برگزیده های پرشین تولز

عاشق شدم ... نیاز به راهنمایی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
ببخشید ، یه میان وعده بدم ، بچه ها ضعف کردن از بس خندیدن
TAEL_SmileyCenter_Misc%20%2857%29.gif

471a7d2448a74340acb0.jpg

Kourosh_Jal

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
برادر من یه چیزی میگم بعد خودت قضاوت کن.بهترین حالت ممکن رو در نظر میگیریم:
با دختره ازدواج کردی.اهالی روستا نامه نوشتن تونستین دکل مخابراتی وصل کنید.درآمدت هم در جد چرخوندن خرج 4 نفر هست.شش ماه هم از زندگتیون میگذره و به زندگی توی روستا و دختره عادت کردی.
حالا دختره که بعد از شش ماه کاملا رابطه زن و شوهری (نه از نظر جنسی بلکه از نظر روانی و عاطفی) و اون ارتباط خاص زندگی مشترک بینتون برقرار شده.
دختره همش احساس میکنه تو از بالاتر و بهتری.تو هم فکر میکنی که خیلی از بالاتری و باید حرفت به کرسی بشینه.این قضیه بعد از ازدواج به وجود میاد و نمیتونی الان درکش کنی باور کن.
حالا دختره همش به فکر مادر پدرشه و به شوهرش کمتر توجه میکنه.همش میخواد مراقب مادر پدرش باشه.از مادر پدرش فرمون میگیره و خلاصه بیشتر از اونی که به فکرت باشه به فکر پدر و مادر پیرش هست.
تحمل حتی حرف زدنت با زن های دیگه رو نداره.از هر چیزی و هر اتفاقی تو یه جور برداشت میکنی و اون یه جوره دیگه که این یعنی اختلاف طبقاتی.از نظر اقتصادی و ملزومات زندگی اون قادر نیست خرید هات و تفکرت رو در مورد خرید درک کنه و تو هم نمیتونی درکش کنی.از نظر زندگی زناشویی به یکی دوتا بچه راضی نیست.کافیه یک ساعت پای حرف های مردم روستا در مورد بچه بشینی تا بفهمی چی میگم.اونا بچه رو یه جور اهرم اقتصادی میدونن و محکم کننده رابطه بین زن و شوهر.
و نتیجه اینه که بعد از چند سال (شایدم کمتر) دیگه طاقت طرز فکرشو نداری و بالاخره هم تو و هم اون به نقطه ای میرسین که تحمل نظراتتون برای هم دیگه سخت تر از قبل میشه.شاید بگی اون دوتا خال صورتش و خوشگلیش میتونه پیوند رو بینتون نگه داره اما از هر کی میخوای بپرس.زیبایی و علاقه جسمی و جنسی نهایتا تا یکی دو سال دوام داره و بعدش فقط در حد رفع نیاز میشه.کارتون به جدا شدن میرسه چون هر دوتون زندگی تونو در حال تلف شدن میبینین.و طلاق بین زوج روستایی اصلا اونطوری نیست که فکر میکنی.خیلی اذیتت میکنن و نهایتا میبینی که زندگیت از دست رفت!!!به همین راحتی چندین سال از عمرتو پای بوی زلف معشوق دادی......

الان به مرحله ای از زندگیت رسیدی که حق انتخاب داری.میتونی انتخاب کنی که از راست بری یا چپ.هیچ کس هم نمیدونه کدوم راه به عسل ختم میشه و کدوم راه به لجن.فقط باید به عواقب فکر کنی و تشخیص بدی.....

ولی اگر من جای تو بودم ازش میگذشتم.ضرر های این ازدواج خوبی هاشو خنثی میکنه.
من نمیخوام کسی باشم که سد راهتون بشه چون گناه بزرگیه.باور کن شاید این ازدواج خیلی خوشبختت کنه.خدا از عشق بین یک زوج به هر شکلی که باشه استقبال میکنه.چه بین دو مرد چه بین دو زن و چه بین یک زن و یک مرد.اما خود آدمه که سرنوشتشو تعیین میکنه.فکر کن و خوبی ها رو بذار روی یه کفه ترازو ببین از بدی ها بیشتره یا نه.اونقت اقدام کن......

هر عشقی اگر یه بشکه باشه هم توش عسل هم لجن.بعضی از عشقا روش لجنه زیرش عسل.بعضی ها روش عسله زیرش لجن.ولی هیچ عشقی نیست که توش لجن و سختی نباشه.فکر نکن عشقی هست که اصلا توش سختی نباشه و دو طرف کاملا برای هم ایده آل باشن.

امیدوارم کمکی کرده باشم.کورش

Last edited:

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
فکر میکنی دادا ... من از تو تجربم بیشتره . همه حرفم و راهنماییم رو توی همون چند جمله گفتم . دوباره بخونشون .... تقریبا از هیچ جهتی باهاش وجه اشتراک نداری ! از این عشقهای به اصطلاح پاک هم زیاد دیدم ....

