برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,059

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
دوستان چطوری میتونم تو پنل کاربریم تو pt پیغام خصوصی بفرستم.....وقتی رو گزینه اش کلیک میکنی مینویسه مثل قدیمترا نیست و باید گفتگو کنید؟

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
این ظاهرا خودکار نیست دکمه میزاره !

اره خودکار نیستش .....من واسه بعضی از پست هام ازش استفاده میکنم.

-این افزونه WordPress to Buffer که نوشتم بصورت خودکار مطالب رو ارسال میکنه.....هنوز خودم امتحانش نکردم.....ولی اگه اموزشش رو خواستی تو گوگل سرچ کنی هستش.

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
دوستان چطوری میتونم تو پنل کاربریم تو pt پیغام خصوصی بفرستم.....وقتی رو گزینه اش کلیک میکنی مینویسه مثل قدیمترا نیست و باید گفتگو کنید؟
خیلی وقته دیگه نمیشه به خودمون پیام داد...

Sent from my Lenovo A526 using Tapatalk

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82
ممنون از پاسختون.

-یعنی اگه من بخوام مثلا به یکی از اعضا پرشین تولز پیغام خصوصی بفرستم چه راهکاری داره؟اگه مثل گذشته نیستش الان؟

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
ممنون از پاسختون.

-یعنی اگه من بخوام مثلا به یکی از اعضا پرشین تولز پیغام خصوصی بفرستم چه راهکاری داره؟اگه مثل گذشته نیستش الان؟
من فکر کردم میخواید به خودتون پیغام بدید.

برای اینکه به کاربری pm بفرستید روی آواتار یا یوزرش کلیک کنید، از پنجره باز شده «شروع گفتگو» رو بزنید.
IMG_20180527_230941.jpg

meysam313

Registered User
لایک‌ها
82

hady1364

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
543
اکانت زیر هیچ توئیتی نداره ولی 11 هزار فالور داره!! چطوری؟ فالور فیک هم باشن به هیچ درش نمیخوره پس احتمالا فیک نیستن
این فالورا از کجا اومدن؟!
https://twitter.com/0j___j0
این اکانت تقریبا یه ساله ساخته شده. حدود 22 هزار توییت رو لایک کرده، 10هزار نفر رو هم فالو کرده. مشخصه یه مدت فعال بوده و فالور جذب می کرده حالا همه توییت هاش رو پاک کرده و اکانتش رو گذاشته برای فروش. به محض اینکه یه توییت بذاره بیشتر فالورهاش میپرن مگه اینکه همون فعالیت سابقش رو ادامه بده

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,543
خسته نمیشی اینقد می تایپی؟:general509:
نه :p:general108:. هر چیزی که پول توش باشه، منو خسته نمیکنه
اینکه میگیم نمیشه منظور این نیست که کلا تحت هیچ شرایطی نمیشه
ولی تمام سایت های خرده فروش بزرگ همگی خیلی وقته مکانیزم های مختلفی برای مقابله با این داستان دارن ( درسته که بیمه پول صاحب حساب رو میده ولی همون بیمه دردسر بزرگی برای سایت ها ایجاد می کنه کلا دعوای حقوق سر همین ماجراها بوده)
سایت هایی مثل امازون هم به دلیل اینکه حجم فروش نجومی دارن اصلا نمی تونن ریسک کنن
ما حساب حساب خیلی قدیمی تو آمازون داشتیم بالای 200 هزاردلار خرید داشتیم ولی بازم کارت جدید که اضافه می کردیم با اینکه صاحب حساب همون شخص صاحب اکانت امازون بوده همیشه اولین خرید hold می شد تا تایید حساب انجام بشه
کالای فیزیکیريال لایسنس و این چیزارو دیگه نمیشه با کردیت هکی خرید ( کالای فیزیکی که مشخصه کجا میره، کالای دیجیتالی هم که با ی کلیک باطل میشه)
اون بلیت واقعا استثنا بوده :دی
به قول فردوسی پور با کمال احترام، اجازه میدید حرفتون رو قبول نکنم ؟:D
من 4 تا اکانت امازون دارم. به نام خودم، به نام یه نفر دیگه، به نام شرکت و آمازون اسوشیئت. با اولی و دومی خرید میکنم. با سومی فروش میکنم. چهارمی هم مشارکته. تا حالا هیچوقت خریدم رو هولد نکردن. حتی وقتی با گیفت کارت ( گیفت کارت ویزا نه امازون) بدون نام خرید کردم.
آمازون تابع قوانین (KYC ( Know your customer هست و باید مشتری رو تایید هویت کنه ( که اونم فقط یه زنگ زد و برای من کد خوند)، اما خارج از این وظیفه ای برای تایید کارت بانکی نداره. حتی دسترسی لازم برای این کار رو هم نداره. آمازون حتی نمیتونه نام روی کارت منو بفهمه. من میتونم بزنم اسمم mg6 ـه:D. تا زمانی که بانکم قبول کنه که به نام mg6 پول رو پرداخت کنه، آمازون مشکلی با این قضیه نداره.
شما به آمار بانک ها توی اینترنت نگاه کنی می بینی که هک و دزدی از کردیت کارت، خیی چیز معمول و متداولیه و اصلا عجیب و غریب نیست. بانک ها هم 2 تا راهکار برای مقابله با این دارن. اولیش تشویق مشتری ها به استفاده از کردیت کارته( به جای دبیت کارت). چون به بانک فرصت پیگیری میده. دومیش که روز به روز هم داره معمولتر میشه اینه که مرچنت پرووایدر های بزرگ مثل 2co و گوگل و غیره رو وادار میکنند که یک مرحله به انتهای خریدشون اضافه کنند که صفحه اس ام اس بانک صادر کننده کارته. اینطوری تا کد اس ام اس ارسال شده از بانک، تو اون صفحه وارد نشه، خرید انجام نمیشه. البته آمازون الان چنین چیزی نداره

