برگزیده های پرشین تولز

بلدرچین یا شتر مرغ یا........

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
کسی اطلاعی داره تو بوشهر هوا هم گرمه میخوایم یه پرنده یا یچزی جوجه بگیریم بزرگ کنیم کدومها سودشون بیشتره چقدر زمین میخواد چقدر خرجشونه و چقدر سود دارن حدودا هر چی شد ازش 200 تا جوجه به اب و هوای گرم بخورن

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
سلام
منم بوشهریم.
و دنبال همین کار.
باید بگم اول قصد دارید صنعتی کار کنید؟ اگر آره است به جز مرغ چیزی نمی تونید کار کنید(خوراکی) چون نیاز به کشتارگاه صنعتی دارید. و ما کشتارگاه بلدرچین توی استان نداریم.
من خودم دنبال بلدرچین بودم.
اگر خونگی دارید به نظرم روی بوقلمون سرمایه گذاری کنید.

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
1 تومن اگه داری بلدرچین
خیلی پرنده ی شاخیه
یه سرچ بزن با مرغ و بو قلمون و ... مقایسه کن

1 میلیارد داشتم 100 % بلدرچین پرورش می دادم

el digo

Registered User
لایک‌ها
176
من در مورد پرورش بلدرچین خیلی تحقیق کردم.سود آوری بالایی داره و جون میده برای آب و هوای گرم،روزای اولی ک جوجه میریزی باید دما 37 درجه باشه.توی یه محیط 100 متری میتونی 3000 عدد پرورش بدی که هزینه ی این 3000 تا با خودشون و خورد خوراک تقریبا میشه 3500 تومن ک اگه محیط رو قفسه بندی کنی خیلی بیشتر میتونی تو اون 100 متر جا بدی.هر جوجه باید به 200 گرم برسه و برای فروشش هم میتونی با واسطه به کشتارگاه بفروشی.کثیفیش از مرغ بیشتره برای همین باید دور از مناطق مسکونی باشی تا شاکی خصوصی پیدا نکنی و اگر شاکی نداشته باشی کسی مزاحمت نمیشه.قیمت خرید و فروش هم متغیره اما الان مثلا قیمت خرید جوجه 350 و فروش کیلویی 7800ت هست از نظر مرگ و میر هم بسیار مقاومه و تنها دشمنش سرماست.خیلی از بیماری های مشترک پرنده هایی مثل مرغ و... رو نداره برای من یه بنده خدایی 6 مورد رو نام برد اما من حضور ذهن ندارم دوره های پرورش هم 35-45 روزه هست ک هرکدوم مزایای خودشون رو داره(اینجا مشهد)کسی ک جوجه رو میفروشه برای کشتار خودش تضمینی ازت میخره و مشکل بازاریابی و مشتری پیدا کردن هم نداری.

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
چرا الکی بچه مردم رو گمراه می کنید؟!
آقا اصلا از من میشنوی پاشو برو دامپزشکی.
ازشون بپرس. ببین چند نفر تو بوشهر پرورش میدن؟
فقط یک نفر تا نیمه راه اومده که منم رفتم پیشش برای مشورت.
همه چیز بلدرچین خوبه. درآمدش و...
اما تنها مشکل ما کشتارگاه هست. تا کشتارگاه نداشته باشی نمی تونی صنعتی کار کنی
باید تمام محصولت رو بفرستی یزد تا اونجا برات کشتارشو بکنن
حالا هزینه ارسال+ حمل ونقل+ تلفات!
اگر کشتارگاه داشتیم الان خیلی وقت پیش تو استانمون پرورش دهنده داشتیم!
من خودم الان خیلی پیگیرشم.
و بدون اگر ما تعدادمون بیشتر بشه به نفعمون هست. چون بعد از هر چند سری باید نر و ماده ها رو عوض کنی. بجای اینکه بری یزد عوض کنی خب میای پیش من.
اگر هستی یه پ.خ بده بهم ببینم می تونیم برا کشتارگاه کاری کنیم؟!!!!

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
منم بوشهریم.
و دنبال همین کار.
باید بگم اول قصد دارید صنعتی کار کنید؟ اگر آره است به جز مرغ چیزی نمی تونید کار کنید(خوراکی) چون نیاز به کشتارگاه صنعتی دارید. و ما کشتارگاه بلدرچین توی استان نداریم.
من خودم دنبال بلدرچین بودم.
اگر خونگی دارید به نظرم روی بوقلمون سرمایه گذاری کنید.

سلام من بابلم هستم وشریکم بوشهر

میخوام بوشهر ببریم ولی یه جا کرایه کنیم زمین یا یچز دیگه توش پرورش بدیم بعد بزرگ شدن بفروشیم

حالا کشتار گاره برا چیه؟؟؟؟؟؟

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
1 تومن اگه داری بلدرچین
خیلی پرنده ی شاخیه
یه سرچ بزن با مرغ و بو قلمون و ... مقایسه کن

1 میلیارد داشتم 100 % بلدرچین پرورش می دادم

ببین کل سرمایه 180 تا 200 میل میخوایم بزاریم

میخوام چیزی باشه با اب وهوا بسازه و مثلا بوقلبون یا بلدر چین یا شترمرغ اینا چقدر طولم یکشه جوجه بزرگ بشه؟خوراکشون کدوم ارزونتره و کدوم پر سود تره

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
من در مورد پرورش بلدرچین خیلی تحقیق کردم.سود آوری بالایی داره و جون میده برای آب و هوای گرم،روزای اولی ک جوجه میریزی باید دما 37 درجه باشه.توی یه محیط 100 متری میتونی 3000 عدد پرورش بدی که هزینه ی این 3000 تا با خودشون و خورد خوراک تقریبا میشه 3500 تومن ک اگه محیط رو قفسه بندی کنی خیلی بیشتر میتونی تو اون 100 متر جا بدی.هر جوجه باید به 200 گرم برسه و برای فروشش هم میتونی با واسطه به کشتارگاه بفروشی.کثیفیش از مرغ بیشتره برای همین باید دور از مناطق مسکونی باشی تا شاکی خصوصی پیدا نکنی و اگر شاکی نداشته باشی کسی مزاحمت نمیشه.قیمت خرید و فروش هم متغیره اما الان مثلا قیمت خرید جوجه 350 و فروش کیلویی 7800ت هست از نظر مرگ و میر هم بسیار مقاومه و تنها دشمنش سرماست.خیلی از بیماری های مشترک پرنده هایی مثل مرغ و... رو نداره برای من یه بنده خدایی 6 مورد رو نام برد اما من حضور ذهن ندارم دوره های پرورش هم 35-45 روزه هست ک هرکدوم مزایای خودشون رو داره(اینجا مشهد)کسی ک جوجه رو میفروشه برای کشتار خودش تضمینی ازت میخره و مشکل بازاریابی و مشتری پیدا کردن هم نداری.

عالیه بلدرچین پس فقط یه چیزی جوجه 350 بیوفته چقدر طول میکشه تا بزرگ بشه به حد نساب برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و تا چند گرم میرسه وزنش؟؟؟؟؟؟؟؟
کسی هم میشناسید این تعداد برا فروش داشته باشه

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
و بدون اگر ما تعدادمون بیشتر بشه به نفعمون هست. چون بعد از هر چند سری باید نر و ماده ها رو عوض کنی. بجای اینکه بری یزد عوض کنی خب میای پیش من.

منظور از کشتارگاره رو نمیفهمم چرا باید خودمون بکشیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کسی واسطه پیدا میکنیم ازمون بخرن وبا یکم ارزون تر تا خودشم سود خوبی کنه

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
بلدرچین بعد یک ماه آماده فروشه
نهایت وزنش حدود 250 گرم هست و کیلویی 10 12 تومن قیمتشه.
همه چیزش خوبه، سود آوری، بیماری کم، مقاومتش، هزینه نگهداری و...
اما شما برای ارایه به بازار می خواین زنده تحویل ملت بدین؟ یا به صورت بسته بندی و آماده تبخ!
اگر خودتون بکشید اداره دامپزشکی بهتون گیر میده و کلا تعطیل میشید.
باید بدین به کشتارگاه که به صورت صنعتیی بکشه و بسته بندی کنه.
حالا مسئله ای که پیش میاد اینه که نزدیکترین کشتارگاه به ما (بوشهر) در استان یزد هست.
فکر این هم نکنید که توی کشتارگاه مرغ بتونن براتون کاری بکنن! چون دستگاهها سایزشون مختلفه.
حالا شما اینقدر سرمایه دارین، ما هم تازه شروع کردیم دنبال وام و این حرفا. زمینش رو خودم دارم خوشبختانه. حدود دو هکتار که بیشتر از 1000 متر مربع رو اجازه نمی دن برای اینکار!
فکر کنم حداکثر 35000 قطعه ای باشه.
اگر بتونیم چند نفری بشیم و بتونیم کشتارگاهی رو راضی کنیم واحد بلدرچین راه بندازه اونوقت مشکلی پیش نمیاد.