من نمیدونم رو چه حسابی فکر میکنی درکت نمیکنم ؟ من میفهمم چی میگم .... تو عقل از سرت پریده . بین خودت و اون 1 وجه تشابه درست و حسابی پیدا کن بعد برو بگیرش :hmm:
عجباااا:hmm:
من عاشقشم ، اون هم عاشقمه، اما اونقدری حیا داره که روش نمیشه به زبون بیاره !!! اما تو نگاهش عشق موج میزنه !!!

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
تو دادی دست بچه هااااا
بچه ها دادن دست تو
عجب دست تو دستی شده محمد :دی

چه خر تو خری شده اینجا شرام

میگم اینجا بازدیدش بالاست ، دو سه تا لارجر باکس بیار اینجا بساط کن شاید مشتری پیدا کرد

اصلا چرا راه دور ، خود این ممد که داره ازدواج میکنه به کارش میاد

آخه بنده خدا چیزش خیلی چیزههههههههههههههه

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
منظورت سیم کارت بود دیگه ؟!

مشکل من با اون حل نمیشه ، 1 جوری وسیله ارتباطی میخوام، سیم کارت روستایی هست، اما خوب قابلیت های همراه اول و ایرانسل رو نداره :(

نه دکل ایرانسل
یه کامیون بگیر فردا بگیر بیا ببریم نصب کنیم ثوابه اقام خانمم به دهکده ی جهانی وصل میشن:eek:

Ali_softcenter

Registered User
لایک‌ها
7,364
اسم روستاشون برره نیست؟

آخه اونا هم کیانوش رو نگه داشن.دیوونش کردن!

شوخی کردم.

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
برادر من یه چیزی میگم بعد خودت قضاوت کن.بهترین حالت ممکن رو در نظر میگیریم:
با دختره ازدواج کردی.اهالی روستا نامه نوشتن تونستین دکل مخابراتی وصل کنید.درآمدت هم در جد چرخوندن خرج 4 نفر هست.شش ماه هم از زندگتیون میگذره و به زندگی توی روستا و دختره عادت کردی.
حالا دختره که بعد از شش ماه کاملا رابطه زن و شوهری (نه از نظر جنسی بلکه از نظر روانی و عاطفی) و اون ارتباط خاص زندگی مشترک بینتون برقرار شده.
دختره همش احساس میکنه تو از بالاتر و بهتری.تو هم فکر میکنی که خیلی از بالاتری و باید حرفت به کرسی بشینه.این قضیه بعد از ازدواج به وجود میاد و نمیتونی الان درکش کنی باور کن.
حالا دختره همش به فکر مادر پدرشه و به شوهرش کمتر توجه میکنه.همش میخواد مراقب مادر پدرش باشه.از مادر پدرش فرمون میگیره و خلاصه بیشتر از اونی که به فکرت باشه به فکر پدر و مادر پیرش هست.
تحمل حتی حرف زدنت با زن های دیگه رو نداره.از هر چیزی و هر اتفاقی تو یه جور برداشت میکنی و اون یه جوره دیگه که این یعنی اختلاف طبقاتی.از نظر اقتصادی و ملزومات زندگی اون قادر نیست خرید هات و تفکرت رو در مورد خرید درک کنه و تو هم نمیتونی درکش کنی.از نظر زندگی زناشویی به یکی دوتا بچه راضی نیست.کافیه یک ساعت پای حرف های مردم روستا در مورد بچه بشینی تا بفهمی چی میگم.اونا بچه رو یه جور اهرم اقتصادی میدونن و محکم کننده رابطه بین زن و شوهر.
و نتیجه اینه که بعد از چند سال (شایدم کمتر) دیگه طاقت طرز فکرشو نداری و بالاخره هم تو و هم اون به نقطه ای میرسین که تحمل نظراتتون برای هم دیگه سخت تر از قبل میشه.شاید بگی اون دوتا خال صورتش و خوشگلیش میتونه پیوند رو بینتون نگه داره اما از هر کی میخوای بپرس.زیبایی و علاقه جسمی و جنسی نهایتا تا یکی دو سال دوام داره و بعدش فقط در حد رفع نیاز میشه.کارتون به جدا شدن میرسه چون هر دوتون زندگی تونو در حال تلف شدن میبینین.و طلاق بین زوج روستایی اصلا اونطوری نیست که فکر میکنی.خیلی اذیتت میکنن و نهایتا میبینی که زندگیت از دست رفت!!!به همین راحتی چندین سال از عمرتو پای بوی زلف معشوق دادی......

