برگزیده های پرشین تولز

بهترین بیمه عمر و تکمیلی کدام است؟ راهنمایی کنید لطفاً

لندن 2012

Registered User
لایک‌ها
228
شما میگین در حد عدد و رقم هست و در عمل هیچ خب مبالغی که عرض کردم رو شما بگین.
تامین اجتماعی درصد افزایش پرداختیش نسبت به سال پیش 400 درصد افزایش داشته؟!!
شما مبلغ حق بیمه ای که ماهانه باید برای بیمه عمر و سرمایه گذاری بدین رو بر اساس مبلغ حق بیمه تامین اجتماعی محاسبه کنین، میبینین در آخر ارزشش خیلی بیشتر از خدمات تامین اجتماعی هست.
بله ما در ایران هستیم ولی خدمات تامین اجتماعیمون هم در ایران هست و با نرخهای کانادا خدمات نمیدن. همین امروز رو ببینیم که بازنشسته های تامین اجتماعی واقعا حقوقی که میگیرن تمام مشکلاتشون رو برطرف میکنه؟ این همه سال مبالغ هنگفتی به تامین اجتماعی دادن چرا بزور خورد خورد بصورت مستمری داره بهشون برمیگردونه.
متاسفانه ما ایرانیها راحت رومون تاثیر میزارن، همین تامین اجتماعی یک نمونه دزدی از کارفرماها و مردم هست. واقع بین بودن با اینکه نخوایم خودمون فکر کنیم خیلی فرق داره. من واقع بینم در ایران زندگی میکنم ولی فکر دارم بین تامین اجتماعی و بیمه عمر و سرمایه گذاری کدوم رو انتخاب کنم. من بیمه عمر و سرمایه گذاری + بیمه خدمات سلامت درمانی + بیمه تکمیلی دارم.
مشکل اصلی ما ایرانیها عدم دانش و صحبت هست، مشاور خوب اگر داشته باشین خیلی مسائل رو براتون باز میکنه.
ولی خیلی دوست دارم آمار بیمه نامه ای که میگین سرتون کلاه رفته رو ببینم تا در موردش با هم صحبت کنیم البته اعداد ارقام واقعیشو. ممنونم
سرفرصت چشم. کامل اطلاعاتشو میفرستم.

B8665

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
دوستان العان به غیر از تامین اجتماعی بیمارستان های دولتی و خصوصی با کدوم بیمه قرارداد بیشتری دارن؟
نیروهای مسلح، بانکها، خدمات درمانی، ایرانیان، سلامت
اینها هم در دسته بیمه های تامین اجتماعی هستن

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
نیروهای مسلح، بانکها، خدمات درمانی، ایرانیان، سلامت
اینها هم در دسته بیمه های تامین اجتماعی هستن
میخواستم بیمه تامین اجتماعی بشم خیلی گرون بود گفتم ببینم بیمه های خصوصی کدومشون برای خدمات درمانی بهتره ممنون میشم راهنمایی کنین

B8665

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
میخواستم بیمه تامین اجتماعی بشم خیلی گرون بود گفتم ببینم بیمه های خصوصی کدومشون برای خدمات درمانی بهتره ممنون میشم راهنمایی کنین
من خودم بیمه سلامت هستم،از طرف دیگه بیمه تکمیلی هم هستم. بیمه عمر هم دارم.
بیمه سلامت با تامین اجتماعی در کسر هزینه ها حقیقتا فرقی نداره.

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
من خودم بیمه سلامت هستم،از طرف دیگه بیمه تکمیلی هم هستم. بیمه عمر هم دارم.
بیمه سلامت با تامین اجتماعی در کسر هزینه ها حقیقتا فرقی نداره.
همین بیمه سلامت که دولت میده رو میگین؟اینو که اکثر دکترا قبول نمیکنن
بعد روی بیمه سلامت چه بیمه تکمیلی میشه گرفت که همه هزینه ها رو بده؟

B8665

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
همین بیمه سلامت که دولت میده رو میگین؟اینو که اکثر دکترا قبول نمیکنن
بعد روی بیمه سلامت چه بیمه تکمیلی میشه گرفت که همه هزینه ها رو بده؟
من که تا امروز هربار دکتر رفتم قبول کردن و مشکلی نداشتم. بیمه تکمیلی از طرف صنفمون شدم و با هر شرکت بیمه ای میشه بیمه شد،البته با شرایط خاصشون