خلاصه، شما اطلاعات کارتتو بده، من برات خالیش میکنم:D

Last edited:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,543
درسته, بیشتر مردم عقلشون به چشمشون هست, اگر ظاهر قضیه حرفه ای به نظر بیاد زود اعتماد می کنند
من حاضرم دفتر و مجوزش رو بذارم. اما یه نفر که توی اینترنت با این جوونا سر و کار داره باید مدیریتش کنه. من تا چند وقت پیش فکر میکردم ایکس باکس یه جور قرص روانگردانه:D
نه من با وبمانی کار نکردم. بیت کوین رو هم میتونی امتحان کنی, ریسکش بالاست ولی عوضش از هفت دولت آزاده :D
برای بیت کوین یه سایتی به اسم luno عضو شدم. گفت برای خرید نامحدود باید با کارت شناساییت عکس سلفی بگیری، ترسیدم قیافه خوجگلم رو چشم بزنن، ادامه ندادم دیگه:general304:. بقیه سایت ها محدودیت خرید 10 هزار یورو در ماه داشتن. نوسان قیمتش هم که افتضاحه.
کلا هیچ راهی نیست. من که نا امید شدم:(. من الان دارم مسافری میارم. اینور هم با یه وضعیتی که مسلمان نشنود، کافر نبیند می فروشم:general509::D. الهی که این مصطفی به زمین گرم بخوره با این کشورش:general208:. از این دلم میسوزه که هرچی ما با این خفت و مذلت:general509: میاریم تو کشور، مصطفی با یه الله اکبر توی یمن دود میکنه میره رو هوا :general507::D

siavash-61

Registered User
لایک‌ها
444
من حاضرم دفتر و مجوزش رو بذارم. اما یه نفر که توی اینترنت با این جوونا سر و کار داره باید مدیریتش کنه. من تا چند وقت پیش فکر میکردم ایکس باکس یه جور قرص روانگردانه:D

برای بیت کوین یه سایتی به اسم luno عضو شدم. گفت برای خرید نامحدود باید با کارت شناساییت عکس سلفی بگیری، ترسیدم قیافه خوجگلم رو چشم بزنن، ادامه ندادم دیگه:general304:. بقیه سایت ها محدودیت خرید 10 هزار یورو در ماه داشتن. نوسان قیمتش هم که افتضاحه.
کلا هیچ راهی نیست. من که نا امید شدم:(. من الان دارم مسافری میارم. اینور هم با یه وضعیتی که مسلمان نشنود، کافر نبیند می فروشم:general509::D. الهی که این مصطفی به زمین گرم بخوره با این کشورش:general208:. از این دلم میسوزه که هرچی ما با این خفت و مذلت:general509: میاریم تو کشور، مصطفی با یه الله اکبر توی یمن دود میکنه میره رو هوا :general507::D
من متوجه نشدم شما میخوای درآمدتو بیاری اینور تبدیل به ریال کنی؟ درسته؟
خب برا بیتکوین چرا رفتین عضو سایت و ... شدین؟ که گیفت بخرین باهاش؟
خب عزیز بیتکوین توی والت شما هست. اینور هزارتا خریدار هست برای بیتکوین و اتریوم و ... چندتا سایت هم هست.
نیازی نیست با بیتکوین چیزی بخرین. همون بیتکوین یا اتریوم رو میتونین خیلی راحت تبدیل به ریال کنین.
اگر هم منظورتون اینه که با کارتتون اونور بیتکوین بخرین، اینو خیلی راحت از لوکال بیتکوین میتونین فروشنده های رنگ و وارنگ با انواع متدهای پرداخت (حتی کش حضوری تو اکثر کشورها و شهرها برای فرار مالیاتی) پیدا کنین و بخرین یا بفروشین.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,543
من متوجه نشدم شما میخوای درآمدتو بیاری اینور تبدیل به ریال کنی؟ درسته؟
بله
خب برا بیتکوین چرا رفتین عضو سایت و ... شدین؟ که گیفت بخرین باهاش؟
خب عزیز بیتکوین توی والت شما هست. اینور هزارتا خریدار هست برای بیتکوین و اتریوم و ... چندتا سایت هم هست.
نیازی نیست با بیتکوین چیزی بخرین. همون بیتکوین یا اتریوم رو میتونین خیلی راحت تبدیل به ریال کنین.
اگر هم منظورتون اینه که با کارتتون اونور بیتکوین بخرین، اینو خیلی راحت از لوکال بیتکوین میتونین فروشنده های رنگ و وارنگ با انواع متدهای پرداخت (حتی کش حضوری تو اکثر کشورها و شهرها برای فرار مالیاتی) پیدا کنین و بخرین یا بفروشین.

