برگزیده های پرشین تولز

سلام دوستان کسی در مورد گلکسی Ace اطلاعات داره ؟

NightOut

Registered User
لایک‌ها
5
آقا من یه والد قایر اس داشتم الان میخوام گلکسی Ace بردارم به نظرتون بهتر هست ؟
کیفیت صفحش پایین نیست ؟ میخوام بازی روش بکنم بالا میاد یا نه ؟

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
سلام
کیفیت صفحه Ace زیاد تعریفی نداره. پیشنهاد میکنم برید سراغ گوشیهای سری جدید ایکسپریا (Xperia U) توی رنج قیمت خودشون خیلی خوبن.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
سلام
کیفیت صفحه Ace زیاد تعریفی نداره. پیشنهاد میکنم برید سراغ گوشیهای سری جدید ایکسپریا (Xperia U) توی رنج قیمت خودشون خیلی خوبن.

تایید میشه با پردازشگر 800 نمیشه روش بازی خوب اجرا کرد
ولی در نظر داشته باشید که اکسپریا یو مموری نمیخوره

Brian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
من خودم ace دارم کیفیت صفحه ـش خیلی عالیه ، مطمئن باش. اما توقع نداشته باش بازیهای گرافیک بالا رو نصب کنی روش ، البته من Pes و گنگستر رو به راحتی روش اجرا کردم.
در کل راضیم و گوشی خوبیه.

mohsen25

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,116
من خودم ace دارم کیفیت صفحه ـش خیلی عالیه ، مطمئن باش. اما توقع نداشته باش بازیهای گرافیک بالا رو نصب کنی روش ، البته من Pes و گنگستر رو به راحتی روش اجرا کردم.
در کل راضیم و گوشی خوبیه.

با ایکسپریا یو مقایسه کنید ببینید نظرتون درمورد کیفیت صفحه عوض نمیشه!

Brian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
با ایکسپریا یو مقایسه کنید ببینید نظرتون درمورد کیفیت صفحه عوض نمیشه!

نه

با تشکر

NightOut

Registered User
لایک‌ها
5
مرسی از همگی
این گوشی بهتر از Wildfire s هست ؟
من والد فایر اس داشتم و الان فروختم به نظرتون میصرفه 560 تومن بدم و این گوشی رو بگیرم یا نه
ممنون میشم راهنمایی کنید

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
470
دوست عزیزم نصبت به صفحه سخت افزار خوب رو به بالایی داره.معایب و محاسنش رو در پایین می گم.
Advantages.gif
سبک و خوش دست
صفحه نمایش خوب
کیفیت عکس‌برداری بسیار خوب
پردازنده 800 مگاهرتزی با قدرت مناسب
امکان اجرا و ویرایش فایل‌های آفیس
قیمت بسیار مناسب
سیستم عامل اندروید 2.2
پشتیبانی صفحه کلید از قابلیت Swype

DisAdvantages.gif
کیفیت فیلم‌برداری پایین
عدم پشتیبانی از فایل‌های DivX و Xvid به طور پیش فرض

نظر شخصی با توجه به هنگ بالای گوشی: من به جاي اين گوشي بهتون اينا رو پيشنهاد ميدم: 1-xperia ray 2-xperia mini 3-sony erisson live with walkman که از هر لحاظ از اين سرند و چون من هر چهار تاي اينا رو داشتم اينا رو به شما پيشنهاد ميدم اما اگه پول گلکسي ايس رو داريد برين ري بخرين و اگه کمتر دارين live with walkman رو و اگه کمتر ميني رو
موفق باشید

Brian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
ace بگیر بهتره ، من چون دارمش ، دارم بهت توصیه میکنم وگرنه اینایی که تو تاپیکت پست میدن همش کپی پیست ـن توصیه هاشون

oghab_mobarez

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
470
ace بگیر بهتره ، من چون دارمش ، دارم بهت توصیه میکنم وگرنه اینایی که تو تاپیکت پست میدن همش کپی پیست ـن توصیه هاشون
دوست عزیز قرار نیست همه دوستان حتما گوشی رو داشته باشن.از تجربیات کسایی که دارن استفاده می کنن و پست می دن.رو هوا نمی دن که.کل جمع کپی پیس می کنن؟؟؟؟

ali1221

Registered User
لایک‌ها
75
سلام
من ایس داشتم (تاپیک فروشش تو سابقم هست) و حالا xperia u دارم. حرف آخر رو اول بهت بگم، اگه xperia u قیمتش 50 تومن بیشتر باشه باز هم می ارزه.

کیفیت صفحه نمایش سونی بهتره، پردازنده اش به شکل محسوسی قویتره و سرعت بسبار بهتری داره، دوربین هاشون تفاوت آنچنانی ندارند.
گلکسی ایس گوشی چندان سریعی نیست، بطوری که مثلا وقتی که با عجله میخوای یه شماره بگیری یهو میبینی هنگ کرد یا کند عمل کرد و عصبی شدی و کوبیدیش به دیوار : دی
ولی سونی به هیچ وجه اینجوری نیست، حساسیت تاچ اسکرین سونی هم بهتره.

Sent from my Sony Xperia U using Tapatalk 2

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
سلام
من ایس داشتم (تاپیک فروشش تو سابقم هست) و حالا xperia u دارم. حرف آخر رو اول بهت بگم، اگه xperia u قیمتش 50 تومن بیشتر باشه باز هم می ارزه.