لندن 2012

Registered User
لایک‌ها
228
شما میگین در حد عدد و رقم هست و در عمل هیچ خب مبالغی که عرض کردم رو شما بگین.
تامین اجتماعی درصد افزایش پرداختیش نسبت به سال پیش 400 درصد افزایش داشته؟!!
شما مبلغ حق بیمه ای که ماهانه باید برای بیمه عمر و سرمایه گذاری بدین رو بر اساس مبلغ حق بیمه تامین اجتماعی محاسبه کنین، میبینین در آخر ارزشش خیلی بیشتر از خدمات تامین اجتماعی هست.
بله ما در ایران هستیم ولی خدمات تامین اجتماعیمون هم در ایران هست و با نرخهای کانادا خدمات نمیدن. همین امروز رو ببینیم که بازنشسته های تامین اجتماعی واقعا حقوقی که میگیرن تمام مشکلاتشون رو برطرف میکنه؟ این همه سال مبالغ هنگفتی به تامین اجتماعی دادن چرا بزور خورد خورد بصورت مستمری داره بهشون برمیگردونه.
متاسفانه ما ایرانیها راحت رومون تاثیر میزارن، همین تامین اجتماعی یک نمونه دزدی از کارفرماها و مردم هست. واقع بین بودن با اینکه نخوایم خودمون فکر کنیم خیلی فرق داره. من واقع بینم در ایران زندگی میکنم ولی فکر دارم بین تامین اجتماعی و بیمه عمر و سرمایه گذاری کدوم رو انتخاب کنم. من بیمه عمر و سرمایه گذاری + بیمه خدمات سلامت درمانی + بیمه تکمیلی دارم.
مشکل اصلی ما ایرانیها عدم دانش و صحبت هست، مشاور خوب اگر داشته باشین خیلی مسائل رو براتون باز میکنه.
ولی خیلی دوست دارم آمار بیمه نامه ای که میگین سرتون کلاه رفته رو ببینم تا در موردش با هم صحبت کنیم البته اعداد ارقام واقعیشو. ممنونم
من سه ماهه از سه سال قبل240 ت برای بیمه عمر واریز میکردم. افزایش سالیانه ده درصد.
میدونید تنها بیمه عمر ندارم. خیلی از بیمه های مسیولیت مدنی برای شغلم رو خریداری کردم اونام متاسفانه موقع گرفتن خیلی خوبن و موقع خسارت بیچارت میکنن .
اگر هم دیر فرستادم اطلاعات رو ببخشید. میدونید مشکل من اینه به نرخ روز به شما پول نمیده بیمه عمر و براساس پولی ک تو قلک گذاشتی میده بهت.
نمونه دقیقش رو الان خدمتتون میگم : اگر من سر بیماری فوتح کرده بودم بر اساس بیمه عمر 34 میلیون تومان به همسر من تعلق میگرفت. ولی در بیمه تامین اجتماعی اگر فوتح میکردم همسر من ماهی 1700 تومان ماهی حقوق میگرفت. خب شما کدومش رو انتخاب میکنید ک پشتیبان شماست.
تامین اجتماعی اگه مبلغی بیشتر میگیره پوشش بیشتری هم داره. ( منم اوایل مث شما فکر میکردم ولی با گذشت زمان نظرم عوض شد.)

B8665

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
من سه ماهه از سه سال قبل240 ت برای بیمه عمر واریز میکردم. افزایش سالیانه ده درصد.
میدونید تنها بیمه عمر ندارم. خیلی از بیمه های مسیولیت مدنی برای شغلم رو خریداری کردم اونام متاسفانه موقع گرفتن خیلی خوبن و موقع خسارت بیچارت میکنن .
اگر هم دیر فرستادم اطلاعات رو ببخشید. میدونید مشکل من اینه به نرخ روز به شما پول نمیده بیمه عمر و براساس پولی ک تو قلک گذاشتی میده بهت.
نمونه دقیقش رو الان خدمتتون میگم : اگر من سر بیماری فوتح کرده بودم بر اساس بیمه عمر 34 میلیون تومان به همسر من تعلق میگرفت. ولی در بیمه تامین اجتماعی اگر فوتح میکردم همسر من ماهی 1700 تومان ماهی حقوق میگرفت. خب شما کدومش رو انتخاب میکنید ک پشتیبان شماست.
تامین اجتماعی اگه مبلغی بیشتر میگیره پوشش بیشتری هم داره. ( منم اوایل مث شما فکر میکردم ولی با گذشت زمان نظرم عوض شد.)

