برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

negin.far

Registered User
لایک‌ها
39
قیمت سیلور سنت و اونتوس و الین و الور هوم اسپرت رو بگید
تنکس

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
ای دل اگر عاشقی در پی دلدار باش
بر در دل روز و شب منتظر یار باش
دلبر تو جاودان بر در دل حاضر است
رو در دل برگشای حاضر و بیدار باش

del.jpg

چقدر دیدن این عکس حس خوبی بهم میده! به نظرم اگه تصویری از "عطر یاد یار" بخواد ترسیم شه؛ این شکلی در میاد!

Last edited:

majid152

Registered User
لایک‌ها
22
سلام دوست عزیز
اولین باره که از شما خرید دارم
برای انتخاب عطرها بصورت پیام خصوصی صحبت کردیم و پس از سبک وسنگین کردن نتایج ، عطرهای زیر رو میخواستم
میزان غلظت عطرها رو هم همانطور که در پیام خصوصی صحبت کردیم باشه
رالف لورن بلو
اسکار دلارنتا
اسپرينگ
دانهيل آلفرد
تام فورد گري وتيور
جينز بوي
فراري بلک
PASSION
مونت بلانک اين دي ويژوال
کرید امپریال
BLUE ICE
تام فورد نویر
گرین آیریش

ترکیب بیتر بلک و ارکان وایت (بصورت رقیق شده )

با تشکر فراوان

moslem47

Registered User
لایک‌ها
149
تستر کاغذی هز همه مدلها موجود دارید؟

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
سلام خدمت شما دوستان و اقا رضای گل
من تا نزدیک به تموم شدن عطرهام میشه یک هفته قبلش میام اینجا و نوشته های بچه ها و اقا رضا رو مطالعه میکنم
و مطمئنم بهترین انتخاب رو میدن بهم چون دیگه سلیقه من دستشونه هم اینکه تجربه بقیه رو استفاده میکنم
خدا وکیلی از بیرون بخوام بخرم هیچ عطر فروشی نمیاد برات تعریف کنه که فلان عطر چه بویی داره و کدوم خوبه کدوم بده
جدا از بحث کیفیت که جای تعریف نداره اقا رضا مث یه دوست و نه از دید تجاری صحبت میکنه همینه که من خیلی دوست دارم بیام به پاتوق سر بزنم
جا داره همینجا ازشون تشکر کنم.
من قیمت اصلا اهمیت نداره برام و کیفیت خیلی مهمه تره . ولی میدونم که قیمتاشون واقعا مناسبه نسبت به جاهای دیگه
این هم سفارش سوم من
10 میل کرید
20 میل اینترلود
10 میل گری وتیور

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام دوست عزیز
اولین باره که از شما خرید دارم
رالف لورن بلو
اسکار دلارنتا
اسپرينگ
دانهيل آلفرد
تام فورد گري وتيور
جينز بوي
فراري بلک
PASSION
مونت بلانک اين دي ويژوال
کرید امپریال
BLUE ICE
تام فورد نویر
گرین آیریش
ترکیب بیتر بلک و ارکان وایت (بصورت رقیق شده )
سلام بر شما
ورودتون رو به پاتوق صمیمی و بی ریای عطربازها خیر مقدم عرض می کنم. به همراه سفارش تون یک "رایحه خاص" از قهوه به عنوان هدیه ارسال میشه که موکد توصیه می کنم در فضای بسته و هوای گرم ازش استفاده نکنین. چون میدونم شامه تون بوهای قوی رو پس میزنه. نت انتهایی این رایحه رو خیلی دوست دارم. به ویژه در هوای سرد و محیط باز گزینه بسیار خوبیه. قهوه در سفارش اولیه تون بود. من حذف کردم تا بابتش پولی پرداخت نکنین! اما میدونم دوست دارین رایحه ش رو تست کنین. تقدیم تون میشه.
فکر می کنم اولین عطری که در سفارش تون تست می کنین "کرید گرین آیریش" باشه. شما همین عطر رو به مبلغ گرمی 8000 تومن پیش از این خریداری کردین (درست میگم؟) و حالا دارین گرمی 1200 تومن می خرین و می دونین که سفارش 100 گرم از هر عطر قیمت رو 33% کاهش میده. یعنی گرین آیریش میشه گرمی 800 تومن. اختلاف خیلی سنگینه! نه؟!
برای دوستانی که پیش از شما افتخار دادن و با ما همراه شدن؛ تعجب آور نیست. اینجا محلی است برای شارژ شگفت انگیز عطر!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام
درخواست سفارش بعدی من هم ارسال شد:)
سلام جناب بابایی عزیز!
با اجازه متن سفارش دوم تون رو کپی پیست می کنم:
اکوا دی جیو
کرید اونتوس
تق هرمس
کرید امپریال
کرید سیلور مانتن
کرید گرین آیریش
خب فرقش با سفارش اول اینه که چند رایحه گرم (وان میلیون اینتنس؛ توباکو وانیل و توسکان لدر) جاشون رو دادن به چند رایحه خنک: 3 کرید به غیر اونتوس.
آکوا دی جیو رو 4 برابر سفارش اول تون خواستین و اونتوس هم تکرار شده. این بار تق هرمس رو هم خواستین تست کنین!
بسیار خب! جزییات رو در پ خ هماهنگ می کنیم.

