برگزیده های پرشین تولز

فروش فروش بازیهای ایکس باکس 360 بر روی تیگت اصل با قیمت باورنکردنی و ارسال رایگان

ArsesHystaspes

Registered User
لایک‌ها
12
با اجازه از سلین عزیز.
دوستان کسی هست که در بازی متال گیر سالید 5 پس از مرحله 45 تونسته باشه quiet رو به بازی برگردونه؟
من در جایی خوندم اگر مرحله 11 را 7 بار با نشان پروانه بازی کنیم، بر خواهد گشت ولی متاسفانه اینطور نشد.
ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید در اختیارم بزارید.

HTC ONE ULTIM8
مشکلم حل شد.
دوباره ممنون از سلین عزیز.

HTC ONE ULTIM8

jimtac

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلین عزیز سلام خسته نباشید.
اول اینکه اطلاعاتی در مورد اسمارت گلس داری مثل راه اندازیش یا اینکه نیاز به لایو داره از چه بازی هایی پشتیبانی میشه و اپلیکیشن بازی ها (روی تبلت) از کجا دانلود میشه برای اجرا اینترنت پر سرعت میخواد برای نمونه متال گیر فانتوم پین رو دانلود و رو تبلتم نسب کردم اجرا هم شد ولی نقشه نمایش داده نشد (نقشه خاموش بود) مثل اینکه مربوط به ایکس باکس وان بود.
این بازی ها رو میخوام
metal gear solid-ground zero
borderlands 2
sniper elite 2
ghost sniper 2
ace combat-infinity
دی ال سی اعم از(skin_thems_character ...) این بازی رو میخوام
gears of war-judgment
بدون قاب با لیبل راستی دفعه قبل ace combat :assault harizon دادی اشتباه نشه.
منتظرم بای.

Last edited:

cr7gr8

Registered User
لایک‌ها
175
UltimateMarvelVsCapcom3_Xbox360_Alternate.jpg

سلام
اینو داری؟

jimtac

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام سلین بازیها رو ok کردی بگو پول رو برات سند کنم.

jimtac

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان کسی از اسمارت گلس برای ۳۶۰ خبر داره تو ایران شدنی هست یا نه.؟

kolange

Registered User
لایک‌ها
2,097
سلام. تو لیستتون بازی FFXIII رو داشتید. چجوری میتونم ازتون خریداری کنم؟ بنده تهران هستم. احتمالا بازی Capcom vs marvel هم بخوام. مرسی

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
سلام. تو لیستتون بازی FFXIII رو داشتید. چجوری میتونم ازتون خریداری کنم؟ بنده تهران هستم. احتمالا بازی Capcom vs marvel هم بخوام. مرسی

سلام دوست من

هر دو بازی موجوده. بازیها با پست یا پیک ارسال میشه خدمت مشتری. ولی اگر شما بتونید میتونید بیاید سمت ونک تحویل بگیرید.

اگر نهایی شد تصمیمتون پیام بدید.

fcdanial

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با عرض سلام خدمت سلین گرامی و دوستان محترم ... بنده یک ماه و نیم پیش حدودا 60 تا بازی ایکس باکس از ایشون خریداری کردم ... همیشه خریدهای اینترنتی ریسک داره و متاسفانه (بلانسبت سلین جان) کم هم نیستند فروشندگانی که کلاه برداری می کنند !! ... ولی قضیه این فروشگاه فرق داره ! این بار من واقعا متعجب شدم !! تمامی بازی ها صحیح و سالم ، با کیفیت فوق العاده عالی (کیفیت بازی و کیفیت کاورها) و بسته بندی خیلی خوب برای بنده ارسال شد ... شرمنده ، سرم شلوغ بود و نتونستم توی این 1 ماه و نیم بیام و تشکر کنم ... واقعا سلین جان تو کارش حرف نداره ! با خیال راحت ازشون خرید کنید ... 4 عامل سرعت ، کیفیت ، دقت و وجدان کاری توی کار ایشون وجود داره که ایشون را از دیگر همکارانشون متمایز میکنه ... امیدوارم همیشه توی کارشون موفق باشند ... به امید همکاری های بعدی ، تشکر فروان از سلین عزیز .:):):general406::general406:

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
با عرض سلام خدمت سلین گرامی و دوستان محترم ... بنده یک ماه و نیم پیش حدودا 60 تا بازی ایکس باکس از ایشون خریداری کردم ... همیشه خریدهای اینترنتی ریسک داره و متاسفانه (بلانسبت سلین جان) کم هم نیستند فروشندگانی که کلاه برداری می کنند !! ... ولی قضیه این فروشگاه فرق داره ! این بار من واقعا متعجب شدم !! تمامی بازی ها صحیح و سالم ، با کیفیت فوق العاده عالی (کیفیت بازی و کیفیت کاورها) و بسته بندی خیلی خوب برای بنده ارسال شد ... شرمنده ، سرم شلوغ بود و نتونستم توی این 1 ماه و نیم بیام و تشکر کنم ... واقعا سلین جان تو کارش حرف نداره ! با خیال راحت ازشون خرید کنید ... 4 عامل سرعت ، کیفیت ، دقت و وجدان کاری توی کار ایشون وجود داره که ایشون را از دیگر همکارانشون متمایز میکنه ... امیدوارم همیشه توی کارشون موفق باشند ... به امید همکاری های بعدی ، تشکر فروان از سلین عزیز .:):):general406::general406:

وای. چقدر حرفهای خوب :general406::general406::general406:

ممنونم آقا دانیال.

