برگزیده های پرشین تولز

گرونی کمرمو شکسته چیکار کنم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
فانتزی نیست واقعیت هست
مردم شورووی برو تو خاطراتشون کتاب ها هست
کار بجایی رسید گوشت سگ و کلاغ مرده وگربه می خوردن...

اتفاقا من هم از یه اقای تحصیل کرده ی مسنی شنیدم که در یه دورانی انقدر مردم شوروی بدبخت بودن که دولت دیگه سرمایه رو روی تولید ودکا میزاره چون مردم میخوردن و احساس سیری میکردن به علاوه اینکه سرما رو هم فراموش میکردن .

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2

cosmopolite

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
هفته قبل کره 100 گرمی را خریدن 1500 تومن دیروز رفتم خریدم 2000 تومن

اخه این چه اقتصادی هست
به این نوع اقتصاد میگن اقتصاد مقاومتی همونیکه مدنظر عاغاست و قبلترها هم مال خر بوده

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
به این نوع اقتصاد میگن اقتصاد مقاومتی همونیکه مدنظر عاغاست و قبلترها هم مال خر بوده

مقاومتش ماله من و شماست
خدا شاهده یه پارتی من رفته بودم خونه مجردی یکی از همین مقاومت ها ,البته پسر ایشون بود نه خود مقاومت ... باورتون نمیشه خونه کجا بود و توش چه خبر بود.. بعد بابای پسره رو تی وی داشت نشون میداد چند وقت پیش ..

چی بگم بابا شر میشه برام خودتون میدونید دیگه

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2

behnam_pr

Registered User
لایک‌ها
60
دوستان اگه راهی برای نشکستن کمر زیر گرونی پیدا کردید بنده را هم مطلع بفرمایید .

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
هر چی که باشه شما نباید اینطوری حرف بزنی مایوسانه و توهین آمیز بعد بگی یه حرفی زدم کسی مخالفه ازش بگذره یکی بهت فئش خوار و مارو عقرب بده بعد بگه از کنارش بگذر درسته واقعا؟ ممنون که منطقی هستی.

اگه چشم انداز آینده مایوس کنندس، به من ارتباطی نداره. من فحش خواهر مادر ندادم که شما اینقدر دور گرفتی. من نظرم رو گفتم و هیچکس و هیچ چیز در این دنیا نمیتونه منو از گفتن نظرم منصرف کنه. اونی که در مقابل نظرات مخالف دیگران اقدام به گزافه گویی میکنه (مثل شما) باید به فکر خودش باشه، چون رفته به دنبال طرز فکری و یا مکتب اعتقادی که طرز فکر مخالف رو بر نمی تابه ;)

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
دلنون خوشه ها!!! جراتشو دارید چرا تو خیابونا اعتراض نمیکنید؟؟؟؟؟منم مثل شماها میترسم...

"a revolutionary rule says "go undercover as long as the storm seems to lose it's frenzy

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
معلومه جای بعضیا خیلی خیلی گرمه با گوشت سگ نمیتونن کنار بیان.بایدم همینطور باشه طرف اینقدر وضشون خوبه از آغا طرفداری هم میکنه منم بودم میفتادم پای آغا بخاطر چنین وضعیتی که فراهم کرده!

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اگه چشم انداز آینده مایوس کنندس، به من ارتباطی نداره. من فحش خواهر مادر ندادم که شما اینقدر دور گرفتی. من نظرم رو گفتم و هیچکس و هیچ چیز در این دنیا نمیتونه منو از گفتن نظرم منصرف کنه. اونی که در مقابل نظرات مخالف دیگران اقدام به گزافه گویی میکنه (مثل شما) باید به فکر خودش باشه، چون رفته به دنبال طرز فکری و یا مکتب اعتقادی که طرز فکر مخالف رو بر نمی تابه ;)

شما کاریت نباشه ایشون گوشت شگ رو توهین میدونه بعد هر روز داره به شعورش توهین میشه نمیفهمه:)

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

parsifar

Registered User
لایک‌ها
474
اقتصاد یه علم فوق العاده پیچیده ست.
متاسفانه مملکت ما افتاده دست قشر بی سواد مردم.
بازم تاکید می کنم مردم بی سواد و احمقی که به جایگاهی رسیدن.

mohamadreza-23

Registered User
لایک‌ها
411
دیگه آخراژه الان میاد "آغا"

Last edited:

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
:rolleyes: از نظر کارشناسی اینجانب :happy: بهترین راه خریدن یک عدد گاو شیر ده تمیز به همراه یک عدد باغچه کوچک . گاوه هر روز شیر میده میشه خود شیر رو صبحانه خورد کره اش رو صادر کرد و ارز اوری کرد ماست ش رو. نهار خورد . سال 1 گوساله میاره که میشه فروخت و کم کم میلیلردر شد. البته اگه عمر کفاف بده ... و درون اون باغچه میشه موارد مصرفی ای گاو رو کاشت کشاورزی کرد موز کاشت گندمش رو صادر کرد:blink: . خلاصه کلی سود توشه از شکست کمر هم نجات پیدا میشه کرد .....

آوانگارد

Registered User
لایک‌ها
482
:rolleyes: از نظر کارشناسی اینجانب :happy: بهترین راه خریدن یک عدد گاو شیر ده تمیز به همراه یک عدد باغچه کوچک . گاوه هر روز شیر میده میشه خود شیر رو صبحانه خورد کره اش رو صادر کرد و ارز اوری کرد ماست ش رو. نهار خورد . سال 1 گوساله میاره که میشه فروخت و کم کم میلیلردر شد. البته اگه عمر کفاف بده ... و درون اون باغچه میشه موارد مصرفی ای گاو رو کاشت کشاورزی کرد موز کاشت گندمش رو صادر کرد:blink: . خلاصه کلی سود توشه از شکست کمر هم نجات پیدا میشه کرد .....

شیر گاو ممکنه ایجاد تب مالت بکنه! :D همچنین چربی بالایی داره کلسترول خون رو بالا می بره و ایجاد تصلب شراین میکنه. تصلب شراین باعث افزایش فشار خون و بالا رفتن ریسک انفارکتوس میکوکارد و همچنین CVA و مرگ مغزی میشه :D پس روش خوبی نیست. هرچیزی به اندازه خوبه. هر وعده که نمیشه شیر پرچرب گاو نوشید!

i o s

Registered User
لایک‌ها
211

حالا ایندفعه اشکالی نداره دفعه دیگه دقت کنید تو حرف زدنتون.;)

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
منم دهنم سرویس شده موندم چیکار کنم واقعا!!
نزدیک یه ساله گوشت رو کم کم از سبد غذایی مون حذف کردیم و حتی مادرم قرمه سبزی رو هم با مرغ درست می کنه!
الانم از بعد عید تو آرزوی یه وعده چلو کباب موندم.
بیکار با مدرک لیسانس موندم و تازه معاف نشم باید دو سال برم خدمت تو ناکجا آباد.
دوست دختر؟ رویاست برای یکی مث من.
مسافرت؟ اینم رویا شده.
آیا این عدالته؟ حالا من مدرکمم درپیت بود، بیچاره کسایی که کلی زحمت کشیدن دکتر مهندس شدن و آه ندارن با ناله سودا کنن...
دیگه امیدی واسم باقی نمونده...

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
من تو یه آموزشگاهی کار میکنم که چند وقتی هست اساتیدش میخوان باهم هم صدا بشن و به مدیریت بگن . اگه حقوق رو زیاد نمیکنی ما رفتیم !!! تصمیم بر این شد که اگه بنا به رفتنه همه برن و اگه نیست هیچی نره . تا تاثیر کار مشخص باشه . حالا جالب اینجاست هر روز یکی از اساتید از ترس خودش رو میکشه کنار ... امروز داشتم برای یکی میگفتم که آموزشگاه ما نمونه ی کوچک تر از کشور ماست . ببخشید دوستان ، اما مردونگی در ایران زیر صفر هست ... درسته ترس از دست دادن کار وحشتناکه ، درسته ستار دار شدن بده , درسته تو زندان سیاسی رفتن دهن سرویسی داره و ... ، اما تا کی میخوایم با این شرایط زندگی کنیم ؟ اگه من و تو ما نشویم هیچی درست نمیشه :)

بد بختی ما اینه که فکر میکنیم اگه ما بشیم یعنی اینکه ایرانو یا حکومت رو باید عوض کنیم ! نه برادر من . مرغ که گرون شد نزار پدرت بره بخره ، طلا که رفت بالا نزار مادرت بره بخره ، و .... باید کار رو ریشه ای شروع کرد و جلو برد . ما در مقابل گرونی و بد بختی خودمون مسئولیم . ترس از چیزی داریم که نمیدونیم چیه . چون اصلا نمیدونیم که چی میخوایم ؟!!!! از یه طرف میگیم میخوام شرایط اقتصادی درست بشه ، از اون طرف به بدتر شدنش دامن میزنیم و ... :eek:

Tidus

Registered User
لایک‌ها
11,557
کاش همه با هم متحد می شدیم...صحبتم با مذهبی هاست مخصوصا ذوبی ها.
کمی شرف پیدا کنید و به خودتون بیاید. باور کنید با این وضع به بهشت نمی رید!
حالم از حرفای بیشرفانه بعضیاتون تو این تاپیک به هم خورد، مطمئن باشید تقاص این روزا رو بدجور پس می دید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا