برگزیده های پرشین تولز

تعویض نام کاربری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
منظور از ادغام , همان مرج شدن است . . .
فعلا که یوزرهای شما بن هستند و امکان ادغامش نیست
درضمن با توجه به سابقه قبلی شما که هر چند وقت یکبار درخواست بن شدن خودتون رو میدین،اگر هم بن نبودن باز هم امکان ادغامشون نبود
اگر اشتباه نکنم چند وقت پیش هم همین درخواست رو داده بودین و یکی از مدیران جوابتون رو کامل داده بودن

اگه میشه نام کاربری من رو به TheMohammad تغییر بدین، (به همین شکل حروف بزرگ و کوچک)
خیلی ممنون
انجام شد

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
amir
فعلا که یوزرهای شما بن هستند و امکان ادغامش نیست

یعنی چه ؟
منظورتون از این "" فعلا "" چیست ؟

درضمن با توجه به سابقه قبلی شما که هر چند وقت یکبار درخواست بن شدن خودتون رو میدین،اگر هم بن نبودن باز هم امکان ادغامشون نبود

پس به چه دلیل ایمیل USER MERG رو برای من ارسال کرده بودید ؟ از طرف همین فروم .

در ضمن این کار ( درخواست بن شدن ) جرم نبوده ! بلکه درخواست بوده و استفاده از کلمه " سابقه قبلی " به معنای زیر سوال بردن من نخواهد بود . . . چیزی که عیان است , چه حاجت به بیان است . . .

اگر اشتباه نکنم چند وقت پیش هم همین درخواست رو داده بودین و یکی از مدیران جوابتون رو کامل داده بودن

نخیر ! کاملا اشتباه می کنید . . . اون مدیر عزیز ( جناب شایان ) هرگز پاسخی به من نداده اند . . . از این اشتباهات زیاد انجام می دهید !

همانطور که در پست قبلی عرض کردم خدمتتون , من درخواست مرج یوزرها را نزد جناب شایان خان ارسال کرده بودم ولی ایشان پاسخی ندادند و چند وقت بعد ایمیلی از طرف همین فروم دریافت کردم که از من صحت این موضوع رو خواسته بود . . . و خب اون ایمیل رو من 14 روز بعد از ارسال , دریافت کردم , چون به صندوق پستی قدیمی من ارسال شده بود . . . به هر حال به اون ایمیل پاسخ دادم . . .

به هر حال
من که غیر منطقی نیستم و دلیل این اصرار و پافشاری در این مورد , فقط فقط به این دلیل بود که تاپیکهای زیادی رو قبلا شروع کرده بودم که همیشه لازم به ایراد یکسری تغییرات در پستهای اولیه آنها می باشد و زمانی این کار امکانپذیر خواهد بود که من به یوزرهای قبلی خودم دسترسی داشته باشم . . .

!!! ???

FAIER

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام اگه میشه نام کاربری من روبه fire تغییر دهید.
باتشکر.

Officer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
لطفا در صورت امکان تغییر نام کاربری از
kingman_62 به Officer

با تشکر

smohammadhendi

Registered User
لایک‌ها
248
ادمين ها محترم اگه ممكنه نام كاربري من را تغيير بديد ...

من ميخواهم نام كاربري من را از ايني كه هست به Einstein تغيير بديد ... البته يه كاربر هست با آيدي enistein كه حرف اولش كوچك هست ... اگه ميشه كه از من را به Einstein تغيير بديد اگه نميشه به Einstein! تغيير بديد ... ( اين علامت تعجب بعد از Einstein قرار بگيره چون اينجا قبل از كلمه نشون ميده !! و من ميخواهم بعدش باشه )

با تشكر ...