خوشحالم که تونستیم نظر شمارو جلب کنیم. :) :) :)

mehdisats

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام. ممکنه لیست آخرین بازیهای اضافه شده تو چند ماه اخیر رو بفرستید آخه اصلا نفهمیدم از جدیدیا چیا دارید. و اینکه حضوری ونک کجاشه من بیام؟! ممنون

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

clickestan

Registered User
لایک‌ها
613
سلام. ممکنه لیست آخرین بازیهای اضافه شده تو چند ماه اخیر رو بفرستید آخه اصلا نفهمیدم از جدیدیا چیا دارید. و اینکه حضوری ونک کجاشه من بیام؟! ممنون

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

تمامی بازیهای ایکس باکس تا به امروز موجوده دوست من(900 بازی)
هر بازی-ای که روی دیسک عرضه شده باشه موجوده

این لیست آخرین بازیهای موجود:

Rise of the Tomb Raider
Call of Duty Black Ops III فقط انلاین
WWE 2K16
Just Dance Disney Party 2
Just Dance 2016
Back to the Future The Game
WRC 5
Transformers Devastation
NBA 2k16
FIFA 16
PES 16
NHL Legacy Edition
Rugby League Live 3
Rugby World Cup 2015
Metal Gear Solid V The Phantom Pain *این بازی فقط بر روی هارد اصلی کنسول نصب میشود*
Madden NHL 16
MotoGP 15
LEGO Jurassic World
Ride
Sniper Elite 3 Ultimate Edition
Resident Evil Revelations 2
Battlefield Hardline
Bioshock Infinite The Complete Edition
Monster High New Ghoul in School
Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends
Handball 16
Snoopys Grand Adventure

سفارشتون رو مشخص کنید برام ارسال کنید مکان دقیق رو بهتون میگم تشریف بیارید.

mehdisats

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
تمامی بازیهای ایکس باکس تا به امروز موجوده دوست من(900 بازی)
هر بازی-ای که روی دیسک عرضه شده باشه موجوده

این لیست آخرین بازیهای موجود:

Rise of the Tomb Raider
Call of Duty Black Ops III فقط انلاین
WWE 2K16
Just Dance Disney Party 2
Just Dance 2016
Back to the Future The Game
WRC 5
Transformers Devastation
NBA 2k16
FIFA 16
PES 16
NHL Legacy Edition
Rugby League Live 3
Rugby World Cup 2015
Metal Gear Solid V The Phantom Pain *این بازی فقط بر روی هارد اصلی کنسول نصب میشود*
Madden NHL 16
MotoGP 15
LEGO Jurassic World
Ride
Sniper Elite 3 Ultimate Edition
Resident Evil Revelations 2
Battlefield Hardline
Bioshock Infinite The Complete Edition
Monster High New Ghoul in School
Kung Fu Panda Showdown of Legendary Legends
Handball 16
Snoopys Grand Adventure

سفارشتون رو مشخص کنید برام ارسال کنید مکان دقیق رو بهتون میگم تشریف بیارید.
ممنون از توضیحتون
فقط من هنوز متوجه نشدم اینایی که میگید فقط روی هارد اصلی قابله نصبه چطوری میشه یعنی من باید دستگاهو بیارم اونجا یا مثل بقیه خب رو هاردش اول نصب میکنه با یه سی دی دیگه اجرا میشه خب چه فرقی داره که توضیح مینویسید هنوز نفهمید و مورد بعدی اونایی که فقط آنلاینه رو من که دستگاهم رو دو سال قبل گرفتم و کپی خور هستش و هارد هم داره ولی جی تگ و اینا نیستش ولی فروشنده گفته اگه به نت وصل بشی ممکنه قفل بشه باید دستگاهت رو بندازی دور! ولی تو نت خوندم اگه ۹۷ درصد باشه مشکل پیش میاد و مکس ها مشکل ندارن حالا سوال من اینه اینایی که نوشتین فقط آنلاین یعنی من باید اکانت اورجینال بخرم و شارژش کنم اگه اجرا کنم با اینکه کپی هستن مشکل پیش نمیاد آیا. بعنوان مثال من بازی diablo آخرین اکسپنشنش رو آیا سی دی های شما رو میتونم آنلاین بازی کنم بدون مشکل دار شدن یا نه و احتمال داره لاک بشه؟ ببخشید طولانی شد ... ممنونم اگه پاسخی بدید که کمکم کنه واسه فهمیدن موضوعه بازی کردن آنلاین و لاک شدن و نشدن دستگاهه کپی خور خور شده....

mehdisats

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
حقیقتا دستت درد نکنه،آدم موقع بازی خیالش راحته که بازی قطع نمیشه.
این مشکل رو منم داشتم یعنی بازی هایی که متفرقه قبلا این ور اونور دستفروشی میخریدم مثلا تو نیدفور اسپید یهو وسطش میفته بیرون یعنی مربوط به نوع سی دی میشه؟؟

بالا