برگزیده های پرشین تولز

مشاوره خرید کیس تا یک میلیون

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
سلام دوستان من 900 تومن پول دارم و حد اکثر بتونم یک میلیون کنم بودجه ام رو.. مانیتور قدیمی و موس و کیبورد هم دارم. فقط میخوام یک کیس عالی بخرم اما چون فعلا پول کافی ندارم میخوام کارت گرافیک نذارم براش و یعدا یک قویشو بزارم ک واسه بازی خوب باشه..

با یک میلیون ایا میشه یک کیس با پردازنده corei3 جمع کرد؟ والبته پاورشم باید خوب باشه چون بعدا میخوام کارت گرافیک قوی بزارم براش..

من در مورد سخت افزار اطلاعات زیادی ندارم.. میخواستم بدونم ایا مادربردهای امروزی هم کارت گرافیک انبرد دارن ک فعلا نیاز ب کارت گرافیک نداشته باشم؟

و همچنین میخوام مادربرد دوتا اسلاید رم بخوره تا بتونم بعدا یک چهارگیگ دی دی ار 3 اضافه کنم.. فعلا دی وی دی رایتر. هم براش نمیخرم..

لطفا پیشنهاد بدین یک کیس تا یک تومن مرسی

Sent from my C2105 using Tapatalk 4

forums

Registered User
لایک‌ها
243
سلام دوستان من 900 تومن پول دارم و حد اکثر بتونم یک میلیون کنم بودجه ام رو.. مانیتور قدیمی و موس و کیبورد هم دارم. فقط میخوام یک کیس عالی بخرم اما چون فعلا پول کافی ندارم میخوام کارت گرافیک نذارم براش و یعدا یک قویشو بزارم ک واسه بازی خوب باشه..

با یک میلیون ایا میشه یک کیس با پردازنده corei3 جمع کرد؟ والبته پاورشم باید خوب باشه چون بعدا میخوام کارت گرافیک قوی بزارم براش..

من در مورد سخت افزار اطلاعات زیادی ندارم.. میخواستم بدونم ایا مادربردهای امروزی هم کارت گرافیک انبرد دارن ک فعلا نیاز ب کارت گرافیک نداشته باشم؟

و همچنین میخوام مادربرد دوتا اسلاید رم بخوره تا بتونم بعدا یک چهارگیگ دی دی ار 3 اضافه کنم.. فعلا دی وی دی رایتر. هم براش نمیخرم..

لطفا پیشنهاد بدین یک کیس تا یک تومن مرسی

بهتره لپ تاپ بخرید

کار گکردن با لپ تاپ خیلی بهتره

لپ تاپ سرعت لودش از سیستم خیلی بالاتره توی همین سایت هست لپ تاپ یک میلیونی

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
بهتره لپ تاپ بخرید

کار گکردن با لپ تاپ خیلی بهتره

لپ تاپ سرعت لودش از سیستم خیلی بالاتره توی همین سایت هست لپ تاپ یک میلیونی

اخه لپتاپ قابل ارتقا نیست ولی من میخوام اینده براش یک کارت گرافیک فوق العاده بذارم..

فک کنم پولم ب corei3 نرسه نه؟ اگه سی پی یو ضعیفتر بزارم در کنار یک کارت گرافیک عالی میتونه تمام بازیای اینده رو اجرا کنه؟

erfan33

همکار سخت افزار
همکار انجمن
لایک‌ها
466
سلام
m.b=ASUS-P8H61-M R2=210 t
cpu=Intel Core i3-3220 or 3210=360 t
ram=KINGSTON-2GB-(1333)=85 t
hard= Seagate-500=165 t
power=GREEN-(GP480A)=170 t
VGA=ONBOARD
case= viera,mec,...=40 t

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
سلام
m.b=ASUS-P8H61-M R2=210 t
cpu=Intel Core i3-3220 or 3210=360 t
ram=KINGSTON-2GB-(1333)=85 t
hard= Seagate-500=165 t
power=GREEN-(GP480A)=170 t
VGA=ONBOARD
case= viera,mec,...=40 t

خیلی خیلی ممنون ایا مادربرد پیشنهادی شما رو میشه بهش 4 گیگ رم بعدا اضافه کرد؟

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
ممنون از پاسخ هاتون..
ایا مادر برد پیشنهادی شما برای اینده از پردارزنده های corei7 و تغذیه یک کارت گرافیک عالی مثل gtx 680 670 و امثال اینا کافی هست؟ (البته پاورو میدونم کافی نیست و شنیدم مادربرد هم مثل پاوره)

امیر.ع

Registered User
لایک‌ها
244
لپ تاپ بخر

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
تجربه ی بازی با لب تاپ به هیچ وجه قابل قیاس با دسکتاپ نیست.
ممنون از پاسخ هاتون..
ایا مادر برد پیشنهادی شما برای اینده از پردارزنده های corei7 و تغذیه یک کارت گرافیک عالی مثل gtx 680 670 و امثال اینا کافی هست؟ (البته پاورو میدونم کافی نیست و شنیدم مادربرد هم مثل پاوره)

بله core i7 هم قابل نصب هست در مورد گرافیک هم پاور 550 یا 600 مورد نیاز هست.
شما که قصد داری این سیستمو در آینده به قطعات قوی تجهیز کنی به نظر من اینو با قیمت تقریبی 300 بخرید : ASRock B75 PRO3-M

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
داداش اگه یه کیس با قدرت میخوای که بتونی باهاش بازی هم بکنی اینو پیشنهاد میدم(از CORE I3 هم خیلی قویتره)
GIGABYTE F2A85XM-HD3 FM2
CPU FM2 5600K
RAM 4 GIG GEIL
HDD 500GIG SEAGATE
و یک پاور 430 وات گرین
که این سیستمی که گفتم تموم کارهاتو راه میندازه(حتی سنگین ترین بازیهارو) و قدرت خوبی داره و قیمتش 1050 تومن در میاد..که البته اگه کیس و dvd writer هم نداری 100 تومن به این مبلغ اضافه میشه..
پ ن:اگه پولت نرسید هاردتو 320 گیگ بگیر و رمتو 2 گیگ بگیر...

Last edited:

srahas

Registered User
لایک‌ها
7
ASUS-P8H61-M R2
ASUS P8B75-M LX
GIGABYTE F2A85XM-HD3 FM2
از اينا كدوم بهتره؟فرق ايسوس ها با گيگابايتي چيه؟

core i3 يا CPU FM2 5600K كدوم بهتره؟و فرقشون چيه؟

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
تجربه ی بازی با لب تاپ به هیچ وجه قابل قیاس با دسکتاپ نیست.

بله core i7 هم قابل نصب هست در مورد گرافیک هم پاور 550 یا 600 مورد نیاز هست.
شما که قصد داری این سیستمو در آینده به قطعات قوی تجهیز کنی به نظر من اینو با قیمت تقریبی 300 بخرید : ASRock B75 PRO3-M

ممنون.. این پیشنهاد اخریتون که 300 قیمت داره مادربرد هست؟ میشه بفرمایید برندش چیه؟ تاحالا Asrock نشنیدم اخه..

2630144892

Registered User
لایک‌ها
90
دوست عزیز اگه به برند فکر نکنی سیستم خوبی میتونی ببندی حتما نباید ایسوس با اینتل ببندی گیگابات هم خیلی خوبه و ارزونتر ولی به نظرم هیچ وقت سمت ام اس ای نرو هم اشغاله هم خدمات پس از فروش داغون داره یهعده بیسواد نشستن اونجا دارن تعمیرات انجام میدن خلاصش شما به گیگابایت و ای ام دی فک کن اینطوری میتونی سیستم بالاتر ببندی و بهتر رمم به نظرم کمتر از 4 نگیر در اینده به مشکل میخوری ولی 2 هم میتونه کارت راه بندازه و اگه میخوای گیم بزنی و گرافیک حتما 600 پاور بگیر

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
ASUS-P8H61-M R2
ASUS P8B75-M LX
GIGABYTE F2A85XM-HD3 FM2
از اينا كدوم بهتره؟فرق ايسوس ها با گيگابايتي چيه؟

core i3 يا CPU FM2 5600K كدوم بهتره؟و فرقشون چيه؟

سلام دوست عزیز
در جواب سوال شما باید بگم که برند ایسوس توی مین بورد از همه مین بوردها بهتره و در مکانهای بعدی برند گیگابایت و msi قرار داره..
این سه مدل مین بورد که گفتین دو مدل مین بورد اول چیپ اینتل با سوکت 1155 و مدل آخر گیگابایت با چیپ amd با سوکت FM2 هست..
برای کسیکه از نظر مالی قدرت خرید CPU گرون اینتل و گرافیک نداره,سوکت FM2 با CPU 5600K پیشنهاد میشه که یه CPU پر قدرت 4 هسته ای به همراه یه APU سری 7560D که یک کارت گرافیک تقریبا قدرتمند محسوب میشه...
تقریبا بصورت قاطع میتونم بگم FM2 5600K به نسبت قدرت و قابلیت اورکلاکی که داره و همچنین چون دارای گارانتی معتبر هست از تمام CPU های سری CORE I3 قویتر هست و بنچمارک بهتری دارد و تقریبا میشه گفت با اختلاف کمی از سریهای CORE I5 اینتل ضعیفتر هست...

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
کدوم تایید میشه اصل بودن دسکتاپ و فرع بودن لبتاپ یا برعکس;)
حتی با لب تاپ های حرفه ای مثل سری جی ایسوس هم نمیشه حس بازی با دسکتاپ رو شبیه سازی کرد

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
ممنون.. این پیشنهاد اخریتون که 300 قیمت داره مادربرد هست؟ میشه بفرمایید برندش چیه؟ تاحالا Asrock نشنیدم اخه..

بله مادربورد هست. برند هم که ازراک هست.
به نظر من بورد های ازراک خوراک بستن سیستم با بودجه ی محدود هست، ولی اگر خریدار روی برند وسواس داشته باشه نمیشه انتخابی رو تحمیل کرد.
بوردهای ازراک صرف نظر از بررسی های درخشان و جوایزی که کسب کرده، حضور پررنگی که تو بازارهای خارجی داره خودش یک امتیاز مهم محسوب میشه.
در مورد برندها: با وجود احترام زیادی که برای نظر دوستان قائلم ولی اینکه بگیم یه برند سره و یه برند دیگه سروره، به نظر من نگاه کاملا سطحی هست.
انتخاب یه برند خاص حتی در محدوده ی چیپ یکسان هم کاملا مشکله.

Last edited:

saeed74

Registered User
لایک‌ها
211
بله مادربورد هست. برند هم که ازراک هست.
به نظر من بورد های ازراک خوراک بستن سیستم با بودجه ی محدود هست، ولی اگر خریدار روی برند وسواس داشته باشه نمیشه انتخابی رو تحمیل کرد.
بوردهای ازراک صرف نظر از بررسی های درخشان و جوایزی که کسب کرده، حضور پررنگی که تو بازارهای خارجی داره خودش یک امتیاز مهم محسوب میشه.
در مورد برندها: با وجود احترام زیادی که برای نظر دوستان قائلم ولی اینکه بگیم یه برند سره و یه برند دیگه سروره، به نظر من نگاه کاملا سطحی هست.
انتخاب یه برند خاص حتی در محدوده ی چیپ یکسان هم کاملا مشکله.

من اگه کیفیت خوب باشه تعصب رو برند ندارم.. فقط الان مین برد ایسوس دارم 5 سال بدون خرابی داره کار میکنه.. عمر مفید این برند در بازخورد کاربراش چقدره؟ واگه لطف کنید بگین این نوع پیشنهادی شما حد اکثر چه سخت افزارایی ساپورت میکنه؟ گرافیک و سی پی یو منظورمه

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
برای سیستم گیم قابلیت mvp روی مادربورد رو حتما درنظر بگیرید. طبق آمار ها حدود 150% به عملکرد گرافیکی کمک میکنه
برند asrock هم که دوستمون فرمودند مارک گمنامی نیست. سومین تولیدکننده مادربورد در دنیا هست و پیشرفتهای خوبی داشته. asrock b75 pro3/mvp گزینه خوبی ست

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
من اگه کیفیت خوب باشه تعصب رو برند ندارم.. فقط الان مین برد ایسوس دارم 5 سال بدون خرابی داره کار میکنه.. عمر مفید این برند در بازخورد کاربراش چقدره؟ واگه لطف کنید بگین این نوع پیشنهادی شما حد اکثر چه سخت افزارایی ساپورت میکنه؟ گرافیک و سی پی یو منظورمه

کلا مادربورد اگر برق خوب بهش برسه مشکلی پیدا نمی کنه. ایسوس ولی در طول عمر معروفه. مادربورد b75 سوکت 1155 اینتل ساپورت میکنه. تا 32 گیگ رم 2200

بالا