دقیقا. من میخواستم خود بیت کوین رو بخرم. خرید گیفت یه موضوع دیگه بود
لوکال بیت کوینز قیمت های یوروییش خوب نیست. اکثر فروشنده های محدوده یورو هم محدودیت فروش دارند. اینجوری آدم مجبوره به چند نفر در چند کشور مختلف پول ارسال کنه که شر میشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
بله

دقیقا. من میخواستم خود بیت کوین رو بخرم. خرید گیفت یه موضوع دیگه بود
لوکال بیت کوینز قیمت های یوروییش خوب نیست. اکثر فروشنده های محدوده یورو هم محدودیت فروش دارند. اینجوری آدم مجبوره به چند نفر در چند کشور مختلف پول ارسال کنه که شر میشه
افتک چرا تیکت نمیزنی سایت های اکسچنج و از اونا سوال نمیکنی.
بیت کوین فکر نکنم در حجم های سنگین بشه اینجا آب کرد. چون خرید و فروشش هم ممنوع شده انگار در قوانین ج.ا

cybermind

Registered User
لایک‌ها
481
نه :p:general108:. هر چیزی که پول توش باشه، منو خسته نمیکنه

به قول فردوسی پور با کمال احترام، اجازه میدید حرفتون رو قبول نکنم ؟:D
من 4 تا اکانت امازون دارم. به نام خودم، به نام یه نفر دیگه، به نام شرکت و آمازون اسوشیئت. با اولی و دومی خرید میکنم. با سومی فروش میکنم. چهارمی هم مشارکته. تا حالا هیچوقت خریدم رو هولد نکردن. حتی وقتی با گیفت کارت ( گیفت کارت ویزا نه امازون) بدون نام خرید کردم.
آمازون تابع قوانین (KYC ( Know your customer هست و باید مشتری رو تایید هویت کنه ( که اونم فقط یه زنگ زد و برای من کد خوند)، اما خارج از این وظیفه ای برای تایید کارت بانکی نداره. حتی دسترسی لازم برای این کار رو هم نداره. آمازون حتی نمیتونه نام روی کارت منو بفهمه. من میتونم بزنم اسمم mg6 ـه:D. تا زمانی که بانکم قبول کنه که به نام mg6 پول رو پرداخت کنه، آمازون مشکلی با این قضیه نداره.
شما به آمار بانک ها توی اینترنت نگاه کنی می بینی که هک و دزدی از کردیت کارت، خیی چیز معمول و متداولیه و اصلا عجیب و غریب نیست. بانک ها هم 2 تا راهکار برای مقابله با این دارن. اولیش تشویق مشتری ها به استفاده از کردیت کارته( به جای دبیت کارت). چون به بانک فرصت پیگیری میده. دومیش که روز به روز هم داره معمولتر میشه اینه که مرچنت پرووایدر های بزرگ مثل 2co و گوگل و غیره رو وادار میکنند که یک مرحله به انتهای خریدشون اضافه کنند که صفحه اس ام اس بانک صادر کننده کارته. اینطوری تا کد اس ام اس ارسال شده از بانک، تو اون صفحه وارد نشه، خرید انجام نمیشه. البته آمازون الان چنین چیزی نداره

خلاصه، شما اطلاعات کارتتو بده، من برات خالیش میکنم:D
آمازون اسوشیئت رو چطور باز کردید؟ راهکاری داره از داخل ایران؟

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
افتک چرا تیکت نمیزنی سایت های اکسچنج و از اونا سوال نمیکنی.
بیت کوین فکر نکنم در حجم های سنگین بشه اینجا آب کرد. چون خرید و فروشش هم ممنوع شده انگار در قوانین ج.ا
الان میری ثبت نام کنی میگه عکس سلفی با مدارکت بده o_O الان کم مونده بقال سرکوچه برا نوشابه ام کپی شناسنامه بخواد.

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,468
سایت ddl فارسی نداریم ؟

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,468
کسی سئو کار هست

ارزش داره سایت غیر سرگرمی رو سئو کرد ؟ یا تبلیغ مستقیم بدیم برای معرفی ؟!

و اینکه هزینه هاش اگر بالا هست ! اقساطی میشه کسی انجام بده ؟

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,059
کسی میدونه چطوری میشه ویدئو/کانال لایو 24 ساعته (24/7) روی یوتیوب داشت؟ لایو بودنش به کنار چطور 24 ساعت شبانه روز لایو هست مهمه
مثل این

estar_bien

Registered User
لایک‌ها
78
طراح لوگو پیام بده تلگرام لطفا. ApaixA@

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
دوستان 4 تا اس ام اس از ساماندهی اومد برام.
ولی نه ایمیلی اومد و نه تو اینترنت دات آی ار خبری است.

چیکار باید کرد؟

بالا