dg1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
39
خب حالا نوبتی هم باشه نوبت جواد آقاست @dg1 تا بگه حدسش در مورد اسم اشانتیونش چیه! چه رایحه ای به شامه ات خورد؟ پخش و موندگاریش چطور بود؟:)

سلام اقا رضا حقیقتا هیچ ایده ای ندارم که چی هست اما بوی خوبی داره و ازش خوشم میاد :)
اما ماندگاریش زیاد نیست و پخشش هم متوسط رو به بالا هست حالا چی هست? :d

hellbrain666

Registered User
لایک‌ها
946
سلام جناب بابایی عزیز!
با اجازه متن سفارش دوم تون رو کپی پیست می کنم:
اکوا دی جیو
کرید اونتوس
تق هرمس
کرید امپریال
کرید سیلور مانتن
کرید گرین آیریش
خب فرقش با سفارش اول اینه که چند رایحه گرم (وان میلیون اینتنس؛ توباکو وانیل و توسکان لدر) جاشون رو دادن به چند رایحه خنک: 3 کرید به غیر اونتوس.
آکوا دی جیو رو 4 برابر سفارش اول تون خواستین و اونتوس هم تکرار شده. این بار تق هرمس رو هم خواستین تست کنین!
بسیار خب! جزییات رو در پ خ هماهنگ می کنیم.

درسته کرید ها رو در مجموع خیلی میپسندم
بخصوص کرید اونتوس که خیلی مشابه نمونه های قبلی ای بود که امتحان کرده بودم
همینطور اکوا دی جیو که اونم واقعا شبیه نمونه اصلیش بود که فوق العادست برای فصل گرما

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
سلام اقا رضا حقیقتا هیچ ایده ای ندارم که چی هست اما بوی خوبی داره و ازش خوشم میاد :)
اما ماندگاریش زیاد نیست و پخشش هم متوسط رو به بالا هست حالا چی هست? :d
رایحه خنک ؛جنگلی؛نعنایی و کمی فلفلی ...
میشه هوگو رد هوگو باس.

• Like
Reactions: dg1

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
توسکان لدر : این ادکلن رو دارم ، بوی عطر در نت دوم کاملا مشابه نمونه اصلی هست . تنها تفاوت با نمونه اصلی ، اون گیرایی هست که وقتی تام فورد می زنید بهتون القا میشه رو بطور کامل نداره. این هم به این دلیله که اون ادکلن اصل هست ولی این عطر مشابه. اما توجه کنید که نسبت به عطرها واقعا مشابه و خوب هست.
امروز بعد از این که به کارهام در بازار نخ رسیدگی کردم؛ رفتم دنبال توسکان لدر. کلی وقتم تلف شد اما متاسفانه فقط تونستم کپی اودکلنش رو بو کنم.
خشکم زد! اودکلن کپیش دقیقا اسانس من بود. نه اسانس اول توسکان لدرم که پژمان جان اون موقع نوشتن در نت دوم کاملا مشابه اصلشه؛ اسانس دومم که یکی از دوستان نمره ی خیلی پایینی داد! فروشنده اودکلنش تاکید می کرد که این کپی بسیار طرفدار داره بین توسکان لدری ها!
سرتون رو درد نیارم! آخرشم نفهمیدم توسکان لدر چه بویی داره. توضیح این که در توسکان لدر دومم؛ بوی چرم سنگین تر بود و این عطر که نمی دونم چرا این قدر طرفدار داره؛ هواداراش از من اسانسی رو خواستن که بوی چرمش سنگین تر باشه. خود من اسانس اول رو بیشتر می پسندم. زعفران بیشتر و چرم سبک تر.
خدا وکیلی بوی چرم در نت نهایی اینترلود کجا و بوی چرم در توسکان لدر کجا! اولی با فاصله ای در حد سال نوری از دومی سره (به سلیقه و شامه ی من!)
از دوستان پاتوق اونا که در تهران هستن کسی اصل اودکلن توسکان رو داره؟ پ خ بده.