کیفیت صفحه نمایش سونی بهتره، پردازنده اش به شکل محسوسی قویتره و سرعت بسبار بهتری داره، دوربین هاشون تفاوت آنچنانی ندارند.
گلکسی ایس گوشی چندان سریعی نیست، بطوری که مثلا وقتی که با عجله میخوای یه شماره بگیری یهو میبینی هنگ کرد یا کند عمل کرد و عصبی شدی و کوبیدیش به دیوار : دی
ولی سونی به هیچ وجه اینجوری نیست، حساسیت تاچ اسکرین سونی هم بهتره.

Sent from my Sony Xperia U using Tapatalk 2

درود
مسلما یو بهتره از ایس
ولی یک مشکلی که داره اینه که حافظش قابل ارتقا نیس
وگرنه واقعا نسبت به قیمتش میارزه

aria2345

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
14
امكان ارتقا حافظه داخلي گلكسي ايس وجود داره ؟

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
داداش من داشتم فروختم زیاد جالب نبود ( هنگ زیاد میکرد + موقع صحبت کردن صفحه وقتی خاموش میشد گاهی اوقات اصلا روشن نمیشد + باهاش زیاد نمیشه بازی کرد )

onyx1980

Registered User
لایک‌ها
145
دوست من ، من همیشه یه توصیه رو به همه در مورد گوشیهای سامسونگ میکنم ، اونم اینه که ، تا جایی که میتونین دنبال گوشیهای متوسط رو به پایین سامسونگ نرید ، درسته که سامسونگ گوشیهای خیلی خوبش ، واقعاً خوبن (جدای کیفیت ساخت پایینشون) ، ولی گوشیهای متوسط و ضعیفش ، برای من یکی که واقعاً غیر قابل تحمل هستن. اگه میخواین تو گوشیهای تو رنج قیمت متوسط و پایین دنبال گوشی بگردین ، بهتره که اولین اتخابهاتون از برند سونی اریکسون ، و یا برند مستقل شده ی سونی باشه. من حدوداً 1 سال و نیم پیش به مدت 3-4 روز ایس دستم بود ، و بعد این 3-4 روز هم فروختمش ، چون هم کیفیت صفحه بسیار پایین بود ، هم قدرت و سرعت گوشی از اونچیزی که فکر میکردم پایینتر بود. اونجا متوجه شدم که چقدر مدل استفاده شده ی سی پی یو ، میتونه رو سرعت گوشی تاثیر گذار باشه ، برای مثال اگه گوشی HTC Desire Z رو بغل گوشی Samsung Galaxy Ace بگذارید ، باورتون نمیشه که هر دو گوشی دارای سی پی یو با کلاک ریت 800MHZ هستند. البته با وجود این بدیها ، این گوشی امتیازاتی هم داره ، که الیته من انقدر خورده بود تو زوقم که فقط به یک موردش توجه کردم ، اونم این بود که گوشی خیلی خوشدستی بود. ;)

se7en.net

Registered User
لایک‌ها
429
داداش ایس گوشی خوبیه اما توقع اجرای بازی های اچ دی و سنگین ازش نداشته باش

ایکسپریا یو خیلی عالیه اما با داشتن فقط ۴ گیگ حافظه داخلی و عدم پشتیبانی از مموری کارت واقعا‍" تو ذوق میزنه!
من Live with Walkman رو پیشنهاد میکنم یا اگه بتونید بیشتر هزینه کنید ایکسپریا ری

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
داداش ایس گوشی خوبیه اما توقع اجرای بازی های اچ دی و سنگین ازش نداشته باش

ایکسپریا یو خیلی عالیه اما با داشتن فقط ۴ گیگ حافظه داخلی و عدم پشتیبانی از مموری کارت واقعا‍" تو ذوق میزنه!
من Live with Walkman رو پیشنهاد میکنم یا اگه بتونید بیشتر هزینه کنید ایکسپریا ری

به نظر من ادم به جای اینکه بخواد ایس بگیره جیو بگیره خیلی بهتره چون زیاد تفاوتی (به غیر از دوربین و سایز صفحه ) ندارن و فقط پول الکی میدین....

se7en.net

Registered User
لایک‌ها
429
به نظر من ادم به جای اینکه بخواد ایس بگیره جیو بگیره خیلی بهتره چون زیاد تفاوتی (به غیر از دوربین و سایز صفحه ) ندارن و فقط پول الکی میدین....

البته طراحی ایس خیلی بهتر از جیو هست و مخصوصاً با اون درب سفیدش خیلی قشنگ و خوش دسته!

NightOut

Registered User
لایک‌ها
5
البته طراحی ایس خیلی بهتر از جیو هست و مخصوصاً با اون درب سفیدش خیلی قشنگ و خوش دسته!

به نظر من حرف شما درسته اما تا وقتی که به طراحی نگاه کنیم
هیچ کدوم از سری های گلکسی مثل جیو یا فیت یا ایس گوشی های کامل و با ساختار باطنی خوبی نیستند
ولی سری اس و نکسوس و نوت و ... سری های بالاتر گوشی های خوب و مرغوب بازار هستند

بالا