برگزیده های پرشین تولز

مشکلات و سوالات پیرامون استفاده از فروم

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
قابلیت پروکسی عکسها رو غیر فعال کنید ، همه عکس ها ضربدر شده !! تاپیک های قدیمی و ... همه به گاج رفته اعصابمون خرد شد انقدر گفتیم و کسی گوش نکرد :general502: به این مدیریت :general710:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,028
سلام. برای سیستم هایی که خروج ندادیم چی کار کنیم؟ مثلا داخل کافی نت وارد اینجا شدیم و یادمون رفته خروج بدیم. چه جوری وقتی به اون سیستم دسترسی نداریم خروج بدیم تا کسی نتونه سوءاستفاده کنه؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843

Dan Bahrami

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
2,347

#God Of War#

Registered User
لایک‌ها
73
محرومیت کاربر @sajad-tnt باید امروز برداشته میشد اما بخاطر بیکفایتی بعضی از مدیران پرشین تولز محرومیت ایشان تا 1نوامبر افزایش پیدا کرده است!...
بدون اینکه دلیل بن شدن ایشان گفته شود!...
تا کی باید شاهد بی عدالتی از جانب این فروم باشیم؟!!

@Forum Manager

khafan11

Registered User
لایک‌ها
2,231
محرومیت کاربر @sajad-tnt باید امروز برداشته میشد اما بخاطر بیکفایتی بعضی از مدیران پرشین تولز محرومیت ایشان تا 1نوامبر افزایش پیدا کرده است!...
بدون اینکه دلیل بن شدن ایشان گفته شود!...
تا کی باید شاهد بی عدالتی از جانب این فروم باشیم؟!!

@Forum Manager
خودتون هم بن شدید تا شما باشید دم از بی کفایتی مسئولین نزنید
sadtrollface.png

yar_66

Registered User
لایک‌ها
139
سلام من وسط معامله بودم یهو بن شدم به مدت چند روز اصلا اخطاری هم نگرفته بودم و کار خلافی هم نکردم این کار یعنی چی دقیقا؟امروز هم که از ب در اوموم دیدم یه پیام دارم از مدیر ثبت احوال

Your message (yar_66) contains inappropriate language. This does not follow our rules. Your message may have been removed or altered.

Your account's access may be limited based on these actions. Please keep this in mind when posting or using our site.
مشکل چی بوده؟

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843
سلام من وسط معامله بودم یهو بن شدم به مدت چند روز اصلا اخطاری هم نگرفته بودم و کار خلافی هم نکردم این کار یعنی چی دقیقا؟امروز هم که از ب در اوموم دیدم یه پیام دارم از مدیر ثبت احوال

Your message (yar_66) contains inappropriate language. This does not follow our rules. Your message may have been removed or altered.

Your account's access may be limited based on these actions. Please keep this in mind when posting or using our site.
مشکل چی بوده؟
شما بدلیل توهین در گفتگوی خصوصی بن شدید اخطار هم داده شده بود

Forum Manager

ثبت احوال
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
1,843

yar_66

Registered User
لایک‌ها
139
http://forum.persiantools.com/members/yar_66.241037/
وارد صفحه کاربری بشید اخطار و می بینید .لینک هم فرستادم
من الان وارد صفحه کاربریم شدم اصلا از شما پیامی نگرفتم بعداینکه من به کسی توهینی نکردم برداشتید به اشتباه بن کردیدبعداز خودتون حرف در میارید؟الان شما نشون بده کدوم پیام توهین اصلا به کی بوده؟رو هوا که نمیشه بن کرد اونم بدون اخطار.

606060

Registered User
لایک‌ها
260

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
مدیر انجمن :یکسری تاپیک من رو پر از توهین و مطالب کفرآمیز کردند لطفا پیگیری کنید
http://forum.persiantools.com/threads/عکس-تصویر-دردناک-دختر-یمنی-سوژه-شبکه‌های-اجتماعی-شد-برگی-دیگر.831059/

سلام ،
در هر تاپیکی که پستی از نظر شما توهین آمیز بود از "گزارش تخلف" استفاده کنید تا مسئولین همون بخش به موضوع ترتیب اثر بدن ، نیاز نیست توی بخشهای دیگه این موضوعات رو مطرح کنید .
اولین گزارش شما ساعت 1:46 ثبت شده و ساعت 15:50 دقیقه رسیدگی شده ، مدیران و همکاران سایت هم مثل دیگر کاربران طبیعتا تو تمام لحظات شبانه روز آنلاین نیستن ، پس بعد از ثبت گزارش کمی صبور باشید .
موفق باشید .

.

yar_66

Registered User
لایک‌ها
139
آخر هم جواب قانع کننده ای ندادید که چرا بن کردید و برای من نه پیامی اومده بود نه اخطاری. معذرت خواهی برای این مواقع هست دوست عزیز هیچ مدرکی ارائه ندادید که کجا و به کی توهین کردم . متاسفم براتون

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
آخر هم جواب قانع کننده ای ندادید که چرا بن کردید و برای من نه پیامی اومده بود نه اخطاری. معذرت خواهی برای این مواقع هست دوست عزیز هیچ مدرکی ارائه ندادید که کجا و به کی توهین کردم . متاسفم براتون
بنده هم حدود یک هفته بن شدم!...بدون دریافت اخطار ویا حتی دلیل بن شدن!...
حتی @Forum Manager هم دلیل بن شدن من رو نمیدونست!...
برای اینکه برای مدیران متاسف بود باید برای خودمون متاسف باشیم که داریم همچین جایی فعالیت میکنیم!...

kamran_ms

Registered User
لایک‌ها
413
بنده هم حدود یک هفته بن شدم!...بدون دریافت اخطار ویا حتی دلیل بن شدن!...
حتی @Forum Manager هم دلیل بن شدن من رو نمیدونست!...
برای اینکه برای مدیران متاسف بود باید برای خودمون متاسف باشیم که داریم همچین جایی فعالیت میکنیم!...
با سلام من حدود 10 ساله اینجا فعالیت دارم ...
پس چرا من بدون دلیل بن نشدم!!!!
مدیر ها با کسی دشمنی که ندارن هدفشون برقراری یه فضایی هستش که شما درونش یه فعالیتی بکنی و به نتیجه ایی برسی ...اباد کردن اینجا اباد کردن خودمونه دوست عزیز ...صد ها نفر از همین انجمن نون میخورن شما بن شدی حتما دلیلی داشته دلیلی نداره تبلیغ منفی درباره ی انجمن انجام بدی عزیز من اخه ...
من نه طرفداری مدیرارو میکنم و نه شما من از تمام کاربران اینو میخام که از حرکات بچه گانه و دور از شخصیت پرهیز کنن اینجا محیط کاره درسته مجازیه اما لطفا رعایت کنید که سودش به جیب خودتون میره هر چی بیشتر اباد بشه انجمن ...

بالا