الان به مرحله ای از زندگیت رسیدی که حق انتخاب داری.میتونی انتخاب کنی که از راست بری یا چپ.هیچ کس هم نمیدونه کدوم راه به عسل ختم میشه و کدوم راه به لجن.فقط باید به عواقب فکر کنی و تشخیص بدی.....

ولی اگر من جای تو بودم ازش میگذشتم.ضرر های این ازدواج خوبی هاشو خنثی میکنه.
من نمیخوام کسی باشم که سد راهتون بشه چون گناه بزرگیه.باور کن شاید این ازدواج خیلی خوشبختت کنه.خدا از عشق بین یک زوج به هر شکلی که باشه استقبال میکنه.چه بین دو مرد چه بین دو زن و چه بین یک زن و یک مرد.اما خود آدمه که سرنوشتشو تعیین میکنه.فکر کن و خوبی ها رو بذار روی یه کفه ترازو ببین از بدی ها بیشتره یا نه.اونقت اقدام کن......

هر عشقی اگر یه بشکه باشه هم توش عسل هم لجن.بعضی از عشقا روش لجنه زیرش عسل.بعضی ها روش عسله زیرش لجن.ولی هیچ عشقی نیست که توش لجن و سختی نباشه.فکر نکن عشقی هست که اصلا توش سختی نباشه و دو طرف کاملا برای هم ایده آل باشن.

امیدوارم کمکی کرده باشم.کورش
کورش جان 1 دنیا ممونم ازت ، واقعا" به 1 همچین توصیه هایی نیاز دارم ... خودم هم همین رو نمیدونم، برای من زیاد مهم نیست شکست خوردن توی ازدواج، اما اون دختر بیشچاره اگر به خاطر من ازدواج ناموفق داشته باشهف چطوری و با چه رویی میتونه سرش رو تو محلشون بالا بگیره ... واقعا" انتخاب سختی هست :(

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
ازدواج کن خوشبخت میشی اینجور دخترا کاملا بهداشتی ان
اه

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
نه دکل ایرانسل
یه کامیون بگیر فردا بگیر بیا ببریم نصب کنیم ثوابه اقام خانمم به دهکده ی جهانی وصل میشن:eek:
فکر کردم منظورت سیم کارت بوده :دی ... بیخیال ، فردا باید برم دفاتر خدمات مشترکین، ببینم کاری میشه کرد یا نه ؟!

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
ممد تو اگه همچین کار احمقانه ای بکنی خودم به شخصه میام اون دکل رو فرو میکنم تو *یرت

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
ازدواج کن خوشبخت میشی اینجور دخترا کاملا بهداشتی ان
اه
1کی از دلایلم هم همینه دیگه، تو شهری که دختر هاش همه 7 خطن، پیدا کردن دختر واقعا" باکره و چشم و گوش بسته ، که عاشقش هم باشی ، واقعا" شانس میخوات !

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
ممد ؟

بیا من خودم با یه LNB کارتو را میندازم

وردار بیار ، میدونی که باید LNB رو کجا نصب کنی

اگه نمیدونی از امید بپرس بهت میگه

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
چرا پوریا ؟! ... تو که سن و سالی داری 1 چیزی بگو ، دارم روانی میشم ...

چی بگم آخه ... اینکه طرف خال داره خوشکله ... رو لبشو تا حالا تمیز نکرده معیار خوب بودن و عالی بودن نیست :eek:

اصلا معیار نیست ... خال که معمولا زشته چطوری این خوشکله خدا میدونه :happy:

در هر صورت علف باید به دهن بزی شیرین بیاد :)

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
ممد ؟

بیا من خودم با یه LNB کارتو را میندازم

وردار بیار ، میدونی که باید LNB رو کجا نصب کنی

اگه نمیدونی از امید بپرس بهت میگه
آرمین چییی میگی ؟!
دادی دستمون یا جدی میگی ؟
فکر نکنم ال ان بی کار دکل مخابراتی رو بکنه ها !!!!

M☼HAMMAD

Registered User
لایک‌ها
15
چی بگم آخه ... اینکه طرف خال داره خوشکله ... رو لبشو تا حالا تمیز نکرده معیار خوب بودن و عالی بودن نیست :eek:

اصلا معیار نیست ... خال که معمولا زشته چطوری این خوشکله خدا میدونه :happy:

در هر صورت علف باید به دهن بزی شیرین بیاد :)
هیفا رو دیدی ، دیدی خال رو صورتش چقدر بهش میاد ، حالا فکر کن، این 3 تا از اون ها داره ، خیلی ناز هست ...

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
آرمین چییی میگی ؟!
دادی دستمون یا جدی میگی ؟
فکر نکنم ال ان بی کار دکل مخابراتی رو بکنه ها !!!!

میده
بستگی داره کجا نصب کنی...:eek:
گفت که آرمین
من همچنان سر حرفم هستم دکلو میگم:eek:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا