برگزیده های پرشین تولز

سفید شدن پوست صورت

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
باسلام و عرض ادب خدمت تمامی پزشکان "شماره **** پزشکی" دار و مشاورین دلسوز پرشین تولز

با توجه به اینکه وارد فصل جفتگیری شدیم و برخلاف تفکرعموم این چیزا تازه معنی پیدامیکنه چه راه حلی برای سفید شدن پوست صورت به ذهنتون میرسه؟چه راهی برای سفید شدن صورت های سبزه هست؟

chargahi

Registered User
لایک‌ها
841
عکس با نام کاربری

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
اول اینکه صورت سبزه رو نمیشه سفید کرد، روشن تر و براق تر میشه کرد ولی سفید نمیشه.

شب ها لایه بردار ضعیف بزن 5% یا 10% و روزها هم حتما کرم ضد افتاب قوی هر روز بزن و هر 3 یا 4 ساعت مجددا تکرار کن.

البته میتونی یک شب در میان از کرم لایه بردار و روشن کننده (ویتامین E , C) استفاده کنی.

بهترین راه اینه بری دکتر پوست و یا داروخانه بهترین راهنمایی رو برات میکنن چون میبینن پوستت رو.

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238

Facepalm.png

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
اول اینکه صورت سبزه رو نمیشه سفید کرد، روشن تر و براق تر میشه کرد ولی سفید نمیشه.

شب ها لایه بردار ضعیف بزن 5% یا 10% و روزها هم حتما کرم ضد افتاب قوی هر روز بزن و هر 3 یا 4 ساعت مجددا تکرار کن.

البته میتونی یک شب در میان از کرم لایه بردار و روشن کننده (ویتامین E , C) استفاده کنی.

بهترین راه اینه بری دکتر پوست و یا داروخانه بهترین راهنمایی رو برات میکنن چون میبینن پوستت رو.

دادا ضایــِ نمیشه کرم ضدآفتاب؟

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
دادا ضایــِ نمیشه کرم ضدآفتاب؟

دیگه کاریش نمیه کرد، حالا فوقش یکی دو نفر هم بهت تیکه میندازن دوشواری نداره :D

ضد آفتاب مخصوص اقایان هم هست همونا رو استفاده کن. نشون نمیده.

اگر روشن کننده و لایه بردار استفاده کنی و توی روز از ضد آفتاب استفاده نکنی نور خوشید بدلیل حساس شدن پوستت باعت بوجود امدن لکه روی پوستت میشه

gulmish

Registered User
لایک‌ها
4,458
به نظر من هم کرم های لایه بردار گزینه خوبی هست ولی اگر پوست خشکی دارید حتما بعد از استفاده از این کرم لایه بردار از کرم های روشن کننده یا نرم کننده استفاده کنید.
بخور صورت هم بی تاثیر نیست . البته بهتره قبل یا بعد از بخور از کرم روشن کننده استفاده کنید .چون به خاطر باز شدن منافذ پوست در اثر گرما طبیعتا تاثیرش بهتر خواهد بود.

Last edited:

Lovelylady

Registered User
لایک‌ها
95
الان با لیزر های جدید که اومده میتونی پوستتو روشن تر کنی که توی گفته ی عوام میگن بهش سفید کردن. معمولا 2 تا 3 درجه میشه روشن کرد پوستو . یه نگاهی به این خواننده های خارجکی بنداز. 99 درصد سیاه پوستاشون انگار سفیدن. البته به کنار از گریم. الان لیزر توی پوست معجزه میکنه. کرم لایه بردار هم با عرض معذرت از دوستان به هیچ وجه اثری نداره. کلا مکانیسم لایه بردار برای اجزای مرده پوست هست نه واسه روشن کردن پوست. اسیدهای میوه هستن این کرم ها... شما رنگ پوستت تیره هست که اصلا ربطی به لایه بردار نداره پولتو دور نریز. بعدشم دوست عزیز... شما اگه ادمتو پیدا کنی زغال هم باشی.. واسش سفید برفی میزنی. نگران نباش.

gheysar.

همکار انجمن
لایک‌ها
4,507
از بین سبزه ها برگوزین:)

سفید میشیم ازبین سفید ها بر میگزینیم:دی

مستفیض کردی
برنزه نکنم؟ مگه من میخوام برنزه کنم؟بعد من پسرم:blink:

اشتباه فکر میکنی یا سراغ کیس های اشتباه رفتی.

درست میگی.من رفیق دارم پیش من که می ایسته انگار یتیکه زغال گذاشتی پیش سفیدبرفی وضعشم از ما خیلی بهتره:blink:
کلا خیلی هم سبزه نیستم فقط میخوام یکم سفید تر بشه پوست صورتم.

الان با لیزر های جدید که اومده میتونی پوستتو روشن تر کنی که توی گفته ی عوام میگن بهش سفید کردن. معمولا 2 تا 3 درجه میشه روشن کرد پوستو . یه نگاهی به این خواننده های خارجکی بنداز. 99 درصد سیاه پوستاشون انگار سفیدن. البته به کنار از گریم. الان لیزر توی پوست معجزه میکنه. کرم لایه بردار هم با عرض معذرت از دوستان به هیچ وجه اثری نداره. کلا مکانیسم لایه بردار برای اجزای مرده پوست هست نه واسه روشن کردن پوست. اسیدهای میوه هستن این کرم ها... شما رنگ پوستت تیره هست که اصلا ربطی به لایه بردار نداره پولتو دور نریز. بعدشم دوست عزیز... شما اگه ادمتو پیدا کنی زغال هم باشی.. واسش سفید برفی میزنی. نگران نباش.

آبجی عوارض نداره؟
هزینش تقریبا چقدره؟

Lovelylady

Registered User
لایک‌ها
95
عوارض کجا بود بردار من. اینقدر این دستگاهها پیشرفت کردن الان که اصلا تصور کارایی بالاشونم ندارین. اما همیشه حواست باشه بری مراکز معتبر و متخصص های شناخته شده. طرز استفاده اش هست که مهمه. هزینه اش رو من نمیدونم بستگی داره به کاری که باید انجام بشه به دکترت به مرکزی که میری... اما من میتونم یکی از با اخلاق ترین دکترهای ایران رو بهت معرفی کنم که مرکزش هم خیلی معتبره. دکتر سعید کشاورز مرکز پوست و لیزر به سیما. البته بین مریض برو چون وقت خیلی سخت میدن. سعی کن پزشک خوبی انتخاب کنی. هزینه اش هم قطعا بالای 200 هزار تومانه اما به انجامش می ارزه. اما.. باز هم باید پزشکت تشخیص بده که پوستت مناسب انجام این کار هست یا نه.

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
رفیق از تجارت دور شدی رفتی سمت زید این چیز میزا؟؟؟ بابا بیا پول در بیار هر دختری رو تو خیابون نشون کردی خودش میاد دنبالت:دی

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
عوارض کجا بود بردار من. اینقدر این دستگاهها پیشرفت کردن الان که اصلا تصور کارایی بالاشونم ندارین. اما همیشه حواست باشه بری مراکز معتبر و متخصص های شناخته شده. طرز استفاده اش هست که مهمه. هزینه اش رو من نمیدونم بستگی داره به کاری که باید انجام بشه به دکترت به مرکزی که میری... اما من میتونم یکی از با اخلاق ترین دکترهای ایران رو بهت معرفی کنم که مرکزش هم خیلی معتبره. دکتر سعید کشاورز مرکز پوست و لیزر به سیما. البته بین مریض برو چون وقت خیلی سخت میدن. سعی کن پزشک خوبی انتخاب کنی. هزینه اش هم قطعا بالای 200 هزار تومانه اما به انجامش می ارزه. اما.. باز هم باید پزشکت تشخیص بده که پوستت مناسب انجام این کار هست یا نه.

آقا اگه کسی پوستش زاتن از کوچیکی سفیده باشه بعد بخاطر نور آفتاب سیاه بشه میشه درستش کرد!؟:D

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

بالا