برگزیده های پرشین تولز

فروش دلار PayPal و Moneybookers پایین تر از قیمت بازار !

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
من مجبورم 450 دلار پرداختمو Charge Back کنم . !!! " حالا دلیلش بماند"
-
بهترین دلیل که بتونم payment رو پس بگیرم چی میتونه باشه ؟ که paypal به نفع من رای بده
258.gif

هرچند به ابن تاپبک سوال شما ربطی نداره ولی اینو به شما بگم که پی پال همواره پشتیان خریدار است و 100% پروتکت است . یعنی شما هم dispute کنی و تا قبل از 45 روز از خرید شما نگذاشته باشد ، پول شما بر می گردد . مگر اینکه فروشنده کالایی برای شما ارسال کرده باشه که رسید پستی آنرا به پی پال بفرستد .
shop do lot shop thoi trang shop do so sinh cho be thoi trang cong so nu thoi trang cong so nu chup anh cho be dep re
جالب است بدانید که حتی اگر هاست از شرکتی خریداری کنید و تا 45 روز از آن هاست راضی نباشید با یک dispute ساده ( به بهانه اینکه از خدماتش راضی نیستید ) می تونید پولتان را پس بگیرید . ;)

Last edited:

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
هرچند به ابن تاپبک سوال شما ربطی نداره ولی اینو به شما بگم که پی پال همواره پشتیان خریدار است و 100% پروتکت است . یعنی شما هم dispute کنی و تا قبل از 45 روز از خرید شما نگذاشته باشد ، پول شما بر می گردد . مگر اینکه فروشنده کالایی برای شما ارسال کرده باشه که رسید پستی آنرا به پی پال بفرستد .

جالب است بدانید که حتی اگر هاست از شرکتی خریداری کنید و تا 45 روز از آن هاست راضی نباشید با یک dispute ساده ( به بهانه اینکه از خدماتش راضی نیستید ) می تونید پولتان را پس بگیرید . ;)

البته این مورد مربوط به اکانتی که وریفای اون مشکل نداره و اینی هم که میگید تا 45 روز نمیدونم از کجا خوندید ولی من حاضرم هر کی خواست تست کنه اکانت بهش میدم و dispute کنه اگر تونست دلارش رو پس بگیره. اگر اینجوری بود که نرمافزار فروش بدبخت یه روزه برشکست میشد شما وقتی یه نرم افزار میخری سندی برای گرفتن سریال نامبر رد و بدل نمیشه اینجوری بود ملت همه روزی n تا نرم افزار میخریدن و dispute میزدن به همین کشکی هم نیست.

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
1000 دلار چیه بابا! 100 دلارشم برامون سخته! پول مفت که در نمیاریم !!!
چرا، کارت مورد نظر از این debit هایی بود که آقای ظریف می فروشه !
یعنی به زودی میریم رو هوا :( ؟!
حالا چیکار کنیم ؟

خدا نکنه اما احتیاط لازمه مخصوصا اکانت وریفای شده با دبیت هر لحظه امکان لیمیتش هست به این نوع از اکانتها برعکس اکانت وریفای شده با بانک از نظر مدارک بیشتر گیر داده میشه یعنی به محض لیمیت کار با ارسال فکس حل نمیشه یا باید پیگیری تلفنی انجام بشه یا مدرکها رو درست مثل صاحب اکانت تحویل بدید و هویت شخص صاحب اکانت معلوم کنید.

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
البته این مورد مربوط به اکانتی که وریفای اون مشکل نداره و اینی هم که میگید تا 45 روز نمیدونم از کجا خوندید ولی من حاضرم هر کی خواست تست کنه اکانت بهش میدم و dispute کنه اگر تونست دلارش رو پس بگیره. اگر اینجوری بود که نرمافزار فروش بدبخت یه روزه برشکست میشد شما وقتی یه نرم افزار میخری سندی برای گرفتن سریال نامبر رد و بدل نمیشه اینجوری بود ملت همه روزی n تا نرم افزار میخریدن و dispute میزدن به همین کشکی هم نیست.

وااله بنظر من به همین سادگی است !
اتفاقا برای خرید نرم افزار کلی اسم و مشخصات از شما سوال می شود .

در مورد 45 روز هم در خود سایت پی پال و در شرایط dispute خواندم که گفته بود در صورتی می تونید شکایت کنید که از خرید شما 45 روز بیشتر نگذاشته باشد !

