برگزیده های پرشین تولز

دامین رایگان + هاست رایگان = Fahi5

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
من متاسفانه نتونستم وارد اون لینکی که دادید بشم...
ادرس هاست من ...

www.gtmax.fahi5.com هستش و دامینی هم که در خواست کرده بودم

begt.org

بود یا

gtforum.org

که جالب اینه که جفتشون رو جناب نومد ثبت کردن ...!!
من آدرس www.begt.org رو در قسمت extra domain وارد می کنم ولی دامین به هاست من هنوووز بعد از گذشت این همه مدت وصل نشده ...
قطعا اگر مشکلی بود باید تا حالا حل میشد .
من جفت دامین ها رو مجدد WHOIS کردم دیدم نوشته که دومین ها توسط نومد خریداری شده ولی فعلا در حال INACTIVE قرار دارن...

موضوع رو با نومد مطرح کردم گفت اشکالی در دومین ها هستش که به زودی بر طرف میشه ولی بعد از گذشت این همه مدت من هنوز هم نمی تونم با زدن begt.org وارد هاست خودم بشم .

شرایط جدید شما رو هم برای دادن دومین خوندم ولی فکر نمی کنم این شرایط شامل دومین های ثبت شده من باشه ...

و اما شرایط ساده برای سایت هایی که خواهان دامین رایگان هستند:
- اصول طراحی وب در سایت شما باید رعایت شده باشد.
- دارای بازدیدی ثابت، حداقل 100 نفر در روز باشد. (معیار: قسمت آمار Fahi5)
- سایت دارای محتوای مفید باشد.

وقتی که نومد داشت اسم دامین های مختلف رو برای ثبت می گرفت گفت " از این پست به بعد هر کی در خواست بده تا 10 نفر اول دومین میگیرین ! " که من نفر دوم شدم و 2 تا دومین مورد نظر خودم رو دادم که در صورت مشکل در ثبت اولی حداقل شانس ثبت دومین دوم وجود داشته باشه... که اومدم دیدم جفت دومین های مورد نظرم ثبت شدن توسط نومد ...

نومد وقتی که دومین من رو ثبت می کرد هیچ کدوم از شرایط بالا رو مطرح نکرد برای گرفتن دامین مورد نظر
گفت فقط اون 10 نفر اول دومین میگیرن و بعد از گذشت این همه مدت هنوز 2 تا دامین من رو فعال نکردن.

این قضیش چیه ؟ این طور که رفتار می کنید آدم فکر می کنه تنها هدف شما گرفتن پیشنهاد های خوب برای نام دامین بوده و ثبت اون به نفع خودتون ....
شما 2 تا زا اسم های مورد نظر من رو برای دامین ورداشتید به اسم خودتون ثبت کردید در حالی که قولش بهم داده شده بود که دامین ثبت بشه و در اختیارم قرار بگیره...
حالا با همه این تفاصیر قراره چی کار کنید ؟ همچنان 2 تا دامین ثبت شده من رو برای خودتون در حالت غیر فعال نگه دارید یا اون ها رو فعال می کنید ؟

حداقل اگر تصمیم ندارید دامین پبشنهادی آدم رو پس بدید بگید از چه سایتی این دامین هار و ثبت کردید و هزینه ثبتش چه قدر بوده که ازتون بخرمشون ... و ایمد وارم قیمتی که میگید همون قیمت خرید اولیه خودتون باشه ...!

در کل من هنوز منتظر میمونم ببینم چی میشه و امید وارم از شما جناب پوریا و نومد جواب کامل دریافت کنم حالا چه این جا چه در پی ام فرقی نمی کنه ...

فعلا

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
این که توش هیچی نیست
شرایط رو بخون

Gt_Max

Registered User
لایک‌ها
80
این که توش هیچی نیست
شرایط رو بخون

مثل این که شما درست متوجه نمیشید !!
من گفتم زمانی که نومد این 2 تا دامین رو برای من ثبت کرد هیچ شرایطی برای من نذاشت !!

یعنی اسم دامین پیشنهادی و مورد نظر من توسط نومد ثبت شده و اون زمانی نومد هیچ شرایطی رو برای من مطرح نکرد !!!
گفت 10 نفر اول اسم دامین مورد نظر خودشون رو بدن تا من بهشون دامین بدم...
من نفر دوم بودم و 2 تا پیشنهاد خودم رو برای اسم دامین دادم که نومد جفت اون ها رو ور داشت ثبت کرد ...
بعد از گذشت این همه مدت هنوز این 2 تا دامین فعال نشده ...

مهم نیست من الان توی هاستم چی دارم یا چی ندارم..
اون هاست به زودی زود تا خر خرش پر فایل میشه با اپلود هایی که من تو برنامم دارم پس این مشکلی نیست ...
مهم اینه که نومد 2 تا دامین من رو برای خودش ثبت کرده بدون این که شرطی برای من بذاره و تصمیم نداره هیچ کدوم رو فعال کنه ...

اگه تصمیم ندارید دومین ها رو فعال کنید شرایطش رو بگید تا دامین ها رو ازتون بخرم ...

این طور که نمیشه که 2 تا اسم دومین من رو ورداشتید ثبت کردید و حضر به فعال سازیشونم نیستید .

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
Pooriaf جان Gt-max کاملا حق داره. حتی جایی ذکر نشده بود که بعدا هم قراره شرایطی اضافه بشه!!!

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
Pooriaf جان Gt-max کاملا حق داره. حتی جایی ذکر نشده بود که بعدا هم قراره شرایطی اضافه بشه!!!
"این که توش هیچی نیست
شرایط رو بخون" این نوشته مربوط به جناب Elend بود نه شما Gt_Max ;) باهم ارسال شده بود (شما 9:12 و من 9:11)
من منظر نوشته شما شدم، دامین شما نیز سر جا خودش باقی هست ولی اکانت نومد رو بستن نمیتونه فعالش کنه
یک مدت صبر کن حل میشه :eek:
ببخشید از پیچیدگی هایی که بوجود اومد اون شرایط نیز مربوط به شما نمیشه مربوط به اعضای جدید هست حق با شماست Gt_Max عزیز :rolleyes:
یکم صب کنی همه چی حل خواهد شد باز معذرت
ممنون ;)

nomad

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان!!!!! من حس می کنم که منم باید یه معضرت خواهی بکنم!!!!!
آقا من الان اکات دامین ام با 70 تا دامین بسته شده و هسشکی جوابی به من نمی ده و جالب اینه که دامین ها سره جاشونن!!!!!!
من خودم دارم دیونه می شم چون 200 دلار توش کردیت داشتم ولی ترو به خدا فکر نکنین من این دامین هارو برای خودم می خوام!!!!!
امید وارم منو ببخشید :)

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
demonzix.com که ثبت نشده هنوز

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
احتمالن تو اون 10 نفر نبودی یا تو یک سری افراد اولی نبودی
از چند روز قبل دیگه دامین بصورت همگانی ثبت نمیشه شما باید اون
شرایط رو اعمال کنید تا دامین شما ثبت بشه
ممنون
20.gif

magserver2000

Registered User
لایک‌ها
0
عزيز جان دومين من خيلي وقته ثبت شده ...
ولي هنوز server not found ميده ...
با پروك سي هم تست كزدم همين بود ...

Elend

Registered User
لایک‌ها
30
احتمالن تو اون 10 نفر نبودی یا تو یک سری افراد اولی نبودی
از چند روز قبل دیگه دامین بصورت همگانی ثبت نمیشه شما باید اون
شرایط رو اعمال کنید تا دامین شما ثبت بشه
ممنون
20.gif
جزء اولین نفر ها بودم!!

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
این دامین ها بدلیل مشکلاتی که گفته شده ثبت شده ولی DNS های اون قابل تغییر برای تنظیم بر روی Fahi5 نیست!

pooya_ww

Registered User
لایک‌ها
0
ممکنه آپلود فایل mo رو آزاد کنید.. برای فارسی کردن Word press باید این فایل آپلود بشه..!!!

rezauser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آيا محدوديت سايز فايل و يا نوع فايل وجود دارد يا خير. چون قسمت شرايط كار نميكرد. (TOS)
آيا امكان استفاده از نرم افزارهاي FTP موجود است ؟ مثل CuteFtp يا WsFtpPro ؟

Pooriaf

Registered User
لایک‌ها
0
قابلیت استفاده از این امکاناتی که گفتید موحود میباشد

rezauser

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
ايراد سايت شما اينه كه Help كاملي نداره ( يا بهتر بگم اصلا نداره ) و براي هر چيزي بايد مزاحم شما شد. اگر يك روز وقت ميگذاشتيد و يك راهنماي يك صفحه اي درست ميكرديد از شر آدمهايي مثل من راحت ميشديد!:p

سئوال بعدي من در مورد ايميل هست. ميتونيم [email protected] داشته باشيم ؟

بالا