maral55

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت مديران محترم . من ان زمان كه ميخواستم عضو اين مجموعه شوم ،نام كاربريم به اسم دخترم انتخاب كردم ولي الان ميبينم كه اشتباه كردم و بعضاً براي بعضي از دوستان سو ء تفاهم پيش مي ايد كه من دختر هستم . براي همين اگر امكان دارد نام كابري من را به mohammad55 تغيير دهيد. لازم بذكر است اين نام قبلاً توسط شخص ديگري انتخاب شده است ولي ايشان در سال 2006 عضو شده اند و تا الان فقط يك پست زده اند كه اين نشان دهنده اين است كه ايشان ديگر در اين سايت فعاليت ندارد. اگر امكان دارد نام كابري ايشان را به من بدهيد اگر هم امكان ندارد ، لطفاً راهنمايي فرماييد. باتشكر محمد يداله زاده

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
با سلام خدمت مديران محترم
من يكبار ديگه هم درخواست تغيير نام كاربريم رو از sasan s به sasan داده بودم كه فرموده بودين به دليل اينكه اين user name در اختيار شخص ديگري هست امكانش نيست . ولي بعد از پست جناب مارال من هم به فكر افتادم ببينم اين يوزر sasan تا به حال چند پست زدن كه با تعجب ديدم ايشون تا بحال هيچ پستي نزدن و ضمنا تاريخ عضويتشون هم 01-01-2003 هست كه عجيبه و مشخصه كه ايشون در اين 5 سال هيچ فعاليتي نداشتند .
بنابراين يكبار ديگه خواهش ميكنم با توجه به توضيحات بالا اگر امكانش هست نام كاربري منو به sasan تغيير بدين . قبلا از لطف شما سپاسگزارم

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
پس اگه امکان داره نام کاربری من رو هم به Mahdi تغییر بدید
چون این کاربر(mahdi) هم تا به حال هیچ پستی نداشته و 12-21-2002 تاریخ عضویتش هست
ممنون میشم این کار رو انجام بدید
thanks

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
یعنی چه ؟
منظورتون از این "" فعلا "" چیست ؟

پس به چه دلیل ایمیل USER MERG رو برای من ارسال کرده بودید ؟ از طرف همین فروم .

در ضمن این کار ( درخواست بن شدن ) جرم نبوده ! بلکه درخواست بوده و استفاده از کلمه " سابقه قبلی " به معنای زیر سوال بردن من نخواهد بود . . . چیزی که عیان است , چه حاجت به بیان است . . .

نخیر ! کاملا اشتباه می کنید . . . اون مدیر عزیز ( جناب شایان ) هرگز پاسخی به من نداده اند . . . از این اشتباهات زیاد انجام می دهید !

همانطور که در پست قبلی عرض کردم خدمتتون , من درخواست مرج یوزرها را نزد جناب شایان خان ارسال کرده بودم ولی ایشان پاسخی ندادند و چند وقت بعد ایمیلی از طرف همین فروم دریافت کردم که از من صحت این موضوع رو خواسته بود . . . و خب اون ایمیل رو من 14 روز بعد از ارسال , دریافت کردم , چون به صندوق پستی قدیمی من ارسال شده بود . . . به هر حال به اون ایمیل پاسخ دادم . . .

به هر حال
من که غیر منطقی نیستم و دلیل این اصرار و پافشاری در این مورد , فقط فقط به این دلیل بود که تاپیکهای زیادی رو قبلا شروع کرده بودم که همیشه لازم به ایراد یکسری تغییرات در پستهای اولیه آنها می باشد و زمانی این کار امکانپذیر خواهد بود که من به یوزرهای قبلی خودم دسترسی داشته باشم . . .

!!! ???
کاشکی موقعی که درخواست بن شدن میکردین به فکر ادیت کردن تاپیکاتون هم بودین
به هر حال، چنین کاری امکان پذیر نیست و امیدوارم که دیگه شما هم ادامه ندین

سلام اگه میشه نام کاربری من روبه fire تغییر دهید.
باتشکر.
امکانش نیست
قبلا گرفته شده

لطفا در صورت امکان تغییر نام کاربری از
kingman_62 به Officer

با تشکر
انجام شد
kingman_62 ==> officer

ادمين ها محترم اگه ممكنه نام كاربري من را تغيير بديد ...

