برگزیده های پرشین تولز

۲۰ شغل پردرآمد دنیا

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
مثلا توسعه دهنده وب بی کلاسه ؟؟؟ پس سیستم خاموش کن برو بخوام مزاحم کار بقیه نشو :D

توجه کردید اولین مربوط به کامپیوتره
و از لیست 5 تا مرتبط داره با اینکه نسبت به رشته های دیگه خیلی جدید تره :D
من توي ايران رشته اي پولساز تر از كامپيوتر سراغ ندارم،نياين بگين فلافل فروشي بهتره چون منظورم در مقايسه با بقيه مهندس هاست، نياين بگين ليسانس كامپيوتر بيكاره چون ليسانس داشتن هيچ ربطي به مهندس كار بلد بودن نداره

Sent from my iPad using Tapatalk

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
ليست عجيبه!! مثلا فيزيوتراپيست و از پزشك متخصص بالاتر زده!! از اونور دستيار پزشك متخصص و بالاتر از دامپزشك!!
بعد از اونطرف دستيار پزشك متخصص باز از دستيار فيزيوتراپيست بالاتره!! يعني دستياره وضعش بهتر از رئيسه!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
ليست عجيبه!! مثلا فيزيوتراپيست و از پزشك متخصص بالاتر زده!! از اونور دستيار پزشك متخصص و بالاتر از دامپزشك!!

واسه منم عجيبه كه چرا برنامه نويس از تحليلگر سيستم بالاتره!! يه تحليل گر خوب تحليل گريه كه كمه كم ٦ ٧ سال برنامه نويس بوده، اگه اينجوره خوب همون برنامه نويس مي مونه ديگه!

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542
نه داداش عكس خودم نيست ولي بي شباهتم نيستيم اصلا :دي
والا طلافروشي سرمايه زيادي مي خواد به نظرم و اينكه چند تا طلا فروشي كه ميشناسم تو اين ٢ سال اخير ناراضي هستن چون مردم به خاطر قيمت بالا كمتر ميان دنبال طلا خريدن مگه اينكه مجبور باشن، اگه يادتون باشه ١٠ ١٥ سال پيش مردم واسه تولد نوزاد هم طلا مي بردن يه تيكه، الان يه ٥٠ تومني ميدن يا كارت هديه و امثالهم
من خودم به شخصه سالي ٢ يا ٣ بار نهايتا يه تيكه طلا مي خرم واسه خانومم ولي همين ٢ سال پيش اين مقدار بيشتر بود، به هر حال شغل تميز و آبرودار و پرسوديه به نظرم در حد صرافي هست، اگه سرمايشو دارين به نظر من نترسين، شما چيزي از دست نمي دين جنستون طلاست و قيمتش پا بر جا، اگه مشتري نداشته باشين هم خيالي نيست جمع كردنش ضرر اجرت و اجاره و ... داره ولي زندان رفتن نداره
ضمنا اگه مثل من آدم صبوري هستين و حوصله دارين پيشنهاد من اينه كه يه ٦ ماه برين دوره طلاسازي، كلا خيلي با داستان آشنا ميشين، آشنا و دوست و رفيق پيدا مي كنين، اطلاعات جمع مي كنين، بعدن هم سازنده ها نمي تونن گولتون بزنن، اگه سرمايتون زياده و قراره جواهر هم كار كنين دوره هاي جواهرشناسي و تراش سنگ هم پيشنهاد مي كنم من
سعي كنيد هميشه محكم و قرص قدم بردارين و در عين حال ريسك پذير هم باشين، يادتون باشه همه ميلياردرها با ريسك به اينجا رسيدن، اگه از ريسك مي ترسيدن پولشون رو ميذاشتن تو بانك و سود مي گرفتن
اميدوارم موفق و خوشحال باشيد هميشه

قربانه شما
6ماه که فعلا وقت نمیکنم، دانشجوام، تابستون دارم میرم دوره ی طلافروشی و تعمیرات طلا که هر کدوم یک ماه هستش رو میبینم بعد کم کم بقیه دوره ها
مرسی بابت راهنمایی

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
پزشك متخصص و خودم ميشناسم پيشنهاد ١٦٠ هزار دلار درامد ساليانه رو كه بش پيشنهاد شد شاكي بود كه چرا اينقدر كم شده درآمد ها! امكان نداره اين ليست بر اساس درآمد باشه!

ir2sedair

Registered User
لایک‌ها
613
من توي ايران رشته اي پولساز تر از كامپيوتر سراغ ندارم،نياين بگين فلافل فروشي بهتره چون منظورم در مقايسه با بقيه مهندس هاست، نياين بگين ليسانس كامپيوتر بيكاره چون ليسانس داشتن هيچ ربطي به مهندس كار بلد بودن نداره

کمترین کار از نظر جسمی بیشتر کار از نظر فکری :D

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
پزشك متخصص و خودم ميشناسم پيشنهاد ١٦٠ هزار دلار درامد ساليانه رو كه بش پيشنهاد شد شاكي بود كه چرا اينقدر كم شده درآمد ها! امكان نداره اين ليست بر اساس درآمد باشه!

اينا ميانگينه، فكر نمي كنم تخصص هاي مختلف پزشكي درآمد يكساني داشته باشن، شايد مثلا واسه ارتوپد ١٦٠ تا كمه ولي دكتر زنان مثلا ٦٠ مي گيره معمولا!! شايد!!

koosharz

Registered User
لایک‌ها
9,542

من هم پسر عموم تو امریکا پزشک متخصصه که خودش میگفت سالی 450 هزار دلار در میاره که 150تاشو مالیات میده و 300 هزار دلار واسش میمون

meysam_2012

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
443
کمترین کار از نظر جسمی بیشتر کار از نظر فکری :D
متاسفانه همين فكر زياد باعث پيري و داغوني ظاهري اين قشر ميشه :دي
نمونه: ريچارد استالمن!!
uzyhy4ap.jpg

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
اينا ميانگينه، فكر نمي كنم تخصص هاي مختلف پزشكي درآمد يكساني داشته باشن، شايد مثلا واسه ارتوپد ١٦٠ تا كمه ولي دكتر زنان مثلا ٦٠ مي گيره معمولا!! شايد!!

اين درآمد متخصص داخلي بود! ارتوپد و جراح بالا ٣٠٠ تاست!

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
من هم پسر عموم تو امریکا پزشک متخصصه که خودش میگفت سالی 450 هزار دلار در میاره که 150تاشو مالیات میده و 300 هزار دلار واسش میمون
بعله الان چون خارجي زياد گرفت اين چند سال ماركت اين رشته كمي افت كرده ولي باز هم از خيلي از رشته هاي ديگه درآمد هاشون بيشتره!

amirh7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
49
بعد از اونطرف دستيار پزشك متخصص باز از دستيار فيزيوتراپيست بالاتره!! يعني دستياره وضعش بهتر از رئيسه!!

فیزیوتراپی درامد بالایی داره اگه اشتباه نکنم هرجلسه فیزیوتراپی 15 تومنه ولی فرق فیزیوتراپ با پزشک متخصص این که یه مریض باید چند جلسه بره فیزیوتراپی ولی شاید با یه بار رفتن پیش یه دکتر متخصص مشکل بیمار حل بشه مثلا کسی 10 جلسه فیزیوتراپی احتیاج داشته باشه 150 تومن سود خالص به فیزیوتراپیست میرسه
تو کنکور تجربی هم بعد دندون -پزشکی-دارو سخت ترین قبولی را داره

بالا