برگزیده های پرشین تولز

پاتوق عطربازها؛معتبرترین و مطمئن ترین مرجع و فروشگاه اینترنتی عطر و اسانس ایران برمبنای صداقت و تخصص

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
حالا که بحث به اینجا کشید چند وقت پیش داشتم تو فراگرانتیکا میگشتم یه شخصی رو دیدم که عطر فوریت و امضاش عکس عجیبی داشت وقتی عطر و پیدا کردم رسیدم به این.
عطری با نت های عجیب و رایحه ای به این شکل امضای کسی باشه
نتهای قهوه، شکلات، خامه ، شیر و قند

ed730174dcbd4e5a730a94bcecddb6c7.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk

Last edited:

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
علی آقا قطعه پیانو رو خانم فخری ملک پور نواخته بود. از نظر من پیانو راحت ترین سازه. من هیچ معلمی برای پیانو نداشتم. صدای تک تک نتها در ذهنم هست و برای نواختن نیاز به خواندن نت ندارم
سلام رضا جان شبت بخیر و آرامی
این خانوم واقعا با احساس اجرا میکنه . خدا پنجه هاشو نو سلامت و پر صلابت نگه داره. من نام ایشون رو تا حالا نشنیده بودم. زنده باشن انشاالله .اینکه شما هم بدون نت مینوازی و تمام نوتها رو در ذهن داری ، نشان از حافظه قوی شماست. تبریک و ماشاالله داره واقعا

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
از شرکت شارابوت افراد مختلفی هستن که وارد می کنن
بنده خیلی دنبال ادکلنی که رایحه غالبش گل سنجد باشه گشته ام و چیزی پیدا نکردم که نکردم. در سایتهای مختلف از عطر روغنی سنجد از شرکت شارابوت برخورد کردم که نوع تبلیغاتشون بیشتر به عطرهای مترویی میخورد. رضا جان نظرت در مورد عطر سنجد واقعی اگه برخورد داشته ای چیست. سالها پیش از کنار یک باغ سنجد عبور میکردم که شکوفه های گل سنجد( که بسیار پخش بوی بالایی دارند ) مرا حالی بحالی کرد. به همین خاطر دنبال عطر واقعیش هستم و به کسی هم نتونستم اعتماد کنم.

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
دشت صبحگاهي نستالژيك
بازگرد ای خاطرات کودکی
بر سوار اسبهای چوبکی
خاطرات کودکی زیباترند
یادگاران کهن والاترند
درسهای سال اول ساده بود
آب را بابا به سارا داده بود
درس پند آموز روباه و خروس
روبه مکار و دزد و چاپلوس
روز مهمانی کوکب خانم است
سفره پر از بوی نان گندم است
کاکلی گنجشککی باهوش بود
فیل نادانی برایش موش بود
باوجود سوز و سرمای شدید
ریزعلی پیراهن از تن می درید
تا درون نیمکت جا می شدیم
ما پر از تصمیم کبری می شدیم
پاک کن هایی ز پاکی داشتیم
یک تراش سرخ لاکی داشتیم
کیفمان چفتی به رنگ زرد داشت
دوشمان از حلقه هایش درد داشت
گرمی دستانمان از آه بود
برگ دفترها به رنگ کاه بود
همکلاسی های درد و رنج و کار
بچه های جامه های وصله دار
بچه های دکه سیگار سرد
کودکان کوچک اما مرد مرد
کاش هرگز زنگ تفریحی نبود
جمع بودن بود و تفریقی نبود
کاش می شد باز کوچک می شدیم
لااقل یک روز کودک می شدیم
یاد آن آموزگار ساده پوش
یاد آن گچ ها که بودش روی دوش
ای معلم نام و هم یادت بخیر
یاد درس آب و بابایت بخیر
ای دبستانی ترین احساس من
بازگرد این مشق ها را خط بزن.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
بنده خیلی دنبال ادکلنی که رایحه غالبش گل سنجد باشه گشته ام و چیزی پیدا نکردم که نکردم. در سایتهای مختلف از عطر روغنی سنجد از شرکت شارابوت برخورد کردم که نوع تبلیغاتشون بیشتر به عطرهای مترویی میخورد. رضا جان نظرت در مورد عطر سنجد واقعی اگه برخورد داشته ای چیست. سالها پیش از کنار یک باغ سنجد عبور میکردم که شکوفه های گل سنجد( که بسیار پخش بوی بالایی دارند ) مرا حالی بحالی کرد. به همین خاطر دنبال عطر واقعیش هستم و به کسی هم نتونستم اعتماد کنم.
درود و روز همگی دوستان بخیر
من سمپلی از یک عطر سنجد دارم که پخش و موندگاری قابل توجهی هم داره اما تا به حال شکوفه سنجد رو بو نکردم برای همین تطبیق نمی تونم بدم. عطرش تک نته و هیچ تغییری هم نمی کنه. همینی که هست رو دوست دارم.