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
بلدرچین بعد یک ماه آماده فروشه
نهایت وزنش حدود 250 گرم هست و کیلویی 10 12 تومن قیمتشه.
همه چیزش خوبه، سود آوری، بیماری کم، مقاومتش، هزینه نگهداری و...
اما شما برای ارایه به بازار می خواین زنده تحویل ملت بدین؟ یا به صورت بسته بندی و آماده تبخ!
اگر خودتون بکشید اداره دامپزشکی بهتون گیر میده و کلا تعطیل میشید.
باید بدین به کشتارگاه که به صورت صنعتیی بکشه و بسته بندی کنه.
حالا مسئله ای که پیش میاد اینه که نزدیکترین کشتارگاه به ما (بوشهر) در استان یزد هست.
فکر این هم نکنید که توی کشتارگاه مرغ بتونن براتون کاری بکنن! چون دستگاهها سایزشون مختلفه.
حالا شما اینقدر سرمایه دارین، ما هم تازه شروع کردیم دنبال وام و این حرفا. زمینش رو خودم دارم خوشبختانه. حدود دو هکتار که بیشتر از 1000 متر مربع رو اجازه نمی دن برای اینکار!
فکر کنم حداکثر 35000 قطعه ای باشه.
اگر بتونیم چند نفری بشیم و بتونیم کشتارگاهی رو راضی کنیم واحد بلدرچین راه بندازه اونوقت مشکلی پیش نمیاد.

ببین میتونی یه تحقیقی کنی اگه اوکی بشه ما هم پایه هستیم................تعداد خیلی زیاد پرورش بدیم.....برا هزینه اینا هم چند نفریم خیلی کمتر میشه

الان به نظرم تنها مسئله همین کشتارگاه هستش...

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
ببین میتونی یه تحقیقی کنی اگه اوکی بشه ما هم پایه هستیم................تعداد خیلی زیاد پرورش بدیم.....برا هزینه اینا هم چند نفریم خیلی کمتر میشه

الان به نظرم تنها مسئله همین کشتارگاه هستش...

خب آره دیگه
الان شما رو چقدر تولید می خواین برنامه بریزین؟

chukar

Registered User
لایک‌ها
51
دوستان بوشهری ایا برای بلدرچین زنده در کشورهای عربی بازار هست یا نه. فکر کنم به خاطر تقویت کمر عرب ها مشتری اش باشند.

Areno

Registered User
لایک‌ها
778
دوستان بوشهری ایا برای بلدرچین زنده در کشورهای عربی بازار هست یا نه. فکر کنم به خاطر تقویت کمر عرب ها مشتری اش باشند.

سلام
مشتری که زیاد داره!
اما باید بکشی، بسته بندی کنی یا نه؟!
زنده که نمیشه!

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
شتر مرغ خوبه تلفاتشم کمه

abarkuh

Registered User
لایک‌ها
137
یه سوال
من یه آشنایی رو دارم که می گفت میفرستاده یزد برای کشتار. اما موقع تحویل، بلدرچینای کشته شده از قبل رو براش می فرستاده (چون می گفت بعد از ارسال به فروشنده ها تو شیراز، فروشنده ها بهش گفتن که گوشتش تازه نیست).
چطور می تونید به کشتارگاه اعتماد کنید؟
چون بالاخره شما تنها مشتری کشتارگاه نیستید و اون میتونه گوشت های یه نفره دیگه که خیلی هم با کیفیت نباشه رو به جای گوشتای شما براتون بفرسته

mohsen 2014

Registered User
لایک‌ها
7
سلام
مشتری که زیاد داره!
اما باید بکشی، بسته بندی کنی یا نه؟!
زنده که نمیشه!

خب بسته بندی اره دیگه میگم از کجا باید تهیه کرد این مقدار هستش یجا خرید مثلا 5000 تا

بالا