برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی آزاد بخش بازی های کامپیوتری

xuvi

Registered User
لایک‌ها
273
یادش بخیر یه زمانی بازی خوری بودم برا خودم
بازی نبود که نگیرم
هر بازی وارد بازار میشد در جا میگرفتم
الان فقط هرازگاهی دوستان بیان با هم فیفا بزنینم

ارسال شده با شیپینگ رایگان

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
دوستان واسع ما پیرمردها بازی خوب سراق ندارید استراتژیک باشه مثل کوماندوس

سبک کوماندوز یکی از سبک های مورد علاقم بوده و هست ولی متاسفانه شرکتها دیگه تمایلی به انتشار بازی تو این سبک ندارن.
تو همون سال های 98 تا 2005 بازی های زیبایی تو این سبک تولید شد که شاید هنوز تجربه نکردین مثل Desperados: Wanted Dead or Alive
انصافا این بازی برا من دنیایی بود.

متاسفانه فقط سبک Commandos نیست و کلا سبک استراتژی نسبت به اون قدیم ها ضعیف تر شده و بازی های استراتژیک کمتری دارن تولید میشن. علتش هم به خاطر اینه که دنیای گیم به سمت کنسول ها رفت و سبک استراتژی هم خیلی با دسته کنسول ها جور در نمیاد... :(

استراتژی های قوی که بعد از Commandos اومدند سری Dawn of War و سری Company of Heores و همچنین سری Supreme Commander بودند. اینها سبک شون مشابه کوماندوز نیست و Real Time Strategy بودند، ولی همه شون بازی های قشنگ تری از کوماندوز هستند. می تونید امتحان شون کنید. پیشنهاد هم می کنم که همه شون رو اریجینال از استیم بخرید، چون چندین سال از تولیدشون گذشته و قیمت هاشون خیلی پایین اومده و تو حراجی ها هم که دیگه نزدیک به رایگان میشن. اگه اریج بخرید که مولتی پلیر آنلاین شون رو هم می تونید تجربه کنید. :)

sampler

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
25
سری Generals هم خیلی جالب بود

abbaas

Registered User
لایک‌ها
6
من یکی از طرفداران پرو پا قرص مجموعه company of heros هستم.تمام نسخه قبل رو با پچ های کامل و انواع مودهاشون بازی کردم.از دوستانی که رو این بازی وقت گذاشتن یه راهنمایی میخوام.از روز منتشر شدن این بازی فقط یه پک dlc تو سایت های ایرانی واسه دانلود رایگان پیدا میشه در حالیکه تو سایت های خارجی انواع و اقسام این dlc ها و اپدیت ها هستش ولی قابل دانلود رایگان نیستن.کسی از دوستان سایتی سراغ داره بشه رایگان دانلود کرد.من نرم افزار استیمم مشکل داره تحت هیچ شرایطی اپدیت نمیشه پس نمیتونم اکانت بسازم و باقی این حرفا کسی سراغ داره کمک کنه.

ali sam

Registered User
لایک‌ها
29
کسی نمیدونه نسخه جدید گوست ریکن کی میاد/

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483
متاسفانه فقط سبک Commandos نیست و کلا سبک استراتژی نسبت به اون قدیم ها ضعیف تر شده و بازی های استراتژیک کمتری دارن تولید میشن. علتش هم به خاطر اینه که دنیای گیم به سمت کنسول ها رفت و سبک استراتژی هم خیلی با دسته کنسول ها جور در نمیاد... :(

استراتژی های قوی که بعد از Commandos اومدند سری Dawn of War و سری Company of Heores و همچنین سری Supreme Commander بودند. اینها سبک شون مشابه کوماندوز نیست و Real Time Strategy بودند، ولی همه شون بازی های قشنگ تری از کوماندوز هستند. می تونید امتحان شون کنید. پیشنهاد هم می کنم که همه شون رو اریجینال از استیم بخرید، چون چندین سال از تولیدشون گذشته و قیمت هاشون خیلی پایین اومده و تو حراجی ها هم که دیگه نزدیک به رایگان میشن. اگه اریج بخرید که مولتی پلیر آنلاین شون رو هم می تونید تجربه کنید. :)

تو استراتژیک ها star cratf واقعا محشره. قصه خیلی قوی ای داره و دمو های با کیفیت سینمایی! نسخه 2 ش به اسم wings of liberty رو بازی کردم انگار 2 و نیمش هم اومده خیلی وقته/ از دست ندید مخصوصا پیرمردا!

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
تو استراتژیک ها star cratf واقعا محشره. قصه خیلی قوی ای داره و دمو های با کیفیت سینمایی! نسخه 2 ش به اسم wings of liberty رو بازی کردم انگار 2 و نیمش هم اومده خیلی وقته/ از دست ندید مخصوصا پیرمردا!
همین استارکرفت PC رو زنده نگه داشته.
من با حرف دوستمون mahi58 کاملا موافقم، فقط کافیه از سال 2000 تا الان، بازی های سبک استراتژی رو زیر نظر بگیرین تا ببینید چه شاخص منفی با شیب تندی داشته.
متاسفانه کم کم داره PC و بازی های منحصر بفردش از دور خارج میشن.

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
منم استراتژیک دوست دارم مثل جنرالز ولی متاسفانه این سبک از بازی داره نابود میشه:oops:

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
مثل اینکه هر سال یه همچین برنامه ای هست.
من خودم دلیل منطقی ای برای همچین کاری نمی بینم به غیر از اسم persian gulf.
گر چه این عربای عقده ای.......

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829

هر کسی هم که رای میده لطفا اینجا اعلام کنه که تاپیک نره پایین
سپاس
من رای دادم البته نه به ایران چون اصلا لیگشم نگاه نمیکنم چه برسه بخوام لیگشو بازی کنم
رای دادم به لیگ اوکراین میخوام تو فیفا 15 تیم دیناموکیف رو بیارم به عشق شوچنکو :cool:

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
با خودم گفتم این تاپیک رو بیارم بالا
تبلیغ تایتان فال : http://www.gameinformer.com/games/t...ok-at-titanfall-s-live-action-commercial.aspx
ویدئوش باحاله.
همون طور که انتظار داشتم امتیازهاش واقعا جالبه.
از یه طرف از اینکه بعد از اینفینیت، بالاخره یه شوتر اول شخص خوش ساخت عرضه شده خوشحالم.
از طرف دیگه اعصابم خورده، چون حاضر نیستم 200 تومن هزینه کنم و بعد بشینم با پینگ تایم دست و پنجه نرم کنم.
متاسفانه کم کم داره نقش سینگل پلیر تو بازی ها کمرنگ میشه :(

amirali2820

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
117
Stronghold - crusader cooming soon

lala90

Registered User
لایک‌ها
43

Dark Hero

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
370
@farshad10 به عنوان "کاربر فعال بازیهای کامپیوتری" انتخاب شد.
ضمن تبریک و تشکر از فعالیت های مفید ایشون در بخش،امیدواریم شاهد حضور بیشتر و مفیدترشون باشیم.

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
شدیدا منتظر تروپیکو 5 و واچ داگز هستم البته بیشتر اولی

بالا