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
آقا رضا من قبلن داشته ام و تمومش کردم. اون اولین توسکان لدری که به من دادید خیلی شبیهش بود، فقط یکم انگار کمرنگ بود. بعدن غلیظ تر ازتون گرفتم که نمیدونم همون بود یا نه ولی اونم شبیه بود، حتی شبیه تر از قبلی.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
آقا رضا من قبلن داشته ام و تمومش کردم. اون اولین توسکان لدری که به من دادید خیلی شبیهش بود، فقط یکم انگار کمرنگ بود. بعدن غلیظ تر ازتون گرفتم که نمیدونم همون بود یا نه ولی اونم شبیه بود، حتی شبیه تر از قبلی.
سلام محمد جان. خوبی؟ هر دو بار شما اسانس اول توسکان لدر رو گرفتین. که چرمش سبک تر بود. نت اولیه ش هم به اودکلنش می خورد؟ یا فقط نت انتهایی اودکلن رو داشت؟
حتما دفعه ی بعد که دیدمت اسانس دوم توسکان رو میارم نظر بدی. یه اسانس سومی هم ازش دارم که اونم میارم.
یه اعتراف بکنم؟
تازگی ها به توسکان حساسیت پیدا کردم. حس می کنم برای شامه ام خیلی سنگینه. همین مشکل رو با بلک افغان پیدا کردم. وایت افغان (!) یا ارکان وایت رو درست کردم و الان نه تنها خودم خیلی راضیم ازش؛ بلکه کلی هم فروختم ازش و بسیار طرفدار پیدا کرده (بترکه چشم حسود و بخیل) . اما مشکل توسکان لدر رو نتونستم کامل حل کنم. مگه این که با بوی قهوه؛ بوی چرم رو خفه (!) کنم.
یکی نیست بهم بگه خب مجبوری توسکان بزنی؟! خب برو گری وتیور بزن حالشو ببر!

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
اولین سفارشم رو ثبت کردم :D
سفارش حسین آقا؛ در واقع انتخاب من بود برای ایشون!
بوی خنک و ملایم و نسبتا شیرین می خواستن؛ پشن
رو معرفی کردم خدمت شون. یه مرور بکنیم ببینیم دوستان دیگه در مورد پشن چی گفتن؟

درود بر دوستان عطرباز؛
در سفارش اخیر دوباره پشن رو سفارش دادم. اما این بار به پیشنهاد آقا رضا نسخه آپگرید شده و ترکیبی پشن با ورساچ رو گرفتم. ایشون خواسته بودن که بین پشن نسخه جدید و نسخه اصلی مقایسه داشته باشم.
نسخه اصلی پشن:
همونطور که بقیه دوستان بارها گفتن، موندگاری و پخش عالی داره. که به نوعی استثنا حساب میشه در بین عطرهای خنک. از نظر رایحه هم من در کل نتها هلو رو بطور قوی حس میکنم. در این بین میوه های دیگه هم حضور دارن ولی حضورشون به پررنگی هلو نیست.
نسخه ترکیبی و جدید پشن:
این نسخه هم پخش و موندگاری خیلی خوبی داره و از این لحاظ قدرت نسخه اصلی رو حفظ کرده. اما تفاوت با نسخه اصلی در رایحه عطر نمود پیدا میکنه. رایحه نسخه جدید همون رایحه هلو هست اما به مراتب لطیفتر و شفاف تر. نت هلو در نسخه قبلی خیلی غلیظ و تا حدودی اسانس مانند بود اما در نسخه جدید رایحه هلو خیلی تازه تر به مشام میرسه. در این نسخه بوی هلوی تازه چیده شده از درخت به مشامم رسید. نتهای بعدی هم دستخوش تغییرات اندکی شده و به نوعی عطر بازتر شده و بوهای جدید و میوه ای نیز به مشام میرسه.
در کل من نسخه جدید رو بیشتر میپسندم و بازخوردی هم که از خانومها گرفتم بسیار بهتر بود.

جناب هادی عزیز، خواستم یه تشکر ویژه از شما بخاطر اسانس پشن داشته باشم. این مورد هم به لیست دایمی خرید من اضافه شد. دیروز صبح حدود ساعت ۷:۴۵ چند پاف از پشن زدم و رفتم شرکت، بیشترش هم روی پوست صورتم بود...
غروب قبل از اذان مغرب، حدود ساعت ۸ بود که یکی از دوستان رو در خیابون دیدم ، حدود یک متر هم با من فاصله داشت و مشغول احوالپرسی بودیم که یهو گفت سعید، چه عطری زدی؟ چقدر بوش خوبه...
بعد از ۱۲ ساعت،این بو همچنان پخش میشد و کیفیتش رو هم داشت.
از شما به خاطر این اسانس های با کیفیت بسیار ممنونم ‎:)

آقارضا @دل آهنگ این پشن و گرین آیریش شما زنهای فامیل رو دیوونه کرده ، به آبجیموون دادیم اینقدر دوستش داره که میگه رفیقاش خیلی طرفداراین بووش شدن ، از ترس اینکه مبادا از تک بودن و خاص بودن بیفته میگه خیلیها دنبال اسم این عطرا هستند آبجیموون میگه به دوستام اسماشوون رو نگفتم دارن حسودی میکنند میگه اینطوری لذتش بیشتره

راجع به 3 اسانسی که تازه از ایشون گرفتم بعدا می نویسم ولی به نظرم Passion خیلی خوب اومد.
پشن یک عطر شادی آور وبسیار خوب با موندگاری عالی و پخش بوی مناسب هستش
اسانس خنکی که در ماندگاری و پخش درمقابله با برند امواژ ، چیزی کم نیاورد، آقارضا @دل آهنگ ، خواستم قبل از اینکه فردا صبح جهت دوره عازم بشوم ،بیایم واز کم لطغی خودم نسبت به ((((( پشن. ))))))) شما ، عذر خواهی کنم ، روی تست ماندگاری بالای 11 ساعت درخشید و هم پای امواژها آمده و این یعنی فوق العاده طوفان ، بنده از یک کارخنک چنین انتظاری رو نداشتم ،واقعا اگر یکی دو قطره خالص میتوونه ازش ،اینقدر دوام بیاره تووی تست الیاف نخی ، دیگه باید گفت در ترکیب بافیکساتور با نسبت حداقل 30 درصد یقینا یعنی هلوی ناب ، راحت با 15 گرم از خالصش میشه ادکلن 75 تا 90 میلش رو ساخت ، البته ادکلنش باید بیاد لنگ بیاندازه مقابل این کار ،،، به وضوح رایحه طالبی و سیب سبز کال و هلو و خربزه و کمی خیار ، رو میگیرم ازش ،

البته پشن و رالف توی سفارش اول هم عطر های فوق العاده ای بودن و ترکیب این دو با هم چیز خوبی درمیاد بنظر من.

میگم این پشن بوش از بین نمیره؟

سفارش چهارمم از اقا رضا رو تست کردم و پشن رو ک تا حالا نداشتم بسیار فوق العاده و خوش رایحه دیدم..
ب محض اسپری یک رایحه خنک و بسیار دلنواز مرکباتی خودشو نشون میده با پخش خیلی خوب ک واقعا برای یه عطر خنک میتونه عجیب باشه..
موندگاری برای من تقریبا تا یک روز و پخش تا شش هفت ساعت بخوبی حس میشه.. واقعا دوس داشتنی و خوش رایحس پشن پیشنهاد میکنم تو سفارشهاتون دوستانی ک هنوز تست نکردن حتما لحاظ کنن گرچه الان دیگه هوا داره رو ب سردی میره اما خب ..
اسانس دیگه گوچی راش بود ک برا یه خانم سفارش گرفته بودم و بسیار مورد توجه قرار گرفت خیلی رایحه باکلاس و شیکی داره و گرم ..پخشش واقعا خوبه و از چند متری براحتی استشمام میشه.. ممنونم از اقا رضا..
یه سری تستر کاغذی هم اقا رضا لطف کردن فرستادن ک هنوز بعد ۱۴ روز رایحه هاشون از رو کاغذ براحتی حس میشه و باکیفیت..

دیشب پشن خیلی لایت رو با وان میلیون استفاده کردم دوست داشتنی شد. (رایحه های میوه ای شون به هم میاد ) بعدش هم جوپ رو استفاده کردم صبح که خواستم لباسم رو بپوشم از رایحه اش مست شدم.

عطر پشن هم برای من در لحظه ی اول، بوی طالبی و کمی هم هندونه رو تداعی میکرد، البته در این بین، بویی شبیه آلوزرد و پوست پرتقال هم حس کردم. کمی بوی هلو... خیلی عالیه.
مشاهده پیوست 778396
هنوز فرصت نشده اینترلود رو تست کنم اما پشن عالیه

آقا رضا این تست پشن که دادین بهم بدجوری دلمو جذب خودش کرده فکر کنم دوباره به زحمت بندازمتون برای پشن :D
اما در مورد پشن :
بدون شک این عطر یکی از خاطره انگیزترین عطرهاییه که داشتم . همون جلوی اداره پست ازش استفاده کردم و باور کنید چند دقیقه چشمام رو بستم و به خاطرات گذشته به خاطر این عطر به ذهنم اومد رو مرور کردم . من صبح ازش استفاده کردم ولی هنوز بوش به صورت واضح میاد و ازش کم نشده . عطری که قبلا می گرفتم نهایتا یک صبح تا ظهر بوش می اومد و بعد به کلی تموم می شد .
من از این رایحه واقعا خوشم میاد و نمی دونم چطوری باید توصیفش کنم ولی برای دوستداران بوی ملایم باید بگم بدون شک از این عطر خوششون خواهد آمد .
پشن :اوووووف حرف نداره این!البته بیشتر میخوره زنونه باشه پخش بوی خیلی خوب و رایحه گیرا..هلو نزدیک ترین وجه تشابه هست و همینطور به نظرم آبنبات هندوانه ای! عالیه در کل

سلام خدمت دوستان
فقط اومدم به کسایی که پشن رو امتحان نکردن بگم اقا حتما تستش کنید حتما خوشتون میاد، منکه هرچی بیشتر میگذره بیشتر خوشم میاد، از اون عطراس که هرجا میرید اسم عطرتونو میپرسن!
توی هوای بالای 50 درجه ی اینجا خوب خودشو نشون میده ، عطر خنکی هم هست و خوش رایحه و سبک ، ادم کیف میکنه!
مخصوصا نت هلوش!

دیروز سفارشات بنده هم رسید.پشن ، کرید اونتوس ،بلو آیس و باربری لندن
همگی عالی ...
رایحه پشن فوقالعاده عالی بود .کاش یکم خنک تر بود رایحه خیارش مشخص تر...اما همینجوری هم خیلی خوشبو و موندگاره.
در نهایت هم باید تشکر کنم از فروشنده محترم که خیلی دقیق بنده رو راهنمایی کردن و خیلی سریع اسانسها ارسال شد و به دست من رسید.
پشن +ورساچ
رایحه ای که حس پرش رو به آدم میده یا حسی که موقع پرش بین زمین و هوا هستی (معلق بودن)
تا حالا حتی تو طبیعت ،رایحه ای که چنین حسی بهم بده رو ندیده بودم
اون رایحه ملایم از مشک و هلو از زمین بلندت میکنه توت فرنگی هم حس میکنم
بفرمایید پشن!

Last edited:

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
چاکریم آقا رضا ارادتمندیم.
راستش در ابتداش یکم شیرینتر بود، ولی کلن خیلی شبیه بود. مخصوصا چند ساعت که میگذشت.
بهرحال هوا گرم تر شده شاید بخاطر اونه که الآن به نظرتون سنگینتر میاد. (منو باش دارم به کی یاد میدم:D) فکر کنم ادکلن اصلیش کلن سنگینتر بود، تلختر که بود مسلمن.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
چاکریم آقا رضا ارادتمندیم.
راستش در ابتداش یکم شیرینتر بود، ولی کلن خیلی شبیه بود. مخصوصا چند ساعت که میگذشت.
بهرحال هوا گرم تر شده شاید بخاطر اونه که الآن به نظرتون سنگینتر میاد. (منو باش دارم به کی یاد میدم:D) فکر کنم ادکلن اصلیش کلن سنگینتر بود، تلختر که بود مسلمن.
مخلصم محمد جان. من همیشه از دوستان یاد می گیرم و از تجربه هاشون استفاده می کنم. پس با این حساب اسانس دوم توسکان لدر من؛ همون که دقیقا شبیه کپی اودکلن توسکان بود که دیروز بو کردم؛ به اصل اودکلنش نزدیک تره. عجیبه ها! پس چرا جناب @cyrus_black عزیز نمره ی خیلی پایینی بهش داد؟ چون ایشون هم اصل اودکلن رو داشتن. حتما در اولین فرصتی که ببینمت اسانس دوم و سوم توسکان رو میارم تست کنی. سومی رو هنوز برای فروش نیاوردم. توسکان لدر یکی از پر فروش ترین عطرهای من بوده و برام مهمه که تایید کسی که اودکلنش رو داشته بگیره. اسانس اول رو شما و آقا پژمان تایید می کنین.
من دقیقا بخاطر این که شما گفتی زعفرونش زیاده (که کمی شیرینیش از اونجا می اومد) و چرمش باید سنگین تر باشه؛ توسکان رو عوض کردم اسانس دوم رو آوردم.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
پست ویرایش شد.

فایل های ضمیمه

• 20150517_124706.jpg
    20150517_124706.jpg
    118.2 KB · نمایش ها: 103
Last edited:

cyrus_black

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
مخلصم محمد جان. من همیشه از دوستان یاد می گیرم و از تجربه هاشون استفاده می کنم. پس با این حساب اسانس دوم توسکان لدر من؛ همون که دقیقا شبیه کپی اودکلن توسکان بود که دیروز بو کردم؛ به اصل اودکلنش نزدیک تره. عجیبه ها! پس چرا جناب @cyrus_black عزیز نمره ی خیلی پایینی بهش داد؟ چون ایشون هم اصل اودکلن رو داشتن. حتما در اولین فرصتی که ببینمت اسانس دوم و سوم توسکان رو میارم تست کنی. سومی رو هنوز برای فروش نیاوردم. توسکان لدر یکی از پر فروش ترین عطرهای من بوده و برام مهمه که تایید کسی که اودکلنش رو داشته بگیره. اسانس اول رو شما و آقا پژمان تایید می کنین.
من دقیقا بخاطر این که شما گفتی زعفرونش زیاده (که کمی شیرینیش از اونجا می اومد) و چرمش باید سنگین تر باشه؛ توسکان رو عوض کردم اسانس دوم رو آوردم.
درود
امیدوارم اون پست موجب دلخوری نشده باشه یا این تفکر نباشه که من میخواستم کسی یا محصولی رو زیر سوال ببرم

در مورد اسانس توسکان هم من گفم و همچنان سر حرفم هستم که هیچ شرکتی نمیتونه مشابه اون ادکلن رو بسازه،مگه خود تام فورد

من حتی این پست رو دیدم دوباره توسکان شما رو و ادکلنش رو که داشتم تست کردم و نمیتونم واقعا بگم 100% مشابه (غیر از نت چرم تا حدودی)

و شاید این حساسیت من به دلیل استفاده بیش از حد من از این ادکلن باشه (واقعا بیش از حد!!!)

همچنین که کار برند ریو هم برای من تشابه کامل نداشت به نظرم(خود ریو هم ک نمیکنم تایید 100% بدن این قضیه رو)

- مورد دوم در مورد یکی از شاهکار های دنیای عطر سازی : توسکان لدر
واقعا شاهکار،تام فورد هیچ وقت یک کار مطلقا بد نداشته (البته از نرولی فاکتور بگیرید :دی ) اما توسکان بین خوب های تام فورد یک سر و گردن بالاتره

بالانس فوق العاده چرم و زعفران ، با ته بوی چوبی(از بوی گل و تمشک و اینا بگذریم)...یک بنده خدایی می گفت خدا بهشت رو با توسکان شست و شو میده !!!!

اما در مورد اسانس که بدست من رسید:
نکته ای که هست میتونم مطلقا بگم هیچ کارخونه ی تولید اسانسی ( تاکید میکنم هیچ کارخونه ای ) نمیتونه اسانسی مشابه توسکان رو تولید کنه.مگر اینکه عطار این عطر پایه اسانس و فرمول رو در اختیار شرکتی قرار بده

اسانس بدست بنده رسید از این قاعده مستثنی نیست
من تو این اسانس چرم رو حس میکنم ، اما انگار اثری از زعفرون نیست (بوی میوه من تو ادکلن اصلی ام حس نکردم پس تو اینم اگه باشه حس نمیکنم)

به هر حال شاید توسکانی که من دارم فیک باشه!!!

اگه اون پست سو تفاهمی پیش اورده من عذر میخوام و مشکلی با پاک کردنش هم نیست

شاد باشید

بالا