البته زمانی که dispute می کنید ، پی پال تعهداتی از شما می گیره که دلیل شما قانع کننده باشه ونیرنگی در کا رنباشه و اگر متوجه بشه که شما دارید کلاهبرداری می کنید علاوه بر اینکه حساب شما مسدود خواهد شد تحت تعقیب پلیس هم قرار خواهید گرفت ! ;)

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
خدا نکنه اما احتیاط لازمه مخصوصا اکانت وریفای شده با دبیت هر لحظه امکان لیمیتش هست به این نوع از اکانتها برعکس اکانت وریفای شده با بانک از نظر مدارک بیشتر گیر داده میشه یعنی به محض لیمیت کار با ارسال فکس حل نمیشه یا باید پیگیری تلفنی انجام بشه یا مدرکها رو درست مثل صاحب اکانت تحویل بدید و هویت شخص صاحب اکانت معلوم کنید.
خوب از نظر هویت که خودم هستم، ولی آدرس مال نیوزلاند هست، مشکلی پیش نمیاد؟
بعد چون ایرانی هستم مسئله ای نیست؟ یعنی به مدارک گیر نمیدن؟

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
با جناب pool موافقم ... من برم بر فرض مثال سرور بگیرم بعد از 40 روز ChargeBack کنم ؟
البته مدتش رو که منم خوندم 45 روز هستش .
- بعضی جاها مثل شرکت هاست ایزیر که باید Direct به ایمیل پی پالشون پرداخت کنی ! یعنی به نظر شما این یه ریسک برای شرکت هاستینگ نیست ؟
-
حالا بهترین بهونه ای که بشه قانع کرد Paypal رو چی میتونه باشه ؟ که من این مبلغ رو پس بگیرم ؟ از سایتی هم خرید نکردم . مستقیم مبلغ رو Send کردم و Reason Service رو هم انتخاب کردم.
-

adnan

Registered User
لایک‌ها
10
بعضی جاها مثل شرکت هاست ایزیر که باید Direct به ایمیل پی پالشون پرداخت کنی ! یعنی به نظر شما این یه ریسک برای شرکت هاستینگ نیست ؟

بله ! ریسک بسیار بالایی دارد .

حالا بهترین بهونه ای که بشه قانع کرد Paypal رو چی میتونه باشه ؟ که من این مبلغ رو پس بگیرم ؟ از سایتی هم خرید نکردم . مستقیم مبلغ رو Send کردم و Reason Service رو هم انتخاب کردم.

اگر همیشه با IP ثابت استفاده نمی کنید ، می تونید بگید که پسورد پی پال شما لو رفته و کس دیگری این خرید را انجام داده است !

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
اگر بگی پسورد لو رفته اول مچ خودتون میگیره باید مداک ارائه بدی که شما صاحب اکانت هستید راه خوبیه اما به شرطی که واقعا بتونی ثابت کنی. اگر بگی طرف ایرانیه یا ؟ شاید بشه راه حلی پیدا کرد.

شما وقتی داری با پی پال خرید میکنی دیگه ازت اسم و مشخصات سئوال نمیشه اونجوریکه میشه همون خرید با کریدیت پس ملت بیکارن بیان این همه درصد به پی پال بدن.

خوندن مطالب این سایت برای پی پال دارا بد نیست:

http://www.paypalwarning.com

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
خوب از نظر هویت که خودم هستم، ولی آدرس مال نیوزلاند هست، مشکلی پیش نمیاد؟
بعد چون ایرانی هستم مسئله ای نیست؟ یعنی به مدارک گیر نمیدن؟

لیمیت اکانت:

1- ازت شماره کامل کریدیت یا دبیت یا گیفت کارت میخواد اینو که بهش میدی.
2-میخواد یه فکس براش ارسال کنی با شماره فکس کشوری که انتخاب کردی, حالا شما کسی نداری که از نیوزیلند اینکارو انجام بده مثلا اشنایی داری توی انگلیس میگی برات فکس سند کنه خوب فکس رد میکنی حالا پی پال به خاطر اینکه اومدی از یه کشور دیگه فکس سند کردی گیر میده به مدارک شما , کپی گواهینامه و مدارک دیگه ای ممکنه ازت بخواد که باید با صاحب اکانت بخونه. و معمولا همچین اکانتی اگر با تلفن پیگیری نکنی لیمیت روش میمونه.

