GL29_21-September-2014_20_00.png
    84.5 KB · نمایش ها: 37

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185
Falcon Media Pro DVD-R Glossy Printable
سرعت رایت 16 ایکس سرعت تست خواندن 6 ایکس

honorable mention.png

KilledWifeForeverAlone

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. آقا کسی تجربه ی استفاده از DataRight رو اخیرا داشته؟ میخوام پکی بگیرم نمیدونم کیفیتش الان چه طوریه.
اگه عکس اسکنشم دارین بذارین خیلی ممنون میشم.

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
من نردیک 150 تا دی وی دی پرینتبل باجت گرفتم الان میام با لب تاب روشون رایت کنم سرعت رایت را از 4 بیشتر نمیزنه
در حالی که دی وی دی پرینکو میگدارم سرعت رایت را 8 میزنه
دلیل اش چیه؟
دی وی دی های باجت خیلی اشغال ان؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه تو دی وی دی رایتر دیگه بگذارم سذعت بالاتر میشه رایت کرد؟
دی وی دی رایتر لب تابم را ممکنه خراب کنن؟

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
باجت دیگه از اسمش مشخصه چیه نباید انتظار زیادی داشت

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
اخه زیر مارک پرینکو هم کلمه باجت را نوشته .فکر کردم مثل هم هستن.پس این دی وی دی کلا بیکیفیت هست؟

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
اونکه دیگه اظهر من الشمسه پرینکو اصلا خوش سابقه نیست

handynasty

Registered User
لایک‌ها
364
Datawrite خیلی خوب بود. حتی یک دونه هم توشون به مشکل برنخوردم. (از حدود 50 تا که رایت کردم فقط یکی ارور داد که اونم خودم موقع درآوردن از کشو حواسم نبود کشیده شد به یه سر کابل یو اس بی که توی کشو ولو بود)
الان خیلی وقته هر چی میگردم دیگه پیدا نمیشه.

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
بین پرینکو و فاینال کدوم بهتر هست ؟
پرینتبل هایی که تو بازار هست و پیدا کردم همین دوتاست

behrooz3229

Registered User
لایک‌ها
1,270
بیشتر توضیح میدید . ؟ کدوم ارور مهمتره و مقدارش باید کمتر باشه ؟ این برنامه تو کدوم قسمت امتیازو نشون میده ؟
95 بیشتریا 95 میشن مهم سطح اررور هست که حداقل 20 برابر کمتره

talood

Registered User
لایک‌ها
78
سلام من هر 1 ماه دو کارتون Princo مصرف میکنم تا حالا مشکلی باهاشون نداشتم ولی نمیدانم چرا دوستان اینقدر به Princo بد میگند البته من اصلی Princo مصرف میکنم 1 کارتون تقلبی گیرم امد انوقت فهمیدم دوستان چرا اینقدر به پرینکو بد میگند باید کیفیت اصلی پیدا کنی تا متوجه شی dvd یعنی چی بعد از پرینکو microcell مصرف میکنم عالی هست البته من پرینتیبل میخرم ازش یکدونه سوختی ندارد

وزن پرینکو اصلی هر دیسکت حدود 17 گرم هست
وزن پرینکو تقلبی 14 گرم در ضمن دقت کنید ...

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
سلام من هر 1 ماه دو کارتون Princo مصرف میکنم تا حالا مشکلی باهاشون نداشتم ولی نمیدانم چرا دوستان اینقدر به Princo بد میگند البته من اصلی Princo مصرف میکنم 1 کارتون تقلبی گیرم امد انوقت فهمیدم دوستان چرا اینقدر به پرینکو بد میگند باید کیفیت اصلی پیدا کنی تا متوجه شی dvd یعنی چی بعد از پرینکو microcell مصرف میکنم عالی هست البته من پرینتیبل میخرم ازش یکدونه سوختی ندارد

پرینکو اصل از کجا تهیه می کنید و قیمت خریدتون چقدره؟

dadasalam

Registered User
لایک‌ها
185

داداش آشغال آشغال هست چه 17 گرم چه 14 گرم
البته ادبیات من ببخشید
البته منکر این نیستم که برای مصارف تجاری چیز خوبیه گور بابا مردم مهم اینه که سود بیشتری میکنند حالا 2 ماه یا یکسال دیگه محصول فروخته شده کار بده یا نه به ما چه

در کل فقط بدونید دی وی دی های داخل بازار همشون آشغالند حتی اسامیشون را هم حتی در زمینه مارکتینگ بین المللی نمیتونید پیدا کنید چه برسه دیسکشو

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611

دوست عزیز میشه از دیسکهای اصلی اسکن بگیرید و اینجا بذارید
مدیاش چیه؟
کجا تولید میشه؟
قیمتش چنده؟

talood

Registered User
لایک‌ها
78

talood

Registered User
لایک‌ها
78
داداش آشغال آشغال هست چه 17 گرم چه 14 گرم
البته ادبیات من ببخشید
البته منکر این نیستم که برای مصارف تجاری چیز خوبیه گور بابا مردم مهم اینه که سود بیشتری میکنند حالا 2 ماه یا یکسال دیگه محصول فروخته شده کار بده یا نه به ما چه

در کل فقط بدونید دی وی دی های داخل بازار همشون آشغالند حتی اسامیشون را هم حتی در زمینه مارکتینگ بین المللی نمیتونید پیدا کنید چه برسه دیسکشو
سلام حرف شما صحیح
من فروشگاه اینترنتی دارم روزانه 10 فروش دارم در ماه میشه 300 سفارش
یعنی حدود 1000 تعداد رایت میکنم داخل این 2 سال یکدونه شاکی نداشتم مگر اینکه خودم اشتباه کرده باشم دیسکت نفرستادم باشم یا خام ارسال کرده باشم حدود 60 درصد مشتری بنده ثابت هستند داخل این 2 سال این کاملا نشان میدهد مشتری ها از نوع بسته بندی و DVD پرینکو راضی هستند در هر صورت من تجربه شخصی خودم در اختیار دوستان قرار دادم اگر همه دوستان دیسکت پرینکو آشغال بداند تا وقتی مشتری ازش راضی باشد من هم مارک رایت میکنم

بالا