شما هر 3 ماه 240 هزار تومان واریز میکنین میشه ماهی 80 هزار تومان، در صورتیکه حق بیمه تامین اجتماعی تقریبا ماهی 500 هزار تومان هست!! واقعا این دو پرداختی یکی هست؟
شما کدوم شهر هستین؟ اگر خواستین در خصوصی بگین یکی از کارگزارهارو بهتون معرفی کنم که مشکل خسارت گرفتن از شرکت بیمه رو نداشته باشین. متاسفانه توی بیمه اگر اطلاعات نداشته باشین بدترین بیمه رو بهتون میندازن و خسارت نمیتونین بگیرین ولی کارگزار من خودش پیگیر خسارتها هم هست و به قوانین اشراف داره.
"
میزان مستمری بازماندگان عبارتست از 30/1(یک سی ام ) مزد یا حقوق متوسط بیمه شده ضربدر سنوات پرداخت حق بیمه ، مشروط بر این که این مبلغ از پنجاه درصد مزد یا حقوق متوسط ماهانه او کمتر و از صد در صد آن بیشتر نباشد .
منظور از مزد یا حقوق متوسط، جمع کل مزد یا حقوق بیمه شده که به ماخذ آن حق بیمه دریافت گردیده، ظرف هفتصد وبیست روز قبل از فوت تقسیم بر روزهای کاری ضربدرعدد30 است. "
شما چطور با پرداخت چند ماه به رقم 1700 رسیدین؟ بیمه عمرتونم خیلی پایین خریداری کردین خب باید قبول کنین در حد بیمه تامین اجتماعی پول بدین بعد میبینین که کیفیت ارقام و پرداختیها چقدر متفاوتن. این صحبت شما مثل این میمونه که بگیم من پول پراید دارم میدم و متاسفانه پراید سوار میشم و پول یک بنز رو دارم میدم و خب چون قیمتش بیشتره ولی بنز سوار میشم!! ( که البته واقعا تامین اجتماعی در این حد نیست)
بنظرتون این معقوله؟ نظر خودتون رو برای حرفام ممنون میشم بگین

لندن 2012

Registered User
لایک‌ها
228
شما هر 3 ماه 240 هزار تومان واریز میکنین میشه ماهی 80 هزار تومان، در صورتیکه حق بیمه تامین اجتماعی تقریبا ماهی 500 هزار تومان هست!! واقعا این دو پرداختی یکی هست؟
شما کدوم شهر هستین؟ اگر خواستین در خصوصی بگین یکی از کارگزارهارو بهتون معرفی کنم که مشکل خسارت گرفتن از شرکت بیمه رو نداشته باشین. متاسفانه توی بیمه اگر اطلاعات نداشته باشین بدترین بیمه رو بهتون میندازن و خسارت نمیتونین بگیرین ولی کارگزار من خودش پیگیر خسارتها هم هست و به قوانین اشراف داره.
"
میزان مستمری بازماندگان عبارتست از 30/1(یک سی ام ) مزد یا حقوق متوسط بیمه شده ضربدر سنوات پرداخت حق بیمه ، مشروط بر این که این مبلغ از پنجاه درصد مزد یا حقوق متوسط ماهانه او کمتر و از صد در صد آن بیشتر نباشد .
منظور از مزد یا حقوق متوسط، جمع کل مزد یا حقوق بیمه شده که به ماخذ آن حق بیمه دریافت گردیده، ظرف هفتصد وبیست روز قبل از فوت تقسیم بر روزهای کاری ضربدرعدد30 است. "
شما چطور با پرداخت چند ماه به رقم 1700 رسیدین؟ بیمه عمرتونم خیلی پایین خریداری کردین خب باید قبول کنین در حد بیمه تامین اجتماعی پول بدین بعد میبینین که کیفیت ارقام و پرداختیها چقدر متفاوتن. این صحبت شما مثل این میمونه که بگیم من پول پراید دارم میدم و متاسفانه پراید سوار میشم و پول یک بنز رو دارم میدم و خب چون قیمتش بیشتره ولی بنز سوار میشم!! ( که البته واقعا تامین اجتماعی در این حد نیست)
بنظرتون این معقوله؟ نظر خودتون رو برای حرفام ممنون میشم بگین
در مورد بیمه و معرفی کارگزار برای بیمه های مسئولیت پ خ دادم.
این 500 ت ک میفرمایید بازنشستگی نیست و درمان هم جزوش هست پس مقایسه ب این منوال نکنید. بنظرم بیمه عمر پول پراید میگیرن پرایدم بهت نمیدن اما تامین اجتماعی پول بنز میگیرن بنزم بهت میدن.