من ميخواهم نام كاربري من را از ايني كه هست به Einstein تغيير بديد ... البته يه كاربر هست با آيدي enistein كه حرف اولش كوچك هست ... اگه ميشه كه از من را به Einstein تغيير بديد اگه نميشه به Einstein! تغيير بديد ... ( اين علامت تعجب بعد از Einstein قرار بگيره چون اينجا قبل از كلمه نشون ميده !! و من ميخواهم بعدش باشه )

با تشكر ...
هر دو نام کاربری که درخواست کرده بودین قبلا گرفته شده

با سلام خدمت مديران محترم
من يكبار ديگه هم درخواست تغيير نام كاربريم رو از sasan s به sasan داده بودم كه فرموده بودين به دليل اينكه اين user name در اختيار شخص ديگري هست امكانش نيست . ولي بعد از پست جناب مارال من هم به فكر افتادم ببينم اين يوزر sasan تا به حال چند پست زدن كه با تعجب ديدم ايشون تا بحال هيچ پستي نزدن و ضمنا تاريخ عضويتشون هم 01-01-2003 هست كه عجيبه و مشخصه كه ايشون در اين 5 سال هيچ فعاليتي نداشتند .
بنابراين يكبار ديگه خواهش ميكنم با توجه به توضيحات بالا اگر امكانش هست نام كاربري منو به sasan تغيير بدين . قبلا از لطف شما سپاسگزارم

پس اگه امکان داره نام کاربری من رو هم به Mahdi تغییر بدید
چون این کاربر(mahdi) هم تا به حال هیچ پستی نداشته و 12-21-2002 تاریخ عضویتش هست
ممنون میشم این کار رو انجام بدید
thanks

با سلام خدمت مديران محترم . من ان زمان كه ميخواستم عضو اين مجموعه شوم ،نام كاربريم به اسم دخترم انتخاب كردم ولي الان ميبينم كه اشتباه كردم و بعضاً براي بعضي از دوستان سو ء تفاهم پيش مي ايد كه من دختر هستم . براي همين اگر امكان دارد نام كابري من را به mohammad55 تغيير دهيد. لازم بذكر است اين نام قبلاً توسط شخص ديگري انتخاب شده است ولي ايشان در سال 2006 عضو شده اند و تا الان فقط يك پست زده اند كه اين نشان دهنده اين است كه ايشان ديگر در اين سايت فعاليت ندارد. اگر امكان دارد نام كابري ايشان را به من بدهيد اگر هم امكان ندارد ، لطفاً راهنمايي فرماييد. باتشكر محمد يداله زاده

خدمت شما دوستان عرض کنم که همچنان سیاست ما بر این است که کاربری رو حذف نکنیم ( هر چند هیچ فعالیتی نکرده باشه)

Flint Lockwood

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
319
پس اگه ممکنه حرف اول نام کاربری من رو به حرف بزرگ تبدیل کنید
Base

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
اقا از شما مديريت محترم خواهش مندم يوزر اينجانب رو از thomas-anders

به حبيب اندرس تغيير بديد:happy: بين حبيب و اندرس يه فاصله هست

با تشكر از زحمات بسيار بالاي شما

فقط يه سوال اومديم شما عوض كردين من اف بودم از كجا بفهمم با كدوم وارد بشم:blink:

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اقا از شما مديريت محترم خواهش مندم يوزر اينجانب رو از thomas-anders

به حبيب اندرس تغيير بديد:happy: بين حبيب و اندرس يه فاصله هست

با تشكر از زحمات بسيار بالاي شما

فقط يه سوال اومديم شما عوض كردين من اف بودم از كجا بفهمم با كدوم وارد بشم:blink:
تاپیک رو سابسکرایب میکنی برات میل میشه خبرش !!

cyb3rninja666

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
13
می تونی هم بیای اینجا رو نگاه کنی ، از رو عکس و متنی که زدی یوزر خودتو پیدا کنی ببینی عوض شده یا نه !
لول

6502

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
باسلام
لطفا اسم کاربری مرا به 6502 تغییر دهید.
باتشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا