برگزیده های پرشین تولز

▒{{{خرید پوشاک برند از آمریکا و انگلیس و خرید مستقیم از چین و تحویل درب منزل}}}█

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
برادر هر 100 دلار خرید از این این دو سایت چقدر در میاد برای من؟
yesstyle
jinx

babak otaku

Registered User
لایک‌ها
5
مثل اینکه منظور منو نفهمیدین عزیز

نگاه کن عزیزم من الان پولو واریز کنم شما تیکت منو چه جوری راه میندازین؟یعنی من غیر از پرشین تولز چه جوری میتونم رسیدن یا نرسیدن و حمل رو باهاتون چک کنم؟چون تیکت تو سایتتون فقط مال جنس های فشن 71 هست ولی من اگر الان بخوام هر دو رو بریزم چه جوری اون تیکت در جریان میفته؟این سوالمه وگرنه مشکلی تو پرداخت و اینا نیست ولی خب به عنوان اولین محموله باهاتون نیاز دارم یکم روشن بشم که محمولات بعدی گیج نشم

fnxshipping

Registered User
لایک‌ها
33
مثل اینکه منظور منو نفهمیدین عزیز

نگاه کن عزیزم من الان پولو واریز کنم شما تیکت منو چه جوری راه میندازین؟یعنی من غیر از پرشین تولز چه جوری میتونم رسیدن یا نرسیدن و حمل رو باهاتون چک کنم؟چون تیکت تو سایتتون فقط مال جنس های فشن 71 هست ولی من اگر الان بخوام هر دو رو بریزم چه جوری اون تیکت در جریان میفته؟این سوالمه وگرنه مشکلی تو پرداخت و اینا نیست ولی خب به عنوان اولین محموله باهاتون نیاز دارم یکم روشن بشم که محمولات بعدی گیج نشم

سلام
محل اصلی پیگیری خرید از طریق سایت اصلی ققنوس هستش
شماره های تماسم که توی سایت هست زنگ بزنید دفتر شرکت برای پیگیری خرید ولی 99 درصد پیگیری ها از طریق ناحیه کاربری هستش
بعد از واریز هزیه ها بین 1 تا 3 روز کار طولی میکشه خرید رو انجام بدیم براتون وقتی خرید انجام شد رسید خرید بهتون میدیم که ببنید خرید کردیم
اون موقع سایت مبدا اقدام میکنه به فراهم کردن محصولات شما از منابع خودش که بسته به حجم سفارش شما ممکنه بین 2 تا 18 روزم طول بکشه ( چون این سایتها خودشون باز از منابع دیگه تامین میشن)
وقتی همه رو تهیه کردم به ما اطلاع میدن و ارسال میکنن به ادرسی که بهشون بگیم یا زنگ میزنیم بهشون و اوکی میکنیم این بخش رو
زمانی که پست بشه بهمون میگن و اگه کد رهگیری پست بده میدیم خدمتتون و گرنه نمیدن کد رهگیری پست ( کد رهگیری پست های دی اچ ال و ems داره معمولا )
و کالا هم توی زمانی که سایت تضمین کرده میرسه بهتون ( پست عادی شاید 1ی دو هفته تاخیر داشته باشه )
برای خرید از دوتا سایت هم خریدهای از فشن 71 رو جدا انجام میدیم از یس استایل هم جدا چون شیوه های پرداخت این 2 تا سایت کلا فرق میکنه با هم
یس استایل رو میتونیم ایران تحویل بدیم بهتون ترکیه هم میتونیم و مشکلی نیس
شما بهتره اول خرید فشن 71 رو انجام بدید وقتی ما خرید کردیم و رسید خرید بهتون دادیم فرداش براتون یس استایل رو انجام میدیم

fnxshipping

Registered User
لایک‌ها
33
برادر هر 100 دلار خرید از این این دو سایت چقدر در میاد برای من؟
yesstyle
jinx

از یس استایل کارمزد خرید برای 100 دلار 15 دلاره
370800 تومان برای 100 دلار از یس استایل
از دومی خرید نداریم

babak otaku

Registered User
لایک‌ها
5
من دوتا مبلغ رو واریز کردم شماره فیش و آدرس ها رو هم تو سایتتون تو پست آخر دادم

اگر چیز دیگه لازمه بفرمایید تقدیم کنم

در ضمن بازم سفارش برای هفته بعد از یس استایل به تهران دارم ولی 6 مورد جنس هست

fnxshipping

Registered User
لایک‌ها
33

fmousavi

Registered User
لایک‌ها
20
من از طریق ایشون و گروه تجاری ققنوس 6 دست لباس و کفش از چین خریدم که واقعاً راضیم.ایشون و همکاراشون تو همه مراحل بسیار شفاف عمل می کنند که جای هیچ شک و تردیدی نمی مونه.ممنون

mehdika

Registered User
لایک‌ها
1
من از طریق ایشون و گروه تجاری ققنوس 6 دست لباس و کفش از چین خریدم که واقعاً راضیم.ایشون و همکاراشون تو همه مراحل بسیار شفاف عمل می کنند که جای هیچ شک و تردیدی نمی مونه.ممنون

پس چرا از طریق دکمه‌ی Rate seller به ایشون امتیاز بازارچه نمیدین؟!

babak otaku

Registered User
لایک‌ها
5
سفارش اول من حواله اش پرداخت شد؟چون قرار بود امروز خبر بدین

kiano_nani

Registered User
لایک‌ها
135
کالایی که ایران میدن 345 تومن ایشون همون رو برای خریدش از اونطرف قیمت رو برای من 400 تومن محاسبه کردن!

بالا