B8665

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
در مورد بیمه و معرفی کارگزار برای بیمه های مسئولیت پ خ دادم.
این 500 ت ک میفرمایید بازنشستگی نیست و درمان هم جزوش هست پس مقایسه ب این منوال نکنید. بنظرم بیمه عمر پول پراید میگیرن پرایدم بهت نمیدن اما تامین اجتماعی پول بنز میگیرن بنزم بهت میدن.
شما به بیمه تامین اجتماعی ماهی ۸۰ میدین؟!
میشه بگین با کدوم درصدش شما ماهی ۸۰ به تامین اجتماعی میدین که برابر هست؟خدمات بیمه عمر بنظرتون با تامین اجتماعی یکی هست؟! بیمه عمر پولش و پوششهاش دست شماست و خودتون تعریفش میکنین،اینکه نتونین بگیرین هم باز برمیگرده به شما که قوانینشو نمیدونین یا اطلاعی در موردش ندارین. و برام خیلی جالبه که فکر میکنین تامین اجتماعی بهتون در همون ماههای اول مستمری ۱۷۰۰ میده،کمی واقع بین باشین و اگر میخواین واقعی با هم صحبت کنیم، فرمول محاسباتتون رو بگین برام جالبه واقعا.

Last edited:

TVKade

Registered User
لایک‌ها
1,711
به این موضوع که تامین اجتماعی بهتره یا بیمه های عمر، باید آینده گرایانه نگاه کرد. یعنی من جوان 30-40 سال دیگه به تصمیم امروزم که تامین اجتماعی یا بیمه عمر را انتخاب کردم نمی خندم؟
من با توجه به اتفاقات آینده و پیشرفت های علم پزشکی تئوری خود را در این تاپیک نوشتم:

بنظر من تامین اجتماعی آینده ای نداره و خبری از بازنشستگی در 30-40 سال آینده در این بیمه نیست و اگر این بیمه را انتخاب کنم قطعا در اینده پشیمان خواهم شد برای همین من بیمه عمر را انتخاب کردم اگرچه به این هم زیاد امیدی ندارم ولی باز بهتر از تامین اجتماعی میدونمش. حداقل در بیمه های عمر از حق بیمه های پرداختی شما، صندوق ذخیره ایجاد میشه که کاملا در اختیار بیمه گذار برای استفاده است از جمله برداشت، یا گرفتن وام یا بازخریدی و گرفتن کل حق بیمه های پرداختی به همراه سودهای ان و پول شما برخلاف تامیین اجتماعی سوخت نمیشه.

آرتیمس محتشم

Registered User
لایک‌ها
158
من که تا امروز هربار دکتر رفتم قبول کردن و مشکلی نداشتم. بیمه تکمیلی از طرف صنفمون شدم و با هر شرکت بیمه ای میشه بیمه شد،البته با شرایط خاصشون
بیمارستان های خصوصی که اصلا قبول نمیکنن بیمه سلامت رو

srx190d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
5,895
تأمین اجتماعی فقط برای اجباری ها خوب
که سهم کارفرما داره

Sent from my iPhone using Tapatalk

لندن 2012

Registered User
لایک‌ها