برگزیده های پرشین تولز

تا حالا کچلی دیدن که PRP کنه موهاش دربیاد؟؟؟

sal_64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام

آقا این شیوه PRP آخرش معجزه میکنه یا کذب محض!!

متخصصهایی که PRP میکنن ، میگن موها درمیاد
ملت میکن اینا فقط کیسه دوختن واسه کچلها

شما از دوست ، همسایه ، فامیل کسی دیدن که PRP کرده باشه و کمتر از 6 ماه موهاش بصورت طبیعی دربیان؟!!
نرخش چجوریه؟

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350
اره این سوال منم هست
ماینوکیدیل رو که قطع میکنم دوباره کلم سوراخاش باز میشه ! میگن این امپول سلول بنیادی رو یه بار در سال میزنی و تموم و خوب هم رشد میکنه.
کسی اطلاعاتی داره بگه
اون مو کاشتن که از پایین سر در میوردن میزاشتن بالا که چرت بود مال خیلی هارو دیدم ریخته دوباره
ولی این ارزونتر و راحت تره
from Lg

sal_64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
prp
تزریق فرآورده خون فرد در نقطه مورد نظر؛ واسه جای زخم و سوختگی خوب جواب داده اما برای رویش مجدد مو هنوز در حد نظریه ست یعنی خودم کسی ندیدم که اینکار کرده باشه و جواب گرفته باشه
البته بعضی از سودجوها به اسم سلول بنیادین قصد اغفال ملت دارن ، در این روش هیچ سلول بنیادی استفاده نمیشه

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350
باید ببینیم کی واقعا استفاده کرده و کی جواب گرفته
از قیمتش کسی خبر داره؟
from Lg

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350
پسر عمه این جانب انجام دادن و شوهر خالم
هیچ گونه تغییری حاصل نشد دریغ از یه تار مو...

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

داداش گل زحمت کشیدی , میشه یه لطفی کنی ببینی کجا انجام شده و هزینه چقدر گرفتن ازشون , لاقل بدونیم یه وقتم گول خوردیم کجا نریم !

from Lg

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
داداش گل زحمت کشیدی , میشه یه لطفی کنی ببینی کجا انجام شده و هزینه چقدر گرفتن ازشون , لاقل بدونیم یه وقتم گول خوردیم کجا نریم !

from Lg

من عمم تکنسین اتاق عمله
اون با تخفیفات و ایما واسشون گرفت فکر کنم 1.5 یا 2 میلیون شدش
اون ماینوکسیدین که میزنی اعتیاد اوره ها حواست باشه

misna

Registered User
لایک‌ها
49
داداش برین یزد پیش دکتر نوربالا تضمینی من چند نفر رو دیدم که واقعا تعجب برانگیز موهاشون در عرض 5 ماه در اومدن هزینش هم ماهی 120 هزار تومن هست اونم باید 12 ماه ادامه بدین

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
داداش برین یزد پیش دکتر نوربالا تضمینی من چند نفر رو دیدم که واقعا تعجب برانگیز موهاشون در عرض 5 ماه در اومدن هزینش هم ماهی 120 هزار تومن هست اونم باید 12 ماه ادامه بدین

این دکتر نوربالا کیه همون که میگن کچل ها رو شفا میده خوب اگه دارو یا درمانی داره در اختیار عموم قرار بقیه هم فیض ببرن
اگه از این عرضه ها داشتن که الان.....

Last edited:

sal_64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4

احتمالا منظورت مزوتراپی نیست ؟!

این دکتر نوربالا ضمانتنامه کتبی هم میده که اگه جواب نداد ، موهاش تک تک بکنیم ؟

sal_64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من عمم تکنسین اتاق عمله
اون با تخفیفات و ایما واسشون گرفت فکر کنم 1.5 یا 2 میلیون شدش
اون ماینوکسیدین که میزنی اعتیاد اوره ها حواست باشه

این نرخ مطمئنی ؟
این فامیل شما تا حالا کچلی دیده که بعد prp موهاش شونه کنه؟
میدونی دقیقا از کدوم مارک "کیت" استفاده میکنن؟

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350
PRP بیشتر برای تقویت ریشه ها تاثیر داره . یهنی اگه مو دارین اما در حال ریختنن یا کم پشت شدن برین تاثیر بیشتری می کنه

دقیقا من هم واسه همین میخوام اینو چون مو دارم کامل ولی کم پشت داره میشه هی .. اصلا دیگه بلند نمیشه عین کرک میشه یه چیز چرتی مجبورم همش از ته بزنم !
ای خدا .... یاد باد ان روزگاران که اتو مو و چسب مو جزو وسایل ضروری من بود !!
from Lg

stampshop

Registered User
لایک‌ها
33
روشش اینجوریه که اول از پشت مو میگرین میدن به قسمت جلوی مو بالای پیشانی بعد سلول های بنیادین به وسط سر تزریق میکنن اگر 6 ماه مداوم و مرتب انجام بدید 100در100 نتیجه میده.فامیل ما انجام داد الان عالی شده.
قیمت سلول های بنیادین هم از 400 تومن تا 1400 برای هر دفعه هست مدل های چینی داره تا آمریکایی البت باید در موقعی اقدام کنید که کشور تحریم نباشه چون اگه دارو گیرتون نیاد همه چی از دست رفته

sal_64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
PRP بیشتر برای تقویت ریشه ها تاثیر داره . یهنی اگه مو دارین اما در حال ریختنن یا کم پشت شدن برین تاثیر بیشتری می کنه
اینو منم شنیدم ،
اما یه جا دیدم طرف داشت prp میکرد روی سرش یه تار مو هم نداشت !

sal_64

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
روشش اینجوریه که اول از پشت مو میگرین میدن به قسمت جلوی مو بالای پیشانی بعد سلول های بنیادین به وسط سر تزریق میکنن اگر 6 ماه مداوم و مرتب انجام بدید 100در100 نتیجه میده.فامیل ما انجام داد الان عالی شده.
قیمت سلول های بنیادین هم از 400 تومن تا 1400 برای هر دفعه هست مدل های چینی داره تا آمریکایی البت باید در موقعی اقدام کنید که کشور تحریم نباشه چون اگه دارو گیرتون نیاد همه چی از دست رفته

سلول بنیادی در کار نیست
به این روش هم میگن کاشت مو و سپس مزوتراپی البته واسه بازار گرم کنی کاشت مو گاهی با prp هم هراه میشه

اونی که بابتش پول میدن سلول بنیادی نیست یه کیت شبیه لوله آزمایش که خون گرفته شده از فرد داخلش میریزن بعد میذارن داخل سانتریفوژ تا بوسیله کاتالیزور که داخل کیت هست پلاسمای خون از خون جدا بشه و بیاد روی لوله بعد با سرنگ اونو از داخل کیت میکشن بیرون و بعدش با گان یا رولر به سر تزریق میکنن

رنچ قیمت کیتش هم چون وارداتی متغیره
اما ظاهرا بهترین نوعش سویسی

شما این آمریکایی که گفتی ، لینک سایتش داری؟

بالا