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
دوستان عزیز و گرامی عصر همگی بخیر
من سمپلی از یک عطر سنجد دارم که پخش و موندگاری قابل توجهی هم داره اما تا به حال شکوفه سنجد رو بو نکردم برای همین تطبیق نمی تونم بدم. عطرش تک نته و هیچ تغییری هم نمی کنه. همینی که هست رو دوست دارم.
رضا جان این سمپلت اسانسه دیگه . نه ؟ و آیا چند میل داری ؟ و آیا مورد تایید شماست ؟ منظورم این است که آیا به اندازه ای هست که مقداری از اون رو برای فروش بگذاری ؟ من مقدار کمی میخوام اگر تاییدش میکنی. مثلا 2 میل. اگر امکان پذیر بود ممنون میشوم.
ضمنا همونطور که حتما در بسیاری از تبلیغات سایتها دیدید ، انواع فروشنده ها دارند عطر سنجد رو میفروشند ولی خوب از کجا معلوم که مترویی نباشه ؟ همینطور تبلیغات اونها بیشتر بر سر این موضوع است که این عطر سنجد را هورمونی معرفی میکنند و مینویسند که تحریک کننده جنسی است !!!!!!!! البته برای من این موردش اصلا مورد اهمیت نیست. ولی بطور کلی آیا عطر روی فیزیولوپی بدن میتونه اینطور اثری بگذاره ؟ فکر کنم که بیشتر حس و قوه احساسی آدم هست که با استفاده عطرها به یاد خاطرات مختلف میفته و مثلا حسی رو در آدم قوی یا زنده میکنه . نه ؟
سپاسگزارم

Last edited:

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
درود و روز خوش بر دوستان عطر باز؛

تست عطر وان میلیون اینتنس (غلظت 66 درصد):
به حق باید بگم که این عطر برای من اتفاق خاصی بود. چراکه تقریبا از تمام نتها من نماینده ای رو در این عطر حس میکنم. در کل عطر شیرین و گرمی محسوب میشه. ولی شیرینی عطر متناسب هست و اصلا دل آدم رو نمیزنه. البته تلخی کمی رو هم در اون حس میکنم. نت مرکباتی و گلی به نظرم برجسته تر در این عطر به مشامم میرسه. در کنار این دو نت، نت ادویه ای کمی که فکر کنم ترکیب دارچین و زعفران باشه هم حضور داره. برعکس عطرهای بر پایه ادویه من اثری از فلفل رو حس نمیکنم که ارزش این عطر رو برای من دوچندان میکنه. در کل این عطر برای من تقریبا خطی بود ولی برعکس عطرهای خطی دیگه نکته جالب این عطر در همنوازی سینوسی این نتهاست. بطوریکه نتها به طور متناوب هر چند دقیقه آشکار و ظاهر میشدن تا آخر عمر عطر. از نظر ماندگاری و پخش خیلی خوب محسوب میشه و برای پاییز و زمستان گزینه خوبی به حساب میاد. با وجود رسمی بودن برای استفاده روزانه نیز میتونه گزینه مناسبی باشه. در کل تست این عطر رو حتی برای یکبار به دوستان عطرباز توصیه میکنم.:)

