برگزیده های پرشین تولز

خطای ظاهری مشکلات ظاهری فروم

آیا از انتقال پرشین تولز به انجمن ساز زنفورو راضی هستید؟

• Total voters
    343

اکبرشاه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
گرچه ایشون رو مطلقا نمی شناسم ولی غیبت مردم هم کار بدیه
فکر کنید یکی همین حرف شما رو برداره ببره یک جایی که شما رو میشناسند ولی شما دستتون نمیرسه از خودتون دفاع کنید و کپی/پیست ش کنه تا آبروتون رو ببره ... o_O
دوست گرامی این کار اسمش غیبت نیست. اون آقایی که داری ازش دفاع می کنی همین حرفا رو عینا تو پروفایلش تو پی سی ورلد نوشته اونم بی مهابا و با اعتماد به نفس کامل.

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
دوستان یه چیزی تو پی سی ورلد دیدم گفتم با شمام در میون بذارم./ بیوگرافی سروش مدیر ارشد پی سی ورلد :

سروش هستم ،
1- برای عمل به قوانین انجمن و اجرای اونها از هیچ تلاشی فروگذار نمیکنم .
2- برای حفظ نظم انجمن ، از هیچ برخوردی با هیچ کسی اجتناب نمیکنم .
3- دیگران میتونن هر تفکری راجع به من داشته باشن [ فکر عنوان مجازیشه - مشکلات شخصیشو دخالت میده در برخوردهاش - حسادت میکنه - عقده ای هست - ... ] ، این تفکرات محترمه ولی در کمال احترام مهم نیست و تاثیری روی کار من و نگرشم نمیگذاره .
4- کاری که به نظرم درست هست رو قطعا انجام میدم ؛ حالا میخواد به کسی بر بخوره یا بر نخوره ، ناراحت بشه یا نشه ، دلگیر بشه یا نشه ، این ها دیگه مشکل من نیست مشکل دیگرانه .
5- در بحث اجرا ، کاملا به اصول وفادارم ، بخشش و گذشت رو هم اعتقادی ندارم بهش ، کسی که چراغ قرمز رو رد میکنه باید جریمه بشه ، کسی هم که خط قرمز انجمن ها رو بشکونه از نظر من " بـــایـــد " باهاش برخورد بشه ، و با من بمیرم و تو بمیری و یه بار دیگه و یه فرصت دیگه و ... هم کاملا مخالفم .بالاخره باید یه جایی بفهمیم که از فرصت هامون باید درست استفاده کنیم .
6- به هیچ مساله ی مربوط به انجمن در یاهو پاسخی نمیدم ، کار شخصی هم با هیچکسی در یاهو ندارم .
کار شخصی دیگران با من : اگر در مورد من هست به اونها ارتباطی پیدا نمیکنه ، اگر هم در مورد اونهاست به من ربطی نداره

یعنی همچین جاییه این پی سی ورلد عقده ای تر از اینا ندیدم./ یعنی واقعا خدا خرو شناخت بش شاخ نداد ! :eek:
اتفاقا اینجا هم داریم از این بشر ها تایپیک ها رو ارث پدری خودشون میدونن

Gesher

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
794
دوست گرامی این کار اسمش غیبت نیست. اون آقایی که داری ازش دفاع می کنی همین حرفا رو عینا تو پروفایلش تو پی سی ورلد نوشته اونم بی مهابا و با اعتماد به نفس کامل.
دوست عزیز با عوض کردن اسم ها که قُبح اعمال از بین نمیره ...
آقایی که به پروفایل ایشون سر زده طبعا عضو اونجاست. چرا نرفته همین حرفها رو توی پروفایل ایشون یا از راه pm بگه؟ جسارتاً این اسمش دورویی نیست؟

گرچه با اون صحبتهایی که توی پروفایلشون نوشتند شخصا مخالف و برای ایشون مطمئنا متاسفم اما این مشکل همه ی ماست که وقتی یک مسوولیت ولو اندک (و در واقع علافی محض) بهمون میدن تدریجا عوض میشیم طوری که خودمونم متوجه این عوض شدن نیستیم ... شما و من هم باشیم وقتی 4 تا کاربر (از نوع بادمجان دور قاب چین) هی بما مراجعه کنند بهتر از ایشون شعار نخواهیم داد! همه سر و ته یک کرباسیم و در یک فرهنگ بزرگ شدیم فقط آب پیدا نکردیم تا نشون بدیم چه شناگرهایی هستیم
ولی چنین صحبتهایی چه ربطی به موضوع این تاپیک (مشکلات ظاهری فروم) داره
این صحبتهای اینحا هم مطمئنا تا الان به اطلاع اون حضرات رسیده ...

Last edited:

اکبرشاه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
آخه این چه قبحی داره که یه آدم تازه به دوران رسیده همچین چیزی بنویسه بعدم یکی بیاد فقط حرفاشو نقل قول کنه اینجا؟ این اسمش غیبت نیست نشون دادن یه واقعیت دردناک هست که به قول شما امثال ایشون (و البته خیلی های دیگه بین خودمون) حتی جنبه و ظزفیت یه پست و مقام بی ارزش مجازی رو ندارن و اینجوری روش مانور میدن و عرض اندام می کنن.من دقیقا با این دوستمون که گفت خدا خر رو شناخت که بهش شاخ نداد موافقم. اون یارو هنوز هیچی نیست فقط مدیر کل یه فروم بی در و پیکره بعد داره اینجوری رفتار می کنه. حالا شما فکرشو بکن، وای به روزی که همچین آدمی رئیس جمهور یه مملکت بشه. می دونید اون موقع چه فاجعه ای بار میاد؟

اکبرشاه

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
در مورد نوشتن تو پروفایل این بابا هم که این بارو همه رو ترسونده و نمیذاره کسی بیاد یه کلام حرف بزنه. اونوقت می خوای بری تو لونهء طرف همچین حرفی بزنی که دورویی پیش نیاد و اونم با کمال میل بن کنه؟ مگه آدم از آیدیش سیر شده؟

MoeinAkbari

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
54
به نظر من عالیه . متفاوت بودن یعنی همین ! چیه همش آبی آبی میکنین مثل قدیم ! یکم سعی کنین بروز باشین !

الان عالیه اولشم خوب بود الانم خوبه من واقعا احترام میزارم به کاری که مسئولین میکنن واقعا عالیه .

خسته نباشید. فقط بگید چطوری امضارو میشه عوض کرد :|

مهراب 17

Registered User
لایک‌ها
895
در مورد نوشتن تو پروفایل این بابا هم که این بارو همه رو ترسونده و نمیذاره کسی بیاد یه کلام حرف بزنه. اونوقت می خوای بری تو لونهء طرف همچین حرفی بزنی که دورویی پیش نیاد و اونم با کمال میل بن کنه؟ مگه آدم از آیدیش سیر شده؟
دقیقا دوست من تا حالا 2تا از آیدیهای منو به دلیل اعتراض به نحوه مدیریت ایشون بن کرده دیگه دوست ندارم سومی هم از بین بره ! :(

ansar313

Registered User
لایک‌ها
291
این امتیازها برای ما از کجا می آید؟
در نسخه جدید فروم تا به حال 28 امتیاز کسب نموده ایم.

zaxert

Registered User
لایک‌ها
23
آقایون مدیران پی تی ما که حالمون بهم خورد از رنگ تیتر تاپیکهای فروم
http://forum.persiantools.com/forums/خرید-و-فروش-سخت-افزار-کامپیوتر-و-ماشین-های-اداری-م.183/
اصلا تا میری به لینک بازارچه انگار با چوب وچماق میوفتن دنبالمون میگن صفحه رو ببند بسکه بد ترکیبه!!

تو رو پیر.. تو رو پیغمبر رنگش مثل قدیم صورمه ای (آبی تیره باشه )

این رنگ خاکستری زمینه کار دلو روده ملت رو داغون کرده به قران

این برگزیده بازارچه قد نون بربری درازیشه! فونتاش خیلی گندس باید 1 باشه مثل قدیم ،الان کل صفحه رو گرفته!

ای بر باعث بانیای خارجیش که نشستن و وقت مدیرای پی تی بزرگترین سایت و دوست داشتنی ترین سایت رو گرفتن لعنت

هر چی میام خودمو بزنم به اون راه با تغییراتش راه بیام نمیشه انگار شاخ بهمون میزنه! آواتارای فسقلی! رنگ زمینه زشت! امضاهای نچسب!چراغ انلاین نداشتن یوزرا!

اگه میبینید سرو تهش همینه ! یه موی گندیده وی بولتین رو به 100 خروار زنوفور نمیدیم!

برگردید به وی بولتین!دوران طلائی پی تی رو دارید با برنز و چدن عوض میکنید دستی دستی!!

Last edited:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
جدید به نظر من عالیه . متفاوت بودن یعنی همین ! چیه همش آبی آبی میکنین مثل قدیم ! یکم سعی کنین بروز باشین !

الان این سبک تم به روز بودن رو نشون میده به نظر شما؟ تم خاکستری و سفید شده به روز؟

خوبه ادم متفاوت باشه ولی به شرطی که اصول اصلی سرجاش باشه..مثلا این تم و رنگ به نظر من خیلی بی روحه و هارمونی جالبی برای دیده شدن نداره و زیاد ادم رو راغب به خوندن پست نمیکنه و زود ادم خسته میشه.

مورد بعدی هم تیترهای انجمن و تاپیک ها فونتشون ریزه..چشم اذیت میشه...باید بزرگتر بشن یه نیم سایز.

Last edited:

zaxert

Registered User
لایک‌ها
23
اینو ببینید خیلی خوبه عین ویبولتین میشه...
1-png.2478

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
2-png.2477

تو یک کلام ختم کلام ، احسان خان اگه اینجوری شد انجمن ، یعنی کاربرا و نظراتشون رو سر لوحه کار میگذاری، ولی اگه به همین صورت قالب انجمن مثل مرده و مرگ و کافور و ... موند ، شک نکن عطاشو به لقاش میبخشند کاربرا!!

Tehranshahr

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
384
لطفا هدر سایت رو همون آبی کنید!
این رنگ سیاه فعلی خیلی بده! :(

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
از امروز وقتی میخوام مطلب بنویسم بصورت تایپ ماشین نویسی , مطقع مطقع نوشته میشه , مثل این میمونه که سیستم هنگ کرده و کند باشه. کسی هست که اینظوری شده باشه ؟

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
سلام.
قبلا پست اول توی تمام صفحات قابل مشاهده بود که این مخصوصا تو بازارچه عالی و کارآمد بود... امکانش هست دویاره این حالت فعال بشه؟

nowak

Registered User
لایک‌ها
466
سلام.
قبلا پست اول توی تمام صفحات قابل مشاهده بود که این مخصوصا تو بازارچه عالی و کارآمد بود... امکانش هست دویاره این حالت فعال بشه؟
موافقم خیلی لازمه توی بازارچه و البته امکان ویرایش پست اول برای استارتر مهیا بشه

98saman

Registered User
لایک‌ها
1,201
ويرايش رو درست كنيد الان تو بازارچه معبوم نيست چي به چيه !!!!
حداقل تو بازارچه اين امكان رو قرار بديد

Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 4

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,715
ويرايش رو درست كنيد الان تو بازارچه معبوم نيست چي به چيه !!!!
حداقل تو بازارچه اين امكان رو قرار بديد
Sent from my Haier HW-W910 using Tapatalk 4

دموکراسی ایرانی یعنی همین , شونصدهزار نفر میگن آقا فلان کار رو بکنید ولی نظر 4 نفر به نظر شونصدهزار نفر ارجحیت داره
اون از رنگ قالب , این از دکمه ویرایش و ............

پ.ن : کسی تو کروم با این زنفورو مشکل نداره ؟ مال من ظاهرا بعد از آخرین آپدیت کروم مشکل پیدا کرده و لگ میزنه

/AMIN\

Registered User
لایک‌ها
47
سرچ کلا مطالب پرت میاره فکر کنم !
یه چیز سرچ میکنم مطالب نامربوط میاره .
برا کس دیگه هم اینطوریه ؟

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
رنگ پس زمینه فروم واقعا زشت و سطح پایین و نازل هست. کلا چنین حرکتی از پی تی بعید بود.

بالا