برگزیده های پرشین تولز

با خرید مجموعه قهوه تلخ و کپی نکردن آن از مهران مدیری حمایت کنیم

etzio

Registered User
لایک‌ها
6
نه عزیزم بحث این حرفا نیست . موضوع خیلی بالاتر از این داستاناس

موضوع اینه که یکروزی زنگ زدن به مدیری گفتن تو که افطاری ا.ن رو اومدی پاشو دیدار فلانی هم بیا . بعد مدیری گفته نه من عمرا نمیام . بعد مدیری رو گرفتن شکنجه دادن و ناخن هاش رو یک به یک کشیدن و گفتن حالا میای ؟ گفته نه من به ملت خیانت نمی کنم
بعد اونا گفتن ، باشه حالا که اینجوری شد ما هم بهت مجوز رسمی انتشار اثر رو می دیم تا بدبختت کنیم !!!!!!
حالا هم وظیفه ماس از این مبارز نستوه حمایت کنیم !!

پ.ن : خودت رو ناراحت نکن . این یک مشکل تاریخیست که ما ایرانی ها از بس سالهای اخیر ندیدیم و نداشتیم کسانی رو که پای عقیده شون وایسن و برای هدفشون جون بدن ، اونوقت هرکی از راه میرسه رو تبدیل می کنیم به قهرمان ملی !
در حقیقت پیش از اینکه اینها ( مدیری . گلشیفته و ... ) قهرمان باشن ، این آمال ما ایرانی هاست که دوست داریم قهرمان داشته باشیم . دوست داریم هنرمند متعهد داشته باشیم . رویای این را داریم که یکنفر قید منافع شخصی را بزند و برای منافع ملی جلوی دی.کت.اتور بایستد . این رویای ماست
حالا دو روز دیگه که اینم مثل قطبی رفت دستبوس ، همینایی که اینجا پرچمش رو بالا نگه داشتن بهش فحش خار مادر میدن .
تاریخ رو بگردی دهها مورد پیدا می کنی که ما یکشبه از یک آدم معمولی قهرمان ملی ساختیم و بعدشم خودمون اولین کلنگ تخریبش رو زدیم :)

این مشکل ماست که نمی دونیم اون جوونای که همه رشید و شیردل توی خیابون جلوی چوب و چماق و تیر و ... ایستادند قهرمان بودند . فارغ از اینکه اسمشون تقی بود یا ممدحسن . نه امثال مدیری که هروقت سودشون در تخریب مخالفین دولت بود ، برنامه هایی ساختن که مخالفین دولت رو مسخره می کرد یا به رضاشاه توهین کردند و ... هروقتم سودشون در این بود که یک اثری رو شخصا پخش کنند ، یکباره چنان سردار ملی شدند که ستارخانش هم نبود !!
به نظر من هم یخورده مشکوکه

به قول یکی از آشنایان:
چون هم رسما با مجوز و هولوگرام ارشاد اومده تو بازار هم به این دلیل که تبلیغات زیادی روش شده و هم که خوب هر کس بره بخره یعنی مثلا یه اعتراضی به صدا و سیما کرده و این خیلی مشکوکه:blink::blink::blink::eek::eek::eek:

به حال من به دو دلیل میخرمش اونم اصلشو :

1-باید اثر جالبی باشه:rolleyes::rolleyes:

2-بالاخره ما ایرانیها هم باید رعایت کپی رایتو تمرین کنیم:blush::blush:

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
به نظر من هم یخورده مشکوکه

به قول یکی از آشنایان:
چون هم رسما با مجوز و هولوگرام ارشاد اومده تو بازار هم به این دلیل که تبلیغات زیادی روش شده و هم که خوب هر کس بره بخره یعنی مثلا یه اعتراضی به صدا و سیما کرده و این خیلی مشکوکه:blink::blink::blink::eek::eek::eek:

اگه قضیه اینجوری باشه که بخوان از مبلغ خرید ملت سوء استفاده شه بنا به حرفی که شما میگی یه حالت دو به شک سر خریدن و نخریدن پیش میاد. :wacko:
ابلته اینم حرف جالبیه و گرنه نباید اینهمه در موردش تبلیغ میشد :blink:

CP-YOU

Registered User
لایک‌ها
193

شما به دو دلیل خوب این کار رو می خرید که من هر دوتاش رو درک می کنم
کاش همه ی اونایی که این اثر رو می خوان تماشا کنن به یکی از این دو دلیل یا هردوش dvd رو بصورت اوریجینال بخرن
خودمم اگر بخوام این اثر رو تهیه کنم حتما اوریجینال می خرم و دلایل شما رو خواهم داشت

من فقط با اینجمله که " بخریم تا از یک هنرمند مردمی که به ملتش خیانت نکرده حمایت کرده باشیم ! مشکل دارم " علتشم قبلا توضیح دادم

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
دیشب و امشب دیدیمش بسی قشنگ بود...
هم انتقاد می کرد هم تا حدودی خنده دار بود !
کسایی که می گن خوب نیست نمی دونم چرا این حرفو می زنن ! فکر کنم انتظار دارن کل فیلم فقط شکمشون رو بگیرن بخندند ! :دی

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
کسایی که می گن خوب نیست نمی دونم چرا این حرفو می زنن ! فکر کنم انتظار دارن کل فیلم فقط شکمشون رو بگیرن بخندند ! :دی
من که اینجوری ام :D باید سرتاسر فیلم بخندم. توی پاورچین همینجوری بود :D

mahsa vorooojak

Registered User
لایک‌ها
38
فردا یادم بندازین برم حمایت کنم

فردا میخواد بیاد....
good3.gif

ocarina4

Registered User
لایک‌ها
25
منم امشب سری اولش رو خریدم... ولی فرصت نشده که ببینم ، انشالا فردا بعد از کار...

اولش فروشنده قصد داشت کپی اون رو که خودش روی دی وی دی رایت کرده بود بده... منم گفتم کپیش رو نمی خوام!

fonix light

Registered User
لایک‌ها
4
الآن چند وقته این تاپیک داره می ره جلو و توش هم از مهران مدیری انتقاد شده و هم تعریف شده . اصلا تو این که یکی از مهران مدیری خوشش بیاد یا خوشش نیاد مشکلی وجود نداره . ولی چه خوب می شه که همه ی کسانی که می خوان نظرشونو در مورد هر مساله ای بیان کنن , اولین اصل دموکراسی رو رعایت کنن : احترام به عقاید دیگران .

یه بار یکی یه حرف جالبی بهم زد . بهم گفت : سعی کن هیچ وقت بازی نخوری . مخصوصا تو فضاهایی که مه گرفته و غبار آلود شده . فکر کنم نیاز به توضیح نباشه که چرا این تیکه رو نوشتم .