ghalandar66

Registered User
لایک‌ها
1,128
تست عطر دِ وان (غلظت 66 درصد):
توضیح خاصی برای این عطر به نظرم نمیرسه. چون کلا از عطرهای خیلی شیرین خوشم نمیاد. این عطر بنظرم خیلی شیرینه و از نظر رایحه خیلی مشابه عطر "لانکوم لاویست بله" هست. حتی از نظر شیرینی خیلی زیاد هم مشابه اون عطر هست. منتها نسخه مردانه شده اون عطر هست بنظرم (با اینکه از دو برند متفاوت هستن!) ماندگاری و پخش خیلی زیادی داره و از این نظر نکته مثبتی براش به حساب میاد ولی به شرطی که از عطرهای شیرین خوشتون بیاد و از شیرینی زیاد زده نشید. از نظر فصلی هم بنظرم بیشتر مناسب فصل زمستان و هوای سرده و خیلی خوب جواب میده.

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
دوستان عزیز و گرامی عصر همگی بخیر
رضا جان این سمپلت اسانسه دیگه . نه ؟ و آیا چند میل داری ؟ و آیا مورد تایید شماست ؟ منظورم این است که آیا به اندازه ای هست که مقداری از اون رو برای فروش بگذاری ؟ من مقدار کمی میخوام اگر تاییدش میکنی. مثلا 2 میل. اگر امکان پذیر بود ممنون میشوم.
درود و عصر آدینه خوش؛
بله؛ مقدار خیلی کمی اسانسش دستمه و همون طور که نوشتم نمیدونم بوی شکوفه سنجد داره یا نه! به هر حال برات میفرستم.
تبلیغات مربوطه رو هم جدی نباید گرفت مگه اینکه عکسش ثابت شه.

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
دوستان عزیرم سلام شب شما بخیر و آرامی
بله؛ مقدار خیلی کمی اسانسش دستمه و همون طور که نوشتم نمیدونم بوی شکوفه سنجد داره یا نه! به هر حال برات میفرستم.
رضا جان از لطفی که میفرمایی سپاسگزارم . لطفا سفارش سوم بنده هر موقع آماده شد ( همچنان منتظر هستم ) لطف کن با اونها ارسال بفرما.
سپاسگزارم

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
دشت شبانگاهی

تفاوت در نگاه....
موسی خطاب به خداوند در کوه طور: اَرنی ( خود را به من نشان بده )
خداوند:
لن ترانی ( هرگز مرا نخواهی دید )
سعدی :
چو رَسی به کوه سینا ارنی مگو و بگذر
که نیرزد این تمنا به جوابِ "لن ترانی"
حافظ :
چو رسی به طور سینا ارنی بگو و بگذر
تو صدای دوست بشنو،
نه جواب "لن ترانی"
مولانا :
ارنی کسی بگوید که تُرا ندیده باشد
تو که با منی همیشه،
چه "تری" چه "لن ترانی"

پی نوشت :
خدای سعدی علیه الرحمه را رحمت کناد که لقب شه ملک سخن برازنده وی است :

upload_2015-12-11_20-0-58.png

Last edited:

hulk2646

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
اقا اینم سفارش ما
الهوم گرلن
فارنهایت
تغ هرمس
با تشکرفراوان