rin9mast3r

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
1
بله ! ریسک بسیار بالایی دارد .
عجب ! پس چرا همچین شرکتی میاد این ریسک رو قبول میکنه اما حاضر نیست یه درصدی برای مرچانت CC بده ؟
:blink:
اگر همیشه با IP ثابت استفاده نمی کنید ، می تونید بگید که پسورد پی پال شما لو رفته و کس دیگری این خرید را انجام داده است !
مشکل همینه که pool گفت ! خودم گیر بیوفتم سخت میتونم آزاد کنم اکانت رو ! این اکانت با آدرسی یکی از آشناها 9 10 ماه پیش باز شده . اما الان به ایران برگشتند متاسفانه :(
اگر بگی پسورد لو رفته اول مچ خودتون میگیره باید مداک ارائه بدی که شما صاحب اکانت هستید راه خوبیه اما به شرطی که واقعا بتونی ثابت کنی. اگر بگی طرف ایرانیه یا ؟ شاید بشه راه حلی پیدا کرد.

شما وقتی داری با پی پال خرید میکنی دیگه ازت اسم و مشخصات سئوال نمیشه اونجوریکه میشه همون خرید با کریدیت پس ملت بیکارن بیان این همه درصد به پی پال بدن.

طرف ایرانیه !;)
لیمیت اکانت:

2-میخواد یه فکس براش ارسال کنی با شماره فکس کشوری که انتخاب کردی, حالا شما کسی نداری که از نیوزیلند اینکارو انجام بده مثلا اشنایی داری توی انگلیس میگی برات فکس سند کنه خوب فکس رد میکنی حالا پی پال به خاطر اینکه اومدی از یه کشور دیگه فکس سند کردی گیر میده به مدارک شما , کپی گواهینامه و مدارک دیگه ای ممکنه ازت بخواد که باید با صاحب اکانت بخونه. و معمولا همچین اکانتی اگر با تلفن پیگیری نکنی لیمیت روش میمونه.

در راستای تایید. اوهوم.;)

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
لیمیت اکانت:

حالا من چه کنم ؟!

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
مبلغ بالا باهاش جابجا نکنین !
مبلغ های ما کلاً زیر 500 دلار هست. یعنی پرداخت های عموماً بین 50 تا 500 هست و برداشت ها هم به همین نحو.
اینطوری مشکلی پیش میاد ؟
راستی من اشتباهاً اکانتم رو upgrade کردم به permium ، حالا چی میشه ؟!

babak2536

Registered User
لایک‌ها
0
مبلغ های ما کلاً زیر 500 دلار هست. یعنی پرداخت های عموماً بین 50 تا 500 هست و برداشت ها هم به همین نحو.
اینطوری مشکلی پیش میاد ؟
راستی من اشتباهاً اکانتم رو upgrade کردم به permium ، حالا چی میشه ؟!

هر کس براتون پول بفرسته بهش شارژ تعلق میگیره حتی اگه منبع پول از داخل اکانت های paypal باشه
فقط یک بار میتونید درخواست بدید تا اکانتتون به حالت معمولی برگرده
اما با اکانت معمولی نمیتونید از منبع کارت اعتباری پول دریافت داشته باشید !!!
پیشنهاد من اینه که یه اکانت معمولی و یه اکانت پرمیوم داشته باشید و فقط وقتی لازم بود از اکانت پرمیوم استفاده کنید
داشتن دو اکانت به این صورت مطابق قوانین paypal است.

amirghasemi

Registered User
لایک‌ها
1
هر کس براتون پول بفرسته بهش شارژ تعلق میگیره حتی اگه منبع پول از داخل اکانت های paypal باشه
فقط یک بار میتونید درخواست بدید تا اکانتتون به حالت معمولی برگرده
اما با اکانت معمولی نمیتونید از منبع کارت اعتباری پول دریافت داشته باشید !!!
پیشنهاد من اینه که یه اکانت معمولی و یه اکانت پرمیوم داشته باشید و فقط وقتی لازم بود از اکانت پرمیوم استفاده کنید
مرسی از راهنماییتون. آره دیدم تو این پرداخت آخری یک Fee هم کم کرده، پس به خاطر اون بوده :(
حالا از کجای سایتشون درخواست بدم که برگردم به اکانت معمولی ؟ از تو قسمت Help بهشون Contact کنم یا ... ؟

babak2536

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی از راهنماییتون. آره دیدم تو این پرداخت آخری یک Fee هم کم کرده، پس به خاطر اون بوده :(
حالا از کجای سایتشون درخواست بدم که برگردم به اکانت معمولی ؟ از تو قسمت Help بهشون Contact کنم یا ... ؟

یادمه که تبدیل از پرمیوم به عادی رو دستی واسم انجام دادند لینک درخواستشم از Help پیدا کرده بودم اینکار یکی دو روزی هم طول میکشه

titan_550

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشید شاید اینجا مناسب نباشه ولی یک سوال داشتم.
من می خواهم حساب پی پال باز کنم آشنا دارم در آمریکا.
1.مشکلی از لحاظ قانونی و.. براشون پیش نمی آد؟
2.خرجی براشون نداره(یعنی می تونم همه خرج ها رو خودم بدم؟) چون می خواهم مزاحمتی براشون نداشته باشه!
3. هزینه های گرفتن اکانت و... چطوری هست؟
4.اگر خودم می تونم از ایران پرداخت کنم خوب هزینه اش رو باید به کی بدم؟

خیلی ممنون

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فقط یک بار میتونید آکانت خودتتون را downgrade کنید....یعنی از premiere به personal

adnan

Registered User
لایک‌ها
10

من جایی در رابطه با این موضوع در Help پی پال پیدا نکردم . این موضوع را از کجا می گویید ؟
bo do nu quan lot nam tui ngu cao cap cho be thoi trang cong so gia re vay lien cong so nu chup anh thoi trang dep
ضمنا اکانت Personal مشابه اکانت premium را باید خودم ایجاد کنم یا از آنها بخوام ؟

Last edited:

adnan

Registered User
لایک‌ها
10

کاملا در اشتباه هستید ! :eek:
شما که مدتهاست در خرید و فروش پی پال هستید و خریدهای اینترنتی انجام میدهید ، چرا این حرف را می زنید ؟ مگر تاحالا نرم افزار یا کالا خریداری نکردید ؟

گذاشتن مرچنت برای پذیرش مستقیم کارت اعتباری در سایت هزینه بردار است . هزینه راه اندازی و هزینه ماهیانه یا سالیانه خواهد داشت و فروشتان با کارت اعتباری باید آنقدر زیاد باشد که ارزش راه اندازی آنرا داشته باشد . بنابراین انتخاب پی پال نه بجهت اعتماد پذیری آن ( Reliable بودن ) آن است بلکه راه اندازی رایگان و هزینه کم آن می باشد !

برای هر خرید نرم افزار درست و حسابی و گران قیمت ، مشخصات دقیق شما سوال می شود . و گذاشتن پی پال فقط برای دریافت وجه است ( نه اینکه نخواد دیگر مشخصات خریدار پرسیده نشود )
حتی شرکت هایی که محصولی که می فروشند ، اگر مشتری انصراف دهد متضرر خواهند شد ، با اینکه با پی پال وریفای شده و معتبری خریداری کنید ، نیاز است که تلفنی هم تایید شود . مشخصات وارد شده در سایتشان را با مشخصات پی پال خریدار چک می کنند و اگر در آدرس متناقض باشد ، گاها ریسک را نپدیرفته و خرید شما تایید نخواهد شد !!!
do lot nu hang hieu ao lot nam goi cam tui ngu cho be thoi trang cong so vay lien cong so chup anh da ngoai gia re
پی پال 100% protection از سمت خریدار است . یعنی شما هر خرید اینترنتی ناخواسته ای انجام دهید ، می تونید پولتان را پس بگیرید . پس خیلی راحتتر از آن است که فکرش را بکنید .
خیلی از شرکتهای بزرگ ، پی پال را بعنوان یک سیستم نا امن ( بدیلیل راحتی شارج بک ) ازش استفاده نمی کنند و مستقیما پول را با کارت اعتباری دریافت می کنند و اینو مطمئن باشید هزینه و کارمزدی هم که پرداخت می کنند خیلی بیشتر از هرینه کارمزد پی پال خواهد بود !
فقط اگر افرادی این کار را نمی کنند ، خودشان دارند بشکل غیرقانونی از پی پال استفاده می کنند که ممکنه با dispute کردن ، خود پی پال به آنها زوم کرده و متوجه غیرقانونی بودن اکانتش شوند و مشکل برای اکانت خودشان بوجود بیاد .

Last edited:
بالا