برگزیده های پرشین تولز

▂ ▃ ▅ ▇ █ ▓ ▒ ریپ کامل انواع سایت ها ▒ ▓ █ ▇ ▅ ▃ ▂

T I A M A T

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
salam refigh
damet garm dadash .

bacheha in doost va hamkare ma taeid mishe . karesh doroste .

Black Gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
salam refigh
damet garm dadash .

bacheha in doost va hamkare ma taeid mishe . karesh doroste .

به به ببین کی اومده . سلام رفیق شفیق خودم :D

تائید کردنت تو حلقم :lol: مرسی عزیزم

قالب شماره 11

اسم قالب : Nominees

قالبی زیبا و شیک مناسب هر سایتی

دموی سایت

قیمت : 100,000 تومان

قالب شماره 12

اسم قالب : Expression

قالبی زیبا و شیک مناسب هر سایتی

دموی سایت

قیمت : 80,000 تومان

Last edited:

Black Gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
داداش این برا دانلود تو نت هستش .
البته تا نخری از خود سایتشون حقشون رو رعایت نکردی .

ببخشید من دیگه آمار کل نتو ندارم بدونم کی چه سایتیو ریپ کرده قبلا .

بله . ما ایرانی ها اینجور موقع ها خوب بلدیم هم دیگه رو نصیحت کنیم و دعوت به انسانیت کنیم و حرف از حق و حقوق انسان ها بزنیم ولی تو شرایط که قرار بگیریم برای منافع خودمون دست به هر کاری می زنیم .

برای این قالب ها باید می گفتم مثلا با پی پال این قالب هارو خریدم و الان می فروختم با قیمت چند برابر .

برای تاپیک ریپ قالب هم باید میومدم میگفتم طراحی سایت حرفه ای و به جای مثلا 100 تومن برای ریپ 400-500 تومن برای طراحی می گرفتم .

اونوقت میشدم آدم خوبه . دیگه کسی نمی یومد بگه این کار صحیح نیست و حرف از انسانیت بزنه واسه من

بعضی ها هم از سر نمی دونم حسادت یا هرچیز دیگه میرن گزارش میدن که این آقا 2تا تاپیک داره توی 2تا قسمت مختلف و مدیرش هم هنوز بیدار نشده میاد تاپیکو میبنده و میره و دیگه جواب پی ام هم نمیده . به مدیرای دیگه هم پی ام میدیم جواب نمیدن . نمیدونم فکر می کنن کی هستن ! مدیر گرامی تو اگه واسه خودت کسی هستی قرار نیست واسه ما هم کسی باشی
winksmiley02.gif

بعضی ها هیچی نبودن و اومدن تو نت همه چی شدن !

براحتی هم می تونستم حال همشونو بگیرم . بیشتر سایت هایی که توی امضاها هست پر از باگه مخصوصا از طریق این پلاگین های وردپرس و جوملا که با یه اکسپلویت همه سایت هاشونو ظرف 1 ساعت دیفیس می کردم ولی خدارو شکر جوری بزرگ شدم که اهل انتقام نیستم

داداش من به جای ادعا و قدرت نشون دادن برو با اکانتیکس سایتتو اسکن کن باگاشو رفع کن که عین خیار دیفیس نشه ...
winksmiley02.gif

یادم رفته بود دیگه نباید صادقانه عمل کرد ...

دیگه با هیچ کدوم از تاپیک هام کاری ندارم . می خوان ببندن . پاکش کنن . خودمو بن کنن یا هرچیز دیگه ای . برام مهم نیست .

هرکس کاری داشت پی ام بده یا آی دی یاهومو ادد کنه
.

T I A M A T

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29

بله . ما ایرانی ها اینجور موقع ها خوب بلدیم هم دیگه رو نصیحت کنیم و دعوت به انسانیت کنیم و حرف از حق و حقوق انسان ها بزنیم ولی تو شرایط که قرار بگیریم برای منافع خودمون دست به هر کاری می زنیم .

برای این قالب ها باید می گفتم مثلا با پی پال این قالب هارو خریدم و الان می فروختم با قیمت چند برابر .

برای تاپیک ریپ قالب هم باید میومدم میگفتم طراحی سایت حرفه ای و به جای مثلا 100 تومن برای ریپ 400-500 تومن برای طراحی می گرفتم .

اونوقت میشدم آدم خوبه . دیگه کسی نمی یومد بگه این کار صحیح نیست و حرف از انسانیت بزنه واسه من

بعضی ها هم از سر نمی دونم حسادت یا هرچیز دیگه میرن گزارش میدن که این آقا 2تا تاپیک داره توی 2تا قسمت مختلف و مدیرش هم هنوز بیدار نشده میاد تاپیکو میبنده و میره و دیگه جواب پی ام هم نمیده . به مدیرای دیگه هم پی ام میدیم جواب نمیدن . نمیدونم فکر می کنن کی هستن ! مدیر گرامی تو اگه واسه خودت کسی هستی قرار نیست واسه ما هم کسی باشی
winksmiley02.gif

براحتی هم می تونستم حال همشونو بگیرم . بیشتر سایت هایی که توی امضاها هست پر از باگه مخصوصا از طریق این پلاگین های وردپرس و جوملا که با یه اکسپلویت همه سایت هاشونو ظرف 1 ساعت دیفیس می کردم ولی خدارو شکر جوری بزرگ شدم که اهل انتقام نیستم

داداش من به جای ادعا و قدرت نشون دادن برو با اکانتیکس سایتتو اسکن کن باگاشو رفع کن که عین خیار دیفیس نشه ...
winksmiley02.gif

دیگه با هیچ کدوم از تاپیک هام کاری ندارم . می خوان ببندن . پاکش کنن . خودمو بن کنن یا هرچیز دیگه ای . برام مهم نیست .

.

داداش خودتو ناراحت نکن . همینه دیگه . تا میبینن یکی داره پیشرفت می کنه هرجوری شده می خوان زیر آبشو بزنن یا زیر پاشو خالی کنن یا کارشو جوری دیگه جلوه بدن
تو قوی باش و قوی هم کارتو ادامه بده که کار هر کسی نیست این کار .
گفتی سایت ایرانی ریپ نمی کنی اکثرا حال کردن . یکیش خود من . حالا بعضیا گیر دادن به قالب خارجی
اگه بخوای به میل مردم زندگی کنی ببخشید ولی باید بمیری
همیشه موفق باشی دوست و همکار عزیز که می دونم هستی

همین که تو چندتا تاپیک از سیمبول های تو استفاده کردن معلوم می کنه چه خبره
منظورم اینه

[h=1]▂ ▃ ▅ ▇ █ ▓ ▒ ▒ ▓ █ ▇ ▅ ▃ ▂[/h]

Last edited:

1O1

Registered User
لایک‌ها
9

winksmiley02.gif

winksmiley02.gif

.

خوب اومدی؛دمت گرم؛ حالا ک داری میری این اکونتیکس 8 اگه کرکشو داری بفرست واسم :D رو سرور اسکن لامصب دیگه ج نمیده :D

Black Gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام دوستان و دشمنان
biggrinsmiley.gif

عرض کنم خدمتتون که یه پرتال حرفه ای خبری موجود است با حجمی حدود 1000 مگ

سایت 100% کامل است و تست شده . تمام پیج ها و جزئیات سایت بدون مشکل باز میشه . از نظر گرافیکی هم خیلی زیباست و روی سایت کار شده .

برخی از امکانات سایت

اشتراک گذاری در ف بوک و ...
پیشنهاد به دوستان در ایمیل
جست و جوی پیشرفته خبر
آر اس اس
نسخه موبایل
بیش از 10 مکان برای تبلیغات
پیش بینی وضعیت آب و هوا
پربازدیدترین خبرهای 12 ساعت گذشته و 24 ساعت گذشته
پربازدیدترین خبرهای هفته گذشته
دارای لینک های ویژه
جست و جو گر هوشمند خبری
خبرهای توصیه شده
بخش خبرهای با عکس و صوت و ویدئو
و ...

همه امکانات سایت کامل هست فقط همین تعداد یادم بود نوشتم . برای طراحی همچین سایتی حداقل حدود 3-4 میلیون خرج بر میداره .

چون حجم سایت بالاست و در حالت زیپ شده هم حدود 300 مگ است از آپلود برای تست معذوریم. دوستانی که کار مارو دیدن یا شنیدن به ما اعتماد دارن و از کیفیت کار ما با خبر هستن
اسکرین شات از بخش های مختلف سایت می تونم بدم

به دلیل مسائل Security از شرح جزئیات و اسم سایت در تاپیک معذوریم .

فقط دوستانی که خریدار هستن پی ام بدن باهم مذاکره کنیم

در خدمتیم

آی دی یاهو بنده هم

Black.deicide

Last edited:

hadi_723

Registered User
لایک‌ها
41
شده ده برابر این پول ضرر بکنم حال تویی که از مردم کلاه برداری میکنی رو میگیرم .

برادر الان مشکلت چیه اینجوری میکنی؟؟؟ شما سایت های طراحی وب هم پیغام بفرست نمونه سایت بده بگو اینجوری میخوام میگن انجام میدیم! نکنه فکر کردی همه میشینن از 0 کار رو انجام میدن؟؟؟؟ اگه ایشون حقت و خورده مدرک داری از مراجع قانونی رسیدگی کن، وگرنه تو مملکت ما الان قانونی به اسم کپی رایت نیست که کسی بخواد رعایتش کنه و شما شاکی باشی،اخراج شدن از یه فروم هم دلیل نمیشه کسی دزد بوده،از کجا معلوم اونی که ایشون و اخراج کرده دزد نبوده؟؟؟اگرم مشکلی داری با تاپیک ایشون به مدیرای سایت اطلاع بده اگه حرف شما براشون ثابت شد قفل میکنن، نه اینکه تاپیک و کاسبی مردم و بریزی به هم برای چیزی که درست و غلطش معلوم نیست :)

esfahanweb

Registered User
لایک‌ها
97
تمامی پستهای مربوط به مشکلات با استارتر حذف شد

یادآوری
1- فروم دارای قسمت روابط عمومی بازارچه است و هرگونه شکایت و تاپیکهای مرتبط باید در آن قسمت پیگیری شود.
2- فروم دارای قابلیت "امتیاز بازارچه" است ، هرگونه رضایت و یا نارضایتی از خرید و فروش و با خدمات را در با این قابلیت می توانید بیان کنید.

Black Gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10

سایت
Ripper.ir راه اندازی شد

هم اکنون می توانید از سایت ما دیدن کنید و از مطالب سایت استفاده کنید

و بیشتر با کار ما آشنا بشید

برای ورود به سایت به آدرس زیر مراجعه کنید

Enter Site

Sir Pendar

Registered User
لایک‌ها
2,560
من یه جوملا می خوام هزینه رو می فرمایید؟

بالا