و اما حرف آخر که از همه مهم تره : البته این تیکه مربوط می شه به نظر شخصی خودم درباره ی آثار مهران مدیری . به نظر من , مهران مدیری آدم دورویی نیست . بلکه اگه یه کم دقیق تر به آثاری که ساخته نیگا کنین , می بینید که اتفاقا یه خط اصلی رو دنبال می کنه . اینو برای همه ی کسایی می گم که طنز های مهران مدیری رو فکاهی می دونستن . کار اصلی مهران مدیری از" ساعت خوش" شروع شد . طنزی که بیشتر منتقدا , اونو نقطه ی عطف طنز ایران می دونن . همون موقع بود که مهران مدیری , سبک تازه ای از سینمای کمدی رو وارد کار کرد . بعد سعی کرد تا با ساخت جنگ هایی که هر سال می ساخت (مثل جنگ 77 - جنگ 88 - ببخشید شما - پلاک 14 و... ) این سبک رو بیشتر تو خانواده ها نفوذ بده . در حقیقت داشت فضای جامعه رو برای زدن حرف اصلیش آماده می کرد . این کار تا جایی ادامه داشت که نوبت به ساخت "پاورچین " رسید . مهران مدیری کار اصلیش رو از این جا شروع کرد . بیشتر مردم طنز پاورچین رو نیگا می کردن و ازش لذت می بردن فقط به یه دلیل : خنده . ولی دقت نمی کردن که مهران مدیری داره مشکلات ظریفی رو توی روابط اجتماعی و خانوادگی بیان می کنه که بیشتر ما نسبت بهشون بی توجهیم . مشکلاتی مثل : چاپلوسی - رشوه - روابط خانوادگی غلط - بی اطلاعی گروه های مختلف جامعه و در عین حال اظهار نظر کردن آن ها در مواردی که از آن ها اطلاع ندارند و... . و به نظر من , این کارم خیلی تمیز و بدون نقص انجام داد .
بعد نوبت به شب های برره رسید . مهران مدیری تو شب های برره که خیلی ها اونو مظهر بد آموزی می دونستن و یا خیلی ها اونو توهین به رضا شاه می دونستن , اومد مشکلاتی رو که تو پاورچین بیان کرده بود , توی دولت و **** های دولتی ریشه یابی کرد . اتفاقا همین مساله هم باعث شد تا نتیونه این سریال رو کامل بسازه . چون خیلی ها نذاشتن این اتفاق بیافته . مصداق این حرف منم حرفایی بود که محمد رضا هدایتی تو یکی از برنامه هایی که دعوت شده بود زد . (یه سال بعد از قطع شدن شب های برره ) . بعد از یه مدت , مهران مدیری با ساختن "مرد هزار چهره " و "مرد دوهزار چهره " , اومد و جواب همه ی منتقدای خودشو داد . طوری که هیچ گروه خاصی (مثل پرستارها , دکترها , ادیب ها و...) نتونست اعتراض کنه . مثل کاری که تو همه ی کار های قبلی مهران مدیری می کردن .
حالا هم نوبت رسیده به "قهوه ی تلخ " . اگه چیزی که من گفتم درست باشه , مهران مدیری قصد داره تو این سریال , همون مشکلاتی رو که تو کارای قبلیش بیان کرده رو تو تاریخ ایران ریشه یابی کنه . این حرف من شاید یه کم عجولانه باشه . ولی حداقل می تونه یه پیش بینی باشه .

درمورد پول دادن به این محصول و کپی نکردن اونم باید بگم این مساله نه ربطی به مهران مدیری داره . نه به تهیه کننده هاش و نه به صدا و سیما و دولت و وزارت ارشاد . این یه کار اخلاقیه که انجام دادن یا ندادنش به خودمون مربوطه . مهران مدیری هم فقط خواسته اثرش به طور قانونی فروش بره . همین . و فکر کنم حرف ها و شعار هایی هم که دنبال این موضوع در اومده , مربوط می شه به همون تیکه ی اول حرفام :فضای غبار آلود و ... .

Last edited:

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
نسخه دی وی دی این سریال هست یا نه ؟ اگر هست چنده ؟ اگر هست کیفیتش Hd یا فرقی با سیدی نداره :D

چقدر اگر هست گفتم :happy:

------------------

در کل نظر من :

مهران همیشه اوایل کارش چیز خاصی نیست و یا خیلی جاها ضعیف شروع میشه ... اما در ادامش عالی میشه

در کل تو بخش طنز من کار 2 نفرو قبول دارم ... مهران مدیری ... رضا عطاران

این سریال هم مشخصله در ادامه خیلی خوب میشه ... زمانی که با بازیگرا آشنا بشید و ارتباط بر قرار کنید

داستان شکل واقعی خودش رو بگیره و و و

ببینیم چی میشه :cool:

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
نسخه دی وی دی این سریال هست یا نه ؟ اگر هست چنده ؟ اگر هست کیفیتش Hd یا فرقی با سیدی نداره :D

چقدر اگر هست گفتم :happy:

------------------

در کل نظر من :

مهران همیشه اوایل کارش چیز خاصی نیست و یا خیلی جاها ضعیف شروع میشه ... اما در ادامش عالی میشه

در کل تو بخش طنز من کار 2 نفرو قبول دارم ... مهران مدیری ... رضا عطاران

این سریال هم مشخصله در ادامه خیلی خوب میشه ... زمانی که با بازیگرا آشنا بشید و ارتباط بر قرار کنید

داستان شکل واقعی خودش رو بگیره و و و

ببینیم چی میشه :cool:
اين سريال dvd اش هستش ولي توي كريمخان كتاب فروشي هاش و توي انقلاب هستش بيشتر
من كه نديدم مغازه اي دي وي دي شو بياره
كيفيتش رو هم صفحات قبل يكي از دوستان گذاشته بودش
كيفيتش خوب معلومه بهتر از cd بودش
بتوني دي وي دي بگيري بهتره چون كيفيت خوبه و اينكه قيمت يكيه و اينكه نهايتش تعداد ديسك ها كمتر ميشه

Hamid Miran

Registered User
لایک‌ها
51
اين سريال dvd اش هستش ولي توي كريمخان كتاب فروشي هاش و توي انقلاب هستش بيشتر
من كه نديدم مغازه اي دي وي دي شو بياره
كيفيتش رو هم صفحات قبل يكي از دوستان گذاشته بودش
كيفيتش خوب معلومه بهتر از cd بودش
بتوني دي وي دي بگيري بهتره چون كيفيت خوبه و اينكه قيمت يكيه و اينكه نهايتش تعداد ديسك ها كمتر ميشه

تو کرج میوه فروشی ها هم دی وی دی دارن :دی

چیزی که جالبه اینه که اصلا توی کرج من نسخه سی دیش را ندیدم.
فقط همه جا دی وی دیش هست.

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
خوب من یه انتفادی به مهران مدیری بکنم :

تا الان که قسمت 8 این سریال رو هم دیدم انصافا مزخرفی بیش نبوده

خودم عاشق مهران مدیری و کارهاشم اما تا الان مشخصه که رسما آب بسته تو سریال

بی خودی چیزای چرتو کش میده تا طولانی بشه

اما چون همیشه اوایل کار ضعیفه فعلا صبر میکنم ببینم در آینده چی میشه

اما اگر بعد از 6 قسمت دیگه کار همچنان ضعیف بود شخصا خرید مجموعه رو میزارم کنار و دیگه پیگیری نمیکنم

امیدوارم طنزی توش رخ بده ... چون توی این 8 قسمت قسم میخورم 2 یا 3 بار بیشتر نخندیدم

برای مرد هزار چهره و 2 هزار چهره برای هر شبش 100 بار خندمون میگرفت

Vahid_Pir_Nia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خوب من یه انتفادی به مهران مدیری بکنم :

تا الان که قسمت 8 این سریال رو هم دیدم انصافا مزخرفی بیش نبوده

خودم عاشق مهران مدیری و کارهاشم اما تا الان مشخصه که رسما آب بسته تو سریال

بی خودی چیزای چرتو کش میده تا طولانی بشه

اما چون همیشه اوایل کار ضعیفه فعلا صبر میکنم ببینم در آینده چی میشه

اما اگر بعد از 6 قسمت دیگه کار همچنان ضعیف بود شخصا خرید مجموعه رو میزارم کنار و دیگه پیگیری نمیکنم

امیدوارم طنزی توش رخ بده ... چون توی این 8 قسمت قسم میخورم 2 یا 3 بار بیشتر نخندیدم

برای مرد هزار چهره و 2 هزار چهره برای هر شبش 100 بار خندمون میگرفت
اره خیلی مزخرفه

خودش که بیاد شاید بهتر بشه
اما کلا 3 تا از 12 تا در اومده
حالا این 9 تا هم دیگه چیزی نیست که قشنگش بخواد از بعد این شروع بشه

من که دانلود میکنم اما هرکی میخره به خاطر تبلیغ و اسمشه

چیز چرندیه در کل

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,419
دیشب جایی بودم میخواستن چند قسمتشو بریزن رو فلش بهم بدن ، من همی بر آن دزد آثار هنری تافتم و از قبول آن خودداری نمودم ... ضمن اینکه به آن بی خبر مطالبی چند گوشزد نمودم :D

.

ahmaad313

Registered User
لایک‌ها
4
به امضا من رجوع بشه بهتره!

best20

Registered User
لایک‌ها
0

انتقاد هايي كه مي كنه همچين شاهكار هم نيست

اسمشو گذاشتن سريال كمدي بايد خنده دار باشه نه اينكه آدم از دانلودش هم پشيمون بشه

بالا