برگزیده های پرشین تولز

تراوین بازی یا بازیچه؟

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
جواب من رو ندادیها!
نظرت راجع به myfc.ir چیه؟
اینم کار اسرائیله؟

بازی تحت وب بسیار جالبی هستش ، خود من تقریبا از اولین تیم های ثبت نامیش بودم و فکر نمیکنم هیچ نشونه ای داشته باشه و اگر هم پول در میاره نوشه جانش
دوست من توجه کن منظورم رو:من خود وب مستر هستم خیر سرم میدونم و میفهمم منظورت چیه ولی بحث سر اینه که تراوین مشکل فرهنگی مذهبی داره که پول هم میگیره و کلی هم طرفدار داره.
اگر تراوین مثل الگوی خودش یعنی بازی الکریم ((که نمیدونم بازی کردین یا نه ولی اصل تراوین از روی اون بازی ساخته شده)) بدون هدف سیاسی و فرهنگی بود من هیچ وقت این نقد رو نمینوشتم.

بد نيست. من داخلش 4 تا تيم دارم.
مديريتش جالبه

مولتی هانترش کیه
کسی میدونه چجوری میشه باهاش تلفنی صحبت کرد؟

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
جالب اينجاست آلمان ها اومدن در جهت تكريم قوم يهود بازي ساختن ....

راستش من خودم که تو گروه .... عضو شدم
باور نمیکردم چرا کشور های دیگه و مثلا المان ها بیاین یه خدمتی رو به یهودیا بکنن
ولی بعدا فهمیدم که قضیه زمین فوتبال هستش

یا پرسپولیسی یا استقلالی بهستی و اگه یکی از اینا نباشی ضایع هستش به نظر خیلی ها
ولی در صورتی که شاید مثلا تیم فلان تو شهر فلان از جفت اینا بهتر باشه

یا مثلا هدف از راست و چب کردن سیاست در اکثر کشور هایی که جنگ نرم توشون راه افتاد این بود که از اصل قضیه که همون اتحاد و همبستگی هستش خراب بشه
حالا طرف راست میخواد طرفدار فلانی باشه طرف چچپ فلانی فرقی نمیکنه
جفتشون جبهه گیریه
و خود این جبهه گیری غلطه

این مولر هم که تراوین رو ساخته درسته که المانی بوده و قطعا بدون ارتباط با هیچ یهودی ، به طور غیر مستقیم تحت تاثیر تبلیغات و افکار اونا شده و خودش هم نمیدونه که چرا این کار رو کرده و به حساب خودش یهود رو وامدار خودش میدونه و نه برعکس
و این هدف خیلی مهمی که یهودیا دنبال میکنن

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
راستش من خودم که تو گروه .... عضو شدم
باور نمیکردم چرا کشور های دیگه و مثلا المان ها بیاین یه خدمتی رو به یهودیا بکنن
ولی بعدا فهمیدم که قضیه زمین فوتبال هستش

یا پرسپولیسی یا استقلالی بهستی و اگه یکی از اینا نباشی ضایع هستش به نظر خیلی ها
ولی در صورتی که شاید مثلا تیم فلان تو شهر فلان از جفت اینا بهتر باشه

یا مثلا هدف از راست و چب کردن سیاست در اکثر کشور هایی که جنگ نرم توشون راه افتاد این بود که از اصل قضیه که همون اتحاد و همبستگی هستش خراب بشه
حالا طرف راست میخواد طرفدار فلانی باشه طرف چچپ فلانی فرقی نمیکنه
جفتشون جبهه گیریه
و خود این جبهه گیری غلطه

این مولر هم که تراوین رو ساخته درسته که المانی بوده و قطعا بدون ارتباط با هیچ یهودی ، به طور غیر مستقیم تحت تاثیر تبلیغات و افکار اونا شده و خودش هم نمیدونه که چرا این کار رو کرده و به حساب خودش یهود رو وامدار خودش میدونه و نه برعکس
و این هدف خیلی مهمی که یهودیا دنبال میکنن

پس دم يهودي ها گرم ، چه مخي دارن كه خود آلماني هم نفهميده چه گهي خورديه ... بايد بريم پيششون شاگردي ..

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
پس دم يهودي ها گرم ، چه مخي دارن كه خود آلماني هم نفهميده چه گهي خورديه ... بايد بريم پيششون شاگردي ..

نمیخوام تاپیک سیاسی بشه
ولی به خدا قسم به پیر به پیغمبر باور کنید که همه دنیا یه طرف ایران ما یه طرف

حالا میخواین از شیعه و **** و ***** و انقلاب ایراد بگیرین بگیرین من به آزادی فکر اعتقاد دارم ولی مطمئن باشین

بالاترین شعور سیاسی و شعور اجتماعی رو تو دنیا جوانان ایرانی دارند

برای امتحان فردا صبح برین دم ایستگاه اتوبوس به این بچه مدرسه ای ها بگین موسوی یا احمدی ، قطعا یکیشو میگه تازه برات تحلیل هم میکنه.:lol:

این در صورتیه که تو المان همین المانی که مولر تراوین رو ساخته تا دسته هم ..... مردم هیچی نمیفهمن و خیلی واکنش خاصی نشون نمیدن
مگه که در مورد خورد و خوراکی باشه یه تعصبی بکنن وگرنه یک صدم شعور سیاسی ما و جوانان ما رو ندارن

خب این برای یهود خیلی مهمه البته یهودی که نه همون صهیون
ما سخت ترین ، با هوش ترین ، با تعصب ترین ، متمدن ترین و ویژه ترین دشمن صهیون ها هستیم

اونا وقتی به خودشون اومدن که حسین فهمیده تو دنیا خبرش پیچید.فهمیدن باید جنگ فرهنگی کرد تو ایران
و حریف نظامی و یا حتی سیاسی ما نمیشن

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
حريف نظامي ما نميشن؟ تو همين تاپيك كي حاظره بره با صهيونيسم بجنگه؟
قول ميدم فقط خودت اعلام امادگي كني

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19

عجب

ما سخت ترین ، با هوش ترین ، با تعصب ترین ، متمدن ترین و ویژه ترین دشمن صهیون ها هستیم

Paranoid

اونا وقتی به خودشون اومدن که حسین فهمیده تو دنیا خبرش پیچید

:eh:

javad3zar

Registered User
لایک‌ها
0
من خودم همین الان دارم تراوین بازی می‌کنم و روزی ۱ ۲ ساعت بازی می‌کنم خیلی‌ هم حال می‌کنم اما برا این بازی پول نمیدم .تراوین کلی‌ ۳۰۰ ۴۰۰ هزار تا عضو داره برای سرگرمی و وقت پر کنی‌ خیلی‌ خوبه .اما فک کنم شما تراوین بازی‌ میکردی فارم شدی که اینجوری داری تراوین رو میکوبی و انتقاد میکنی‌

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
من خودم همین الان دارم تراوین بازی می‌کنم و روزی ۱ ۲ ساعت بازی می‌کنم خیلی‌ هم حال می‌کنم اما برا این بازی پول نمیدم .تراوین کلی‌ ۳۰۰ ۴۰۰ هزار تا عضو داره برای سرگرمی و وقت پر کنی‌ خیلی‌ خوبه .اما فک کنم شما تراوین بازی‌ میکردی فارم شدی که اینجوری داری تراوین رو میکوبی و انتقاد میکنی‌

جهت اطلاع خیلی بیشتر از این عدد شما عصو داره

در ضمن شما بهتر نیست در بین حرف زدنتون شباهت حرف های بچه گانه رو حذف کنی؟

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651

:lol::lol::lol:

نمیخوام تاپیک سیاسی بشه

حالا میخواین از شیعه و **** و ***** و انقلاب ایراد بگیرین بگیرین من به آزادی فکر اعتقاد دارم ولی مطمئن باشین

برای امتحان فردا صبح برین دم ایستگاه اتوبوس به این بچه مدرسه ای ها بگین موسوی یا احمدی ، قطعا یکیشو میگه تازه برات تحلیل هم میکنه.:lol:

این در صورتیه که تو المان همین المانی که مولر تراوین رو ساخته تا دسته هم ..... مردم هیچی نمیفهمن و خیلی واکنش خاصی نشون نمیدن
مگه که در مورد خورد و خوراکی باشه یه تعصبی بکنن وگرنه یک صدم شعور سیاسی ما و جوانان ما رو ندارن

اونا وقتی به خودشون اومدن که حسین فهمیده تو دنیا خبرش پیچید.فهمیدن باید جنگ فرهنگی کرد تو ایران

شما زيادي تو توهمي ...

اين همه "ترين" ها كه گفتيد بايد تا الان يه گوشه اي از دنيا رو ميگرفت ...

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
:lol::lol::lol:

شما زيادي تو توهمي ...

اين همه "ترين" ها كه گفتيد بايد تا الان يه گوشه اي از دنيا رو ميگرفت ...

من که فکر میکنم گرفتیم حالا ممکنه همش تو ایران نباشه

در ضمن این لفظ توهم رو خواهشا از رو من بر دارین
آقایون و خانوما من رو نقد نکنید بحث رو نقد کنید

Bad Guy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

:lol: :D

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
نمیخوام تاپیک سیاسی بشه

سلام
من توی این تاپیک فقط همین یه پست رو دیدم ولی لازم دیدم از نظر خودم جواب بدم:
یکی از این جامعه شناسان مشهور به نام هانتینگتون میگه:
یکی از خصوصیات جوامع عقب افتاده و توسعه نیافته اینه که ، مردم به جای رسیدگی به مسائل خورد و پیش پا افتاده زندگی خودشون در مورد مسائل کلان باهم صحبت میکنن ، از مدیریت جامعه و تحلیل و بررسی میکنن ... و در کلامشون ارزش های والای انسانی و ... موج میزنه ولی همین مردم در ترافیک شهری راه را بر یکدیگر میبندند!
اسم این هم که شما میگید در دنیای امروز شعور سیاسی نیست!!!!
در کل به تبلیغات مسخره گوش ندید! خودتون باشید ...
موفق باشید

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
بازم سلام
یه نکته رو یادم رفت اضافه کنم ، ببخشید که پست پشت سر هم میزنم!
اونم این بود که اگه اینطوره و بالاترین شعور سیاسی رو جوانان ما دارن! این افرادی که در یکی از پیچیده ترین علوم جهان که هم زمان خیلی مسائل رو مد نظر قرار میده بالاترین شعور سیاسی رو دارن، چرا از نظر همه مسائل وضعشون اینطوریه؟
جالب اینجاست که در مورد همین سیاستی هم که شما میگید وضعیت خیلی وخیمه!
موفق باشید.

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7

عجب حالا کارمون به این رسیده که جواب این بچه بازی ها رو هم بدیم
با کمال بی میلی عرض میکنم
من از روی خوش شانسی تو یه منطقه ای بودم که قرار بود همه اون دور و بریا متحد بشن
و تازه وقتی به جمعیت 400 رسیده بودم رفتم از یکی جاسوسی کنم طرف با کل اتحادش حمله کرد
منم چون گوول بودم و سطح 11 بود تله سازم ، بیشتر نیرو هاش رو خفه کردم و اتحاد 7 نفرشون رو به خوبی دفاع کردم.
خیلی خوب بحث رو منحرف میکنیا دوست من!!! میدونستی همچین نیرویی داری؟:happy:

Bad Guy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عجب حالا کارمون به این رسیده که جواب این بچه بازی ها رو هم بدیم
با کمال بی میلی عرض میکنم
من از روی خوش شانسی تو یه منطقه ای بودم که قرار بود همه اون دور و بریا متحد بشن
و تازه وقتی به جمعیت 400 رسیده بودم رفتم از یکی جاسوسی کنم طرف با کل اتحادش حمله کرد
منم چون گوول بودم و سطح 11 بود تله سازم ، بیشتر نیرو هاش رو خفه کردم و اتحاد 7 نفرشون رو به خوبی دفاع کردم.
خیلی خوب بحث رو منحرف میکنیا دوست من!!! میدونستی همچین نیرویی داری؟:happy:

منو میگی یا اونی که ایده رو داد؟ :D من فقط تایید کردم. من بی گناهم :D

amir alyasin

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
من توی این تاپیک فقط همین یه پست رو دیدم ولی لازم دیدم از نظر خودم جواب بدم:
یکی از این جامعه شناسان مشهور به نام هانتینگتون میگه:
یکی از خصوصیات جوامع عقب افتاده و توسعه نیافته اینه که ، مردم به جای رسیدگی به مسائل خورد و پیش پا افتاده زندگی خودشون در مورد مسائل کلان باهم صحبت میکنن ، از مدیریت جامعه و تحلیل و بررسی میکنن ... و در کلامشون ارزش های والای انسانی و ... موج میزنه ولی همین مردم در ترافیک شهری راه را بر یکدیگر میبندند!
اسم این هم که شما میگید در دنیای امروز شعور سیاسی نیست!!!!
در کل به تبلیغات مسخره گوش ندید! خودتون باشید ...
موفق باشید

این فرد هم یکی از اواتار های مورد علاقه من هستش
من فکر میکنم شما هم درست میگید هم درست نمیگید

این قضیه رو همه شنیدیم که میگن اگه بخوای یه کشور رو خراب کنی کارای کوچیک رو بده به آدمای بزرگ و کارای بزرگ رو بده به آدمای کوچیک

ولی فکر میکنم هم پست شما و هم جواب خودم مغلطه باشه

بازم سلام
یه نکته رو یادم رفت اضافه کنم ، ببخشید که پست پشت سر هم میزنم!
اونم این بود که اگه اینطوره و بالاترین شعور سیاسی رو جوانان ما دارن! این افرادی که در یکی از پیچیده ترین علوم جهان که هم زمان خیلی مسائل رو مد نظر قرار میده بالاترین شعور سیاسی رو دارن، چرا از نظر همه مسائل وضعشون اینطوریه؟
جالب اینجاست که در مورد همین سیاستی هم که شما میگید وضعیت خیلی وخیمه!
موفق باشید.

یوزر مورد اعتماد من شما چرا
شما در جریان نبودید
شما اتفاقات کشور رو رصد نکردین؟
اینا چه مخالفف باشن چه موافق یا چه دو آتیشه باشن چه اون وری فرقی نمیکنه
مهم اینه که به نسبت فهم و شعور سیاسی مردم دنیا میتوان مردم ایران رو با شعور مردم دنیا نام برد

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
این فرد هم یکی از اواتار های مورد علاقه من هستش
من فکر میکنم شما هم درست میگید هم درست نمیگید

این قضیه رو همه شنیدیم که میگن اگه بخوای یه کشور رو خراب کنی کارای کوچیک رو بده به آدمای بزرگ و کارای بزرگ رو بده به آدمای کوچیک

ولی فکر میکنم هم پست شما و هم جواب خودم مغلطه باشه

یوزر مورد اعتماد من شما چرا
شما در جریان نبودید
شما اتفاقات کشور رو رصد نکردین؟
اینا چه مخالفف باشن چه موافق یا چه دو آتیشه باشن چه اون وری فرقی نمیکنه
مهم اینه که به نسبت فهم و شعور سیاسی مردم دنیا میتوان مردم ایران رو با شعور مردم دنیا نام برد

سلام
لطف دارید
نه پست من انقدر ها هم بار مغلطه ای نداشت! باور کنید درسته که نظریه کسی بود ولی این شخص با رصد جوامع مختلف این نظریه رو داده و چیزی بوده که ادعا کرده بهش رسیده! مثلاً دیده توی ایران مردم به مسائل سیاسی و آرمان ها توجه میکنن و حتی توی مهمونی های خونوادگی هم از این مسائل حرف میزنن و ... که به نظر بده هم درسته !

خیلی خوشحالم از این بابت ، لطف دارین!
در مورد این پست دومتونم باید عرض کنم متوجه منظورتون نشدم! توی همه این تاپیک هم من فقط همون پست شمارو که بهش جواب دادم رو خوندم! و تنها پست این تاپیک بود که خوندم و نمیفهمم منظورتون رو از این قضیه!
ولی شما به اقتصاد ورشکسته کشور نگاه کنید! بحران واقعی اقتصاد ایرانه! نه امریکا و غربی که اخبار این حکومت فاسد هر روز برای پوشوندن گند کاریای خودش میاد به خورد ملت میده! واقعاً وضع این کشور از هر نظر خرابه!
یکی از مهمترین مسائلی هم که تخریب شده! تخریب آرمان و امید به آینده هست! تضاد آرمان ها و ... واقعاً اجتماع در حال فروپاشیه! حداقل بدون بحث های سیاسی اینو که دیگه قبول دارین که در سال های اخیر اجتماع این کشور داره لطمه های شدید میبینه؟
همه این حرفارو از این نظر زدم که شما توی پستتون فرموده بودین ایرانیا شعور سیاسی و ... و حالا هم در دفاع از اون پست بر اومدین!
اگه به آمارو ارقام بین المللی! (نمیگم داخلی چون هر موسسه که هیچ! هر فردی آمار خاص خودش رو داره :دی) نگاه کنید، میبینید که امید به آینده هم توی این کشور با ادامه این شرایط زیاد مساله ای نیست که از عقل و درایت سرچشمه گرفته باشه.
در کل این کشور کسانی نیست که بالاترین شعور سیاسی دنیا رو دارن و در خیلی از موارد به قول شما بالاترینن!
موفق باشید

بالا