دل آهنگ

Registered User
لایک‌ها
3,516
درود و شب بر همگی دوستان پاتوق نشینم خوش؛
رکود سنگینی بر بازار حکم فرما شده. رکودی که در آن چکهایی با مبالغ در حد صد هزار تومان برگشت می خورن و نشون می ده جیب ها برای خرید بسیار خالی است. در بازار نخ تولیدی ها چشم اندازی برای ادامه فعالیت هایشان ندارند ؛ برخی از نزدیکانم در بازار کفش رسما کارشان را متوقف کرده اند؛ نگاهی به همین بازارچه عطر و اودکلن پرفیوم هم نشان می دهد خرید و فروشی نیست. در این شرایط دیده میشود حتی هزار تومن برای برخی مهم است و روی آن حساب می کنند ... سال گذشته چنین نبود. حتی شش ماه پیش اوضاع بهتر از این بود. خوش بینانه هم نگاه کنم امید چندانی به تغییر روند حاکم نیست.
به زودی عطرهای جدیدی میرسه که ماهها منتظرش بودیم. نویر د نویر و سلطان منتخب پاتوق ؛ گالووی مارلی؛ ... و چند نام سورپرایز دیگه که وقتی رسید اعلام می کنم.

s.hossein45

Registered User
لایک‌ها
11
سلام
دوستان ایا الکل فیکساتور کاملا باید بدون بو باشد ؟ منظورم این هست که وقتی به طور خالص اونو بو میکنیم آیا بوی خاص الکل رو داره یا باید مثل اب (تقریبا) بدون بو باشه.

arash59b

Registered User
لایک‌ها
1,586
درود و شب بر همگی دوستان پاتوق نشینم خوش؛
رکود سنگینی بر بازار حکم فرما شده. رکودی که در آن چکهایی با مبالغ در حد صد هزار تومان برگشت می خورن و نشون می ده جیب ها برای خرید بسیار خالی است. در بازار نخ تولیدی ها چشم اندازی برای ادامه فعالیت هایشان ندارند ؛ برخی از نزدیکانم در بازار کفش رسما کارشان را متوقف کرده اند؛ نگاهی به همین بازارچه عطر و اودکلن پرفیوم هم نشان می دهد خرید و فروشی نیست. در این شرایط دیده میشود حتی هزار تومن برای برخی مهم است و روی آن حساب می کنند ... سال گذشته چنین نبود. حتی شش ماه پیش اوضاع بهتر از این بود. خوش بینانه هم نگاه کنم امید چندانی به تغییر روند حاکم نیست.
به زودی عطرهای جدیدی میرسه که ماهها منتظرش بودیم. نویر د نویر و سلطان منتخب پاتوق ؛ گالووی مارلی؛ ... و چند نام سورپرایز دیگه که وقتی رسید اعلام می کنم.
واقعا رضا جان درست می فرمایید. همونطور که فکر می کردم اوضاع بدتر شد خوت بهتر می دونی چرا.
تو همه زمینه ها رکود هست فقط توی دلال بازی و واردات اجناس بنجل و انداخت خودروهای اسقاطی به ملت مشکل و رکود و کمبود اعتباری نیست.
زمین زدن بخش نساچی که خیلی وقت هست تموم شده و شغل شما هم تقریبا عقبه همون هست
بقول یک نفر می گفت اگه اینا می خواستن بدون برنامه ریزی و اله بختکی مملکت رو اداره کنند اینقدر گند نمی زدن اصلا نوع گندکاری هاشون حساب شده و از روی برنامه است.

سلام
دوستان ایا الکل فیکساتور کاملا باید بدون بو باشد ؟ منظورم این هست که وقتی به طور خالص اونو بو میکنیم آیا بوی خاص الکل رو داره یا باید مثل اب (تقریبا) بدون بو باشه.
بویی شبیه الکل میده

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
سلام صبح همه دوستان عزيزم بخير و شادي
سلام
دوستان ایا الکل فیکساتور کاملا باید بدون بو باشد ؟ منظورم این هست که وقتی به طور خالص اونو بو میکنیم آیا بوی خاص الکل رو داره یا باید مثل اب (تقریبا) بدون بو باشه.[/QUOTسE]
من مقداري فيكساتور دارم كه وقتي بوش كردم همان بوي الكل را داره ولي به تند و تيزي الكل نيست.

smaghoreshi

Registered User
لایک‌ها
536
بالا